ÚVOD   O CO JDE?   DISCIPLÍNY   VÝSLEDKY   FOTO   SPONZOŘI   DISKUSE 
VÝSLEDKY
2008
1. Bowling 2. Běh na lyžích 3. Sprint na lyžích 4. Short track
5. Kuželky 6. Cross 7. Atlet. trojboj 8. Rychlobruslení
9. Cykl. časovka 10. Plavání 11. Olymp. triatlon 12. Cykl. etapa
13. Duatlon 14. Koulař. sedmiboj 15. Plavání - sprint 16. Vzduchovka

CYKLISTICKÁ ETAPA (cca 63 km)

P Příjmení Jméno Čas Body celkem Body s bonusem Odstupy
1 Kučera Josef ml. 1:34:21 100 125  
2 Stuna Tomáš 1:34:23 99,96 124,96 00:00:02
3 Drahoš Petr 1:36:55 97,35 122,35 00:02:34
4 Klement Milan 1:36:56 97,33 122,33 00:02:35
5 Havlíček Tomáš 1:36:57 97,32 122,32 00:02:36
6 Bradáč Lukáš 1:36:58 97,30 122,30 00:02:37
7 Zach Martin 1:37:00 97,27 122,27 00:02:39
8 Krones Rostislav 1:38:06 96,18 121,18 00:03:45
9 Ročárek Jiří 1:38:48 95,50 120,50 00:04:27
10 Příhoda Lukáš 1:40:35 93,80 118,80 00:06:14
11 Procházka Vít 1:40:42 93,69 118,69 00:06:21
12 Špička Jakub 1:41:17 93,15 118,15 00:06:56
13 Záruba Martin 1:41:18 93,14 118,14 00:06:57
14 Stejskal Zbyněk 1:41:19 93,12 118,12 00:06:58
15 Dvořák Rosi 1:43:35 91,09 116,09 00:09:14
16 Smolík Michal 1:45:32 89,40 114,40 00:11:11
17 Dvořák Tomáš 1:45:51 89,14 114,14 00:11:30
18 Sláma Miloslav 1:45:59 89,02 114,02 00:11:38
19 Drápa Radek 1:46:00 89,01 114,01 00:11:39
20 Šubrt Petr 1:46:02 88,98 113,98 00:11:41
21 Pradáč Leoš 1:46:06 88,93 113,93 00:11:45
22 Starý Miloslav 1:46:17 88,77 113,77 00:11:56
23 Šimeček Tomáš st. 1:47:34 87,71 112,71 00:13:13
24 Valenta Jiří 1:48:17 87,13 112,13 00:13:56
25 Bezchleba Petr 1:48:17 87,13 112,13 00:13:56
26 Vašík Jaroslav 1:48:37 86,87 111,87 00:14:16
27 Vábek Jiří 1:48:47 86,73 111,73 00:14:26
28 Chlubna Radek ml. 1:49:18 86,32 111,32 00:14:57
29 Chlubna Radek st. 1:49:20 86,30 111,30 00:14:59
30 Jána Lubomír 1:50:51 85,12 110,12 00:16:30
31 Chlubna Miroslav 1:50:53 85,09 110,09 00:16:32
32 Hudeček Libor 1:50:55 85,06 110,06 00:16:34
33 Hamerský Jaroslav 1:50:57 85,04 110,04 00:16:36
34 Vábek Jaroslav st. 1:50:59 85,01 110,01 00:16:38
35 Fidler Jiří 1:51:38 84,52 109,52 00:17:17
36 Pohanka Jiří 1:53:10 83,37 108,37 00:18:49
37 Metzenauer Martin 1:53:15 83,31 108,31 00:18:54
38 Harvánek Pavel 1:55:09 81,94 106,94 00:20:48
39 Doležal Jiří 1:56:25 81,05 106,05 00:22:04
40 Vábek Jaroslav ml. 1:58:25 79,68 104,68 00:24:04
41 Mařata Ondřej 1:58:56 79,33 104,33 00:24:35
42 Klusáček Jiří 1:58:57 79,32 104,32 00:24:36
43 Švantner Petr 1:59:47 78,77 103,77 00:25:26
