ÚVOD   O CO JDE?   DISCIPLÍNY   VÝSLEDKY   FOTO   SPONZOŘI   DISKUSE 
VÝSLEDKY
2002
1. Lyžování 2. Kuželky 3. Cross 4. Rychlobruslení
5. Atlet. trojboj 6. Cykl. časovka 7. Plavání 8. Olymp. triatlon
9. Cykl. etapa 10. Koulař. sedmiboj 11. Plavání - sprint 12. Vzduchovka
PLAVÁNÍ SPRINT - Žďár (100 m volným způsobem)

Dne 10. 11. 2002 proběhla disciplína "Plavání - sprint". Na bazéně, stejně jako vloni, byla vynikající atmosféra, a tak všech 110 závodníků, kteří se dostavili na start, určitě bylo spokojeno.

Závod probíhal systémem rozplaveb, z nichž 15 nejrychlejších postoupilo do finále.
Během závodu někteří jedinci podávali téměř nadlidské výkony. Hvězdou dne se stal Čestmír Paclík, který mezi muži se svým časem 0:56,40 nenašel přemožitele a zaslouženě zvítězil. Druhý se umístil Petr Bezchleba a třetí Petr Musil.
Mezi ženami byla nejrychlejší Eva Bezchlebová s časem 1:08,86, druhá skončila Martina Jonášová a třetí byla Lucie Vorlíčková.

Každý kdo se zúčastnil získal jako prémii 20 bodů do celkového pořadí.

