ÚVOD   O CO JDE?   DISCIPLÍNY   VÝSLEDKY   FOTO   SPONZOŘI   DISKUSE 
VÝSLEDKY
2016
1. Obří slalom 2. Bowling 3. Běh na lyžích 4. Short track
5. Kuželky 6. Cross 7. Atlet. trojboj 8. Rychlobruslení
9. Cykl. časovka 10. Plavání 11. Olymp. triatlon 12. Cykl. etapa
13. Duatlon 14. Koule 15. Plavání - sprint 16. Vzduchovka

OLYMPIJSKÝ TRIATLON - Velké Dářko (1,5 km - 40 km - 10 km)

14. 8. 2016

P Příjmení a jméno Čas Body celkem Body s bonusem Odstupy
1. Pavelka Marek 02:05:12 100,00 133,00 00:00:00
2. Sedláček Roman 02:09:24 96,75 129,75 00:04:12
3. Papoušek Marek 02:10:44 95,77 128,77 00:05:32
4. Páral Marek 02:12:08 94,75 127,75 00:06:56
5. Scheuer Jan 02:12:37 94,41 127,41 00:07:25
6. Opletal Jan 02:12:50 94,25 127,25 00:07:38
7. Štafeta B 02:12:56 94,18 127,18 00:07:44
8. Jáchym Jan 02:14:41 92,96 125,96 00:09:29
9. Bezchleba Petr 02:15:33 92,36 125,36 00:10:21
10. Koubek Luboš 02:16:29 91,73 124,73 00:11:17
11. Šenkýř Michal 02:17:45 90,89 123,89 00:12:33
12. Štafeta G 02:19:24 89,81 122,81 00:14:12
13. Šubrt Petr 02:20:07 89,35 122,35 00:14:55
14. Štafeta H 02:20:54 88,86 121,86 00:15:42
15. Smolík Michal 02:21:19 88,60 121,60 00:16:07
16. Jána Lubomír 02:23:01 87,54 120,54 00:17:49
17. Beneš Viktor III. 02:23:15 87,40 120,40 00:18:03
18. Marečková Pavla 02:23:28 87,27 120,27 00:18:16
19. Metzenauer Martin 02:24:45 86,49 119,49 00:19:33
20. Vinopal Jiří 02:25:01 86,33 119,33 00:19:49
21. Nešpor Petr 02:25:36 85,99 118,99 00:20:24
22. Štafeta E 02:26:35 85,41 118,41 00:21:23
23. Jána Tomáš 02:27:12 85,05 118,05 00:22:00
24. Škarka René 02:27:33 84,85 117,85 00:22:21
25. Závorka Vladimír 02:27:39 84,80 117,80 00:22:27
26. Nečas Ladislav 02:30:49 83,01 116,01 00:25:37
27. Švanda Miroslav 02:31:07 82,85 115,85 00:25:55
28. Polívková Kateřina 02:31:19 82,74 115,74 00:26:07
29. Sláma Miloslav 02:32:08 82,30 115,30 00:26:56
30. Keclík Martin 02:33:07 81,77 114,77 00:27:55
31. Sobotka Petr (1976) 02:34:01 81,29 114,29 00:28:49
32. Štafeta CH 02:34:21 81,11 114,11 00:29:09
33. Daniel Bronislav 02:36:18 80,10 113,10 00:31:06
34. Mašek Daniel 02:37:18 79,59 112,59 00:32:06
35. Štafeta C 02:38:16 79,11 112,11 00:33:04
36. Málek Rostislav 02:38:22 79,06 112,06 00:33:10
37. Škarka Daniel 02:39:26 78,53 111,53 00:34:14
38. Grigar Martin 02:39:38 78,43 111,43 00:34:26
39. Pelánová Martina 02:39:52 78,32 111,32 00:34:40
40. Vitázek Dušan 02:41:31 77,52 110,52 00:36:19
41. Štafeta A 02:41:45 77,40 110,40 00:36:33
42. Vábek Jiří 02:42:19 77,13 110,13 00:37:07
43. Kamenský Pavel 02:44:18 76,20 109,20 00:39:06
44. Menčík Lukáš 02:44:37 76,06 109,06 00:39:25
45. Jánová Petra 02:45:30 75,65 108,65 00:40:18
46. Štafeta F 02:45:32 75,63 108,63 00:40:20
47. Štafeta I 02:45:37 75,60 108,60 00:40:25
48. Šimeček Tomáš st. 02:47:03 74,95 107,95 00:41:51
49. Klimešová Tereza 02:47:12 74,88 107,88 00:42:00
50. Štafeta D 02:47:26 74,78 107,78 00:42:14
51. Kubická Ivana 02:48:07 74,47 107,47 00:42:55
52. Svoboda Ladislav 02:49:09 74,02 107,02 00:43:57
53. Fišar Dalimil 02:51:17 73,10 106,10 00:46:05
54. Lamprechtová Lucie 02:51:19 73,08 106,08 00:46:07
55. Svatoň Josef 02:52:12 72,71 105,71 00:47:00
56. Šubrtová Eliška 02:53:09 72,31 105,31 00:47:57
57. Gondová Jana 02:53:49 72,03 105,03 00:48:37
58. Janík Martin 02:55:52 71,19 104,19 00:50:40
59. Vábek Jaroslav st. 02:56:13 71,05 104,05 00:51:01
60. Janíková Barbara 02:58:08 70,28 103,28 00:52:56
61. Havlíková Jana 02:59:53 69,60 102,60 00:54:41
62. Žáková Jitka 03:01:41 68,91 101,91 00:56:29
63. Keller Miroslav 03:07:53 66,64 99,64 01:02:41
64. Štafeta J 03:10:26 65,74 98,74 01:05:14
65. Konečná Světlana 03:16:28 63,73 96,73 01:11:16
66. Škarka Libor 03:57:04 52,81 85,81 01:51:52
           
