ÚVOD   O CO JDE?   DISCIPLÍNY   VÝSLEDKY   FOTO   SPONZOŘI   DISKUSE 
VÝSLEDKY
2021
1. Kuželky 2. Obří slalom 3. Short track 4. Běh na lyžích
5. Bowling 6. Cross 7. Atlet. trojboj 8. Cykl. časovka
9. Rychlobruslení 10. Plavání 11. Olymp. triatlon 12. Cykl. etapa
13. Duatlon 14. Koule 15. Plavání - sprint 16. Vzduchovka

PLAVÁNÍ SPRINT - Žďár n. S. (100 m volným způsobem)

7.11.2021

P Příjmení a jméno Čas Body celkem Body s bonusem Odstup
1. Pátek Vojtěch 0:57,45 100,00 103,00 00:00,00
2. Dlouhý Filip 1:01,36 93,63 96,63 00:03,91
3. Novák Matěj 1:05,34 87,92 90,92 00:07,89
4. Mičková Kateřina 1:06,56 86,31 89,31 00:09,11
5. Bezchleba Petr 1:08,24 84,19 87,19 00:10,79
6. Halm Lukáš 1:09,40 82,78 85,78 00:11,95
7. Augustin Michal 1:11,15 80,74 83,74 00:13,70
8. Sobotka Martin 1:16,23 75,36 78,36 00:18,78
9. Danihel David 1:17,72 73,92 76,92 00:20,27
10. Hájek Vladimír 1:18,07 73,59 76,59 00:20,62
11. Sedlák Lukaš 1:18,36 73,32 76,32 00:20,91
12. Hansl Matěj 1:18,93 72,79 75,79 00:21,48
13. Augustin Daniel 1:20,00 71,81 74,81 00:22,55
14. Králíčková Veronika 1:22,53 69,61 72,61 00:25,08
15. Kakáčová Kristýna 1:23,08 69,15 72,15 00:25,63
16. Schneiderová Vanda 1:26,14 66,69 69,69 00:28,69
17. Jána Lubomír 1:26,64 66,31 69,31 00:29,19
18. Vinopal Jiří 1:26,76 66,22 69,22 00:29,31
19. Škarková Markéta 1:30,00 63,83 66,83 00:32,55
20. Jána Tomáš 1:30,59 63,42 66,42 00:33,14
21. Papoušek Marek 1:31,51 62,78 65,78 00:34,06
22. Anděl Jakub 1:32,13 62,36 65,36 00:34,68
23. Mičková Anna 1:32,22 62,30 65,30 00:34,77
24. Papoušková Marta 1:33,20 61,64 64,64 00:35,75
25. Škarka René 1:33,69 61,32 64,32 00:36,24
26. Hamák Petr 1:34,38 60,87 63,87 00:36,93
27. Kamenský Pavel 1:36,09 59,79 62,79 00:38,64
28. Fejtová Zuzana 1:36,18 59,73 62,73 00:38,73
29. Mašek Daniel 1:37,97 58,64 61,64 00:40,52
30. Škarka Daniel 1:41,42 56,65 59,65 00:43,97
31. Marečková Pavla 1:48,62 52,89 55,89 00:51,17
32. Škarka Libor 1:50,54 51,97 54,97 00:53,09
33. Vábek Jiří 1:53,03 50,83 53,83 00:55,58
34. Peřina David 1:57,87 48,74 51,74 01:00,42
35. Anděl Marek 2:02,07 47,06 50,06 01:04,62
36. Humlíčková Jitka 2:04,90 46,00 49,00 01:07,45
37. Lemfeld Petr 2:09,82 44,25 47,25 01:12,37
38. Šimeček Tomáš st. 2:14,09 42,84 45,84 01:16,64
39. Ležalová Petra 2:14,31 42,77 45,77 01:16,86
40. Mašek Vojtěch 2:16,07 42,22 45,22 01:18,62
41. Knoflíčková Eliška 2:18,88 41,37 44,37 01:21,43
42. Novotná Jana 2:20,36 40,93 43,93 01:22,91
43. Augustinová Dana 2:24,00 39,90 42,90 01:26,55
44. Škarková Izabela 2:30,37 38,21 41,21 01:32,92
45. Šustr Jiří II. 2:31,86 37,83 40,83 01:34,41
46. Škarková Viktorie 2:33,53 37,42 40,42 01:36,08
47. Hanslová Lenka 2:35,83 36,87 39,87 01:38,38
48. Šustr Adam 2:57,16 32,43 35,43 01:59,71
49. Vábek Jaroslav st. 3:16,63 29,22 32,22 02:19,18


krali@krali.cz Králi.cz webdesign 

Králi.cz webdesign - www.krali.cz - tvorba www stránek, webhosting, grafické práce, online obchody

Dovolená CZ - nabídka ubytování v České republice

Psí škola Karlík

K3 sport


Grafické práce Jan Šustr - návrhy, sazby, DTP, tisk