ÚVOD   O CO JDE?   DISCIPLÍNY   VÝSLEDKY   FOTO   SPONZOŘI   DISKUSE 
ÚNOR VYJÍŽĎKA NA LYŽÍCH - 4 km volným způsobem, interval. start
ZRUŠENO - Ski areál Martina Koukala, Žďár n. Sáz.

DISKUSNÍ FÓRUM

Zde můžete přispívat svými názory k lize či ke stránkám. Jméno a text zprávy jsou povinné.


smile smile smile smile smile smile smile smile smile smile smile smile smile smile smile smile smile smile smile smile smile
Opište prosím písmena z obrázku.

<< Příspěvky: 21 - 40 (celkem 7239 příspěvků) >>


19. 02. 2021, 14:53

Jirka pořadatel

zrušen.


19. 02. 2021, 14:52

Jirka pořadatel

Po prohlídce trati je už dnes jasné, že se lyže neuskuteční. Takže tímto je závod oficiálně.smilesmilesmile


18. 02. 2021, 12:10

Jirka pořadatel

Kdyby někdo nerozuměl pozvánce na "lyžařskou vyjíždku", vysvětlím. 733 650 190 smilesmilesmile


15. 02. 2021, 12:03

Jirka pořadatel

Moji nejdražší Valentýni i Valentýnky,
po pohovoru s hlavním traťařem žďárských lyžařských tratí Pepíkem jsme společně došli k závěru že vhledem k počasí není nač čekat. Tuto nadcházející neděli se tedy sejdeme na okruhu mistra světa Martina Koukala v ZR a každý dostane individuální možnost si objet trať v délce cca 4 km, která mu bude změřena. Kdo by to chtěl přiblížit podrobněji - jedná se vlastně o distanční závod, resp. časovku a důvody jsou jasné, každý pojede sám a nebude funět covid na ostatní lyžaře. Pozvánka na tento podnik se na stránkách objeví asi zítra, zatím trénujte.

smilesmilesmile


24. 01. 2021, 17:56

Marek P. - mbp1@seznam.cz

Dobrý den, je to trochu mimo sport,ale poprosím,zda nevíte o někom na brigádu na DPP,jako pečovatel do DPS Škrdlovice, nutně na cca.nasledujicich 14dni,díky.


20. 01. 2021, 11:53

Jirka pořadatel

odkaz >> - pro lepší náladu.smilesmilesmile


20. 01. 2021, 11:46

Jirka pořadatel

Drazí sportovní přátelé, od posledního zdejšího příspěvku doktorky Kellerové utekl měsíc a to je ta správná doba, jak se začít probírat. Já si také, krom prodávání cigaret, užíval vánoční čas, ale teď a tady slibuji, že do toho zase vlítnem. Akorát nevím kdy. Dneska zahájím vyjednávání o běžkách, tam bych určitou naději viděl, dalším pokusem by mohl být slalom. To jsou oba venkovní sporty, tak držte palce ať nám to vláda schválí. Kalendář disciplín ode mne letos neočekávejte, to se dá pochopit, ale stránky sledujte FURT.

smilesmilesmile


20. 12. 2020, 16:38

Dana Kellerova

A já přidám výsledky qvizové soutěže:
V kategorii ženy vyhrála Lenka Hanslová, v kategorii muži vyhrál Václav Šubrt a v kategorii rodina vyhrála Pavla, Martička, Lucinka a Marek od Papoušků. Gratulujeme. Diplomy a dárky jsou také nachystány.


19. 12. 2020, 12:03

Jirka pořadatel

Už nám toho ten starý rok moc nenabídne, tak aspoň ohlédnutí. Začnu od konce, ten řízek jsme nakonec přece jenom v užším kruhu stihli a ještě se nám při tom podařilo vyhlásit Legendu ŽLM č.2 Luboše Švandu /viz fotogalerie/. Škoda, že nedošlo na vyhlášení těch nejlepších, to se tak narychlo provést nedalo. Ale kdo mě zná tak ví, že si dám tu práci aby se nějakej ten Náhradní termín našel. Pro tuto chvíli tedy fanfáry odkaz >> pro Pavlu Marečkovou a Honzu Paříka. Pavla je bezkonkurenční, absolutní špička nejen mezi ženami, počítal jsem dokonce s variantou, že ten, kdo jednou sesadí Marka z trůnu bude ona, ale předběhnul ji meteor z Meteoru Brno Honza Pařík. Všichni jsme sledovali jejich napínavé soupeření až do konce a zároveň věděli, že se pořadí ještě posledním závodem může otočit /např. nevyzpytatelný bowling/ ale neotočilo. A kdo zná Marka dobře tak ví, že brňákům vítěze přeje a že se na jejich příští souboj už dneska těší. Poháry, medaile i hostesky za rok 2020 na vás počkají, o to žádné obavy.

