ÚVOD   O CO JDE?   DISCIPLÍNY   VÝSLEDKY   FOTO   SPONZOŘI   DISKUSE 
VÝSLEDKY
2010
1. Obří slalom 2. Běh na lyžích 3. Kuželky 4. Short track
5. Plavání - sprint 6. Cross 7. Atlet. trojboj 8. Rychlobruslení
9. Cykl. časovka 10. Plavání 11. Olymp. triatlon 12. Cykl. etapa
13. Duatlon 14. Basket. hody 15. Bowling 16. Vzduchovka

TERÉNNÍ DUATLON - Velká Losenice

P Příjmení Jméno Čas Body celkem Body s bonusem Odstupy
1 Ročárek Jiří 00:55,2 100 130  
2 Klement Jan 00:59,1 93,42 123,42 00:03,9
3 Kura Hynek 00:59,4 92,98 122,98 00:04,2
4 Papoušek Marek 01:00,3 91,60 121,60 00:05,1
5 Janošec Michal 01:01,2 90,24 120,24 00:06,0
6 Ožana Václav 01:01,2 90,15 120,15 00:06,0
7 Ročárek Tomáš 01:01,4 89,90 119,90 00:06,2
8 Veselský Martin 01:02,1 88,92 118,92 00:06,9
9 Jána Lubomír 01:04,0 86,25 116,25 00:08,8
10 Dobrovolný Jan 01:04,1 86,20 116,20 00:08,8
11 Šubrt Petr 01:04,3 85,89 115,89 00:09,1
12 Chlubna Miroslav 01:05,2 84,64 114,64 00:10,0
13 Hudeček Libor 01:05,4 84,43 114,43 00:10,2
14 Ožana Jakub 01:05,5 84,24 114,24 00:10,3
15 Vašík Jaroslav 01:06,2 83,42 113,42 00:11,0
16 Šimeček Tomáš st. 01:06,4 83,17 113,17 00:11,2
17 Kamenský Radim 01:06,4 83,11 113,11 00:11,2
18 Škarvada Jaroslav 01:07,1 82,34 112,34 00:11,8
19 Kafka Radek 01:07,6 81,68 111,68 00:12,4
20 Kamenský Pavel 01:08,3 80,88 110,88 00:13,1
21 Jána Tomáš 01:08,4 80,70 110,70 00:13,2
22 Slovák František 01:08,5 80,56 110,56 00:13,3
23 Holub Jaroslav 01:08,6 80,50 110,50 00:13,4
24 Chlubna Jan 01:09,0 79,98 109,98 00:13,8
25 Svatoň Josef 01:09,1 79,86 109,86 00:13,9
26 Marečková Pavla 01:09,2 79,77 109,77 00:14,0
27 Vábek Jaroslav st. 01:11,1 77,71 107,71 00:15,8
28 Bednář Jakub 01:12,1 76,61 106,61 00:16,9
29 Švanda Miroslav 01:12,4 76,30 106,30 00:17,2
30 Kubický Pavel 01:13,4 75,26 105,26 00:18,2
31 Pospíchal Marek 01:13,6 75,06 105,06 00:18,3
32 Klement Vojtěch 01:14,0 74,60 104,60 00:18,8
33 Hájek Vladimír 01:14,1 74,53 104,53 00:18,9
34 Pelánová Martina 01:14,4 74,22 104,22 00:19,2
35 Marek Michal 01:16,2 72,42 102,42 00:21,0
36 Pospíchalová Kamila 01:17,3 71,39 101,39 00:22,1
37 Šulc Pavel 01:17,5 71,28 101,28 00:22,2
38 Sáblík Pavel 01:18,1 70,66 100,66 00:22,9
39 Hudečková Jiřina 01:19,0 69,86 99,86 00:23,8
40 Šimečková Lea 01:20,2 68,81 98,81 00:25,0
41 Jána Ondřej 01:21,1 68,11 98,11 00:25,9
42 Jánová Petra 01:24,0 65,72 95,72 00:28,8
43 Kubická Ivana 01:24,4 65,38 95,38 00:29,2
44 Musilová Miroskava 01:25,6 64,51 94,51 00:30,4
45 Švanda Luboš 01:25,6 64,51 94,51 00:30,4
46 Svatoňová Irena 01:31,2 60,53 90,53 00:36,0
47 Krbůšková Ilona 01:31,5 60,35 90,35 00:36,3
48 Šubrtová Lucie 01:32,2 59,85 89,85 00:37,0
49 Trávníček Vladimír 01:39,0 55,75 85,75 00:43,8


krali@krali.cz Králi.cz webdesign 

Králi.cz webdesign - www.krali.cz - tvorba www stránek, webhosting, grafické práce, online obchody

Psí škola Karlík

K3 sport


Grafické práce Jan Šustr - návrhy, sazby, DTP, tisk

Truhlářské práce Truhlářské práce