ÚVOD   O CO JDE?   DISCIPLÍNY   VÝSLEDKY   FOTO   SPONZOŘI   DISKUSE 
VÝSLEDKY
2020
1. Kuželky 2. Obří slalom 3. Běh na lyžích 4. Short track
5. Bowling 6. Cross 7. Atlet. trojboj 8. Cykl. časovka
9. Rychlobruslení 10. Plavání 11. Olymp. triatlon 12. Cykl. etapa
13. Duatlon 14. Koule 15. Plavání - sprint 16. Vzduchovka

OBŘÍ SLALOM - Harusův kopec Nové Město n. Mor.

2.2.2020

P Příjmení a jméno Čas Body celkem Body s bonusem Odstup
1. Klimeš Michal 0:27,85 100,00 105,00 0:00,00
2. Janíková Barbara 0:28,11 99,08 104,08 0:00,26
3. Benda Marek 0:30,27 92,01 97,01 0:02,42
4. Merhaut Lukáš 0:30,39 91,64 96,64 0:02,54
5. Pařík Jan 0:30,50 91,31 96,31 0:02,65
6. Všianský Martin 0:31,33 88,89 93,89 0:03,48
7. Keclík Martin 0:31,39 88,72 93,72 0:03,54
8. Janík Martin 0:32,00 87,03 92,03 0:04,15
9. Hansl Milan 0:32,54 85,59 90,59 0:04,69
10. Svoboda Ladislav 0:32,58 85,48 90,48 0:04,73
11. Šubrtová Eliška 0:32,89 84,68 89,68 0:05,04
12. Švanda Miroslav 0:32,92 84,60 89,60 0:05,07
13. Papoušek Marek 0:32,98 84,45 89,45 0:05,13
14. Benda Jakub 0:33,20 83,89 88,89 0:05,35
15. Pospíchal Marek 0:34,16 81,53 86,53 0:06,31
16. Hrdina Milan 0:35,03 79,50 84,50 0:07,18
17. Marečková Pavla 0:35,13 79,28 84,28 0:07,28
18. Špaček Jiří 0:35,66 78,10 83,10 0:07,81
19. Pajer Jaroslav 0:35,94 77,49 82,49 0:08,09
20. Mašek Daniel 0:36,62 76,05 81,05 0:08,77
21. Doubek Petr 0:37,02 75,23 80,23 0:09,17
22. Benda Petr 0:37,30 74,66 79,66 0:09,45
23. Škarka Daniel 0:37,43 74,41 79,41 0:09,58
24. Klimešová Johana 0:37,59 74,09 79,09 0:09,74
25. Havlíková Michaela 0:38,19 72,92 77,92 0:10,34
26. Anděl Jakub 0:38,51 72,32 77,32 0:10,66
27. Lemfeld Petr 0:38,55 72,24 77,24 0:10,70
28. Bílková Lucie 0:38,59 72,17 77,17 0:10,74
29. Sedlák Lukaš 0:38,66 72,04 77,04 0:10,81
30. Páral Marek 0:39,07 71,28 76,28 0:11,22
31. Dlouhý Filip 0:39,25 70,96 75,96 0:11,40
32. Papoušková Marta 0:39,37 70,74 75,74 0:11,52
33. Mašek Jiří 0:39,55 70,42 75,42 0:11,70
34. Gondová Jana 0:39,73 70,10 75,10 0:11,88
35. Šubrtová Šárka 0:39,99 69,64 74,64 0:12,14
36. Stuna Tomáš 0:40,01 69,61 74,61 0:12,16
37. Šimeček Tomáš st. 0:40,18 69,31 74,31 0:12,33
38. Nečas Ladislav 0:40,73 68,38 73,38 0:12,88
39. Havlík Lukáš 0:40,79 68,28 73,28 0:12,94
40. Škarka René 0:43,26 64,38 69,38 0:15,41
41. Nečasová Magdaléna 0:43,38 64,20 69,20 0:15,53
42. Mašek Vojtěch 0:43,98 63,32 68,32 0:16,13
43. Anděl Marek 0:43,99 63,31 68,31 0:16,14
44. Ležalová Petra 0:46,31 60,14 65,14 0:18,46
45. Stunová Alžběta 0:46,65 59,70 64,70 0:18,80
46. Hansl Matěj 0:47,07 59,17 64,17 0:19,22
47. Škarka Libor 0:47,32 58,85 63,85 0:19,47
48. Ležal Filip 0:51,03 54,58 59,58 0:23,18
49. Škarková Markéta 0:57,41 48,51 53,51 0:29,56
50. Ležal Adam 1:00,73 45,86 50,86 0:32,88


krali@krali.cz Králi.cz webdesign 

Králi.cz webdesign - www.krali.cz - tvorba www stránek, webhosting, grafické práce, online obchody

Dovolená CZ - nabídka ubytování v České republice

Psí škola Karlík

K3 sport


Grafické práce Jan Šustr - návrhy, sazby, DTP, tisk