ÚVOD   O CO JDE?   DISCIPLÍNY   VÝSLEDKY   FOTO   SPONZOŘI   DISKUSE 
VÝSLEDKY
2019
1. Bowling 2. Běh na lyžích 3. Obří slalom 4. Short track
5. Kuželky 6. Cross 7. Atlet. trojboj 8. Cykl. časovka
9. Rychlobruslení 10. Plavání 11. Olymp. triatlon 12. Cykl. etapa
13. Duatlon 14. Koule 15. Plavání - sprint 16. Vzduchovka

CROSSOVÝ BĚH - Žďár n. S. - Račín (cca 9,6 km)

Neděle - 28. 4. 2019

P Příjmení a jméno Čas Body celkem Body s bonusem Odstup
1. Bořil Martin 00:32:55 100,00 120,00 0:00:00
2. Páral Marek 00:35:14 93,42 113,42 0:02:19
3. Bořil Lukáš 00:35:51 91,82 111,82 0:02:56
4. Sedlák Lukaš 00:36:05 91,22 111,22 0:03:10
5. Papoušek Marek 00:36:15 90,80 110,80 0:03:20
6. Chlubna Jan 00:36:39 89,81 109,81 0:03:44
7. Řezníček Roman 00:36:45 89,57 109,57 0:03:50
8. Pařík Jan 00:36:51 89,33 109,33 0:03:56
9. Malušek Daniel 00:37:43 87,27 107,27 0:04:48
10. Stuna Tomáš 00:37:53 86,89 106,89 0:04:58
11. Mäki Matias 00:38:05 86,43 106,43 0:05:10
12. Brabenec Aleš 00:38:11 86,21 106,21 0:05:16
13. Klement Vojtěch 00:38:30 85,50 105,50 0:05:35
14. Beneš Jan 00:38:32 85,42 105,42 0:05:37
15. Koukal Vojtěch 00:38:34 85,35 105,35 0:05:39
16. Dlouhý Filip 00:38:36 85,28 105,28 0:05:41
17. Pokorná Monika 00:38:38 85,20 105,20 0:05:43
18. Ožana Václav 00:39:01 84,37 104,37 0:06:06
19. Bradáč Jiří 00:39:39 83,02 103,02 0:06:44
20. Vechetová Markéta 00:39:56 82,43 102,43 0:07:01
21. Metzenauer Martin 00:40:03 82,19 102,19 0:07:08
22. Havlíček Roman 00:40:11 81,92 101,92 0:07:16
23. Vábek Jiří 00:40:16 81,75 101,75 0:07:21
24. Málek Rostislav 00:40:42 80,88 100,88 0:07:47
25. Veselý Jan 00:41:04 80,15 100,15 0:08:09
26. Pláničková Lenka 00:41:06 80,09 100,09 0:08:11
27. Keclík Martin 00:41:30 79,32 99,32 0:08:35
28. Hrubý Zdeněk 00:41:56 78,50 98,50 0:09:01
29. Klímová Ivana 00:42:02 78,31 98,31 0:09:07
30. Jána Tomáš 00:42:06 78,19 98,19 0:09:11
31. Škarka Daniel 00:42:19 77,79 97,79 0:09:24
32. Nečas Ladislav 00:42:25 77,60 97,60 0:09:30
33. Škarka René 00:42:46 76,97 96,97 0:09:51
34. Ptáček Jindřich 00:42:50 76,85 96,85 0:09:55
35. Mašek Daniel 00:43:02 76,49 96,49 0:10:07
36. Brabenec Miroslav 00:43:27 75,76 95,76 0:10:32
37. Bezchleba Petr 00:43:37 75,47 95,47 0:10:42
38. Svoboda Ladislav 00:43:40 75,38 95,38 0:10:45
39. Ondráček Ladislav 00:43:45 75,24 95,24 0:10:50
40. Křížovičová Iva 00:43:48 75,15 95,15 0:10:53
41. Hansl Milan 00:43:53 75,01 95,01 0:10:58
42. Pospíchal Marek 00:44:27 74,05 94,05 0:11:32
43. Šimeček Tomáš st. 00:44:32 73,91 93,91 0:11:37
44. Novotný Petr 00:44:34 73,86 93,86 0:11:39
45. Vítek Robert 00:44:36 73,80 93,80 0:11:41
46. Kamenský Pavel 00:44:42 73,64 93,64 0:11:47
47. Janíková Barbara 00:44:52 73,37 93,37 0:11:57
48. Hanslová Lenka 00:44:56 73,26 93,26 0:12:01
49. Samek Vojtěch 00:44:58 73,20 93,20 0:12:03
50. Marečková Pavla 00:45:00 73,15 93,15 0:12:05
51. Janík Martin 00:45:02 73,09 93,09 0:12:07
52. Hrdina Milan 00:45:27 72,42 92,42 0:12:32
53. Havlík Libor 00:45:32 72,29 92,29 0:12:37
54. Sláma Kamil 00:45:39 72,11 92,11 0:12:44
55. Hakl Zdeněk 00:45:41 72,05 92,05 0:12:46
56. Malušková Kateřina 00:45:43 72,00 92,00 0:12:48
57. Malušek Petr 00:45:45 71,95 91,95 0:12:50
58. Poul Kryštof 00:46:00 71,56 91,56 0:13:05
59. Sobotka Petr (1976) 00:46:07 71,38 91,38 0:13:12
60. Sáblíková Aneta 00:46:16 71,15 91,15 0:13:21
61. Křížovičová Martina 00:46:26 70,89 90,89 0:13:31
62. Koubková Jana 00:46:30 70,79 90,79 0:13:35
