ÚVOD   O CO JDE?   DISCIPLÍNY   VÝSLEDKY   FOTO   SPONZOŘI   DISKUSE 
VÝSLEDKY
2010
1. Obří slalom 2. Běh na lyžích 3. Kuželky 4. Short track
5. Plavání - sprint 6. Cross 7. Atlet. trojboj 8. Rychlobruslení
9. Cykl. časovka 10. Plavání 11. Olymp. triatlon 12. Cykl. etapa
13. Duatlon 14. Basket. hody 15. Bowling 16. Vzduchovka

ATLETICKÝ TROJBOJ - Nové Město n. Mor.

Kubelová ovládla atletický trojboj

Další disciplína Žďárské ligy mistrů proběhla na atletickém stadionu v Novém Městě na Moravě. Atletický trojboj přilákal rovných 100 účastníků, kteří zápolili v hodu diskem, skoku dalekém a v běhu na 300 metrů. Příjemným překvapením byla účast Imricha Bugára, mistra světa v hodu diskem. Bavil atlety nejen vyprávěním zážitků z atletického života, ale i názorně předvedl techniku odhodu "dvoukilové placky".

V samotném závodě se velmi dařilo mladé novoměstské atletce Jitce Kubelové, která si v hodu diskem, dlouhým 53,07 splnila limit na červencové mistrovství světa juniorů v Kanadě. A protože se Kubelové podařila i dálka, suverénně zvítězila v celkovém pořadí. V mužích zvítězil Martin Veselský. Ten využil zaváhání Petra Vitnera v hodu diskem, který jinak kraloval v ostatních dvou disciplínách.

Poděkování patří hlavnímu rozhodčímu a trenérovi novoměstských závodníků Petru Hubáčkovi st., který zajistil se svými svěřenci výborné podmínky při atletickém klání.

