ÚVOD   O CO JDE?   DISCIPLÍNY   VÝSLEDKY   FOTO   SPONZOŘI   DISKUSE 
VÝSLEDKY
2015
1. Obří slalom 2. Běh na lyžích 3. Bowling 4. Short track
5. Kuželky 6. Cross 7. Atlet. trojboj 8. Rychlobruslení
9. Cykl. časovka 10. Plavání 11. Olymp. triatlon 12. Cykl. etapa
13. Duatlon 14. Koule 15. Plavání - sprint 16. Vzduchovka

CYKLISTICKÁ ETAPA (cca 62 km)

30.8.2015

Trasa: Trasa: Žďár n. Sáz. - Stržanov - Světnov - Svratka - Sněžné - Rokytno - Nové Město n. M. náměstí - nemocnice - Radňovice - Lhotka - Vysoké - Sklené - Tři Studně - Vlachovice

P Příjmení a jméno Čas Body celkem Body s bonusem Odstupy
1. Krotký Rostislav 01:39:23 100,00 125,00 00:00:00
2. Mayer Daniel 01:39:23 100,00 125,00 00:00:00
3. Petr Daniel 01:39:33 99,83 124,83 00:00:10
4. Kučera Josef ml. 01:39:38 99,75 124,75 00:00:15
5. Virgl Jiří 01:39:39 99,73 124,73 00:00:16
6. Vlček Pavel 01:39:39 99,73 124,73 00:00:16
7. Havlíček Tomáš 01:42:00 97,43 122,43 00:02:37
8. Boháč Marcel 01:42:08 97,31 122,31 00:02:45
9. Přichystal Lukáš 01:42:08 97,31 122,31 00:02:45
10. Křešťák Filip 01:43:17 96,22 121,22 00:03:54
11. Plundrák David 01:43:38 95,90 120,90 00:04:15
12. Rychetský Vladislav 01:45:57 93,80 118,80 00:06:34
13. Stratil Ladislav 01:47:47 92,21 117,21 00:08:24
14. Nekut Karel 01:48:16 91,79 116,79 00:08:53
15. Stráník Josef 01:48:18 91,77 116,77 00:08:55
16. Ondráček Tomáš ml. 01:48:21 91,72 116,72 00:08:58
17. Prchal Pavel 01:49:27 90,80 115,80 00:10:04
18. Balabán Jaroslav ml. 01:49:30 90,76 115,76 00:10:07
19. Topolovský Stanislav ml. 01:49:34 90,71 115,71 00:10:11
20. Ročárek Tomáš 01:49:39 90,64 115,64 00:10:16
21. Tomek Jaromír 01:49:44 90,57 115,57 00:10:21
22. Řepa Vojtěch 01:49:44 90,57 115,57 00:10:21
23. Špaček Jiří 01:50:01 90,33 115,33 00:10:38
24. Musil Vít 01:50:02 90,32 115,32 00:10:39
25. Procházka Zdeněk 01:51:17 89,31 114,31 00:11:54
26. Benc Aleš 01:51:47 88,91 113,91 00:12:24
27. Mička Jan 01:53:44 87,38 112,38 00:14:21
28. Beneš Viktor III. 01:55:50 85,80 110,80 00:16:27
29. Rakšány Václav 01:55:54 85,75 110,75 00:16:31
30. Hudeček Libor 01:55:54 85,75 110,75 00:16:31
31. Škarvada Radoslav 01:56:02 85,65 110,65 00:16:39
32. Papoušek Marek 01:56:08 85,58 110,58 00:16:45
33. Hlavenka Vít 01:56:09 85,56 110,56 00:16:46
34. Nečas Ladislav 01:56:11 85,54 110,54 00:16:48
35. Daniel Bronislav 01:56:14 85,50 110,50 00:16:51
36. Foltán Petr 01:56:44 85,14 110,14 00:17:21
37. Havlíček Rostislav 01:56:54 85,02 110,02 00:17:31
38. Jána Lubomír 01:57:01 84,93 109,93 00:17:38
39. Šubrt Petr 01:57:25 84,64 109,64 00:18:02
40. Stunová Alžběta 01:57:35 84,52 109,52 00:18:12
41. Vábek Jiří 01:58:42 83,73 108,73 00:19:19
42. Bezchleba Petr 01:58:54 83,59 108,59 00:19:31
43. Vašík Jaroslav 01:58:56 83,56 108,56 00:19:33
44. Kotačka Michal 01:59:38 83,07 108,07 00:20:15
45. Marek David 02:00:09 82,72 107,72 00:20:46
46. Hermon Antonín 02:00:12 82,68 107,68 00:20:49
47. Beneš Daniel 02:00:26 82,52 107,52 00:21:03
48. Marek Miloš 02:00:27 82,51 107,51 00:21:04
49. Vítek Roman 02:00:29 82,49 107,49 00:21:06
50. Koubek Luboš 02:01:13 81,99 106,99 00:21:50
51. Plachta Marek 02:01:22 81,89 106,89 00:21:59
52. Jána Tomáš 02:01:31 81,79 106,79 00:22:08
53. Marek Michal 02:01:31 81,79 106,79 00:22:08
54. Hamák Tomáš 02:02:41 81,01 106,01 00:23:18
55. Sobotka Petr (1976) 02:03:01 80,79 105,79 00:23:38
56. Medvec Daniel 02:03:05 80,74 105,74 00:23:42
57. Janeček David 02:03:57 80,18 105,18 00:24:34
58. Stuna Tomáš 02:04:08 80,06 105,06 00:24:45
