ÚVOD   O CO JDE?   DISCIPLÍNY   VÝSLEDKY   FOTO   SPONZOŘI   DISKUSE 
VÝSLEDKY
2016
1. Obří slalom 2. Bowling 3. Běh na lyžích 4. Short track
5. Kuželky 6. Cross 7. Atlet. trojboj 8. Rychlobruslení
9. Cykl. časovka 10. Plavání 11. Olymp. triatlon 12. Cykl. etapa
13. Duatlon 14. Koule 15. Plavání - sprint 16. Vzduchovka

CYKLISTICKÁ ČASOVKA - Žďár - Sklené (cca 7,8 km)

26. 6. 2016

P Příjmení a jméno Čas Body celkem Body s bonusem Odstupy
1. Sláma Jaroslav 14:35,89 100,00 110,00 00:00,00
2. Franc Pavel 14:57,59 97,58 107,58 00:21,70
3. Petr Daniel 15:21,19 95,08 105,08 00:45,30
4. Beneš Viktor III. 16:43,00 87,33 97,33 02:07,11
5. Benc Aleš 16:49,47 86,77 96,77 02:13,58
6. Ročárek Tomáš 17:04,24 85,52 95,52 02:28,35
7. Nečas Ladislav 17:30,00 83,42 93,42 02:54,11
8. Vašík Jaroslav 18:05,00 80,73 90,73 03:29,11
9. Sobotka Petr (1976) 18:20,63 79,58 89,58 03:44,74
10. Vítek Roman 18:22,55 79,44 89,44 03:46,66
11. Hlavenka Vít 18:23,22 79,39 89,39 03:47,33
12. Papoušek Marek 18:26,00 79,19 89,19 03:50,11
13. Sládek Jan 18:28,05 79,05 89,05 03:52,16
14. Šubrt Petr 18:42,00 78,07 88,07 04:06,11
15. Hermon Antonín 18:45,02 77,86 87,86 04:09,13
16. Menčík Lukáš 18:46,92 77,72 87,72 04:11,03
17. Tomek Jaromír (HB) 19:01,93 76,70 86,70 04:26,04
18. Závorka Vladimír 19:04,85 76,51 86,51 04:28,96
19. Jána Lubomír 19:06,00 76,43 86,43 04:30,11
20. Daniel Bronislav 19:10,51 76,13 86,13 04:34,62
21. Benda Petr 19:16,00 75,77 85,77 04:40,11
22. Sládek Jakub 19:22,39 75,35 85,35 04:46,50
23. Jána Tomáš 19:22,75 75,33 85,33 04:46,86
24. Trojan Martin 19:32,35 74,71 84,71 04:56,46
25. Bezchleba Petr 19:34,66 74,57 84,57 04:58,77
26. Slovák František st. 19:35,64 74,50 84,50 04:59,75
27. Svoboda Ladislav 19:41,00 74,17 84,17 05:05,11
28. Skladaný Vojtěch 19:43,81 73,99 83,99 05:07,92
29. Trojan Jakub 19:44,36 73,95 83,95 05:08,47
30. Marečková Pavla 20:06,00 72,63 82,63 05:30,11
31. Šenkýř Michal 20:10,80 72,34 82,34 05:34,91
32. Pelánová Martina 20:12,05 72,27 82,27 05:36,16
33. Vábek Jiří 20:22,45 71,65 81,65 05:46,56
34. Havlíček Roman 20:23,47 71,59 81,59 05:47,58
35. Klimeš Michal 20:33,24 71,02 81,02 05:57,35
36. Plachta Marek 20:50,00 70,07 80,07 06:14,11
37. Kamenský Pavel 20:54,63 69,81 79,81 06:18,74
38. Jána Ondřej 21:05,95 69,19 79,19 06:30,06
39. Švanda Miroslav 21:15,11 68,69 78,69 06:39,22
40. Šimeček Tomáš st. 21:30,15 67,89 77,89 06:54,26
41. Konečný Matouš 21:34,01 67,69 77,69 06:58,12