P Příjmení Jméno Disk Dálka Běh Disk Dálka Běh CELKEM Body Body s BONUSEM
1 Kubelová Jitka 53,07 477 00:47,70 100,00 90,00 78,83 268,83 100,00 110,00
2 Veselský Martin 27,46 490 00:42,20 51,74 92,45 89,10 233,30 86,78 96,78
3 Hubáček Petr ml. 26,12 489 00:41,50 49,22 92,26 90,60 232,08 86,33 96,33
4 Vitner Petr 15,86 530 00:37,60 29,89 100,00 100,00 229,89 85,51 95,51
5 Kadlec Petr 24,10 507 00:42,60 45,41 95,66 88,26 229,34 85,31 95,31
6 Ročárek Jiří 22,98 492 00:40,70 43,30 92,83 92,38 228,51 85,00 95,00
7 Hodrment Vít 24,33 514 00:44,90 45,85 96,98 83,74 226,57 84,28 94,28
8 Marek Michal 25,14 481 00:45,60 47,37 90,75 82,46 220,58 82,05 92,05
9 Hudeček Libor 25,02 471 00:44,70 47,15 88,87 84,12 220,13 81,89 91,89
10 Polnický Libor 19,43 511 00:43,80 36,61 96,42 85,84 218,87 81,42 91,42
11 Krbůšek Vladimír 21,69 497 00:44,70 40,87 93,77 84,12 218,76 81,38 91,38
12 Šulc Pavel 19,49 504 00:44,20 36,73 95,09 85,07 216,89 80,68 90,68
13 Vecheta Lukáš 18,60 484 00:42,60 35,05 91,32 88,26 214,63 79,84 89,84
14 Kourek Lukáš 18,30 469 00:42,20 34,48 88,49 89,10 212,07 78,89 88,89
15 Dobrovolný Pavel 22,66 473 00:47,60 42,70 89,25 78,99 210,94 78,47 88,47
16 Janoušová Radka 17,35 473 00:44,40 32,69 89,25 84,68 206,62 76,86 86,86
17 Koutský Tomáš 15,96 444 00:40,70 30,07 83,77 92,38 206,23 76,72 86,72
18 Kamenský Pavel 18,27 482 00:46,90 34,43 90,94 80,17 205,54 76,46 86,46
19 Papoušek Marek 17,61 469 00:44,90 33,18 88,49 83,74 205,41 76,41 86,41
20 Kamenský Radim 17,82 457 00:44,50 33,58 86,23 84,49 204,30 76,00 86,00
21 Hájek Vladimír 20,89 449 00:46,90 39,36 84,72 80,17 204,25 75,98 85,98
22 Švanda Miroslav 16,30 463 00:44,90 30,71 87,36 83,74 201,81 75,07 85,07
35 Klement Jan 15,79 445 00:44,00 29,75 83,96 85,45 199,17 74,09 84,09
23 Šacl Jiří 13,74 440 00:41,90 25,89 83,02 89,74 198,65 73,89 83,89
24 Klimeš Michal 15,78 454 00:45,20 29,73 85,66 83,19 198,58 73,87 83,87
25 Bednář Jakub 16,42 430 00:43,60 30,94 81,13 86,24 198,31 73,77 83,77
26 Sobotka Martin 22,55 444 00:52,30 42,49 83,77 71,89 198,16 73,71 83,71
27 Ročárek Tomáš 19,23 429 00:47,00 36,24 80,94 80,00 197,18 73,35 83,35
28 Malačka Ondřej 18,52 432 00:46,70 34,90 81,51 80,51 196,92 73,25 83,25
29 Jindra Petr 16,83 432 00:45,30 31,71 81,51 83,00 196,22 72,99 82,99
30 Ožana Jakub 15,64 433 00:44,60 29,47 81,70 84,30 195,47 72,71 82,71
31 Bárta Jiří 22,93 422 00:52,10 43,21 79,62 72,17 195,00 72,54 82,54
32 Klement Leoš 23,55 414 00:52,20 44,38 78,11 72,03 194,52 72,36 82,36
33 Sáblík Pavel 19,32 438 00:50,40 36,40 82,64 74,60 193,65 72,04 82,04
34 Kubický Pavel 19,34 442 00:51,60 36,44 83,40 72,87 192,71 71,68 81,68
36 Klement Vojtěch 13,55 443 00:46,30 25,53 83,58 81,21 190,33 70,80 80,80
37 Vašík Jaroslav 20,23 400 00:49,00 38,12 75,47 76,73 190,33 70,80 80,80
38 Všianský Martin 15,76 433 00:47,90 29,70 81,70 78,50 189,89 70,64 80,64
39 Maršánová Lucie 16,81 402 00:46,40 31,68 75,85 81,03 188,56 70,14 80,14
40 Sáblík Tomáš 13,46 457 00:49,20 25,36 86,23 76,42 188,01 69,94 79,94
41 Soukal Josef 18,45 420 00:51,30 34,77 79,25 73,29 187,31 69,68 79,68
42 Chlubna Miroslav 17,52 402 00:48,40 33,01 75,85 77,69 186,55 69,39 79,39
43 Vidergot Milan 26,36 434 01:08,90 49,67 81,89 54,57 186,13 69,24 79,24
44 Mareček Josef 15,79 429 00:50,50 29,75 80,94 74,46 185,15 68,87 78,87
45 Svatoň Josef 14,62 443 00:50,90 27,55 83,58 73,87 185,00 68,82 78,82
46 Krbůšková Ilona 23,12 387 00:55,00 43,57 73,02 68,36 184,95 68,80 78,80
47 Šimečková Lea 15,82 401 00:47,90 29,81 75,66 78,50 183,97 68,43 78,43
48 Marečková Pavla 20,83 390 00:54,00 39,25 73,58 69,63 182,46 67,87 77,87
49 Mlejnková Petra 15,51 405 00:49,10 29,23 76,42 76,58 182,22 67,78 77,78
50 Jána Tomáš 14,03 425 00:50,60 26,44 80,19 74,31 180,93 67,31 77,31
51 Klímová Petra 18,09 415 00:55,10 34,09 78,30 68,24 180,63 67,19 77,19
