ÚVOD   O CO JDE?   DISCIPLÍNY   VÝSLEDKY   FOTO   SPONZOŘI   DISKUSE 
ČERVENEC DÁLKOVÉ PLAVÁNÍ - cca 1,5 km
4.7.2026, 10:00, Velké Dářko

DISKUSNÍ FÓRUM

Zde můžete přispívat svými názory k lize či ke stránkám. Jméno a text zprávy jsou povinné.




smile smile smile smile smile smile smile smile smile smile smile smile smile smile smile smile smile smile smile smile smile
Napište číslicemi níže napsané číslo.
třicetpěttisícosmsetdvacetdevět

<< Příspěvky: 6101 - 6120 (celkem 8125 příspěvků) >>


23. 04. 2010, 20:25

Světlana

FOTO KVÍZOJ
Pěknej,pravda je to kluk,
že by těch dvou(a+b)byl to vnuk?
smile


23. 04. 2010, 06:43

Jirka pořadatel

...a Pavlíneksmilesmilesmile


22. 04. 2010, 21:52

Gazzetta 7

Oficiální zdroj;-) Když to splasklo, už bylo po uzávěrce. Ale pro změnu dorazí Rolinek...


22. 04. 2010, 21:35

Jirka pořadatel

Gazzettko, mně úplně stačí, že jsem tam jásmilesmilesmile.

Ty mně spíš prozraď, kdo ti naKukal, že v sobotu bude ve Žďáru se Sáblíkovou taky Koukalsmilesmilesmile.


22. 04. 2010, 21:21

Gazzetta 7

Tak ligaři, počítáme: kolik 12bojařů je v dnešním čísle? smile


21. 04. 2010, 21:25

Kléma

Světlušce a Anitce dáme tedy jeden foto_kvízoj ... smile


21. 04. 2010, 20:29

Jirka pořadatel

Středeční kvízoj pro starýho Klémoj: copak dělají Světluška s Anit-koj, že nám neluští naše duchaplný kvízy?smile?smile?smile?


16. 04. 2010, 14:06

Králi

asi chybka v plánu ... všechny minulé roky byl u plavání sprintu bonus = 3 body ... plán disciplín jsem upravil ... smile


16. 04. 2010, 13:58

Romana

Ahoj, chtěla bych se zeptat, jestli není chybka ve výsledcích plavání? V plánu je k této disciplíně psán bonus 5, ale ve výsledcích je připočteno jen 3 smile


16. 04. 2010, 13:49

Gazzetta 7

Pražáci jsou s velkým P, i když jsou někdy malí duchemsmile


16. 04. 2010, 13:32

Keňan

Jsem pro, Gazzettko, utlačovat se pražáky nenecháme smile


16. 04. 2010, 11:28

Gazzetta 7

No ještě Kléma a Králi, dvě legendysmile


16. 04. 2010, 11:10

Jirka pořadatel

Gazzettko, ty nám prozraď třináctý, popřípadě další jména kromě těchto:Krtek,Straka,Pátek,Fišar,Paclík,Slámová, Růžičková,Šimečková,Sáblíková,Hubáček,Vitner,Janoušová a já ti poradím, jestli se píše ve Žďáru, nebo ve Žďáře. Správně je v Šakalověsmilesmilesmile.


16. 04. 2010, 08:45

Gazzetta 7

Kdepak, ani tucet nestačí...


16. 04. 2010, 06:29

Soudružka učitelka 2. ZDŠ ve Ž

Kléma v páté třídě psal za domácí úkoly slohové práce jak Lojzík Jirásků ... a že to bylo nějakých pověstí!
V matematice to bylo o chloupek horší, ale oproti Jirkoje Pořadateloje spočítal správně, že v sedmičce bylo psáno a na obrázku zobrazeno více dvanáctibojařů než je možno spočítati na prstech obou_ch ruk. Jedenáct, můžem-li pořadatele lehkoatletických klání, pana Hubáčka, počítati také dvanáctibojaře.
A ohledně těch jeho ohňů v kuchyni. Mohu potvrditi, že s Rudým právem se v kamnech podpalovalo lépěji, než dnes se Sedmičkou. Kléma byl v mládí takový hodný žhář.


15. 04. 2010, 23:22

Gazzetta 7

A co Šustroj, už to spočítal správně?;-) Sedm je málo...


15. 04. 2010, 22:19

Gazzetta 7

Jo a jinak si zítra můžete vzít v Kauflandu novousmile


15. 04. 2010, 22:17

Gazzetta 7

odkaz >>
Tady to máš, pozorný studentíku z Maltysmile Správně jsou obě verze, ale jelikož se tady víc říká Žďáře, píšu vždy Žďáře... A proč to tak nevychází? Protože korektorky sedí až v daleké Praze, kde se říká Žďárusmile Oni mi to pak opraví a já už to nezměním... To je maglajz, co? Dám ti maila na Prahu a napíšeš jim, jo? Bude nás víc, nebudem se bát korektorek nic...smile


15. 04. 2010, 20:30

Keňan

To je mi to pěkné překvapení, nám se Klémoj prezentoval jako vzorný student. I když ironický úsměv babičky Klémové nám mohl leccos napovědět smile
Tipoval bych 5. třídu obecné školy, kdy se Klémoj spřáhl s uličníkem od vedle a k babiččině radosti doma zapaloval odpadkový koš smile

Když už jsme u té češtiny, mám dotaz na Gazzettku. V dnešní sedmičce se několikrát objevilo slovní spojení "ve Žďáru". Vyvolalo to v naší, jinak poklidné, domácnosti menší při, správně je prý ve Žďáře. Načež sedmička letěla z bytu a už se u nás nesmí ukázat smile Co ty na to Gazzettko? smile


15. 04. 2010, 19:09

Jirka pořadatel

A abych nezapoměl, článek v Deníku perfektní.


<< Příspěvky: 6101 - 6120 (celkem 8125 příspěvků) >>


krali@krali.cz Králi.cz webdesign 



Extrahosting.cz - Váš poskytovatel webhostingu ...


Dovolená CZ - nabídka ubytování v České republice

Psí škola Karlík

Podpořilo město Žďár nad Sázavou


K3 sport


Cyklo Moravec


Grafické práce Jan Šustr - návrhy, sazby, DTP, tisk