ÚVOD   O CO JDE?   DISCIPLÍNY   VÝSLEDKY   FOTO   SPONZOŘI   DISKUSE 
VÝSLEDKY
2018
1. Bowling 2. Obří slalom 3. Běh na lyžích 4. Short track
5. Kuželky 6. Cross 7. Atlet. trojboj 8. Rychlobruslení
9. Cykl. časovka 10. Plavání 11. Olymp. triatlon 12. Cykl. etapa
13. Duatlon 14. Koule 15. Plavání - sprint 16. Vzduchovka

CROSSOVÝ BĚH - Žďár n. S. - Račín (cca 9,6 km)

Neděle - 29. 4. 2018

P Příjmení a jméno Čas Body celkem Body s bonusem Odstup
1. Černý Zdeněk 00:33:34 100,00 120,00 0:00:00
2. Bořil Martin 00:33:51 99,16 119,16 0:00:17
3. Bořil Vojtěch 00:34:32 97,20 117,20 0:00:58
4. Krbek Kamil 00:36:08 92,90 112,90 0:02:34
5. Papoušek Marek 00:36:11 92,77 112,77 0:02:37
6. Řezníček Roman 00:36:48 91,21 111,21 0:03:14
7. Páral Marek 00:36:56 90,88 110,88 0:03:22
8. Sedlák Lukaš 00:36:59 90,76 110,76 0:03:25
9. Chlubna Jan 00:37:25 89,71 109,71 0:03:51
10. Brabenec Aleš 00:38:00 88,33 108,33 0:04:26
11. Srnský Radim 00:38:15 87,76 107,76 0:04:41
12. Dlouhý Petr 00:38:32 87,11 107,11 0:04:58
13. Vechetová Markéta 00:38:34 87,04 107,04 0:05:00
14. Bořil Lukáš 00:38:36 86,96 106,96 0:05:02
15. Ožana Václav 00:38:53 86,33 106,33 0:05:19
16. Pokorná Monika 00:39:29 85,01 105,01 0:05:55
17. Metzenauer Martin 00:39:38 84,69 104,69 0:06:04
18. Dlouhý Filip 00:39:51 84,23 104,23 0:06:17
19. Svoboda Ladislav 00:40:27 82,98 102,98 0:06:53
20. Havlíček Roman 00:40:39 82,57 102,57 0:07:05
21. Všianský Martin 00:40:49 82,24 102,24 0:07:15
22. Bradáč Jiří 00:41:01 81,84 101,84 0:07:27
23. Jána Tomáš 00:41:20 81,21 101,21 0:07:46
24. Malušek Daniel 00:41:33 80,79 100,79 0:07:59
25. Vábek Jiří 00:41:42 80,50 100,50 0:08:08
26. Nečas Ladislav 00:41:46 80,37 100,37 0:08:12
27. Pibil Jaroslav 00:41:46 80,37 100,37 0:08:12
28. Sedlák Tomáš 00:42:01 79,89 99,89 0:08:27
29. Malušek Petr 00:42:05 79,76 99,76 0:08:31
30. Brabenec Miroslav 00:42:10 79,60 99,60 0:08:36
31. Křížovičová Iva 00:42:19 79,32 99,32 0:08:45
32. Dubský Roman 00:42:22 79,23 99,23 0:08:48
33. Šimeček Tomáš st. 00:42:25 79,14 99,14 0:08:51
34. Ptáček Jindřich 00:42:28 79,04 99,04 0:08:54
35. Trojan Jakub 00:42:42 78,61 98,61 0:09:08
36. Škarka René 00:42:48 78,43 98,43 0:09:14
37. Mlejnková Petra 00:42:50 78,37 98,37 0:09:16
38. Daniel Bronislav 00:43:24 77,34 97,34 0:09:50
39. Jána Lubomír 00:43:37 76,96 96,96 0:10:03
40. Klímová Ivana 00:43:46 76,69 96,69 0:10:12
41. Marečková Pavla 00:43:51 76,55 96,55 0:10:17
42. Bezchleba Petr 00:43:53 76,49 96,49 0:10:19
