ÚVOD   O CO JDE?   DISCIPLÍNY   VÝSLEDKY   FOTO   SPONZOŘI   DISKUSE 
VÝSLEDKY
2002
1. Lyžování 2. Kuželky 3. Cross 4. Rychlobruslení
5. Atlet. trojboj 6. Cykl. časovka 7. Plavání 8. Olymp. triatlon
9. Cykl. etapa 10. Koulař. sedmiboj 11. Plavání - sprint 12. Vzduchovka
CYKLISTICKÁ ETAPA (cca 70 km)

Dne 8. 9. 2002 proběhla disciplína "Cyklistická etapa". Vyšlo nám krásně počasí, a tak se na start dostavilo 142 závodníků, nedokončili pouze 2. Věkový průměr účastníku byl 33 let. Každý kdo se zúčastnil získal jako prémii 200 bodu do celkového pořadí.

Etapu vyhrál Radek Tichý, druhý byl Josef Mareček a třetí Tomáš Ročárek. V ženách byla nejrychlejší Petra Letenská, před Kateřinou Starou a Evou Bezchlebovou.

P Příjmení Jméno Ročník Věk Čas Body celkem Body s bonusem Odstupy
1 Tichý Radek 1975 27 1:46:07 811 1011  
2 Mareček Josef 1961 41 1:46:47 711 911 00:00:40
3 Ročárek Tomáš 1979 23 1:47:28 661 861 00:01:21
4 Koumar Petr 1964 38 1:47:29 611 811 00:01:22
5 Korejtko Zdeněk 1965 37 1:47:38 561 761 00:01:31
6 Janošec Miroslav 1987 15 1:50:20 541 741 00:04:13
7 Pleva Martin 1976 26 1:50:21 521 721 00:04:14
8 Jaša Vladimír 1983 19 1:50:30 501 701 00:04:23
9 Štěpánek Petr 1980 22 1:50:58 481 681 00:04:51
10 Semerád Ondřej 1974 28 1:50:59 461 661 00:04:52
11 Letenská Petra 1974 28 1:51:18 441 641 00:05:11
12 Havlíček Rostislav 1979 23 1:51:49 421 621 00:05:42
13 Pospíchal Josef 1975 27 1:51:59 401 601 00:05:52
14 Mikula Miloš 1954 48 1:52:04 381 581 00:05:57
15 Dvořák Rostislav 1981 21 1:52:10 361 561 00:06:03
16 Chroustovský Jaromír 1971 31 1:52:22 351 551 00:06:15
17 Chlubna Radek 1968 34 1:52:28 341 541 00:06:21
18 Synek Tomáš 1975 27 1:52:40 331 531 00:06:33
19 Procházka Vít 1980 22 1:52:45 321 521 00:06:38
20 Mička Jan 1976 26 1:52:48 311 511 00:06:41
21 Schmier Petr 1964 38 1:52:51 301 501 00:06:44
22 Dvořák Jan 1959 43 1:52:54 291 491 00:06:47
23 Kunc Vladimír st. 1959 43 1:53:09 281 481 00:07:02
24 Knoflíček Dušan 1975 27 1:53:21 271 471 00:07:14
25 Bříza Michal 1972 30 1:53:34 261 461 00:07:27
26 Schmidt Jan 1988 14 1:53:45 251 451 00:07:38
27 Šmída Jan 1977 25 1:53:53 241 441 00:07:46
28 Sláma Jiří 1965 37 1:54:08 231 431 00:08:01
29 Polívka Martin 1973 29 1:54:25 221 421 00:08:18
30 Polívka Zbyněk 1976 26 1:54:30 211 411 00:08:23
31 Denk Petr 1967 35 1:54:42 206 406 00:08:35
32 Brhel Jaroslav 1969 33 1:54:49 201 401 00:08:42
33 Hermon Antonín 1972 30 1:55:25 196 396 00:09:18
34 Kujal Petr 1981 21 1:56:25 191 391 00:10:18
35 Čejka Jaromír 1976 26 1:57:18 186 386 00:11:11
36 Šubrt Václav 1986 16 1:57:50 181 381 00:11:43
37 Průdek Vítezslav 1961 41 1:57:52 176 376 00:11:45
38 Stehno Milan 1967 35 1:57:53 171 371 00:11:46
