ÚVOD   O CO JDE?   DISCIPLÍNY   VÝSLEDKY   FOTO   SPONZOŘI   DISKUSE 
SRPEN CYKLISTICKÁ ETAPA - 64 km
27.8.2017, 10:00 - ZR u zimáku

DISKUSNÍ FÓRUM

Zde můžete přispívat svými názory k lize či ke stránkám. Jméno a text zprávy jsou povinné.


Tučně - označte text a stiskněte tlačítko B Kurzíva - označte text a stiskněte tlačítko I Podtržení - označte text a stiskněte tlačítko U
smile smile smile smile smile smile smile smile smile smile smile smile smile smile smile smile smile smile smile smile smile
Opište prosím písmena z obrázku.

Příspěvky: 1 - 20 (celkem 6112 příspěvků) >>


19. 08. 2017, 13:21

Jirka pořadatel

Buď zdráv, sportovní příteli,
výsledky jednotlivých disciplín nemáme, resp. neděláme, ale i bez nich musíme Heřmanoměstecký oddíl pochválit - tvé umístění je dobrou vizitkou triatlonistů ze Železných hor. Už teď se těšíme na Tvoji příští návštěvu ŽLM. A to nemusíš čekat až do příštího léta.
smilesmilesmile


18. 08. 2017, 23:58

Paja Lopour - lopik@seznam.cz

Také se přidávám k děkovačce! Byl to můj první Olymp triatlon mimo klubová zápolení a to v nádherné krajině mě srdcové vysočiny! Upřímně závidím místním borcum žďárskou ligu mistrů skrze super lidi - pořádatele!
Pavel - BK Heřmanův Městec
P.s.: máte k dispozici zpracované výsledky jednotlivých disciplín? Diky


17. 08. 2017, 21:47

Kafčák

Jirko díky. Bylo to super.


17. 08. 2017, 15:00

Jirka pořadatel

Když si to všechno přečtete, musíte uznat, že těch dobrých lidí chodí po světě stále dost.smilesmilesmile


17. 08. 2017, 14:59

Jirka pořadatel

A aby nebylo všem díkům dost - Hedvika Sedláčková a Vábkovojové za fotodokumentaci, stejně jako Result maker Ruda za výsledky a náš Guru Králi za nevídanou rychlost u complu. Nejen výsledky ale okamžitě i novou pozvánku. Třeba se mu ta cyklistka na pozvánce líbí, kdoví...


17. 08. 2017, 14:53

Jirka pořadatel

Rekapitulace Olympijského triatlonu ŽLM:

Vydařené sportovní setkání. Přátelská atmosféra po celý den, bezpečný průběh, výborné výkony vítězů i udatnost těch posledních, tohle všechno se sešlo i na tak náročném závodě, jakým je zmíněný triatlon. Já věřím, že RadekDr., patron tohoto zápolení, vás viděl a měl radost.

Poděkování dobrovolným pomocníkům provedu rád, protože jak z této diskuse víte, ještě v pátek jsem zde na stránkách prováděl nábor nových. Shoda určitých okolností mě přivedla do stavu lehké nouze, ale nakonec vše dopadlo nad očekávání - Jirka Štěpánek řval při rozpravě ještě víc než jindy /a to jsem si myslel, že to už víc nejde/, jenom kvůli němu sem jezdí dost dobrý triatlonista až z Prahy, na vodě 3 záchranná plavidla v podání Jardy, Pavla a zase Jardy, na výběhu z vody u kritického místa odborník Mára, do Svratky na cyklistickou otočku zaskočil na poslední chvíli nestor ŽLM Luboš Švanda, kde zajistil včasné a především bezpečné otočení, na občerstvovací stanici moje první náborářská akvizice Jitka /přes PC posílám pusu/ a v cíli vedle bengálskýho Jirky další jistota v podání Janoj Klémoj a Václava "Lipského". Nakonec jsem si nechal to nejlepší z nejlepšího - Klémoj. Někteří z vás si v tom předzávodním shonu jistě všimli jaký jsem kopyto, když si při umisťování bójky dokážu u břehu roztrhnout nohu v nártu. Zpočátku jsem to bral jako odřeninu, ale když se krev pořád snažila ven, tak nastoupil náš, všem dobře známý, příležitostní zdravotník Leoš. Nožičku bleskově očistil, ovázal, taky mně lehce vynadal /on už je takovej/ a hurá zpátky do pořádání. A jestli mohu, při děkování všem těmto dobrovolníkům, byl jsem moc rád, že se na závěrečném vyhlašování nejlepších podíleli Radkovi nejbližší. Díky a příští rok přijďte znovu. Všichni.

smilesmilesmile


13. 08. 2017, 17:24

Hedvika Sedláčková - heda.sedlackova@seznam.cz

odkaz >>

zde je foto


12. 08. 2017, 09:30

Jirka pořadatel

Práce v příjemném prostředí a stabilizovaném kolektivu výhodousmile

odkaz >>
odkaz >>
odkaz >>


12. 08. 2017, 08:01

Jirka pořadatel

Tohle je, Vendy, dobrá zpráva, asi posuneme start.smilesmilesmile


11. 08. 2017, 11:10

Vendy - venmart@centrum.cz

Jirko! neodolatelná nabídka!! V rámci svého profesního růstu, se hlásím jako dobrovolnice či pomocnice či společnice:-) K vůli mé zdravotní indispozici určitě přijedu na Dářko pouze jako fanoušek.. Jen pojedu ráno od Tábora, a moc se budu snažit přijet na 10 ráno, ale uvidíme dle dopravní situace.. proto raději s mým zapojením počítej na další disciplíny. Tak naviděnou v neděli.smile


11. 08. 2017, 05:21

Jirka pořadatel

Volná pracovní místa
------------------------

Hledáme 2 dobrovolné pomocníky / pomocnice/ rozhodčích na tuto neděli na Velké Dářko. Zájemci, hlaste se u stolku rozhodčích .