52 Kafka Radek 17,04 392 00:50,90 32,11 73,96 73,87 179,94 66,94 76,94
53 Pospíchal Marek 13,52 412 00:49,10 25,48 77,74 76,58 179,79 66,88 76,88
54 Jána Ondřej 15,44 419 00:53,10 29,09 79,06 70,81 178,96 66,57 76,57
55 Švanda Luboš ml. 17,76 382 00:52,60 33,47 72,08 71,48 177,02 65,85 75,85
56 Vábek Jaroslav st. 17,38 380 00:53,10 32,75 71,70 70,81 175,26 65,19 75,19
57 Plachta Marek 19,88 351 00:53,40 37,46 66,23 70,41 174,10 64,76 74,76
58 Klíma Josef 17,21 366 00:51,90 32,43 69,06 72,45 173,93 64,70 74,70
59 Sláma Jiří 14,90 397 00:53,20 28,08 74,91 70,68 173,66 64,60 74,60
60 Pelánová Martina 18,70 395 00:59,00 35,24 74,53 63,73 173,49 64,54 74,54
61 Švanda Luboš st. 18,05 361 00:52,80 34,01 68,11 71,21 173,34 64,48 74,48
62 Beneš Viktor III. 12,96 407 00:52,50 24,42 76,79 71,62 172,83 64,29 74,29
63 Bradáč Jiří 9,71 380 00:45,40 18,30 71,70 82,82 172,81 64,28 74,28
64 Nehybová Barbora 11,55 396 00:49,90 21,76 74,72 75,35 171,83 63,92 73,92
65 Blažíček Jiří 18,41 360 00:54,50 34,69 67,92 68,99 171,61 63,84 73,84
66 Jána Lubomír 19,32 320 00:50,80 36,40 60,38 74,02 170,80 63,53 73,53
67 Šimeček Tomáš ml. 9,40 385 00:49,60 17,71 72,64 75,81 166,16 61,81 71,81
68 Chlubna Jan 12,14 357 00:49,90 22,88 67,36 75,35 165,58 61,60 71,60
69 Opat Zdeněk 17,54 362 00:58,60 33,05 68,30 64,16 165,52 61,57 71,57
70 Vidergot Vojtěch 15,66 360 00:55,60 29,51 67,92 67,63 165,06 61,40 71,40
71 Benešová Anita 16,85 370 01:00,10 31,75 69,81 62,56 164,12 61,05 71,05
72 Hudečková Jiřina 16,41 360 00:59,00 30,92 67,92 63,73 162,57 60,48 70,48
73 Šubrt Petr 14,25 330 00:51,60 26,85 62,26 72,87 161,98 60,26 70,26
74 Bárta Lukáš 17,58 364 01:02,50 33,13 68,68 60,16 161,97 60,25 70,25
75 Martinčič Michal 12,71 364 00:54,50 23,95 68,68 68,99 161,62 60,12 70,12
76 Martinčič Rudolf 14,10 381 01:03,00 26,57 71,89 59,68 158,14 58,83 68,83
77 Kubická Ivana 16,72 317 01:00,20 31,51 59,81 62,46 153,78 57,20 67,20
78 Konečný Matouš 9,22 315 00:50,90 17,37 59,43 73,87 150,68 56,05 66,05
79 Švandová Eva 15,29 324 01:05,10 28,81 61,13 57,76 147,70 54,94 64,94
80 Jánová Petra 18,19 290 01:06,40 34,28 54,72 56,63 145,62 54,17 64,17
81 Sobotková Pavla 16,29 306 01:07,20 30,70 57,74 55,95 144,38 53,71 63,71
82 Konečná Světlana 19,66 288 01:13,40 37,05 54,34 51,23 142,61 53,05 63,05
83 Slonková Marta 8,21 314 00:56,20 15,47 59,25 66,90 141,62 52,68 62,68
84 Musilová Miroslava 14,62 287 01:06,30 27,55 54,15 56,71 138,41 51,49 61,49
85 Šubrtová Lucie 14,97 297 01:14,50 28,21 56,04 50,47 134,72 50,11 60,11
86 Trávníček Vladimír 14,65 288 01:12,10 27,61 54,34 52,15 134,09 49,88 59,88
87 Vítková Renata 11,37 281 01:05,90 21,42 53,02 57,06 131,50 48,92 58,92
88 Horká Renata 9,32 309 01:07,60 17,56 58,30 55,62 131,48 48,91 58,91
89 Zimola Petr 18,52 510 00:00,00 34,90 96,23 0,00 131,12 48,78 58,78
90 Hudečková Simona 11,13 251 01:00,90 20,97 47,36 61,74 130,07 48,38 58,38
91 Myslivcová Iveta 7,27 267 00:58,20 13,70 50,38 64,60 128,68 47,87 57,87
92 Mareček Jonáš 9,56 272 01:06,30 18,01 51,32 56,71 126,05 46,89 56,89
93 Svatoňová Irena 12,19 232 01:09,00 22,97 43,77 54,49 121,24 45,10 55,10
94 Bradáč Alois 8,00 248 01:06,50 15,07 46,79 56,54 118,41 44,05 54,05
95 Šustr Jiří II: 18,26 213 01:34,70 34,41 40,19 39,70 114,30 42,52 52,52
96 Šubrtová Eliška 4,70 156 01:28,10 8,86 29,43 42,68 80,97 30,12 40,12
97 Švanda Lukáš 8,20 237 00:00,00 15,45 44,72 0,00 60,17 22,38 32,38
98 Soukal Jonáš 1,70 113 01:51,70 3,20 21,32 33,66 58,19 21,64 31,64
99 Horký Lukáš 2,44 108 02:15,70 4,60 20,38 27,71 52,68 19,60 29,60
100 Slonková Žaneta 0,00 273 00:00,00 0,00 51,51 0,00 51,51 19,16 29,16


krali@krali.cz Králi.cz webdesign 

Králi.cz webdesign - www.krali.cz - tvorba www stránek, webhosting, grafické práce, online obchody

Psí škola Karlík

K3 sport


Grafické práce Jan Šustr - návrhy, sazby, DTP, tisk

Truhlářské práce Truhlářské práce