42. Jánová Petra 21:45,00 67,12 77,12 07:09,11
43. Mašek Daniel 21:58,23 66,44 76,44 07:22,34
44. Škarka René 22:13,52 65,68 75,68 07:37,63
45. Vábek Jaroslav st. 22:15,56 65,58 75,58 07:39,67
46. Kubická Ivana 22:31,33 64,82 74,82 07:55,44
47. Götz Patrik 22:32,98 64,74 74,74 07:57,09
48. Bílek Petr 22:48,00 64,03 74,03 08:12,11
49. Klement Leoš 22:51,00 63,89 73,89 08:15,11
50. Benešová Anita 23:10,64 62,98 72,98 08:34,75
51. Janík Martin 23:22,01 62,47 72,47 08:46,12
52. Šubrtová Eliška 23:26,00 62,30 72,30 08:50,11
53. Beneš Jan 23:37,34 61,80 71,80 09:01,45
54. Žáková Jitka 23:38,34 61,75 71,75 09:02,45
55. Vábek Jaroslav ml. 23:44,36 61,49 71,49 09:08,47
56. Klíma Josef 24:01,24 60,77 70,77 09:25,35
57. Keller Miroslav 24:24,00 59,83 69,83 09:48,11
58. Gondová Jana 24:26,33 59,73 69,73 09:50,44
59. Martinčič Rudolf 24:27,50 59,69 69,69 09:51,61
60. Janíková Barbara 24:27,68 59,68 69,68 09:51,79
61. Lamprechtová Lucie 24:40,80 59,15 69,15 10:04,91
62. Prouza Rudolf 24:45,82 58,95 68,95 10:09,93
63. Musilová Miroslava 24:54,39 58,61 68,61 10:18,50
64. Götzová Eva 25:21,43 57,57 67,57 10:45,54
65. Trávníček Vladimír 25:27,38 57,35 67,35 10:51,49
66. Křesťan Ladislav 25:32,51 57,15 67,15 10:56,62
67. Blažíček Jiří 25:32,95 57,14 67,14 10:57,06
68. Havran Jiří 25:39,10 56,91 66,91 11:03,21
69. Šubrtová Lucie 25:54,00 56,36 66,36 11:18,11
70. Konečná Světlana 26:08,82 55,83 65,83 11:32,93
71. Škarka Daniel 26:14,26 55,64 65,64 11:38,37
72. Slavíková Helena 26:45,48 54,56 64,56 12:09,59
73. Škarková Markéta 27:25,00 53,25 63,25 12:49,11
74. Havlíková Jana 28:08,41 51,88 61,88 13:32,52
75. Mašek Jiří 28:34,00 51,10 61,10 13:58,11
76. Martínková Vendula 28:53,73 50,52 60,52 14:17,84
77. Coufalová Martina 28:55,46 50,47 60,47 14:19,57
78. Nechutová Alena 29:47,00 49,01 59,01 15:11,11
79. Augustinová Dana 29:53,00 48,85 58,85 15:17,11
80. Švanda Luboš st. 30:02,24 48,60 58,60 15:26,35
81. Šustr Jiří II. 31:14,00 46,74 56,74 16:38,11
82. Nechuta Milan 31:19,00 46,61 56,61 16:43,11
83. Šubrtová Šárka 33:46,00 43,23 53,23 19:10,11
84. Závorka Lukáš 34:26,51 42,38 52,38 19:50,62
85. Mikolášová Lada 43:56,40 33,22 43,22 29:20,51
86. Zástěra Michal defekt      


krali@krali.cz Králi.cz webdesign 

Králi.cz webdesign - www.krali.cz - tvorba www stránek, webhosting, grafické práce, online obchody

Psí škola Karlík

K3 sport


Grafické práce Jan Šustr - návrhy, sazby, DTP, tisk

Truhlářské práce Truhlářské práce