ÚVOD   O CO JDE?   DISCIPLÍNY   VÝSLEDKY   FOTO   SPONZOŘI   DISKUSE 
VÝSLEDKY
2016
1. Obří slalom 2. Bowling 3. Běh na lyžích 4. Short track
5. Kuželky 6. Cross 7. Atlet. trojboj 8. Rychlobruslení
9. Cykl. časovka 10. Plavání 11. Olymp. triatlon 12. Cykl. etapa
13. Duatlon 14. Koule 15. Plavání - sprint 16. Vzduchovka

RYCHLOBRUSLENÍ INLINE

Ovál Žďár nad Sázavou, 3 kola

12. 6. 2016

P Příjmení a jméno Čas Body celkem Body s bonusem Odstupy
1. Kamenský Radim 1:38,05 100,00 105,00 00:00,00
2. Papoušek Marek 1:39,86 98,19 103,19 00:01,81
3. Kotrchová Lucie 1:40,07 97,98 102,98 00:02,02
4. Krejčí Pavel 1:42,23 95,91 100,91 00:04,18
5. Kučka Jan 1:42,68 95,49 100,49 00:04,63
6. Topolovský Stanislav ml. 1:43,52 94,72 99,72 00:05,47
7. Anděl Michal 1:44,96 93,42 98,42 00:06,91
8. Pelánová Martina 1:48,20 90,62 95,62 00:10,15
9. Švanda Miroslav 1:48,63 90,26 95,26 00:10,58
10. Beneš Viktor III. 1:52,58 87,09 92,09 00:14,53
11. Bílková Karolína 1:54,17 85,88 90,88 00:16,12
12. Hájek Vladimír 1:56,35 84,27 89,27 00:18,30
13. Marečková Pavla 1:57,39 83,53 88,53 00:19,34
14. Klement Vojtěch 1:57,71 83,30 88,30 00:19,66
15. Šubrt Petr 2:00,57 81,32 86,32 00:22,52
16. Mašek Daniel 2:01,60 80,63 85,63 00:23,55
17. Jána Lubomír 2:02,30 80,17 85,17 00:24,25
18. Bárta Ladislav 2:02,69 79,92 84,92 00:24,64
19. Spěváček Jan 2:03,40 79,46 84,46 00:25,35
20. Vábek Jaroslav st. 2:04,43 78,80 83,80 00:26,38
21. Jána Tomáš 2:05,60 78,07 83,07 00:27,55
22. Nečas Ladislav 2:06,44 77,55 82,55 00:28,39
23. Závodný Martin 2:06,53 77,49 82,49 00:28,48
24. Bárta Jiří 2:06,91 77,26 82,26 00:28,86
25. Vábek Jiří 2:06,96 77,23 82,23 00:28,91
26. Svoboda Ladislav 2:07,02 77,19 82,19 00:28,97
27. Janíková Barbara 2:07,07 77,16 82,16 00:29,02
28. Šimeček Tomáš st. 2:08,76 76,15 81,15 00:30,71
29. Bílek Petr 2:10,28 75,26 80,26 00:32,23
30. Havlasová Petra 2:11,61 74,50 79,50 00:33,56
31. Krejčí Adéla 2:13,85 73,25 78,25 00:35,80
32. Kučka Martin 2:14,05 73,14 78,14 00:36,00
33. Krbůšková Ilona 2:14,16 73,08 78,08 00:36,11
34. Všianský Martin 2:14,65 72,82 77,82 00:36,60
35. Škarka René 2:15,11 72,57 77,57 00:37,06
36. Škarka Daniel 2:15,82 72,19 77,19 00:37,77
37. Benešová Anita 2:18,32 70,89 75,89 00:40,27
38. Blažíček Jiří 2:20,85 69,61 74,61 00:42,80
39. Janík Martin 2:21,93 69,08 74,08 00:43,88
40. Bárta Zdeněk 2:23,94 68,12 73,12 00:45,89
41. Bednář Marek 2:24,34 67,93 72,93 00:46,29
42. Šubrtová Eliška 2:24,53 67,84 72,84 00:46,48
43. Götzová Eva 2:25,04 67,60 72,60 00:46,99
44. Blahová Eva 2:25,68 67,31 72,31 00:47,63
45. Menčík Lukáš 2:26,00 67,16 72,16 00:47,95
46. Prouza Rudolf 2:26,34 67,00 72,00 00:48,29
47. Götz Patrik 2:27,81 66,34 71,34 00:49,76
48. Konečná Světlana 2:28,07 66,22 71,22 00:50,02
49. Mašek Jiří 2:29,00 65,81 70,81 00:50,95
50. Papoušková Marta 2:29,45 65,61 70,61 00:51,40
51. Gondová Jana 2:30,60 65,11 70,11 00:52,55
52. Benda Petr 2:31,04 64,92 69,92 00:52,99
53. Škarka Libor 2:34,70 63,38 68,38 00:56,65
54. Slavíková Helena 2:35,06 63,23 68,23 00:57,01
55. Plachta Marek 2:35,11 63,21 68,21 00:57,06
56. Trávníček Vladimír 2:35,49 63,06 68,06 00:57,44
57. Martínková Vendula 2:36,28 62,74 67,74 00:58,23
58. Anděl Jakub 2:36,89 62,50 67,50 00:58,84
59. Havlíček Roman 2:39,16 61,60 66,60 01:01,11
60. Klement Leoš 2:39,19 61,59 66,59 01:01,14
61. Švanda Luboš st. 2:39,42 61,50 66,50 01:01,37
62. Kotrchová Monika 2:42,60 60,30 65,30 01:04,55
63. Musilová Miroslava 2:45,97 59,08 64,08 01:07,92
64. Sobotka Petr (1976) 2:47,24 58,63 63,63 01:09,19
65. Kubická Ivana 2:48,68 58,13 63,13 01:10,63
66. Jánová Petra 2:50,19 57,61 62,61 01:12,14
67. Žáková Jitka 2:52,76 56,76 61,76 01:14,71
68. Beneš Jan 2:57,90 55,12 60,12 01:19,85
69. Šustr Jiří II. 3:14,10 50,52 55,52 01:36,05
70. Šubrtová Šárka 3:19,48 49,15 54,15 01:41,43
71. Škarková Markéta 3:25,18 47,79 52,79 01:47,13
72. Augustinová Dana 3:29,45 46,81 51,81 01:51,40
73. Nečasová Marcela 3:29,50 46,80 51,80 01:51,45
74. Nechutová Alena 3:39,59 44,65 49,65 02:01,54
75. Nečasová Magdaléna 3:54,79 41,76 46,76 02:16,74
76. Janík Kryštof 3:56,28 41,50 46,50 02:18,23


krali@krali.cz Králi.cz webdesign 

Králi.cz webdesign - www.krali.cz - tvorba www stránek, webhosting, grafické práce, online obchody

Psí škola Karlík

K3 sport


Grafické práce Jan Šustr - návrhy, sazby, DTP, tisk

Truhlářské práce Truhlářské práce