ÚVOD   O CO JDE?   DISCIPLÍNY   VÝSLEDKY   FOTO   SPONZOŘI   DISKUSE 
VÝSLEDKY
2013
1. Obří slalom 2. Běh na lyžích 3. Bowling 4. Short track
5. Kuželky 6. Cross 7. Atlet. trojboj 8. Rychlobruslení
9. Cykl. časovka 10. Plavání 11. Olymp. triatlon 12. Cykl. etapa
13. Duatlon 14. Koule 15. Plavání - sprint 16. Vzduchovka

PLAVÁNÍ SPRINT - Žďár n. S. (100 m volným způsobem)

9.11.2013

P Příjmení Jméno Čas Body celkem Body s bonusem Odstup
1 Sýkora Karel 00:58,92 100,00 103,00 00:00,00
2 Dospěl Leoš 01:00,76 96,97 99,97 00:01,84
3 Slámová Klára 01:01,80 95,34 98,34 00:02,88
4 Klement Jan 01:02,60 94,12 97,12 00:03,68
5 Bezchleba Petr 01:04,20 91,78 94,78 00:05,28
6 Hájek Vladimír 01:08,66 85,81 88,81 00:09,74
7 Vidergot Vojtěch 01:10,67 83,37 86,37 00:11,75
8 Marek Michal 01:11,11 82,86 85,86 00:12,19
9 Švanda Miroslav 01:12,45 81,33 84,33 00:13,53
10 Kamenský Radim 01:16,74 76,78 79,78 00:17,82
11 Jána Ondřej 01:18,32 75,23 78,23 00:19,40
12 Jána Lubomír 01:18,60 74,96 77,96 00:19,68
13 Šubrt Petr 01:18,67 74,90 77,90 00:19,75
14 Forstová Veronika 01:19,02 74,56 77,56 00:20,10
15 Forst Vlastimil 01:24,67 69,59 72,59 00:25,75
16 Jána Tomáš 01:26,87 67,83 70,83 00:27,95
17 Papoušek Marek 01:27,66 67,21 70,21 00:28,74
18 Kamenský Pavel 01:28,39 66,66 69,66 00:29,47
19 Pospíchal Marek 01:29,68 65,70 68,70 00:30,76
20 Konečný Matouš 01:30,32 65,23 68,23 00:31,40
21 Škarka René 01:31,83 64,16 67,16 00:32,91
22 Klimeš Michal 01:33,92 62,73 65,73 00:35,00
23 Ondráček Michal 01:36,22 61,23 64,23 00:37,30
24 Šubrtová Eliška 01:39,22 59,38 62,38 00:40,30
25 Sláma Jiří 01:40,48 58,64 61,64 00:41,56
26 Bojanovská Gabriela 01:41,98 57,78 60,78 00:43,06
27 Musilová Miroslava 01:43,28 57,05 60,05 00:44,36
28 Martínková Vendula 01:43,83 56,75 59,75 00:44,91
29 Havlíková Jana 01:44,07 56,62 59,62 00:45,15
30 Marečková Pavla 01:45,07 56,08 59,08 00:46,15
31 Řehka Šimon 01:46,67 55,24 58,24 00:47,75
32 Spěváček Jan 01:47,86 54,63 57,63 00:48,94
33 Šubrtová Lucie 01:47,88 54,62 57,62 00:48,96
34 Pelánová Martina 01:49,17 53,97 56,97 00:50,25
35 Svatoň Josef 01:50,64 53,25 56,25 00:51,72
36 Beneš Viktor III. 01:51,26 52,96 55,96 00:52,34
37 Benešová Anita 01:52,27 52,48 55,48 00:53,35
38 Daniel Bronislav 01:53,43 51,94 54,94 00:54,51
39 Šustr Jiří II. 01:55,15 51,17 54,17 00:56,23
40 Janík Martin 01:55,60 50,97 53,97 00:56,68
41 Kunc Josef 01:57,04 50,34 53,34 00:58,12
42 Gondová Jana 01:59,22 49,42 52,42 01:00,30
43 Klement Leoš 02:03,23 47,81 50,81 01:04,31
44 Krbůšková Ilona 02:09,22 45,60 48,60 01:10,30
45 Malcová Jitka 02:12,88 44,34 47,34 01:13,96
46 Jánová Petra 02:12,90 44,33 47,33 01:13,98
47 Blažíček Jiří 02:21,00 41,79 44,79 01:22,08
48 Konečná Světlana 02:26,91 40,11 43,11 01:27,99
49 Sobotková Zuzana 02:32,16 38,72 41,72 01:33,24
50 Dušková Irena 02:44,03 35,92 38,92 01:45,11
51 Vábek Jaroslav st. 02:45,41 35,62 38,62 01:46,49
52 Solnička Radek 03:14,26 30,33 33,33 02:15,34
53 Dušková Veronika 03:21,48 29,24 32,24 02:22,56
54 Beneš Jan 03:24,61 28,80 31,80 02:25,69
55 Šustr Adam 04:10,91 23,48 26,48 03:11,99
56 Dušek Jakub 04:20,88 22,59 25,59 03:21,96


krali@krali.cz Králi.cz webdesign 

Králi.cz webdesign - www.krali.cz - tvorba www stránek, webhosting, grafické práce, online obchody

Psí škola Karlík

K3 sport


Grafické práce Jan Šustr - návrhy, sazby, DTP, tisk

Truhlářské práce Truhlářské práce