44 Mužátko Tomáš 1:59:49 78,75 103,75 00:25:28
45 Marek Michal 1:59:51 78,72 103,72 00:25:30
46 Havlasová Alžběta 1:59:51 78,72 103,72 00:25:30
47 Švanda miroslav 1:59:52 78,71 103,71 00:25:31
48 Harvánek Zdeněk 1:59:52 78,71 103,71 00:25:31
49 Zimmermann Pavel 2:01:09 77,88 102,88 00:26:48
50 Sládek Jan 2:01:47 77,47 102,47 00:27:26
51 Schaffer Marek 2:02:05 77,28 102,28 00:27:44
52 Pelánová Martina 2:02:31 77,01 102,01 00:28:10
53 Schaffer Karel 2:02:37 76,95 101,95 00:28:16
54 Jiříček Jan 2:02:42 76,89 101,89 00:28:21
55 Hrdina Milan 2:02:44 76,87 101,87 00:28:23
56 Grygar Martin 2:03:19 76,51 101,51 00:28:58
57 Krška Josef 2:03:46 76,23 101,23 00:29:25
58 Klement Vojta 2:05:01 75,47 100,47 00:30:40
59 Dospěl Leoš 2:07:36 73,94 98,94 00:33:15
60 Keclík Martin 2:08:28 73,44 98,44 00:34:07
61 Sáblík Pavel 2:09:33 72,83 97,83 00:35:12
62 Klement Leoš 2:10:12 72,47 97,47 00:35:51
63 Bačkovská Markéta 2:10:42 72,19 97,19 00:36:21
64 Kubická Ivanka 2:12:16 71,33 96,33 00:37:55
65 Klíma Josef 2:12:26 71,24 96,24 00:38:05
66 Tatíček Jan 2:12:48 71,05 96,05 00:38:27
67 Kršková Barbora 2:14:01 70,40 95,40 00:39:40
68 Hájek Jiří 2:15:07 69,83 94,83 00:40:46
69 Benešová Anita 2:16:00 69,38 94,38 00:41:39
70 Šimečková Lea 2:16:00 69,38 94,38 00:41:39
71 Beneš Viktor I. 2:16:00 69,38 94,38 00:41:39
72 Kozár Petr 2:16:52 68,94 93,94 00:42:31
73 Gemrotová Zuzana 2:16:52 68,94 93,94 00:42:31
74 Švanda Luboš st. 2:18:21 68,20 93,20 00:44:00
75 Jána Ondřej 2:18:55 67,92 92,92 00:44:34
76 Blažíček Jiří 2:20:32 67,14 92,14 00:46:11
77 Šimeček Tomáš ml. 2:20:33 67,13 92,13 00:46:12
78 Pustina Jaroslav 2:25:31 64,84 89,84 00:51:10
79 Spěváček Jan 2:26:19 64,48 89,48 00:51:58
80 Jánová Petra 2:26:53 64,23 89,23 00:52:32
81 Kubíček Pavel 2:31:42 62,20 87,20 00:57:21
82 Konečná Světlana 2:36:23 60,33 85,33 01:02:02
83 Bílek Jiří 2:40:16 58,87 83,87 01:05:55
84 Hudečková Jiřina 2:47:30 56,33 81,33 01:13:09
85 Pelánová Petra 2:48:22 56,04 81,04 01:14:01
86 Pelán Milan 2:48:25 56,02 81,02 01:14:04
87 Šustr Jiří 3:26:21 45,72 70,72 1:52:00
88 Doubek Tomáš nedokončil      
89 Černý Vojtěch nedokončil      
90 Jánoška Ivan nedokončil      


krali@krali.cz Králi.cz webdesign 

Králi.cz webdesign - www.krali.cz - tvorba www stránek, webhosting, grafické práce, online obchody

Psí škola Karlík

K3 sport


Grafické práce Jan Šustr - návrhy, sazby, DTP, tisk

Truhlářské práce Truhlářské práce