39 Trojan Josef 1961 41 1:57:55 166 366 00:11:48
40 Štěpánek Jiří 1958 44 1:57:56 161 361 00:11:49
41 Nejedlý Michal 1965 37 1:57:57 156 356 00:11:50
42 Zobač Martin 1970 32 1:58:02 151 351 00:11:55
43 Smolík Petr 1964 38 1:58:10 146 346 00:12:03
44 Straka Luboš 1957 45 1:58:15 141 341 00:12:08
45 Šimon Igor 1979 23 1:58:31 136 336 00:12:24
46 Vašík Jaroslav 1970 32 2:00:22 131 331 00:14:15
47 Chlubna Lubomír 1946 56 2:00:25 126 326 00:14:18
48 Vokoun Jaroslav 1972 30 2:00:32 121 321 00:14:25
49 Hamerský Jaroslav 1951 51 2:00:41 116 316 00:14:34
50 Stará Kateřina 1975 27 2:00:48 111 311 00:14:41
51 Havlík Jan 1959 43 2:00:55 109 309 00:14:48
52 Stárek Karel 1957 45 2:01:10 107 307 00:15:03
53 Hradil Jiří 1973 29 2:01:14 105 305 00:15:07
54 Nedvěd Jan 1969 33 2:01:18 103 303 00:15:11
55 Bezchleba Tomáš 1983 19 2:01:22 101 301 00:15:15
56 Hudeček Libor 1974 28 2:01:26 99 299 00:15:19
57 Rouš Radek 1985 17 2:01:37 97 297 00:15:30
58 Ondrák Jiří 1973 29 2:01:49 95 295 00:15:42
59 Zimmermann Pavel 1969 33 2:02:39 93 293 00:16:32
60 Drahoš Petr 1959 43 2:03:13 91 291 00:17:06
61 Klusáček Jiří 1955 47 2:03:35 89 289 00:17:28
62 Straník Jan 1960 42 2:03:36 87 287 00:17:29
63 Horký Vladimír 1974 28 2:03:54 85 285 00:17:47
64 Chlubna Miroslav 1958 44 2:03:56 83 283 00:17:49
65 Steklý Zbyněk 1966 36 2:04:05 81 281 00:17:58
66 Bezchleba Petr 1978 24 2:05:43 79 279 00:19:36
67 Králíček Pavel 1978 24 2:05:50 77 277 00:19:43
68 Trojánek Miloš 1967 35 2:05:57 75 275 00:19:50
69 Chytal Zdeněk 1962 40 2:06:15 73 273 00:20:08
70 Zvěřina Martin 1984 18 2:06:42 71 271 00:20:35
71 Veselský Martin 1969 33 2:07:04 70 270 00:20:57
72 Marek Michal 1960 42 2:07:08 69 269 00:21:01
73 Bezchlebová Eva 1977 25 2:07:12 68 268 00:21:05
74 Musil Petr 1985 17 2:07:15 67 267 00:21:08
75 Štíbal Martin 1986 16 2:07:44 66 266 00:21:37
76 Harvánek Pavel 1948 54 2:08:56 65 265 00:22:49
77 Švanda Miroslav 1973 29 2:09:04 64 264 00:22:57
78 Košík Jan 1972 30 2:09:31 63 263 00:23:24
79 Pantůček Lukáš 1984 18 2:09:43 62 262 00:23:36
80 Klement Leoš 1964 38 2:09:49 61 261 00:23:42
81 Hrdina Milan 1976 26 2:09:50 60 260 00:23:43
82 Chalupa Leoš 1970 32 2:10:33 59 259 00:24:26
83 Pohanka Jiří 1962 40 2:10:51 58 258 00:24:44
84 Bárta Lukáš 1982 20 2:11:06 57 257 00:24:59
85 Drápa Radek 1971 31 2:11:53 56 256 00:25:46
86 Škoda Pavel 1960 42 2:12:16 55 255 00:26:09
87 Hudeček Jan 1978 24 2:12:26 54 254 00:26:19
88 Králík Milan 1952 50 2:14:23 53 253 00:28:16
89 Polák Přemysl 1954 48 2:14:50 52 252 00:28:43
90 Pilný Miroslav 1972 30 2:14:56 51 251 00:28:49
91 Vábek Jaroslav 1957 45 2:15:31 50 250 00:29:24
92 Kafka Radek 1964 38 2:16:09 49 249 00:30:02
93 Kachlík Rostislav 1959 43 2:16:41 48 248 00:30:34
