ÚVOD   O CO JDE?   DISCIPLÍNY   VÝSLEDKY   FOTO   SPONZOŘI   DISKUSE 
VÝSLEDKY
2012
1. Obří slalom 2. Běh na lyžích 3. Short track 4. Bowling
5. Kuželky 6. Cross 7. Atlet. trojboj 8. Rychlobruslení
9. Cykl. časovka 10. Plavání 11. Olymp. triatlon 12. Cykl. etapa
13. Duatlon 14. Koule 15. Vzduchovka 16. Plavání - sprint

RYCHLOBRUSLENÍ INLINE

3. 6. 2012

P Příjmení Jméno Čas Body celkem Body s bonusem Odstupy
1 Kamenský Radim 02:41,40 100,00 105,00 00:00,00
2 Papoušek Marek 02:49,40 95,28 100,28 00:08,00
3 Hudeček Libor 02:49,70 95,11 100,11 00:08,30
4 Veselský Martin 02:59,80 89,77 94,77 00:18,40
5 Pelánová Martina 03:06,00 86,77 91,77 00:24,60
6 Kotrchová Lucie 03:06,50 86,54 91,54 00:25,10
7 Topolovský Stanislav 03:10,10 84,90 89,90 00:28,70
8 Harvánek Pavel 03:12,00 84,06 89,06 00:30,60
9 Kubický Pavel 03:13,80 83,28 88,28 00:32,40
10 Hájek Vladimír 03:14,40 83,02 88,02 00:33,00
11 Šimeček Tomáš st. 03:20,70 80,42 85,42 00:39,30
12 Kamenský Pavel 03:20,90 80,34 85,34 00:39,50
13 Šimeček Tomáš ml. 03:21,00 80,30 85,30 00:39,60
14 Švanda Miroslav 03:22,70 79,63 84,63 00:41,30
15 Marečková Pavla 03:24,50 78,92 83,92 00:43,10
16 Marek Michal 03:27,50 77,78 82,78 00:46,10
17 Sláma Jiří 03:30,90 76,53 81,53 00:49,50
18 Vábek Jaroslav st. 03:31,10 76,46 81,46 00:49,70
19 Klement Vojtěch 03:31,80 76,20 81,20 00:50,40
20 Pospíchal Marek 03:32,20 76,06 81,06 00:50,80
21 Bárta Ladislav 03:32,80 75,85 80,85 00:51,40
22 Vecheta Lukáš 03:34,60 75,21 80,21 00:53,20
23 Bárta Jiří 03:34,70 75,17 80,17 00:53,30
24 Jána Lubomír 03:36,50 74,55 79,55 00:55,10
25 Švanda Luboš st. 03:42,80 72,44 77,44 01:01,40
26 Šubrt Petr 03:42,80 72,44 77,44 01:01,40
27 Všianský Martin 03:43,20 72,31 77,31 01:01,80
28 Blažíček Jiří 03:44,60 71,86 76,86 01:03,20
29 Klimková Jana 03:54,90 68,71 73,71 01:13,50
30 Kubická Ivana 03:56,40 68,27 73,27 01:15,00
31 Vábek Jiří 03:57,20 68,04 73,04 01:15,80
32 Svatoň Josef 03:58,40 67,70 72,70 01:17,00
33 Keclík Martin 03:59,40 67,42 72,42 01:18,00
34 Hudečková Jiřina 04:04,70 65,96 70,96 01:23,30
35 Konečná Světlana 04:07,50 65,21 70,21 01:26,10
36 Mlejnková Petra 04:10,50 64,43 69,43 01:29,10
37 Lempera David 04:11,20 64,25 69,25 01:29,80
38 Bradáč Jiří 04:12,20 64,00 69,00 01:30,80
39 Klement Leoš 04:13,40 63,69 68,69 01:32,00
40 Petržilková Lenka 04:19,50 62,20 67,20 01:38,10
41 Sáblík Pavel 04:25,70 60,75 65,75 01:44,30
42 Jánová Petra 04:27,10 60,43 65,43 01:45,70
43 Malačka Ondřej 04:29,60 59,87 64,87 01:48,20
44 Šimečková Lea 04:35,00 58,69 63,69 01:53,60
45 Musilová Miroslava 04:36,90 58,29 63,29 01:55,50
46 Lempera Jaroslav st. 04:43,90 56,85 61,85 02:02,50
47 Bajáková Hana 04:47,10 56,22 61,22 02:05,70
48 Lempera Jaroslav ml. 04:50,00 55,66 60,66 02:08,60
49 Němec Jaroslav 04:50,00 55,66 60,66 02:08,60
50 Trávníček Vladimír 05:00,30 53,75 58,75 02:18,90
51 Svatoňová Irena 05:01,70 53,50 58,50 02:20,30
52 Šustr Jiří II. 05:09,20 52,20 57,20 02:27,80
53 Hudečková Simona 05:11,30 51,85 56,85 02:29,90
54 Šubrtová Eliška 05:49,50 46,18 51,18 03:08,10


krali@krali.cz Králi.cz webdesign 

Králi.cz webdesign - www.krali.cz - tvorba www stránek, webhosting, grafické práce, online obchody

Psí škola Karlík

K3 sport


Grafické práce Jan Šustr - návrhy, sazby, DTP, tisk

Truhlářské práce Truhlářské práce