63. Benc Aleš 00:46:34 70,69 90,69 0:13:39
64. Fic Pavel 00:47:04 69,94 89,94 0:14:09
65. Kunstmüller Tomáš 00:47:07 69,86 89,86 0:14:12
66. Svobodová Petra 00:47:21 69,52 89,52 0:14:26
67. Žáková Jitka 00:47:54 68,72 88,72 0:14:59
68. Tomanová Monika 00:47:58 68,62 88,62 0:15:03
69. Štyl Pavel 00:48:02 68,53 88,53 0:15:07
70. Závorka Vladimír 00:48:06 68,43 88,43 0:15:11
71. Šubrt Petr 00:48:25 67,99 87,99 0:15:30
72. Černý František 00:48:32 67,82 87,82 0:15:37
73. Vábek Jaroslav ml. 00:48:34 67,78 87,78 0:15:39
74. Vábek Jaroslav st. 00:48:36 67,73 87,73 0:15:41
75. Valenta Šimon 00:48:44 67,54 87,54 0:15:49
76. Ležalová Petra 00:48:49 67,43 87,43 0:15:54
77. Gondová Jana 00:48:59 67,20 87,20 0:16:04
78. Křižovič Martin 00:48:59 67,20 87,20 0:16:04
79. Kudláčková Eliška 00:49:02 67,13 87,13 0:16:07
80. Srnská Eliška 00:49:19 66,75 86,75 0:16:24
81. Sláma Jiří 00:49:29 66,52 86,52 0:16:34
82. Kinc Vladimír 00:49:52 66,01 86,01 0:16:57
83. Benda Petr 00:49:54 65,97 85,97 0:16:59
84. Spurný Samuel 00:49:58 65,88 85,88 0:17:03
85. Augustin Michal 00:50:33 65,12 85,12 0:17:38
86. Škarka Libor 00:50:33 65,12 85,12 0:17:38
87. Křižovičová Hana 00:51:11 64,31 84,31 0:18:16
88. Pohanková Markéta 00:51:32 63,87 83,87 0:18:37
89. Sedláková Lenka 00:51:37 63,77 83,77 0:18:42
90. Bárta Lukáš 00:52:22 62,86 82,86 0:19:27
91. Klement Leoš 00:52:25 62,80 82,80 0:19:30
92. Rajmic Pavel 00:52:30 62,70 82,70 0:19:35
93. Šubrtová Šárka 00:52:41 62,48 82,48 0:19:46
94. Gáková Barbora 00:52:45 62,40 82,40 0:19:50
95. Dlouhá Tereza 00:53:01 62,09 82,09 0:20:06
96. Sobotková Šárka 00:53:20 61,72 81,72 0:20:25
97. Škarková Markéta 00:53:20 61,72 81,72 0:20:25
98. Poul Roman 00:53:44 61,26 81,26 0:20:49
99. Poul Jáchym 00:53:44 61,26 81,26 0:20:49
100. Bílek Petr 00:53:57 61,01 81,01 0:21:02
101. Stunová Alžběta 00:54:18 60,62 80,62 0:21:23
102. Ptáčková Klára 00:54:24 60,51 80,51 0:21:29
103. Jánová Petra 00:54:32 60,36 80,36 0:21:37
104. Bílková Lucie 00:54:32 60,36 80,36 0:21:37
105. Nevěřilová Johana 00:55:22 59,45 79,45 0:22:27
106. Sedláková Lucie 00:55:45 59,04 79,04 0:22:50
107. Šisler Pavel 00:55:56 58,85 78,85 0:23:01
108. Klíma Josef 00:56:09 58,62 78,62 0:23:14
109. Kocmanová Hana 00:56:17 58,48 78,48 0:23:22
110. Ptáček Vojtěch 00:56:44 58,02 78,02 0:23:49
111. Hladký Marek 00:56:44 58,02 78,02 0:23:49
112. Havlíková Michaela 00:57:11 57,56 77,56 0:24:16
113. Musilová Miroslava 00:57:40 57,08 77,08 0:24:45
114. Jánoška Ivan 00:58:51 55,93 75,93 0:25:56
115. Závorka Lukáš 00:58:52 55,92 75,92 0:25:57
116. Giger Natálie 00:59:16 55,54 75,54 0:26:21
117. Blažejovská Veronika 00:59:16 55,54 75,54 0:26:21
118. Havlíková Jana 00:59:27 55,37 75,37 0:26:32
119. Kudláčková Kristýna 01:00:08 54,74 74,74 0:27:13
120. Keller Miroslav 01:00:21 54,54 74,54 0:27:26
121. Nechutová Alena 01:00:43 54,21 74,21 0:27:48
122. Strnadová Klára 01:00:51 54,09 74,09 0:27:56
123. Mašek Vojtěch 01:02:05 53,02 73,02 0:29:10
124. Mašek Jiří 01:02:07 52,99 72,99 0:29:12
125. Jánošková Naďa 01:02:45 52,46 72,46 0:29:50
126. Koloušek Rostislav 01:03:25 51,91 71,91 0:30:30
127. Trávníček Vladimír 01:30:04 36,55 56,55 0:57:09


krali@krali.cz Králi.cz webdesign 

Králi.cz webdesign - www.krali.cz - tvorba www stránek, webhosting, grafické práce, online obchody

Dovolená CZ - nabídka ubytování v České republice

Psí škola Karlík

K3 sport


Grafické práce Jan Šustr - návrhy, sazby, DTP, tisk

Truhlářské práce Truhlářské práce