ÚVOD   O CO JDE?   DISCIPLÍNY   VÝSLEDKY   FOTO   SPONZOŘI   DISKUSE 
VÝSLEDKY
2012
1. Obří slalom 2. Běh na lyžích 3. Short track 4. Bowling
5. Kuželky 6. Cross 7. Atlet. trojboj 8. Rychlobruslení
9. Cykl. časovka 10. Plavání 11. Olymp. triatlon 12. Cykl. etapa
13. Duatlon 14. Koule 15. Vzduchovka 16. Plavání - sprint

CYKLISTICKÁ ETAPA (cca 65 km)

Trasa: Trasa: Žďár n. Sáz. - Stržanov - Světnov - Svratka - Sněžné - Rokytno - Nové Město n. M. náměstí - nemocnice - Radňovice - Lhotka - Vysoké - Sklené - Tři Studně - Vlachovice

P Příjmení Jméno Čas Body celkem Body s bonusem Odstupy
1 Rychetský Tomáš 01:40:06 100 125  
2 Daniel Petr 01:40:08 99,97 124,97 00:02,00
3 Sláma Jaroslav 01:40:08 99,97 124,97 00:02,00
4 Kučera Josef ml. 01:40:09 99,95 124,95 00:03,00
5 Klement Jan 01:40:12 99,90 124,90 00:06,00
6 Krška Jan 01:40:14 99,87 124,87 00:08,00
7 Záhora Michal 01:40:26 99,67 124,67 00:20,00
8 Korejtko Zdeněk 01:40:32 99,57 124,57 00:26,00
9 Rychetský Vladislav 01:42:52 97,31 122,31 02:46,00
10 Karásek Vladislav 01:43:03 97,14 122,14 02:57,00
11 Vrána Dušan 01:43:16 96,93 121,93 03:10,00
12 Vodička Ondřej 01:43:26 96,78 121,78 03:20,00
13 Nedělka Lukáš 01:44:10 96,10 121,10 04:04,00
14 Chroustovský Vladimír 01:44:16 96,00 121,00 04:10,00
15 Pomahač Karel 01:44:22 95,91 120,91 04:16,00
16 Ročárek Tomáš 01:48:56 91,89 116,89 08:50,00
17 Chlubna Radek st. 01:49:17 91,60 116,60 09:11,00
18 Novotný Radek 01:49:20 91,55 116,55 09:14,00
19 Škarvada Jaroslav 01:49:22 91,53 116,53 09:16,00
20 Topinka Martin 01:49:23 91,51 116,51 09:17,00
21 Šubrt Petr 01:49:24 91,50 116,50 09:18,00
22 Pospíchal Marek 01:49:25 91,49 116,49 09:19,00
23 Papoušek Marek 01:49:26 91,47 116,47 09:20,00
24 Bednář Tomáš 01:49:27 91,46 116,46 09:21,00
25 Chlubna Radek ml. 01:49:53 91,10 116,10 09:47,00
26 Bezchleba Petr 01:51:10 90,04 115,04 11:04,00
27 Páral Marek 01:53:03 88,54 113,54 12:57,00
28 Vašík Jaroslav 01:53:06 88,51 113,51 13:00,00
29 Kunc Ivo 01:53:15 88,39 113,39 13:09,00
30 Klement Vojtěch 01:53:26 88,25 113,25 13:20,00
31 Tesař Jan 01:53:46 87,99 112,99 13:40,00
32 Macek František 01:53:47 87,97 112,97 13:41,00
33 Veselský Martin 01:53:49 87,95 112,95 13:43,00
34 Sláma Miloslav 01:54:00 87,81 112,81 13:54,00
35 Koubek Luboš 01:54:06 87,73 112,73 14:00,00
36 Marek Miloš 01:54:35 87,36 112,36 14:29,00
37 Slovák František 01:54:37 87,33 112,33 14:31,00
38 Konečný Matouš 01:54:40 87,30 112,30 14:34,00
39 Tatíček Josef 01:54:57 87,08 112,08 14:51,00
40 Hudeček Libor 01:56:17 86,08 111,08 16:11,00
41 Brhel Jaroslav 01:56:48 85,70 110,70 16:42,00
42 Šimeček Tomáš st. 01:57:23 85,28 110,28 17:17,00
43 Pelánová Martina 01:57:50 84,95 109,95 17:44,00
