ÚVOD   O CO JDE?   DISCIPLÍNY   VÝSLEDKY   FOTO   SPONZOŘI   DISKUSE 
VÝSLEDKY
2009
1. Běh na lyžích 2. Bowling 3. Sprint na lyžích 4. Short track
5. Kuželky 6. Cross 7. Atlet. trojboj 8. Rychlobruslení
9. Cykl. časovka 10. Plavání 11. Olymp. triatlon 12. Cykl. etapa
13. Duatlon 14. Koulař. sedmiboj 15. Plavání - sprint 16. Vzduchovka

SPRINT NA LYŽÍCH VOLNOU TECHNIKOU - Ski hotel Nové Město n. Mor.

III. Sprint na lyžích: vavříny si vybojovali Janošec a Štursová

Třetí disciplínu stejně jako obě předešlé hostilo Nové Město na Moravě. Ve sprintu volnou technikou o sobě dali u Ski hotelu pochopitelně vědět hlavně novoměstští lyžaři.

1200 metrů dlouhou rozměklou trať nejrychleji prolétl Miroslav Janošec v čase 2:31,55 minut. Druhý Tomáš Ročárek, který s ním startoval v rozjížďce, protnul cíl jen o dvě a půl vteřiny později (2:34,00). Jako třetí byl klasifikován Marek Papoušek (3:03,72), další z adeptů na celkové vítězství, který čtvrtému Františku Slovákovi vrátil těsnou porážku z klasické desítky.

Mnohem zajímavější byl tentokrát boj o vavříny v ženské kategorii. Všechny tři medailistky se vešly do rozmezí tří a půl vteřiny. První vítězství si hned při své premiéře ve dvanáctiboji připsala Martina Štursová (2:51,45), nová akvizice Vlachovic, která jen těsně porazila Petru Letenskou (2:53,11) a Danielu Procházkovou (2:55,00).

Další novoměstští lyžaři tentokrát absentovali, protože dali přednost "svým" závodům.

Jak se sprint promítl do průběžného pořadí?

O vedení v devátém ročníku soutěže přišel bowlingový gladiátor Leoš "Kléma" Klement. Na start nastoupil s provizorní jedničkou na žlutém trikotu, ale první pozici následně uvolnil právě Janošcovi. Mezi ženami si první pozici pojistila před Anitou Benešovou Daniela Procházková.

(jb)

