ÚVOD   O CO JDE?   DISCIPLÍNY   VÝSLEDKY   FOTO   SPONZOŘI   DISKUSE 
VÝSLEDKY
2008
1. Bowling 2. Běh na lyžích 3. Sprint na lyžích 4. Short track
5. Kuželky 6. Cross 7. Atlet. trojboj 8. Rychlobruslení
9. Cykl. časovka 10. Plavání 11. Olymp. triatlon 12. Cykl. etapa
13. Duatlon 14. Koulař. sedmiboj 15. Plavání - sprint 16. Vzduchovka

OLYMPIJSKÝ TRIATLON - Velké Dářko (1,5 km - 40 km - 10 km)

P Příjmení Jméno Čas Body celkem Body s bonusem Odstupy
1 Klement Jan 01:58:59 100,00 133,00  
2 Havlíček Tomáš 01:59:53 99,25 132,25 0:00:54,00
3 Ročárek Jiří 02:09:05 92,18 125,18 0:10:06,00
4 Krajčír Dan 02:09:48 91,67 124,67 0:10:49,00
5 Janošec Miroslav 02:10:26 91,22 124,22 0:11:27,00
6 Bezchleba Petr 02:13:31 89,11 122,11 0:14:32,00
7 Šubrt Petr 02:14:19 88,58 121,58 0:15:20,00
8 Drápa Radek 02:16:02 87,47 120,47 0:17:03,00
9 Valenta Jiří 02:16:37 87,09 120,09 0:17:38,00
10 Jonášová Martina 02:19:21 85,38 118,38 0:20:22,00
11 Doležel Zdeněk 02:20:54 84,45 117,45 0:21:55,00
12 Ševčík Luděk 02:21:04 84,35 117,35 0:22:05,00
13 Hedvičák Jaroslav 02:23:15 83,06 116,06 0:24:16,00
14 Marek Michal 02:25:16 81,91 114,91 0:26:17,00
15 Švanda Miroslav 02:25:16 81,91 114,91 0:26:17,00
16 Ročárek Tomáš 02:27:01 80,93 113,93 0:28:02,00
17 Jána Lubomír 02:29:11 79,76 112,76 0:30:12,00
18 Pohanka Jiří 02:29:34 79,55 112,55 0:30:35,00
19 Fišar Dalimil 02:33:07 77,71 110,71 0:34:08,00
20 Slovák František 02:33:15 77,64 110,64 0:34:16,00
21 Šimeček Tomáš st. 02:37:58 75,32 108,32 0:38:59,00
22 Klusáček Jiří 02:38:51 74,90 107,90 0:39:52,00
23 Sládek Jan 02:39:03 74,81 107,81 0:40:04,00
24 Chlubna Miroslav 02:40:44 74,03 107,03 0:41:45,00
25 Šimečková Lea 02:42:25 73,26 106,26 0:43:26,00
26 Jurčová Martina 02:43:36 72,73 105,73 0:44:37,00
27 Kubická Ivana 02:45:04 72,08 105,08 0:46:05,00
28 Benešová Anita 02:47:28 71,05 104,05 0:48:29,00
29 Harvánek Pavel 02:47:28 71,05 104,05 0:48:29,00
30 Bačkovská Markéta 02:50:47 69,67 102,67 0:51:48,00
31 Vábek Jiří 02:51:08 69,53 102,53 0:52:09,00
32 Vábek Jaroslav st. 02:51:12 69,50 102,50 0:52:13,00
33 Vábek Jaroslav ml. 02:52:17 69,06 102,06 0:53:18,00
34 Kamenský Pavel 02:53:24 68,62 101,62 0:54:25,00
35 Bělohlávek Antonín 02:54:00 68,38 101,38 0:55:01,00
36 Spěváček Jan 02:54:48 68,07 101,07 0:55:49,00
37 Doležal Jiří 02:58:06 66,81 99,81 0:59:07,00
38 Šimečková Radka 02:58:06 66,81 99,81 0:59:07,00
39 Tatíček Jan 02:59:19 66,35 99,35 1:00:20,00
40 Gemrotová Zuzana 03:00:01 66,10 99,10 1:01:02,00
41 Klíma Josef 03:05:42 64,07 97,07 1:06:43,00
42 Jánoška Ivan 03:09:13 62,88 95,88 1:10:14,00
43 Hájek Jiří 03:09:42 62,72 95,72 1:10:43,00
44 Jánová Petra 03:12:14 61,90 94,90 1:13:15,00
45 Konečná Světlana 03:18:47 59,86 92,86 1:19:48,00
46 Sáblík Pavel 03:20:34 59,32 92,32 1:21:35,00
47 Švanda Luboš st. 03:22:21 58,80 91,80 1:23:22,00
48 Šustr Jiří II. 04:04:25 48,68 81,68 2:05:26,00
49 Procházková Daniela nedokončila      
50 Králíček Pavel nedokončil      


krali@krali.cz Králi.cz webdesign 

Králi.cz webdesign - www.krali.cz - tvorba www stránek, webhosting, grafické práce, online obchody

Psí škola Karlík

K3 sport


Grafické práce Jan Šustr - návrhy, sazby, DTP, tisk

Truhlářské práce Truhlářské práce