V té další části mého elaborátu jsem se chtěl původně vrátit k tomu, co se v tomto roce povedlo i méně povedlo, ale vždyť on to vlastně každý ví. Všem tedy pěkné a klidné svátky vánoční a zase naviděnou na závodních tratích. Já se těším.smilesmilesmile


17. 12. 2020, 15:13

Jirka pořadatel

Přátelé našeho společného podniku, mrkněte se, co pro vás připravil Result Maker Ruda. To podrobné zhodnocení celé historie ŽLM, především statistiky, najdete pod celkovými výsledky roku 2020 a při jeho pročítání si rezervujte půl hodiny čistého času a dvě kávy k tomu. Já u toho málem zavařil kolečko u myši...Rudo díky za dobrou práci.smilesmilesmile


10. 12. 2020, 10:53

Jirka pořadatel

Hezký advent a hned k tématu Večírek 2020. Tu klasiku, kterou většina z vás znala z Veselíčka, letos ze známých důvodů vynecháme, tam bychom nesplnili skoro nic. Ale aby vítězové nepřišli zkrátka, navštívil jsem znovu hygienu a nechal si poradit. Takže, jak vidíte na pozvánce, jdeme do sportovní haly v ZR a tam musíme splnit 2 podmínky - v každém případě nasazenou roušku a rozestupy stolů. To splníme a dále jsem dostal ještě doporučení na cestu, abychom tuto akci zbytečně neprezentovali a už vůbec nefotili /to bude Jardoj Vábkoj nezaměstnanej/. A ještě přání pana ředitele haly které na vás kouká i na pozvánce - přezůvky s sebou. V praxi by to mohlo vypadat asi takto, když se do neděle 20.prosince nějak radikálně nezmění vládní nařízení tak přijdu, přezuju se, vyhledám si svůj stůl a budu sledovat představení. Vše bez zažitých zvyklostí jako býval řízek, diskotéka, fernet, líbačka ap. Je na každém z vás, jak se k celé akci postavíte, kdo má určité obavy samozřejmě může zůstat doma a nic se neděje. Já za sebe budu rád, že se nám alespoň tímto NÁHRADNÍM způsobem podaří 20.ročník ukončit a šoupnout do historie. A jen na okraj, předevčírem jsme společnými silami zdolali půl mega příspěvků na naší diskusi. Palec nahoru.smilesmilesmile

Tuto diskusi sledujte nyní každý den, všechno se za pochodu mění.


03. 12. 2020, 16:16

Jirka pořadatel

Já se touto cestou přidám k Vaškovi - on vám docela podrobně přiblížil současný stav ohledně střelby, já doplním ještě situaci kolem bowlingu a plaveckého sprintu. Tam moje vyjednávání dopadlo naprosto stejně. Hygiena by nám to za určitých podmínek povolila, ale provozovatelé jak bowlingu tak bazénu do toho nepůjdou. Je tam pro ně značný riziko. Omluvili se a těší se na naši další spolupráci. A kdo četl pozorně tak zjistil, že je letošní ročník v cíli. Sláva vítězům, čest poraženým, tak se to vždycky říkalo. Ale přece jenom ještě něco v rukávu mám, aby ti vítězové uslyšeli od ostatních pochvalu a potlesk, tak si, vážení sportovci, zabukujte nedělní odpoledne 20.prosince. Tam se jim i ostatním dobrovolným pomocníkům ŽLM dostane uznání. Zatím poprosím abyste toto datum šířili mezi další dvanáctibojaře, podrobnosti přijdou.

Těším se na vás všechny s rouškou.smilesmilesmile


03. 12. 2020, 13:52

Václav - Vaclav_Subrt @seznam.cz

Pokusim se vysvětlit Petrovi jak se letošní rok podepsal na organizaci všech sportovních akcí, ať už venku nebo v halách. Jako vedoucí střeleckého kroužku při DDM jsem letos ještě novou sezonu nezahájil ze znamých důvodů a proto i všechny sportovní kroužky mají bohužel stop.Další velký problém je to, že se používá tzv. školní zařízení, kde jsou zavedeny tak přísné hygienické předpisy,že opravdu nejsme schopni tuto disciplínu letos uskutečnit.Na sále by v danou chvíli mohli být max. 4 střelci místo 8, po každé směně dezinfekce zbraní i podložek, na kterých se leží. Při počtu sta střelců (a bylo jich i 130 a více) bychom na to potřebovali obrovské množství času, který by zákonitě zvýšil i finanční otázku za pronájem. Proto si myslím, že se vůbec nic nestane, když se letos tato a jiné disciplíny vynechají. Uvědomme si,že se neuskutečnily podniky světového významu a taky šlo o tituly a medaile. Tak zůstaňme při zemi, snad se všechno obrátí k lepšímu a příští rok si to vynahradíme