Nabízíme:

*nadstandartní podmínky
*možnost profesního růstu
*náborový příspěvek
*příspěvek na dovolenou
*bonusy za práci v noci
*odborná školení
*možnost rekvalifikace
*nástup možný ihned


08. 08. 2017, 20:04

Result Maker

Vše vyřešeno, popsáno v diskusním příspěvku 20.7.2017


07. 08. 2017, 22:34

Petr S. - normservis.zr@seznam.cz

Zdravim, rad bych aby si dcera vyzkousela nedelni triatlon, zatim jen ve stafete (kolo). Nenasel by se tu nejaky plavec a bezec, ktery by do toho sel s ni? Predem dekuji. smile


07. 08. 2017, 20:55

Jirka pořadatel

Pro Result makera vzkaz od Meteorů:

Včera mi psala Vendy Martínková, že nemá v celkovém hodnocení započítáno plavání a ještě prosí o opravu ve družstvech - tam by se mělo za plavání počítat trio -Vecheta, Martínková, Lamprechtová. Předem děkuje za opravu. Když se sejdeš s Meteorama na Dářku, tak to můžete probrat společně. Jako odměnu za vynaloženou práci si můžeš na jejich stránkách /SK Meteor Brno/ přečíst komentář Johanky k závodu "Pohár Drahanské vrchoviny". Je to pěkné počteníčko.

smilesmilesmile


07. 08. 2017, 17:18

Jirka pořadatel

odkaz >>


07. 08. 2017, 17:17

Jirka pořadatel

Michal píše pravdu, skoro jako Mistr Jam Hus. Jeden vrchol bude stíhat další. Za sebe tě Michale dopředu ujistím, že se do České hlásím jako rozhodčí a zbytek playerů, které s sebou nacpu do vlaku, ti nahlásíme opravdu v neděli na Dářku. Předběžně to vypadá na loňskou sestavu. Já se ještě vrátím o měsíc dozadu a s radostí vyhlásím Hvězdy zápasu - dálkového plavání na Medlově:

1.Hvězda zápasu - nemůže být nikdo jiný než Katie Ledecká roz.Mičková
2.Hvězda zápasu - hvězda stejné velikosti jako ta první - Jana Koubková
3.Hvězda zápasu - Meteorka Márč a její plánovaný porod do vody, který se přes bedlivý dozor porodníka Jány odkaz >> nekonal. Další šance, Markétko, bude na Dářku.
A zase ta Hvězdička zápasu - maličká Šárka Šubrtová. Opět s pohodou sobě vlastní vyrazila přes rybník a nechala za sebou víc než 20 velmi do brých plavců. Mě taky. Kdo ji ještě nezná, tak vyčnívá z vody na stejném obrázku jako Markétka.

Teď už k věci. V neděli 13.8.2017 se sejdeme na Velkém Dářku a kromě vašich triatlonových dovedností si tam připomeneme nedávný odchod našeho sportovního kamaráda Radka Drápy. Vy, co jste se s ním utkávali na ŽLM osobně, vy přijďte určitě a těm novým dvanáctibojařům rád o Radkovi pár slov věnuji.

Při studování triatlonové pozvánky se nenechte mýlit uvedenou dobou prezence. Znovu upozorňuji, že správně je 8.45 - 9.45. Vše ostatní sedí.smilesmilesmile


07. 08. 2017, 09:24

Michal - klimesmichal@centrum.cz

Před blížícím se vrcholem ligařské sezóny si dovolím přidat pozvánku na vrchol sportovního roku v Brně: SK Meteor Brno vyzývá všechny známé i nové tváře k souboji v míčovém sedmiboji smíšených dvojic, který se uskuteční v sobotu 2.9.2017 v areálu Sokolu Česká (u Brna). Přihlášky i dotazy přijímám na uvedeném e-mailu, příp. osobně v neděli smile


02. 08. 2017, 21:07

Kléma - leos.klement@centrum.cz

Přátelé nejen trenýrkové skupinky ... ve čtvrtek, tj. 3.8. 2017, tj. zítra se za kulturáčkem v ZR promítá v 21:30 hod první letní kíno:
odkaz >>
Film o zradách to bude jistě zajímavý ... a nejen o této nepěkné vlastnosti lidů ... ale také o nadcházející královské disciplíně bychom mohli prodiskutovat si před promítáním na zahrádce U Pohanků ... třeba v 18:30 hod. Což?


01. 08. 2017, 14:26

Petr S. - normservis.zr@seznam.cz

Zdravím všechny ligaře.
Připomínám, že tuto sobotu 5.8. je charitativní vyjížďka na kolech a to již třetí ročník. Tak přijeďte udělat něco pro sebe, ale hlavně pro ty malé prcky ve špitálech, kteří díky Vaší účasti budou mít zase o něco lehčí a veselejší život. Sraz 9.30 na Piláku. Těší se na Vás i Josef Zimovčák se svým mega kolem smile


27. 07. 2017, 19:12

vechys

tak to je nabídka, která se neodmítá smilesmile


Příspěvky: 1 - 20 (celkem 6112 příspěvků) >>


krali@krali.cz Králi.cz webdesign 

Králi.cz webdesign - www.krali.cz - tvorba www stránek, webhosting, grafické práce, online obchody

Psí škola Karlík

K3 sport


Grafické práce Jan Šustr - návrhy, sazby, DTP, tisk

Truhlářské práce Truhlářské práce

Kosmetika Pavouček Daniela Procházková
tel.: 608 784 088