DISKUSNÍ FÓRUM
Zde můžete přispívat svými názory k lize či ke stránkám. Jméno a text zprávy jsou povinné.
<< Příspěvky: 6581 - 6600 (celkem 8125 příspěvků) >> 28. 10. 2009, 18:41Jirka pořadatelA já fandím Klémovi aby na vzduchovce trefil 200 bodů a následně byl zapsán do žďárské Guinessovi knihy rekordů a vedle té knihy vyfocen s Jaromírem Brychtou. Pinholí. A jestli mi tohle neskromné přání vyjde, tak se osobně postarám, aby se Klémova babička mohla kochat výsledkovou listinou hned jak vnouček odloží ještě kouřící vinšestrovku na zem. Jak to Bezchlič nebo Pavlínek zařídí, to je ve hvězdách. Pro nedočkavé můžu prozradit, že se střelba bude konat v DDM ve Žďáře v sobotu 5.12 odpoledne a v neděli 6.12. dopoledne. Ať žije Mikuláš  28. 10. 2009, 16:53KlémaJá fandím Pavlínkovi ... a vím proč! (totiž, aby bylo jasno, Pavlínek dostal výsledky a druhý den byly na webu ... tak asi tak) 26. 10. 2009, 21:33Hodry 63 :-)Zdravím všechny budoucí plavecké sprintery Myslím že nikdo schválně koulařské výsledky nezadržuje ,takže se jich určitě dočkáme .Jinak trénink,tentokrát plavecko sprinterský,by nebyl na škodu.Jestli bude v čas,kdy budu mít čas,tak se rád zúčastním.Jestli to má vůbec cenu 26. 10. 2009, 10:02ligař 3sím sím, kde že jsou ty slibované výsledky z koule? Měli být 21.10. Děkujeme. 25. 10. 2009, 22:01Jirka pořadatelAle abys nebyl Leošku smutnej, tak se ti do rozplavby hlásím já se Zuzkojů. A ještě jsou dvě místa volná. Kdo se hláší  25. 10. 2009, 21:54Jirka pořadatelKlémoši, Zuzkoj se nechává ptát, cos myslel tím prsíčkem? A Áďoj ti vzkazuje, že kdyby už ve škole probírali všechna písmena, tak ti s chutí napsal, že se ti na souboj na 100 metrů v bazénu může vys.at /ještě neměli "R"/. Těžko by totiž v Čochtanu vysvětloval trenéru Králimu, že prohrál s veteránem Klémou. 25. 10. 2009, 09:59Pro Pavlíka a MarťuJsem si to nepřečetl tak promiň ,že jsem té tvé slečně zkomolil jméno.Tak se holky mějte.. 25. 10. 2009, 09:55tenisoarád/pro Pavlíka a MarťíTak jsem se dozvěděl,že už týden jseš maminou a protože nemám na tebe spojení zkouším alespoň touto formou Ti popřát do života vše krásné.Tamtany bijí rychle a tak vím co tě čekalo po příjezdu z porodnice.Pusť to z hlavy a slibuji Ti ,jestli někoho uvidím na vašich kolech tak se o ně vlastnoručně postarám.Raduj se z Martíka a jestli jsi neprodala rakety tak nech Marťu jít ve svých stopách.Až přijedeš někdy do Bystřice tak se za námi stav na kurty... 24. 10. 2009, 21:57KlémaDíky Áďo, ještěže jako pionýr jsem se učil morseovku ... již vím, že Tebe neporazím, ale Zuzkoj (mamkoj) ano, o prsíčko.  24. 10. 2009, 20:21Áďoj /od Zuzkoj a Jirkoj/ :ADAMMŠUSTRKLEMOJ ČAUOJ
24. 10. 2009, 08:50KlémaJojo Davide, příště se budou v hledáčku zaměřovat pěkné to motivy ... Aďo (od Zuzkoj a Jirkoj), jestli už umíš číst a psát, napiš mi, za kolik zaplaveš 100 m. Že bych trochu potrénoval ...  23. 10. 2009, 15:23David BradáčKléma: Určitě se zlobit nebudu, sem holt starej sklerotik a ani po připomenutí sem to sem nedal. Tak díky. Na příště se polepším :-) A taky si doma nezapomenu baterky do blesku... 23. 10. 2009, 11:52Ligař3Místo čekání na výsledky, jestli jste o místo lepší nebo horší, raděj vyrazte do bazénu, ať se tam příští týden neutopíte. ha ha ha ha 23. 10. 2009, 09:33KlémaLigařu, se směješ ... víš jaká to je kupa výsledků ... pravá levá ... ze zadu, do_hajzlu.. to je doba. Ale objevil jsem ještě pár fot od Davida Bradáče na rajčeti, tak snad se nebude zlobiti, že jsem je sem přetáh´. 23. 10. 2009, 08:44Ligař2máme stejnej pocit :-D:-D 23. 10. 2009, 07:57LigařHa ha ha ha ha ha 19. 10. 2009, 13:33bezchlidneska jsem dostal výsledky dnes a zítra je dám dokupy.... 16. 10. 2009, 16:11Deník-Týdeník odkaz >> 14. 10. 2009, 20:42Jirka pořadatelJá byl rád, Leoši, že můžu být v sobotu a neděli mezi vámi. Bylo to pro mě lepší než vzpomínání, na to bude ještě času dost. A díky. 14. 10. 2009, 15:10KlémaJirkoju, chtěl bych Ti poděkovat snad za všechny dvanáctibojeře i dvanáctibojařky, žes v tyto dny .. koulařské, kdys smuten byls odchodem maminky (jak řekl včera brácha v kostelíčku: normální, hodné ženské) z tohoto světa.., ve větru, dešti, měřils nám naše metry, kdy nejednalo se o život (i když věř, že někteří byli (a) pěkně naštvaní (á), že koule jim nelétaly v_dál), rozhodovals o přešlapech, hlád, žízniv ..... přesto s úsměvem na tváři pro každého ... Jirkoju .. děkujem!
<< Příspěvky: 6581 - 6600 (celkem 8125 příspěvků) >>
|