DISKUSNÍ FÓRUM
Zde můžete přispívat svými názory k lize či ke stránkám. Jméno a text zprávy jsou povinné.
<< Příspěvky: 6101 - 6120 (celkem 8125 příspěvků) >> 23. 04. 2010, 20:25SvětlanaFOTO KVÍZOJ Pěknej,pravda je to kluk, že by těch dvou(a+b)byl to vnuk?
 23. 04. 2010, 06:43Jirka pořadatel...a Pavlínek   22. 04. 2010, 21:52Gazzetta 7Oficiální zdroj;-) Když to splasklo, už bylo po uzávěrce. Ale pro změnu dorazí Rolinek... 22. 04. 2010, 21:35Jirka pořadatelGazzettko, mně úplně stačí, že jsem tam já  . Ty mně spíš prozraď, kdo ti naKukal, že v sobotu bude ve Žďáru se Sáblíkovou taky Koukal  . 22. 04. 2010, 21:21Gazzetta 7Tak ligaři, počítáme: kolik 12bojařů je v dnešním čísle?  21. 04. 2010, 21:25KlémaSvětlušce a Anitce dáme tedy jeden foto_kvízoj ...  21. 04. 2010, 20:29Jirka pořadatelStředeční kvízoj pro starýho Klémoj: copak dělají Světluška s Anit-koj, že nám neluští naše duchaplný kvízy? ? ? ? 16. 04. 2010, 14:06Králiasi chybka v plánu ... všechny minulé roky byl u plavání sprintu bonus = 3 body ... plán disciplín jsem upravil ...  16. 04. 2010, 13:58RomanaAhoj, chtěla bych se zeptat, jestli není chybka ve výsledcích plavání? V plánu je k této disciplíně psán bonus 5, ale ve výsledcích je připočteno jen 3  16. 04. 2010, 13:49Gazzetta 7Pražáci jsou s velkým P, i když jsou někdy malí duchem 16. 04. 2010, 13:32KeňanJsem pro, Gazzettko, utlačovat se pražáky nenecháme  16. 04. 2010, 11:28Gazzetta 7No ještě Kléma a Králi, dvě legendy 16. 04. 2010, 11:10Jirka pořadatelGazzettko, ty nám prozraď třináctý, popřípadě další jména kromě těchto:Krtek,Straka,Pátek,Fišar,Paclík,Slámová, Růžičková,Šimečková,Sáblíková,Hubáček,Vitner,Janoušová a já ti poradím, jestli se píše ve Žďáru, nebo ve Žďáře. Správně je v Šakalově  . 16. 04. 2010, 08:45Gazzetta 7Kdepak, ani tucet nestačí... 16. 04. 2010, 06:29Soudružka učitelka 2. ZDŠ ve ŽKléma v páté třídě psal za domácí úkoly slohové práce jak Lojzík Jirásků ... a že to bylo nějakých pověstí! V matematice to bylo o chloupek horší, ale oproti Jirkoje Pořadateloje spočítal správně, že v sedmičce bylo psáno a na obrázku zobrazeno více dvanáctibojařů než je možno spočítati na prstech obou_ch ruk. Jedenáct, můžem-li pořadatele lehkoatletických klání, pana Hubáčka, počítati také dvanáctibojaře. A ohledně těch jeho ohňů v kuchyni. Mohu potvrditi, že s Rudým právem se v kamnech podpalovalo lépěji, než dnes se Sedmičkou. Kléma byl v mládí takový hodný žhář. 15. 04. 2010, 23:22Gazzetta 7A co Šustroj, už to spočítal správně?;-) Sedm je málo... 15. 04. 2010, 22:19Gazzetta 7Jo a jinak si zítra můžete vzít v Kauflandu novou 15. 04. 2010, 22:17Gazzetta 7 odkaz >> Tady to máš, pozorný studentíku z Malty Správně jsou obě verze, ale jelikož se tady víc říká Žďáře, píšu vždy Žďáře... A proč to tak nevychází? Protože korektorky sedí až v daleké Praze, kde se říká Žďáru Oni mi to pak opraví a já už to nezměním... To je maglajz, co? Dám ti maila na Prahu a napíšeš jim, jo? Bude nás víc, nebudem se bát korektorek nic... 15. 04. 2010, 20:30KeňanTo je mi to pěkné překvapení, nám se Klémoj prezentoval jako vzorný student. I když ironický úsměv babičky Klémové nám mohl leccos napovědět Tipoval bych 5. třídu obecné školy, kdy se Klémoj spřáhl s uličníkem od vedle a k babiččině radosti doma zapaloval odpadkový koš Když už jsme u té češtiny, mám dotaz na Gazzettku. V dnešní sedmičce se několikrát objevilo slovní spojení "ve Žďáru". Vyvolalo to v naší, jinak poklidné, domácnosti menší při, správně je prý ve Žďáře. Načež sedmička letěla z bytu a už se u nás nesmí ukázat Co ty na to Gazzettko?  15. 04. 2010, 19:09Jirka pořadatelA abych nezapoměl, článek v Deníku perfektní.
<< Příspěvky: 6101 - 6120 (celkem 8125 příspěvků) >>
|