ÚVOD   O CO JDE?   DISCIPLÍNY   VÝSLEDKY   FOTO   SPONZOŘI   DISKUSE 
VÝSLEDKY
2021
1. Kuželky 2. Obří slalom 3. Short track 4. Běh na lyžích
5. Bowling 6. Cross 7. Atlet. trojboj 8. Cykl. časovka
9. Rychlobruslení 10. Plavání 11. Olymp. triatlon 12. Cykl. etapa
13. Duatlon 14. Koule 15. Plavání - sprint 16. Vzduchovka

OLYMPIJSKÝ TRIATLON - Velké Dářko (1,3 km - 38 km - 10 km)

8. 8. 2021

P Příjmení a jméno Čas Body celkem Body s bonusem Odstupy
1. Pešek Pavel 01:59:08 100,00 133,00 00:00:00
2. Páral Marek 02:03:22 96,57 129,57 00:04:14
3. Dlouhý Filip 02:06:54 93,88 126,88 00:07:46
4. Novák Matěj 02:08:11 92,94 125,94 00:09:03
5. Lištinský Ján 02:11:15 90,77 123,77 00:12:07
6. Sedlák Lukaš 02:12:52 89,66 122,66 00:13:44
7. Bezchleba Petr 02:14:30 88,57 121,57 00:15:22
8. Štafeta B 02:14:37 88,50 121,50 00:15:29
9. Papoušek Marek 02:17:05 86,91 119,91 00:17:57
10. Štafeta D 02:17:18 86,77 119,77 00:18:10
11. Švec Jakub 02:18:51 85,80 118,80 00:19:43
12. Vinopal Jiří 02:19:36 85,34 118,34 00:20:28
13. Sedláček Roman 02:20:22 84,87 117,87 00:21:14
14. Štafeta H 02:21:04 84,45 117,45 00:21:56
15. Štafeta A 02:21:33 84,16 117,16 00:22:25
16. Matyáš Jan 02:22:00 83,90 116,90 00:22:52
17. Šenkýř Michal 02:23:35 82,97 115,97 00:24:27
18. Hamák Petr 02:24:03 82,70 115,70 00:24:55
19. Štafeta F 02:24:13 82,61 115,61 00:25:05
20. Borkovec Luděk 02:24:41 82,34 115,34 00:25:33
21. Škarka René 02:26:26 81,36 114,36 00:27:18
22. Škarka Daniel 02:27:32 80,75 113,75 00:28:24
23. Štafeta E 02:31:07 78,84 111,84 00:31:59
24. Štursa Radek 02:33:05 77,82 110,82 00:33:57
25. Matyáš Martin 02:33:50 77,44 110,44 00:34:42
26. Jána Tomáš 02:34:35 77,07 110,07 00:35:27
27. Hrdina Milan 02:35:13 76,75 109,75 00:36:05
28. Závorka Vladimír 02:35:19 76,70 109,70 00:36:11
29. Vábek Jiří 02:37:13 75,78 108,78 00:38:05
30. Šubrtová Šárka 02:37:17 75,74 108,74 00:38:09
31. Jána Lubomír 02:37:45 75,52 108,52 00:38:37
32. Štafeta C 02:39:31 74,68 107,68 00:40:23
33. Štafeta G 02:44:02 72,63 105,63 00:44:54
34. Mašek Daniel 02:46:31 71,54 104,54 00:47:23
35. Škarková Markéta 02:48:33 70,68 103,68 00:49:25
36. Vinopal Tomáš 02:49:34 70,26 103,26 00:50:26
37. Polívková Kateřina 02:50:52 69,72 102,72 00:51:44
38. Budínová Jana 02:51:58 69,28 102,28 00:52:50
39. Lemfeld Petr 02:54:35 68,24 101,24 00:55:27
40. Ciencala Jan ml. 02:54:38 68,22 101,22 00:55:30
41. Havlíková Jana 02:56:34 67,47 100,47 00:57:26
42. Škarka Libor 03:13:36 61,54 94,54 01:14:28
43. Humlíčková Jitka 03:27:00 57,55 90,55 01:27:52
44. Trávníček Vladimír 03:47:33 52,35 85,35 01:48:25
           
  Budínová Blanka Štafeta A plavání 39,05  
  Budín Jan Štafeta A kolo 39,05  
  Budín Jan Štafeta A běh 39,05  
  Havlová Lucie Štafeta B plavání 40,50  
  Sobotka Petr Štafeta B kolo 40,50  
  Hanslová Lenka Štafeta B běh 40,50  
  Augustin Daniel Štafeta C plavání 35,89  
  Cyrmon Michal Štafeta C kolo 35,89  
  Ležalová Petra Štafeta C běh 35,89  
  Šubrtová Eliška Štafeta D plavání 39,92  
  Danihel David Štafeta D kolo 39,92  
  Hansl Matěj Štafeta D běh 39,92  
  Sobotka Martin Štafeta E plavání 37,28  
  Sobotka Martin Štafeta E kolo 37,28  
  Kubát Jan Štafeta E běh 37,28  
  Fuchs Jiří Štafeta F plavání 38,53  
  Vecheta Lukáš Štafeta F kolo 38,53  
  Vechetová Markéta Štafeta F běh 38,53  
  Vábek Jiří Štafeta G plavání 35,21  
  Vábek Jaroslav st. Štafeta G kolo 35,21  
  Vábek Jaroslav st. Štafeta G běh 35,21  
  Polívka Martin Štafeta H plavání 39,15  
  Polívka Šimon Štafeta H kolo 39,15  
  Polívka David Štafeta H běh 39,15  


krali@krali.cz Králi.cz webdesign 

Králi.cz webdesign - www.krali.cz - tvorba www stránek, webhosting, grafické práce, online obchody

Dovolená CZ - nabídka ubytování v České republice

Psí škola Karlík

K3 sport


Grafické práce Jan Šustr - návrhy, sazby, DTP, tisk