ÚVOD   O CO JDE?   DISCIPLÍNY   VÝSLEDKY   FOTO   SPONZOŘI   DISKUSE 
VÝSLEDKY
2011
1. Obří slalom 2. Běh na lyžích 3. Plavání - sprint 4. Short track
5. Kuželky 6. Cross 7. Atlet. trojboj 8. Rychlobruslení
9. Cykl. časovka 10. Plavání 11. Olymp. triatlon 12. Cykl. etapa
13. Duatlon 14. Koule 15. Bowling 16. Vzduchovka

PLAVÁNÍ SPRINT - Žďár n. S. (100 m volným způsobem)

P Příjmení Jméno Čas Body celkem Body s bonusem
1 Pátek Vojtěch 00:56,42 100,00 103,00
2 Pavelka Marek 01:01,95 91,07 94,07
3 Schmier Petr 01:02,06 90,91 93,91
4 Slámová Klára 01:03,22 89,24 92,24
5 Bezchleba Petr 01:04,65 87,27 90,27
6 Mucha Petr 01:06,31 85,09 88,09
7 Švanda Luboš ml. 01:07,96 83,02 86,02
8 Růžičková Sylva 01:09,36 81,34 84,34
9 Hájek Vladimír 01:10,45 80,09 83,09
10 Hodrment Vít 01:11,80 78,58 81,58
11 Marek Michal 01:12,07 78,29 81,29
12 Šimeček Tomáš ml. 01:13,25 77,02 80,02
13 Švanda Miroslav 01:13,26 77,01 80,01
14 Jána Ondřej 01:14,54 75,69 78,69
15 Čirka Jan 01:14,72 75,51 78,51
16 Šimečková Lea 01:14,75 75,48 78,48
17 Kusý Pavel 01:17,62 72,69 75,69
18 Jána Lubomír 01:17,87 72,45 75,45
19 Forstová Veronika 01:17,90 72,43 75,43
20 Šubrt Petr 01:17,96 72,37 75,37
21 Kafka Radek 01:19,12 71,31 74,31
22 Šulcová Martina 01:19,46 71,00 74,00
23 Benc Marek 01:20,63 69,97 72,97
24 Konečný Matouš 01:21,43 69,29 72,29
25 Keclík Martin 01:21,61 69,13 72,13
26 Jána Tomáš 01:21,68 69,07 72,07
27 Forst Vlastimil 01:22,44 68,44 71,44
28 Kamenský Radim 01:22,92 68,04 71,04
29 Brych Michal 01:22,96 68,01 71,01
30 Králíček Pavel 01:23,54 67,54 70,54
31 Papoušek Marek 01:24,53 66,75 69,75
32 Kamenský Pavel 01:25,29 66,15 69,15
33 Drápa Radek 01:28,36 63,85 66,85
34 Dvořáková Gabriela 01:28,71 63,60 66,60
35 Sláma Jiří 01:29,73 62,88 65,88
36 Brychová Petra 01:29,93 62,74 65,74
37 Benc Aleš 01:31,13 61,91 64,91
38 Šimečková Radka 01:35,77 58,91 61,91
39 Marečková Pavla 01:37,10 58,11 61,11
40 Šulc Pavel 01:37,63 57,79 60,79
41 Malačka Ondřej 01:39,10 56,93 59,93
42 Vítek Štěpán 01:39,38 56,77 59,77
43 Šimeček Tomáš st. 01:42,41 55,09 58,09
44 Jiříček Jan 01:42,46 55,07 58,07
45 Bednář Marek 01:42,45 55,07 58,07
46 Klimeš Michal 01:43,65 54,43 57,43
47 Svatoň Josef 01:43,75 54,38 57,38
48 Musilová Miroslava 01:44,40 54,04 57,04
49 Šubrtová Lucie 01:46,06 53,20 56,20
50 Spěváček Jan 01:46,22 53,12 56,12
51 Benešová Anita 01:46,51 52,97 55,97
52 Šustr Jiří II. 01:51,22 50,73 53,73
53 Všianský Martin 01:52,00 50,38 53,38
54 Kříž Ondřej 01:52,03 50,36 53,36
55 Hájek Jiří 01:52,55 50,13 53,13
56 Kubická Ivana 01:54,42 49,31 52,31
57 Klement Leoš 01:54,77 49,16 52,16
58 Soukal Josef 01:56,00 48,64 51,64
59 Kříž Martin 01:58,32 47,68 50,68
60 Bárta Ladislav 02:00,91 46,66 49,66
61 Křížová Michaela 02:01,51 46,43 49,43
62 Malcová Jitka 02:02,47 46,07 49,07
63 Konečná Světlana 02:05,48 44,96 47,96
64 Jánová Petra 02:07,25 44,34 47,34
65 Svatoňová Irena 02:09,20 43,67 46,67
66 Švanda Luboš st. 02:12,40 42,61 45,61
67 Bencová Petra 02:17,48 41,04 44,04
68 Trávníček Vladimír 02:19,01 40,59 43,59
69 Kajuková Renata 02:22,14 39,69 42,69
70 Řehka Šimon 02:27,13 38,35 41,35
71 Sobotková Zuzana 02:28,35 38,03 41,03
72 Dítětová Andrea 02:31,59 37,22 40,22
73 Křížová Ludmila 02:32,53 36,99 39,99
74 Vábek Jaroslav st. 02:39,08 35,47 38,47
75 Vítková Renata 02:52,25 32,75 35,75
76 Šubrtová Eliška 03:12,64 29,29 32,29
77 Kříž Lukáš 03:14,57 29,00 32,00


krali@krali.cz Králi.cz webdesign 

Králi.cz webdesign - www.krali.cz - tvorba www stránek, webhosting, grafické práce, online obchody

Psí škola Karlík

K3 sport


Grafické práce Jan Šustr - návrhy, sazby, DTP, tisk

Truhlářské práce Truhlářské práce