P Jméno Rozplavby Finále Body celkem Body s bonusem
1 Paclík Čestmír 00:56,40 00:57,11 800 820
2 Bezchleba Petr 01:00,46 00:58,93 700 720
3 Musil Petr 01:01,35 01:01,47 650 670
4 Eichler Leoš 01:03,48 01:03,02 600 620
5 Pantůček Lukáš 01:03,90 01:03,98 550 570
6 Švanda Luboš ml. 01:03,99 01:04,36 530 550
7 Augustin Michal 01:04,99 01:05,16 510 530
8 Klement Jan 01:08,09 01:07,89 490 510
9 Lamka Roman 01:07,87 01:07,96 470 490
10 Marek Michal 01:07,49 01:09,00 450 470
11 Švanda Miroslav 01:08,15 01:07,47 430 450
12 Dlouhý Petr 01:09,61 01:08,42 410 430
13 Polívka Martin 01:10,98 01:09,87 390 410
14 Králíček Pavel 01:10,99 01:10,67 370 390
15 Bezchlebová Eva 01:08,86 nenastoupila 350 370
16 Marek Miloš 01:13,39   340 360
17 Jonášová Martina 01:13,89   330 350
18 Vorlíčková Lucie 01:14,36   320 340
19 Smolík Petr 01:15,18   310 330
20 Živný Vít 01:15,57   300 320
21 Jána Lubomír 01:15,92   290 310
22 Cafourek Jaroslav 01:15,92   280 300
23 Švandová Lenka 01:16,21   270 290
24 Polívka Zbyněk 01:18,30   260 280
25 Vokoun Marek 01:20,52   250 270
26 Forst Vlastimil 01:20,55   240 260
27 Smolík Michal 01:20,64   230 250
28 Schmier Petr 01:21,35   220 240
29 Volavá Zdena 01:21,67   210 230
30 Dvořák Jan 01:23,29   200 220
31 Havlík Radim 01:23,50   195 215
32 Nedvěd Jan 01:24,29   190 210
33 Chalupa Leoš 01:24,54   185 205
34 Stará Kateřina 01:24,85   180 200
35 Psota Jan 01:26,04   175 195
36 Vokoun Jaroslav 01:27,16   170 190
37 Vojáčková Kateřina 01:27,22   165 185
38 Kutějová Hana 01:28,39   160 180
39 Kafka Radek 01:28,59   155 175
40 Králík Milan 01:29,22   150 170
41 Nejedlý Michal st. 01:30,09   145 165
42 Klusáček Jiří 01:30,21   140 160
43 Ptáček Jakub 01:30,29   135 155
44 Halmová Nikola 01:33,11   130 150
45 Koukolová Marina 01:34,12   125 145
46 Srubjanová Květa 01:34,55   120 140
47 Černý Lubor 01:36,17   115 135
48 Dvořák Rostislav 01:36,39   110 130
49 Šimečková Radka 01:36,45   105 125
50 Chytal 01:36,95   100 120
51 Drápa Radek 01:37,15   98 118
52 Kubíček Marcel 01:38,67   96 116
53 Jiříček Jan 01:39,09   94 114
54 Šustr Jiří 01:41,37   92 112
55 Havlík Jan 01:41,47   90 110
56 Hradil Jiří 01:42,47   88 108
57 Trojan Josef 01:42,95   86 106
58 Hugo Michael 01:43,13   84 104
59 Straka Luboš 01:43,48   82 102
60 Sýkora Radek 01:43,94   80 100
61 Šturcová Tereza 01:44,11   78 98
62 Chytrý Ivo 01:44,14   76 96
63 Partl Pavel 01:44,20   74 94
64 Bizoň Milan 01:44,38   72 92
65 Neplech Marek 01:44,71   70 90
66 Vokounová Běla 01:45,11   68 88
67 Harvánek Pavel 01:47,03   66 86
68 Schaffer Marek 01:49,61   64 84
69 Kubický Pavel 01:49,87   62 82
70 Veselský Martin 01:50,08   60 80
71 Fiala Pavel 01:50,20   58 78
72 Šimeček Tomáš st. 01:51,41   57 77
73 Vašík Jaroslav 01:51,43   56 76
74 Klement Leoš 01:52,45   55 75
75 Černá Markéta 01:52,92   54 74
76 Musilová Miroslava 01:55,15   53 73
77 Polák Přemysl 01:55,38   52 72
78 Pleva Martin 01:56,26   51 71
79 Pohanka Jiří 01:57,26   50 70
80 Kunc Vladimír 01:58,09   49 69
81 Štíbal Martin 01:58,57   48 68
82 Kubíček Pavel 01:58,89   47 67
83 Bárta Ladislav 02:01,02   46 66
84 Ptáček Jaroslav 02:01,04   45 65
85 Šimečková Lea 02:01,26   44 64
86 Štěpánek Jiří 02:01,81   43 63
87 Holoubek Ivan 02:03,06   42 62
88 Košík Jan 02:03,98   41 61
89 Uchytilová Monika 02:05,26   40 60
90 Dvořák Petr 02:05,37   39 59
91 Straník Jan 02:08,19   38 58
92 Uchytil Jiří 02:09,54   37 57
93 Kubická Ivana 02:10,47   36 56
94 Vokounová Lucie 02:11,67   35 55
95 Švanda Luboš 02:14,67   34 54
96 Švanda Petr 02:14,69   33 53
97 Konečná Světlana 02:17,18   32 52
98 Chlubna Miroslav 02:17,19   31 51
99 Sobotková Zuzana 02:18,36   30 50
100 Klíma Josef 02:18,37   29 49
101 Vábek Jaroslav 02:33,36   28 48
102 Soukopová Iva 02:34,11   27 47
103 Sobotková Klára 02:38,19   26 46
104 Bílková Zuzana 02:38,77   25 45
105 Černý Martin 02:48,65   24 44
106 Dvořáková Radka 03:06,62   23 43
107 Dvořáková Jana 03:19,61   22 42
108 Chlubna Jan 03:24,23   21 41
109 Bača Josef ml. 03:45,64   20 40
110 Šimeček Tomáš ml. 05:59,13   19 39

krali@krali.cz Králi.cz webdesign 

Králi.cz webdesign - www.krali.cz - tvorba www stránek, webhosting, grafické práce, online obchody

Psí škola Karlík

K3 sport


Grafické práce Jan Šustr - návrhy, sazby, DTP, tisk

Truhlářské práce Truhlářské práce