03. 12. 2020, 10:13

Petr Lemfeld

smilesmileJá bych se přidal k návrhu Vládi Trávníčka pro realizaci střelby - ta by mohla být pro splnění aktuálních nařízení i v rouškách a případně v rukavicích (tím nemyslím tlusté zimní smile ).
Každý soutěžící by se samozřejmě musel nahlásit/přizpůsobit na určitý čas -jako u kuželek ...při dobrém časovém rozložení půjde i dodržení případného limitu 10 lidí v jeden okamžik (pořadatele a fotografa bych nepočítal - ti jsou podobně jako personál v obchodě mimo limity)
...tak co na to hlavní pořadatelé ? smilesmilesmile


02. 12. 2020, 13:35

Lukas Sedlak

Bazén by měl od pondělí fungovat...smile


01. 12. 2020, 19:54

Vladimír Trávníček - nija.garsone@seznam.cz

Já si myslím,že by se mohla uskutečnit střelba ze vzduchovky


29. 11. 2020, 21:32

Jirka pořadatel

Moji drazí přátelé, určitě sledujete dění ohledně covidu a současně s tím dnešní prohlášení vlády. Pro nás to znamená, že když se dokáži domluvit na bowlingu na podmínkách, za jakých bychom disciplínu odkouleli, dostaneme se o jeden závod dál ale to by bylo letos asi tak všechno. Bazén je vypuštěnej, zimák bez ledu, Active club se vzduchovkama zavřenej i pro mládežnické kroužky a sníh v nedohlednu. To si nestěžuji, i tak jsme toho stihli dost. A když se podaří za určitých podmínek připravit ocenění letošních vítězů všech kategorií, bude ŽLM SPORTOVNÍ DVANÁCTOBOJ v cíli.

Trochu se omlouvám ze QUIZ5, je na světě, je i v Králiho mejlu...smilesmilesmile


24. 11. 2020, 16:56

Dana Kellerová

Ahoj všichni, posílám správné odpovědi:
1. Marek Papoušek nemá bílý nápis na tričku.
2. Jan Pařík nedrží pohár.
3. Za Vojtou Klementem nestojí sklenička s pitím.
4. Nad Vojtou chybí jedno rozdělení okna.
5. Filip Dlouhý nemá hodinky.
6. Rosťa Málek se směje - jsou vidět zuby.
7. Nad Rosťou chybí světlo.
8. Vláďa Svoboda má červený puntík na tričku.
9. Dan Mašek má fialovou podrážku.
10. Za Danem chybí ozdobný ornament na zrcadle.
Tak a teď Jirka.


18. 11. 2020, 10:07

Jirka pořadatel

Tak co na to říkáte, sportovci? Dovnitř nesmíme, venku ano. Z toho mně vychází jedno - bowling, short track, plavání sprint i střelba jsou ZATÍM mimo, kdežto běh na lyžích se přímo nabízí. Jenom počkat na sníh a dvanáctá disciplína je na světě. A aby toho nebylo málo, určitě si zarezervujte nedělní odpoledne 20.prosince 2020. Při dobré konstelaci vládních nařízení a opatření je plánováno ukončení 20.ročníku ŽLM. Podrobnosti se dozvíte cobydup.
smilesmilesmile


22. 10. 2020, 19:30

Jirka pořadatel

Tak to vidíte a slyšíte - se sportovním soutěžením musíme zvolnit, zkusíme tedy dát s Žirafkou hlavy dohromady a budem zase vyrábět QUIZY. Ať nám stránky nezamrznousmilesmilesmile


<< Příspěvky: 21 - 40 (celkem 7239 příspěvků) >>


krali@krali.cz Králi.cz webdesign 

Králi.cz webdesign - www.krali.cz - tvorba www stránek, webhosting, grafické práce, online obchody

Dovolená CZ - nabídka ubytování v České republice

Psí škola Karlík

K3 sport


Grafické práce Jan Šustr - návrhy, sazby, DTP, tisk