  Štola Miroslav štafeta A plavání 36,80  
  Fiala Robert štafeta A kolo 36,80  
  Augustinová Dana štafeta A běh 36,80  
  Augustin Michal štafeta B plavání 42,39  
  Musil Ladislav štafeta B kolo 42,39  
  Hakl Zdeněk štafeta B běh 42,39  
  Musil David štafeta C plavání 37,37  
  Foltýn Jiří štafeta C kolo 37,37  
  Málková Pavlína štafeta C běh 37,37  
  Nechutová Aneta štafeta D plavání 35,93  
  Lavický Lukáš štafeta D kolo 35,93  
  Nechutová Alena štafeta D běh 35,93  
  Koubková Jana štafeta E plavání 39,47  
  Čech Adam štafeta E kolo 39,47  
  Limonová Monika štafeta E běh 39,47  
  Humlíčková Jitka štafeta F plavání 36,21  
  Havlíček Roman štafeta F kolo 36,21  
  Havlíček Roman štafeta F běh 36,21  
  Dlouhý Filip štafeta G plavání 40,94  
  Stříteský Jan štafeta G kolo 40,94  
  Dvořák Vojtěch štafeta G běh 40,94  
  Havlová Lucie štafeta H plavání 40,62  
  Koubková Jana štafeta H kolo 40,62  
  Novák Matěj štafeta H běh 40,62  
  Mokřičková Klára štafeta CH plavání 38,04  
  Hraško Filip štafeta CH kolo 38,04  
  Mokřičková Barbora štafeta CH běh 38,04  
  Vábek Jaroslav ml. štafeta I plavání 36,20  
  Ptáček Pavel štafeta I kolo 36,20  
  Vábek Jaroslav ml. štafeta I běh 36,20  
  Martínková Vendula štafeta J plavání 32,91  
  Martínková Vendula štafeta J kolo 32,91  
  Trnečková Magdaléna štafeta J běh 32,91  


krali@krali.cz Králi.cz webdesign 

Králi.cz webdesign - www.krali.cz - tvorba www stránek, webhosting, grafické práce, online obchody

Psí škola Karlík

K3 sport


Grafické práce Jan Šustr - návrhy, sazby, DTP, tisk

Truhlářské práce Truhlářské práce