43. Mašek Daniel 00:43:55 76,43 96,43 0:10:21
44. Škarka Daniel 00:44:16 75,83 95,83 0:10:42
45. Hrubý Zdenek 00:44:20 75,71 95,71 0:10:46
46. Klinecká Jana 00:44:20 75,71 95,71 0:10:46
47. Janík Martin 00:44:35 75,29 95,29 0:11:01
48. Štyl Pavel 00:44:45 75,01 95,01 0:11:11
49. Klíma Petr 00:45:08 74,37 94,37 0:11:34
50. Bořil Šimon 00:45:22 73,99 93,99 0:11:48
51. Ondráček Ladislav 00:45:24 73,94 93,94 0:11:50
52. Hanslová Lenka 00:45:28 73,83 93,83 0:11:54
53. Pelikán Tomáš 00:45:29 73,80 93,80 0:11:55
54. Černý František 00:45:30 73,77 93,77 0:11:56
55. Havlena Jan 00:45:35 73,64 93,64 0:12:01
56. Šubrt Petr 00:45:39 73,53 93,53 0:12:05
57. Vrša Martin 00:45:45 73,37 93,37 0:12:11
58. Kamenský Pavel 00:46:09 72,73 92,73 0:12:35
59. Benc Aleš 00:46:13 72,63 92,63 0:12:39
60. Hrubý Jan 00:46:24 72,34 92,34 0:12:50
61. Sláma Adolf 00:46:58 71,47 91,47 0:13:24
62. Veselý Jan 00:47:03 71,34 91,34 0:13:29
63. Svoboda Jaroslav 00:47:16 71,02 91,02 0:13:42
64. Sláma Kamil 00:47:37 70,49 90,49 0:14:03
65. Svobodová Petra 00:47:52 70,13 90,13 0:14:18
66. Závorka Vladimír 00:47:57 70,00 90,00 0:14:23
67. Klusáček Petr 00:48:26 69,30 89,30 0:14:52
68. Hansl Milan 00:49:00 68,50 88,50 0:15:26
69. Jánoška Ivan 00:49:05 68,39 88,39 0:15:31
70. Hrdina Milan 00:49:11 68,25 88,25 0:15:37
71. Hrenic Ondřej 00:49:19 68,06 88,06 0:15:45
72. Křížovičová Martina 00:49:36 67,67 87,67 0:16:02
73. Řetický Tomáš 00:49:42 67,54 87,54 0:16:08
74. Kašík Ondřej 00:49:50 67,36 87,36 0:16:16
75. Danihel Jan 00:49:52 67,31 87,31 0:16:18
76. Novotný Petr 00:50:05 67,02 87,02 0:16:31
77. Sobotka Petr (1976) 00:50:19 66,71 86,71 0:16:45
78. Benda Petr 00:50:22 66,64 86,64 0:16:48
79. Pohanková Markéta 00:50:24 66,60 86,60 0:16:50
80. Šubrtová Eliška 00:50:32 66,42 86,42 0:16:58
81. Vábek Jaroslav st. 00:50:53 65,97 85,97 0:17:19
82. Srnská Eliška 00:51:09 65,62 85,62 0:17:35
83. Ležalová Petra 00:51:23 65,33 85,33 0:17:49
84. Žáková Jitka 00:51:24 65,30 85,30 0:17:50
85. Šimon Petr 00:51:33 65,11 85,11 0:17:59
86. Lacinová Hana 00:51:34 65,09 85,09 0:18:00
87. Lacina Václav 00:51:34 65,09 85,09 0:18:00
88. Kinc Vladimír 00:51:37 65,03 85,03 0:18:03
89. Bílek Petr 00:52:04 64,47 84,47 0:18:30
90. Lamprechtová Lucie 00:52:07 64,41 84,41 0:18:33
91. Polák Přemysl 00:52:43 63,67 83,67 0:19:09
92. Martinčič Rudolf 00:52:46 63,61 83,61 0:19:12
93. Ambrožová Lada 00:52:57 63,39 83,39 0:19:23
