ÚVOD   O CO JDE?   DISCIPLÍNY   VÝSLEDKY   FOTO   SPONZOŘI   DISKUSE 
ČERVENEC DÁLKOVÉ PLAVÁNÍ - cca 1,5 km
4.7.2026, 10:00, Velké Dářko

DISKUSNÍ FÓRUM

Zde můžete přispívat svými názory k lize či ke stránkám. Jméno a text zprávy jsou povinné.




smile smile smile smile smile smile smile smile smile smile smile smile smile smile smile smile smile smile smile smile smile
Napište číslicemi níže napsané číslo.
třicetpěttisícosmsetdvacetdevět

<< Příspěvky: 8081 - 8100 (celkem 8125 příspěvků) >>


23. 11. 2007, 18:08

Jirka pořadatel

Maličký Leošek v krabičce od mýdla vydal se napříč vanou,
bez mapy, buzoly,bez vesel, kormidla, pluje za krásnou Janou.
Za modrým obzorem dva mysy naděje lákají odvážné kluky,
snad právě na něho štěstí se usměje, cíl má už na dosah ruky.

Maličký Leošek v krabičce od mýdla, spocený tričko si svlíká,
moře je neklidný, Jana je nastydlá, kašle a loďkou to smýká.
Za modrým obzorem dva nysy naděje lákají odvážné kluky,
snad právě na něho štěstí se usměje, cíl má už na dosah ruky.

Maličký Leošek v krabičce od mýdla polyká mýdlovou pěnu,
moře je neklidný, Jana je nastydlá, je těžké dobývat ženu.
Za modrým obzorem dva mysy naděje lákají odvážné kluky,
maličký Leošek i študák z koleje cíl maj už na dosah ruky.

......Vše nejlepší všem Klementům i Klementýnám k dnešnímu SVÁTKU přejíJirka se Zuzkoj!


23. 11. 2007, 10:12

Kléma

Světluško, díííky...moc!


23. 11. 2007, 08:31

Světlana

Hodně štěstí Klémosmilesmilesmilesmilesmile


22. 11. 2007, 08:12

Bezchli

hele kdo teda vyhrl Gazzettkooooo . . . . . jsme napjatí...


21. 11. 2007, 23:29

Králi

přehozeno na stránky ... a pořád nemám článek Gazzettko ... smile


21. 11. 2007, 23:27

Gazzetta

Tady se přehazujou výsledky jak horký brambory!!!smile


21. 11. 2007, 22:35

bezchli

výsledky má králi


21. 11. 2007, 15:00

Bezchli

No to bys nám měl říct ty kdo vyhrál ne? Když jsi o tom psal článeksmile


21. 11. 2007, 09:32

Gazzetta

Tak článek už je od 20.11. 17,30 hod v e-mailové poště redaktora Žďárského deníku a čeká na "nalití" do systému, aby mohl vyjít ve čtvrtečním týdeníku...Howg! smile
Kdo vyhrál?smile


20. 11. 2007, 11:09

Bezchli

No výsledky dostanu dnes 13.15 v papírové podobě takže se těšte na vánoce tady budou chichichichichismilesmilesmilesmilesmilesmile


19. 11. 2007, 19:46

Pavlinek

Aj ja.smile


19. 11. 2007, 18:41

Keňan

To jsem zvědavej, jestli bude dřív článek nebo výsledky...smile


19. 11. 2007, 15:10

Bezchli

děkuji tak doufám že už máš článek hotovej....smile


19. 11. 2007, 09:54

Gazzetta

Omluva se přijímásmile


19. 11. 2007, 07:13

Bezchli

Gazzetkovi se omlouvám ....smile


18. 11. 2007, 21:20

Kléma

Tak co, plovčíci, prej jste to brali s rozvahou .....
.. a Gazzetka prý musí přepisovat článek kvůli dvoum desetinám ... není Ti to Bezchli blbý? :-)


15. 11. 2007, 18:38

Jirka pořadatel

"jméno a text zprávy jsou povinné!

Králi, Králi...


15. 11. 2007, 17:40

Králi

Jarda sem asi nenapíše ... to jsem mu sem vkládal já ...smile


15. 11. 2007, 13:02

Jirka pořadatel

Jardo Wasko, čekáš vnouče?


15. 11. 2007, 12:06

Jarda Wasserbauer

Prodám závodní lyže Fischer a Atomic s vázáním Salomon.
Bruslení 180 cm i klasika 200 cm.
Je možné se vybrat z několika párů. Na všech se jezdilo po upravených stopách (na závodech). Pravidelně parafínované.
Také prodám i hole Exel (nej. model).
Případní zájemci volejte na: 777 945 277


<< Příspěvky: 8081 - 8100 (celkem 8125 příspěvků) >>


krali@krali.cz Králi.cz webdesign 



Extrahosting.cz - Váš poskytovatel webhostingu ...


Dovolená CZ - nabídka ubytování v České republice

Psí škola Karlík

Podpořilo město Žďár nad Sázavou


K3 sport


Cyklo Moravec


Grafické práce Jan Šustr - návrhy, sazby, DTP, tisk