44 Hermon Antonín 01:58:31 84,46 109,46 18:25,00
45 Trojánek Miloš 01:58:46 84,28 109,28 18:40,00
46 Jána Lubomír 01:58:52 84,21 109,21 18:46,00
47 Kafka Radek 01:58:59 84,13 109,13 18:53,00
48 Vábek Jiří 01:59:20 83,88 108,88 19:14,00
49 Polívka Zbyněk 01:59:27 83,80 108,80 19:21,00
50 Marečková Pavla 01:59:31 83,75 108,75 19:25,00
51 Hrdina Milan 01:59:32 83,74 108,74 19:26,00
52 Pálenský Milan 02:00:40 82,96 107,96 20:34,00
53 Plachta Marek 02:01:40 82,27 107,27 21:34,00
54 Polívka Martin 02:01:49 82,17 107,17 21:43,00
55 Vábek Jaroslav st. 02:02:12 81,91 106,91 22:06,00
56 Švanda Miroslav 02:02:25 81,77 106,77 22:19,00
57 Jána Tomáš 02:03:21 81,15 106,15 23:15,00
58 Harvánek Pavel 02:04:20 80,51 105,51 24:14,00
59 Janíček Jan 02:08:04 78,16 103,16 27:58,00
60 Horký Vladimír 02:08:11 78,09 103,09 28:05,00
61 Marek Michal 02:08:36 77,84 102,84 28:30,00
62 Polívka Jaroslav 02:11:46 75,97 100,97 31:40,00
63 Beneš Viktor III. 02:12:13 75,71 100,71 32:07,00
64 Bradáč Jiří 02:12:14 75,70 100,70 32:08,00
65 Slováková Zuzana 02:12:24 75,60 100,60 32:18,00
66 Kubická Ivana 02:12:37 75,48 100,48 32:31,00
67 Havlíček Rostislav 02:13:09 75,18 100,18 33:03,00
68 Jánová Petra 02:14:02 74,68 99,68 33:56,00
69 Drápa Radek 02:14:03 74,67 99,67 33:57,00
70 Kamenský Radim 02:14:49 74,25 99,25 34:43,00
71 Kubický Pavel 02:14:50 74,24 99,24 34:44,00
72 Musilová Miroslava 02:17:00 73,07 98,07 36:54,00
73 Bílek Jiří 02:17:16 72,92 97,92 37:10,00
74 Šimeček Tomáš ml. 02:17:16 72,92 97,92 37:10,00
75 Krul Stanislav 02:18:57 72,04 97,04 38:51,00
76 Marek Pavel 02:22:03 70,47 95,47 41:57,00
77 Vecheta Lukáš 02:23:50 69,59 94,59 43:44,00
78 Švanda Luboš st. 02:25:24 68,84 93,84 45:18,00
79 Šimečková Lea 02:25:27 68,82 93,82 45:21,00
80 Havlíková Jana 02:25:28 68,81 93,81 45:22,00
81 Hájek Jiří 02:25:35 68,76 93,76 45:29,00
82 Kamenský Pavel 02:28:31 67,40 92,40 48:25,00
83 Konečná Světlana 02:29:01 67,17 92,17 48:55,00
84 Jána Ondřej 02:32:12 65,77 90,77 52:06,00
85 Blažíček Jiří 02:34:49 64,66 89,66 54:43,00
86 Šustr Jiří III. 02:35:36 64,33 89,33 55:30,00
87 Štěpánek Jaroslav 02:38:42 63,07 88,07 58:36,00
88 Trávníček Vladimír 02:40:35 62,34 87,34 00:29,00
89 Jánoška Ivan 02:43:20 61,29 86,29 03:14,00
90 Hudečková Jiřina 02:54:32 57,35 82,35 14:26,00
91 Klimeš Michal 03:10:40 52,50 77,50 30:34,00
92 Šustr Jiří II. 03:24:09 49,03 74,03 44:03,00
             
  Starý Miroslav nedokončil      
  Keclík Martin nedokončil      


krali@krali.cz Králi.cz webdesign 

Králi.cz webdesign - www.krali.cz - tvorba www stránek, webhosting, grafické práce, online obchody

Psí škola Karlík

K3 sport


Grafické práce Jan Šustr - návrhy, sazby, DTP, tisk

Truhlářské práce Truhlářské práce