59. Závorka Vladimír 02:04:21 79,92 104,92 00:24:58
60. Harvánek Pavel 02:04:29 79,84 104,84 00:25:06
61. Štíbal Martin 02:05:33 79,16 104,16 00:26:10
62. Pelánová Martina 02:06:40 78,46 103,46 00:27:17
63. Šimeček Tomáš st. 02:09:11 76,93 101,93 00:29:48
64. Hrdina Milan 02:09:23 76,81 101,81 00:30:00
65. Sláma Miloslav 02:09:41 76,64 101,64 00:30:18
66. Marečková Pavla 02:10:34 76,12 101,12 00:31:11
67. Kubická Ivana 02:10:35 76,11 101,11 00:31:12
68. Klimeš Michal 02:10:37 76,09 101,09 00:31:14
69. Kubický Pavel 02:12:48 74,84 99,84 00:33:25
70. Vábek Jaroslav st. 02:12:58 74,74 99,74 00:33:35
71. Svatoň Josef 02:13:36 74,39 99,39 00:34:13
72. Škarka René 02:13:48 74,28 99,28 00:34:25
73. Vaněk Pavel 02:14:16 74,02 99,02 00:34:53
74. Bradáč Jiří 02:14:46 73,74 98,74 00:35:23
75. Dvořák Michal 02:16:57 72,57 97,57 00:37:34
76. Ondráček Michal 02:17:09 72,46 97,46 00:37:46
77. Šenkýř Michal 02:17:28 72,30 97,30 00:38:05
78. Boleloucký Václav 02:18:09 71,94 96,94 00:38:46
79. Krul Stanislav 02:18:42 71,65 96,65 00:39:19
80. Humlíček Ondřej (1980) 02:19:04 71,46 96,46 00:39:41
81. Zelený Radek 02:20:05 70,95 95,95 00:40:42
82. Polívková Kateřina 02:20:22 70,80 95,80 00:40:59
83. Jána Ondřej 02:22:35 69,70 94,70 00:43:12
84. Jánová Petra 02:22:43 69,64 94,64 00:43:20
85. Mašek Daniel 02:23:55 69,06 94,06 00:44:32
86. Benešová Anita 02:26:03 68,05 93,05 00:46:40
87. Konečný Matouš 02:26:30 67,84 92,84 00:47:07
88. Gondová Jana 02:30:09 66,19 91,19 00:50:46
89. Ptáček Pavel 02:30:22 66,09 91,09 00:50:59
90. Klement Leoš 02:30:59 65,82 90,82 00:51:36
91. Pribylová Dana 02:31:07 65,77 90,77 00:51:44
92. Menčík Lukáš 02:31:39 65,53 90,53 00:52:16
93. Krbůšková Ilona 02:31:52 65,44 90,44 00:52:29
94. Havlíková Jana 02:31:52 65,44 90,44 00:52:29
95. Horáčková Markéta 02:32:36 65,13 90,13 00:53:13
96. Vecheta Lukáš 02:33:21 64,81 89,81 00:53:58
97. Martinčič Rudolf 02:36:28 63,52 88,52 00:57:05
98. Hájek Vladimír 02:36:32 63,49 88,49 00:57:09
99. Janík Martin 02:36:53 63,35 88,35 00:57:30
100. Blažíček Jiří 02:36:57 63,32 88,32 00:57:34
101. Musilová Miroslava 02:37:05 63,27 88,27 00:57:42
102. Sáblík Pavel 02:39:37 62,26 87,26 01:00:14
103. Trávníček Vladimír 02:39:40 62,24 87,24 01:00:17
104. Svoboda Ladislav 02:41:34 61,51 86,51 01:02:11
105. Žáková Jitka 02:43:29 60,79 85,79 01:04:06
106. Vábková-Petržílková Lenka 02:44:49 60,30 85,30 01:05:26
107. Vábek Jaroslav ml. 02:45:07 60,19 85,19 01:05:44
108. Škarka Libor 02:49:31 58,63 83,63 01:10:08
109. Šubrtová Eliška 02:49:44 58,55 83,55 01:10:21
110. Bílek Petr 02:50:01 58,46 83,46 01:10:38
111. Svoboda Tomáš 02:50:17 58,36 83,36 01:10:54
112. Martínková Vendula 02:53:25 57,31 82,31 01:14:02
113. Křesťan Ladislav 03:00:52 54,95 79,95 01:21:29
114. Keller Miroslav 03:00:59 54,91 79,91 01:21:36
115. Konečná Světlana 03:01:31 54,75 79,75 01:22:08
116. Lamprechtová Lucie 03:07:19 53,06 78,06 01:27:56
117. Škarka Daniel 03:11:55 51,78 76,78 01:32:32
118. Bednářová Hana 03:19:29 49,82 74,82 01:40:06
119. Nechutová Alena 03:20:42 49,52 74,52 01:41:19
120. Nechuta Milan 03:21:42 49,27 74,27 01:42:19
121. Kellerová Dana 03:23:16 48,89 73,89 01:43:53
122. Franc Pavel nedokončil      
123. Šustr Jiří III. nedokončil      


krali@krali.cz Králi.cz webdesign 

Králi.cz webdesign - www.krali.cz - tvorba www stránek, webhosting, grafické práce, online obchody

Psí škola Karlík

K3 sport


Grafické práce Jan Šustr - návrhy, sazby, DTP, tisk

Truhlářské práce Truhlářské práce