ÚVOD   O CO JDE?   DISCIPLÍNY   VÝSLEDKY   FOTO   SPONZOŘI   DISKUSE 
VÝSLEDKY
2018
1. Bowling 2. Obří slalom 3. Běh na lyžích 4. Short track
5. Kuželky 6. Cross 7. Atlet. trojboj 8. Rychlobruslení
9. Cykl. časovka 10. Plavání 11. Olymp. triatlon 12. Cykl. etapa
13. Duatlon 14. Koule 15. Plavání - sprint 16. Vzduchovka

OBŘÍ SLALOM - Harusův kopec Nové Město n. Mor.

28.1.2018

P Příjmení a jméno Čas Body celkem Body s bonusem Odstup
1. Klimeš Michal 0:29,20 100,00 105,00 0:00,00
2. Boleloucký Václav 0:30,51 95,71 100,71 0:01,31
3. Závodný Martin 0:30,61 95,39 100,39 0:01,41
4. Všianský Martin 0:32,49 89,87 94,87 0:03,29
5. Janík Martin 0:32,52 89,79 94,79 0:03,32
6. Keclík Martin 0:32,69 89,32 94,32 0:03,49
7. Topolovský Stanislav ml. 0:33,37 87,50 92,50 0:04,17
8. Švanda Miroslav 0:33,44 87,32 92,32 0:04,24
9. Papoušek Marek 0:33,78 86,44 91,44 0:04,58
10. Benešová Anita 0:34,32 85,08 90,08 0:05,12
11. Šubrt Petr 0:34,67 84,22 89,22 0:05,47
12. Ondráček Michal 0:35,29 82,74 87,74 0:06,09
13. Šubrtová Eliška 0:36,06 80,98 85,98 0:06,86
14. Benda Petr 0:36,28 80,49 85,49 0:07,08
15. Marečková Pavla 0:36,65 79,67 84,67 0:07,45
16. Mokrý Miroslav 0:37,41 78,05 83,05 0:08,21
17. Prouza Rudolf 0:38,19 76,46 81,46 0:08,99
18. Ptáček Jindřich 0:38,23 76,38 81,38 0:09,03
19. Kamenský Pavel 0:38,34 76,16 81,16 0:09,14
20. Ubrová Klára 0:39,35 74,21 79,21 0:10,15
21. Nečas Ladislav 0:39,70 73,55 78,55 0:10,50
22. Gondová Jana 0:39,95 73,09 78,09 0:10,75
23. Martínková Vendula 0:40,25 72,55 77,55 0:11,05
24. Nečesal Ondřej 0:40,37 72,33 77,33 0:11,17
25. Nevěřilová Johana 0:40,64 71,85 76,85 0:11,44
26. Götzová Eva 0:40,81 71,55 76,55 0:11,61
27. Havlíček Roman 0:41,11 71,03 76,03 0:11,91
28. Bednář Marek 0:41,67 70,07 75,07 0:12,47
29. Mašek Jiří 0:41,76 69,92 74,92 0:12,56
30. Páral Marek 0:41,86 69,76 74,76 0:12,66
31. Šimeček Tomáš st. 0:42,01 69,51 74,51 0:12,81
32. Novotný Petr 0:43,03 67,86 72,86 0:13,83
33. Žáková Jitka 0:43,34 67,37 72,37 0:14,14
34. Marek Jiří 0:43,76 66,73 71,73 0:14,56
35. Škarka René 0:43,94 66,45 71,45 0:14,74
36. Škarka Libor 0:45,07 64,79 69,79 0:15,87
37. Dlouhý Filip 0:45,28 64,49 69,49 0:16,08
38. Götz Patrik 0:45,29 64,47 69,47 0:16,09
39. Humlíček Jan 0:46,28 63,09 68,09 0:17,08
40. Papoušková Marta 0:46,68 62,55 67,55 0:17,48
41. Šubrtová Šárka 0:47,26 61,79 66,79 0:18,06
42. Sobotka Petr (1976) 0:47,91 60,95 65,95 0:18,71
43. Mašek Vojtěch 0:48,34 60,41 65,41 0:19,14
44. Bárta Lukáš 0:49,17 59,39 64,39 0:19,97
45. Černý František 0:49,91 58,51 63,51 0:20,71
46. Konečná Světlana 0:50,43 57,90 62,90 0:21,23
47. Ležalová Petra 0:50,90 57,37 62,37 0:21,70
48. Opat Zdeněk 0:54,09 53,98 58,98 0:24,89
49. Kotlár Jakub 0:54,10 53,97 58,97 0:24,90
50. Švanda Štěpán 0:55,14 52,96 57,96 0:25,94
51. Kotlár Jan 0:55,24 52,86 57,86 0:26,04
52. Augustinová Dana 1:01,88 47,19 52,19 0:32,68
53. Humlíček Tomáš 1:03,14 46,25 51,25 0:33,94
54. Humlíčková Jitka 1:06,61 43,84 48,84 0:37,41
55. Dlouhá Tereza 1:06,67 43,80 48,80 0:37,47
56. Škarková Markéta 1:16,22 38,31 43,31 0:47,02


krali@krali.cz Králi.cz webdesign 

Králi.cz webdesign - www.krali.cz - tvorba www stránek, webhosting, grafické práce, online obchody

Psí škola Karlík

K3 sport


Grafické práce Jan Šustr - návrhy, sazby, DTP, tisk

Truhlářské práce Truhlářské práce