94 Jelínek Petr 1972 30 2:16:55 47 247 00:30:48
95 Kunc Vladimír ml. 1987 15 2:18:36 46 246 00:32:29
96 Klíma Josef 1959 43 2:18:49 45 245 00:32:42
97 Němec Miroslav 1944 58 2:18:59 44 244 00:32:52
98 Klement Jan 1986 16 2:19:08 43 243 00:33:01
99 Meduňa Miroslav 1973 29 2:19:26 42 242 00:33:19
100 Kubická Ivana 1967 35 2:20:39 41 241 00:34:32
101 Fiala Pavel 1959 43 2:20:43 40 240 00:34:36
102 Jánoška Lubomír 1954 48 2:21:32 39 239 00:35:25
103 Schaffer Marek 1988 14 2:22:00 38 238 00:35:53
104 Straková Iva 1973 29 2:22:05 37 237 00:35:58
105 Švanda Luboš 1944 58 2:22:09 36 236 00:36:02
106 Šimurda Jan 1955 47 2:22:39 35 235 00:36:32
107 Chlubna Jan 1984 18 2:23:45 34 234 00:37:38
108 Gončar Josef 1960 42 2:24:03 33 233 00:37:56
109 Jána Lubomír 1964 38 2:24:10 32 232 00:38:03
110 Uchytilová Monika 1977 25 2:28:02 31 231 00:41:55
111 Bárta Ladislav 1972 30 2:28:16 30 230 00:42:09
112 Mokrý Miroslav 1963 39 2:30:02 29 229 00:43:55
113 Srubjanová Květa 1980 22 2:30:20 28 228 00:44:13
114 Krásný Martin 1968 34 2:30:37 27 227 00:44:30
115 Ptáček Jindřich 1976 26 2:31:17 26 226 00:45:10
116 Chytrý Ivo 1954 48 2:31:42 25 225 00:45:35
117 Košík Josef 1945 57 2:31:51 24 224 00:45:44
118 Blažíček Jiří 1950 52 2:33:01 23 223 00:46:54
119 Kubíček Pavel 1953 49 2:33:02 22 222 00:46:55
120 Pospíchal Petr 1979 23 2:33:11 21 221 00:47:04
121 Janošcová Markéta 1982 20 2:33:31 20 220 00:47:24
122 Dvořák Petr 1988 14 2:34:34 19 219 00:48:27
123 Kubický Jakub 1989 13 2:36:17 18 218 00:50:10
124 Vokounová Běla 1964 38 2:38:26 17 217 00:52:19
125 Musilová Miroslava 1960 42 2:39:03 16 216 00:52:56
126 Kubický Pavel 1965 37 2:39:38 15 215 00:53:31
127 Kinc Vladimír 1960 42 2:40:03 14 214 00:53:56
128 Šustr Jiří 1954 48 2:42:20 13 213 00:56:13
129 Kutějová Hana 1973 29 2:44:40 12 212 00:58:33
130 Černý Martin 1965 37 2:49:52 11 211 01:03:45
131 Škarka Oldřich 1954 48 2:37:16 10 210 00:51:09
132 Sýkora Radek 1974 28 2:59:35 9 209 01:13:28
133 Straková Eva 1981 21 2:59:50 8 208 01:13:43
134 Jánoška Ivan 1988 14 3:09:06 7 207 01:22:59
135 Bílková Zuzana 1959 43 3:09:20 6 206 01:23:13
136 Zástěra Petr 1970 32 3:09:23 5 205 01:23:16
137 Vytlačil Vladimír 1957 45 3:15:38 4 204 01:29:31
138 Šimeček Tomáš 1966 36 3:22:40 3 203 01:36:33
139 Veselý Miroslav 1972 30 3:27:13 2 202 01:41:06
140 Pohlreichová Jaroslava 1961 41 4:00:21 1 201 02:14:14
141 Synek Jan 1952 50 nedojel
142 Vorlíčková Lucie 1987 15 nedojela

krali@krali.cz Králi.cz webdesign 

Králi.cz webdesign - www.krali.cz - tvorba www stránek, webhosting, grafické práce, online obchody

Psí škola Karlík

K3 sport


Grafické práce Jan Šustr - návrhy, sazby, DTP, tisk

Truhlářské práce Truhlářské práce