P Příjmení Jméno Čas Body celkem Body s bonusem Odstup
1 Janošec Miroslav 02:31,55 100,00 105,00 0:00:00
2 Ročárek Tomáš 02:34,00 98,41 103,41 0:00:02
3 Štursová Martina 02:51,45 88,39 93,39 0:00:20
4 Letenská Petra 02:53,11 87,55 92,55 0:00:22
5 Procházková Daniela 02:55,00 86,60 91,60 0:00:23
6 Papoušek Marek 03:03,72 82,49 87,49 0:00:32
7 Slovák František 03:08,12 80,56 85,56 0:00:37
8 Kamenský Radim 03:16,65 77,07 82,07 0:00:45
9 Harvánek Pavel 03:18,67 76,28 81,28 0:00:47
10 Kubický Pavel 03:20,03 75,76 80,76 0:00:48
11 Benešová Anita 03:23,61 74,43 79,43 0:00:52
12 Drápa Radek 03:27,45 73,05 78,05 0:00:56
13 Vašík Jaroslav 03:28,75 72,60 77,60 0:00:57
14 Jána Tomáš 03:28,97 72,52 77,52 0:00:57
15 Hájek Vladimír 03:29,32 72,40 77,40 0:00:58
16 Chlubna Miroslav 03:31,72 71,58 76,58 0:01:00
17 Šimeček Tomáš st. 03:35,58 70,30 75,30 0:01:04
18 Kafka Radek 03:39,15 69,15 74,15 0:01:08
19 Chlubna Jan 03:39,22 69,13 74,13 0:01:08
20 Klement Jan 03:41,60 68,39 73,39 0:01:10
21 Jána Lubomír 03:45,06 67,34 72,34 0:01:14
22 Svatoň Josef 03:46,70 66,85 71,85 0:01:15
23 Beneš Viktor III. 03:48,15 66,43 71,43 0:01:17
24 Pohanka Jiří 03:50,19 65,84 70,84 0:01:19
25 Dvořák Karel 03:50,53 65,74 70,74 0:01:19
26 Šubrt Petr 03:51,00 65,61 70,61 0:01:19
27 Kubická Ivana 03:51,48 65,47 70,47 0:01:20
28 Brych Michal 03:52,06 65,31 70,31 0:01:21
29 Hudeček Libor 03:52,17 65,28 70,28 0:01:21
30 Sáblík Pavel 03:53,75 64,83 69,83 0:01:22
31 Vábek Jaroslav st. 03:55,62 64,32 69,32 0:01:24
32 Kamenský Pavel 03:56,06 64,20 69,20 0:01:25
33 Sláma Jiří 03:58,91 63,43 68,43 0:01:27
34 Klíma Josef 04:09,43 60,76 65,76 0:01:38
35 Marečková Pavla 04:10,01 60,62 65,62 0:01:38
36 Švanda Luboš st. 04:12,17 60,10 65,10 0:01:41
37 Šik Pavel 04:13,80 59,71 64,71 0:01:42
38 Klement Leoš 04:18,76 58,57 63,57 0:01:47
39 Keclík Martin 04:22,87 57,65 62,65 0:01:51
40 Šimečková Lea 04:26,72 56,82 61,82 0:01:55
41 Valenta Jiří 04:27,19 56,72 61,72 0:01:56
42 Koutský Tomáš 04:27,35 56,69 61,69 0:01:56
43 Blažíček Jiří 04:29,45 56,24 61,24 0:01:58
44 Kocourek Stanislav 04:31,12 55,90 60,90 0:02:00
45 Chlubnová Jana 04:35,80 54,95 59,95 0:02:04
46 Klement Vojtěch 04:38,64 54,39 59,39 0:02:07
47 Hájek Jiří 04:39,33 54,25 59,25 0:02:08
48 Jindra Petr 04:39,91 54,14 59,14 0:02:08
49 Marek Michal 04:42,02 53,74 58,74 0:02:10
50 Pelzerová Renata 04:44,77 53,22 58,22 0:02:13
51 Spěváček Jan 04:46,13 52,97 57,97 0:02:15
52 Jánoška Ivan 04:50,63 52,15 57,15 0:02:19
53 Klímová Petra 04:51,50 51,99 56,99 0:02:20
54 Vábek Jiří 04:55,71 51,25 56,25 0:02:24
55 Jána Ondřej 04:57,75 50,90 55,90 0:02:26
56 Šimečková Radka 04:58,47 50,78 55,78 0:02:27
57 Šulc Pavel 04:59,54 50,59 55,59 0:02:28
58 Bárta Jiří 05:02,43 50,11 55,11 0:02:31
59 Šimeček Tomáš ml. 05:04,51 49,77 54,77 0:02:33
60 Musilová Miroslava 05:05,69 49,58 54,58 0:02:34
61 Hudečková Jiřina 05:08,01 49,20 54,20 0:02:36
62 Vábek Jaroslav ml. 05:08,80 49,08 54,08 0:02:37
63 Sáblík Tomáš 05:09,18 49,02 54,02 0:02:38
64 Krbůšková Ilona 05:10,04 48,88 53,88 0:02:38
65 Kulhánek Ladislav 05:21,35 47,16 52,16 0:02:50
66 Jánová Petra 05:21,88 47,08 52,08 0:02:50
67 Konečná Světlana 05:23,50 46,85 51,85 0:02:52
68 Bárta Lukáš 05:27,85 46,23 51,23 0:02:56
69 Tatíček Jan 05:28,14 46,18 51,18 0:02:57
70 Nechuta Milan 05:28,62 46,12 51,12 0:02:57
71 Doležal Jiří 05:42,85 44,20 49,20 0:03:11
72 Konečný Matouš 05:55,95 42,58 47,58 0:03:24
73 Šindelka Martin 06:02,00 41,86 46,86 0:03:30
74 Lempera David 06:04,62 41,56 46,56 0:03:33
75 Habán Zdeněk 06:14,52 40,47 45,47 0:03:43
76 Štěpánek Martin 06:24,32 39,43 44,43 0:03:53
77 Šubrtová Lucie 06:28,05 39,05 44,05 0:03:57
78 Uttendorfský Jan 06:33,55 38,51 43,51 0:04:02
79 Štěpánek Libor 07:00,86 36,01 41,01 0:04:29
80 Havliš Lukáš 07:10,00 35,24 40,24 0:04:38
81 Šustr Jiří II. 07:19,23 34,50 39,50 0:04:48
82 Kulhánek Vít 07:49,51 32,28 37,28 0:05:18
83 Hudečková Simona 07:58,52 31,67 36,67 0:05:27
84 Lempera Jaroslav 08:18,78 30,38 35,38 0:05:47
85 Vítková Renata 08:21,55 30,22 35,22 0:05:50
86 Bradáč Alois 09:00,28 28,05 33,05 0:06:29
87 Nechutová Aneta 09:19,80 27,07 32,07 0:06:48


krali@krali.cz Králi.cz webdesign 

Králi.cz webdesign - www.krali.cz - tvorba www stránek, webhosting, grafické práce, online obchody

Psí škola Karlík

K3 sport


Grafické práce Jan Šustr - návrhy, sazby, DTP, tisk

Truhlářské práce Truhlářské práce