94. Ptáčková Klára 00:53:13 63,08 83,08 0:19:39
95. Šubrtová Šárka 00:53:34 62,66 82,66 0:20:00
96. Křižovičová Hana 00:53:36 62,62 82,62 0:20:02
97. Gondová Jana 00:53:53 62,30 82,30 0:20:19
98. Jánová Petra 00:54:30 61,59 81,59 0:20:56
99. Škarková Markéta 00:54:49 61,23 81,23 0:21:15
100. Bednář Marek 00:54:54 61,14 81,14 0:21:20
101. Málková Pavlína 00:55:05 60,94 80,94 0:21:31
102. Málek Kryštof 00:55:06 60,92 80,92 0:21:32
103. Vrbíková Marta 00:55:10 60,85 80,85 0:21:36
104. Klement Leoš 00:55:17 60,72 80,72 0:21:43
105. Hakl Zdeněk 00:55:30 60,48 80,48 0:21:56
106. Šisler Pavel 00:55:40 60,30 80,30 0:22:06
107. Škarka Libor 00:55:42 60,26 80,26 0:22:08
108. Mašek Jiří 00:56:00 59,94 79,94 0:22:26
109. Vávrů Jiří 00:56:13 59,71 79,71 0:22:39
110. Bárta Lukáš 00:56:35 59,32 79,32 0:23:01
111. Haselbergerová Lucie 00:57:10 58,72 78,72 0:23:36
112. Jánošková Naďa 00:58:33 57,33 77,33 0:24:59
113. Keller Miroslav 00:58:38 57,25 77,25 0:25:04
114. Bílková Šárka 00:58:49 57,07 77,07 0:25:15
115. Ubrová Klára 00:59:04 56,83 76,83 0:25:30
116. Musilová Miroslava 00:59:09 56,75 76,75 0:25:35
117. Spurná Sabina 00:59:25 56,49 76,49 0:25:51
118. Starý Stanislav 00:59:35 56,34 76,34 0:26:01
119. Klíma Josef 00:59:42 56,23 76,23 0:26:08
120. Spurný Samuel 01:00:16 55,70 75,70 0:26:42
121. Ptáček David 01:00:52 55,15 75,15 0:27:18
122. Trávníček Vladimír 01:01:41 54,42 74,42 0:28:07
123. Havlíková Jana 01:01:54 54,23 74,23 0:28:20
124. Blažíček Jiří 01:02:28 53,74 73,74 0:28:54
125. Mrňová Adéla 01:02:49 53,44 73,44 0:29:15
126. Nevěřilová Johana 01:03:28 52,89 72,89 0:29:54
127. Koloušek Rostislav 01:03:59 52,46 72,46 0:30:25
128. Augustinová Dana 01:04:15 52,24 72,24 0:30:41
129. Benešová Anita 01:04:43 51,87 71,87 0:31:09
130. Augustinová Michala 01:04:47 51,81 71,81 0:31:13
131. Kudelová Markéta 01:05:03 51,60 71,60 0:31:29
132. Černá Eliška 01:06:44 50,30 70,30 0:33:10
133. Kellerová Dana 01:07:31 49,72 69,72 0:33:57
134. Sobotková Šárka 01:08:16 49,17 69,17 0:34:42
135. Konečná Světlana 01:12:17 46,44 66,44 0:38:43
136. Švanda Luboš st. 01:14:25 45,11 65,11 0:40:51
137. Nečasová Marcela 01:17:59 43,04 63,04 0:44:25
138. Blažíček Karel 01:29:26 37,53 57,53 0:55:52


krali@krali.cz Králi.cz webdesign 

Králi.cz webdesign - www.krali.cz - tvorba www stránek, webhosting, grafické práce, online obchody

Psí škola Karlík

K3 sport


Grafické práce Jan Šustr - návrhy, sazby, DTP, tisk

Truhlářské práce Truhlářské práce