ÚVOD   O CO JDE?   DISCIPLÍNY   VÝSLEDKY   FOTO   SPONZOŘI   DISKUSE 
VÝSLEDKY
2003
1. Lyžování 2. Kuželky 3. Cross 4. Rychlobruslení
5. Atlet. trojboj 6. Cykl. časovka 7. Plavání 8. Olymp. triatlon
9. Cykl. etapa 10. Koulař. sedmiboj 11. Plavání - sprint 12. Vzduchovka
PLAVÁNÍ SPRINT - Žďár n. S. (100 m volným způsobem)

Dne 9. 11. 2003 proběhla disciplína "Plavání - sprint". Na bazéně byla jako obvykle skvělá atmosféra a tak se určitě všichni závodníci (97 lidí) skvěle bavili a hlavně si zasportovali. Oproti loňsku byl poněkud změněn program, plavali se jen rozplavby a bylo upuštěno od finále.

Na startu se sešla opět špička žďárského plavání, a tak jsme mohli vidět kvalitní výkony. Stejně jako vloni zvítězil s přehledem Čestmír Paclík, který dosáhl času 0:57,52. Stejné umístění jako vloni zůstalo i na dalších medailových pozicích. Na druhém místě doplaval Petr Bezchleba a těsně za ním dokončil závod Petr Musil.

V ženách zvítězila Martina Jonášová v čase 1:13,54. Na druhém místě skončila Eva Vorlíčková (díky bonifikaci 10% za předtermín, jinak by s přehledem se svým časem zvítězila). Na třetím místě doplavala Andrea Bednářová.

Každý kdo se zúčastnil získal jako prémii 3 body do celkového pořadí.

P Jméno Čas Body celkem Body s bonusem
1 Paclík Čenda 00:57,52 100,00 103,00
2 Bezchleba Petr 01:01,73 93,18 96,18
3 Musil Petr 01:02,92 91,42 94,42
4 Švanda Luboš ml. 01:04,67 88,94 91,94
5 Rouš Radek 01:04,84 88,71 91,71
6 Mička Jan 01:04,85 88,70 91,70
7 Augustin Michal 01:05,09 88,37 91,37
8 Lamka Roman 01:05,44 87,90 90,90
9 Marek Michal 01:06,67 86,28 89,28
10 Klement Jan 01:09,94 82,24 85,24
11 Marek Miloš 01:10,31 81,81 84,81
12 Švanda Miroslav 01:11,65 80,28 83,28
13 Polívka Martin 01:11,86 80,04 83,04
14 Králíček Pavel 01:12,12 79,76 82,76
15 Smolík Petr 01:12,90 78,90 81,90
16 Jonášová Martina 01:13,54 78,22 81,22
17 Janošec Miroslav 01:13,78 77,96 80,96
18 Vorlíčková Eva * 01:14,60 77,10 80,10
19 Jána Lubomír 01:17,24 74,47 77,47
20 Bednářová Ája 01:17,80 73,93 76,93
21 Polívka Zbyněk 01:17,84 73,90 76,90
22 Mužátko Tomáš 01:18,72 73,07 76,07
23 Švandová Lenka 01:20,54 71,42 74,42
24 Vokoun Marek 01:20,98 71,03 74,03
25 Chalupa Leoš 01:22,98 69,32 72,32
26 Stará Kateřina 01:23,20 69,13 72,13
27 Hradil Jiří 01:23,77 68,66 71,66
28 Psota Jan 01:26,64 66,39 69,39
29 Kutějová Hana 01:26,89 66,20 69,20
30 Vokoun Jaroslav 01:27,26 65,92 68,92
31 Klímová Pavlína 01:28,20 65,22 68,22
32 Králík Milan 01:29,22 64,47 67,47
33 Stoupenec Lukáš 01:29,59 64,20 67,20
34 Bártová Jana 01:30,05 63,88 66,88
35 Schaffer Marek 01:31,67 62,75 65,75
36 Partl Pavel 01:32,14 62,43 65,43
37 Jiříček Jan 01:32,67 62,07 65,07
38 Kafka Radek 01:33,25 61,68 64,68
39 Havlíček Piškot 01:33,80 61,32 64,32
40 Klusáček Jiří 01:33,96 61,22 64,22
41 Dvořák Rostislav 01:34,22 61,05 64,05
42 Nejedlý Michal 01:34,50 60,87 63,87
43 Horová Darja 01:37,26 59,14 62,14
44 Kubický Pavel 01:37,55 58,96 61,96
45 Šimečková Radka * 01:38,50 58,40 61,40
46 Šustr Jiří 01:40,89 57,01 60,01
47 Šimečková Lea * 01:40,90 57,01 60,01
48 Orság Petr 01:41,05 56,92 59,92
49 Havlík Jan 01:41,19 56,84 59,84
50 Jána Tomáš 01:41,31 56,78 59,78
51 Chlubnová Jana 01:43,49 55,58 58,58
52 Kulhánek Vít 01:43,75 55,44 58,44
53 Vedra Pavel 01:44,24 55,18 58,18
54 Chytrý Ivo 01:44,92 54,82 57,82
55 Šimeček Tomáš st. 01:45,35 54,60 57,60
56 Kulhánek Ladislav 01:45,42 54,56 57,56
57 Letenská Petra 01:45,44 54,55 57,55
58 Drápa Radek 01:45,95 54,29 57,29
59 Šturcová Tereza 01:46,10 54,21 57,21
60 Harvánek Pavel 01:46,13 54,20 57,20
61 Vašík Jaroslav 01:46,54 53,99 56,99
62 Trojan Josef 01:47,11 53,70 56,70
63 Štíbal Martin 01:48,31 53,11 56,11
64 Šuhaj Miroslav 01:49,17 52,69 55,69
65 Jána Ondřej 01:54,38 50,29 53,29
66 Polák Přemysl 01:55,32 49,88 52,88
67 Klement Leoš 01:57,07 49,13 52,13
68 Košík Jan 01:57,15 49,10 52,10
69 Švanda Petr 01:58,61 48,50 51,50
70 Pohanka Jiří 01:58,76 48,43 51,43
71 Hradilová Michaela 01:58,96 48,35 51,35
72 Kubická Ivana 02:00,66 47,67 50,67
73 Blažíček Jiří 02:00,89 47,58 50,58
74 Kubický Jakub 02:02,73 46,87 49,87
75 Leitgebová Bohuslava 02:04,26 46,29 49,29
76 Jaroš Pavel 02:04,84 46,07 49,07
77 Valíková Petra 02:05,07 45,99 48,99
78 Straník Jan 02:06,93 45,32 48,32
79 Ročárek Tomáš 02:06,98 45,30 48,30
80 Bárta Ladislav * 02:08,50 44,76 47,76
81 Klement Vojta 02:10,41 44,11 47,11
82 Švanda Luboš 02:10,67 44,02 47,02
83 Stoupenec Jan 02:12,53 43,40 46,40
84 Klíma Josef 02:13,06 43,23 46,23
85 Macek Jiří 02:13,11 43,21 46,21
86 Uchytilová Monika 02:14,41 42,79 45,79
87 Jánová Petra 02:15,20 42,54 45,54
88 Chlubna Miroslav 02:17,86 41,72 44,72
89 Macek Jan 02:18,40 41,56 44,56
90 Harvánek Zdeněk 02:18,64 41,49 44,49
91 Šubrt Václav st. 02:19,59 41,21 44,21
92 Vábek Jaroslav ml. 02:24,20 39,89 42,89
93 Sobotková Zuzana 02:26,85 39,17 42,17
94 Vábek Jaroslav st. 02:27,85 38,90 41,90
95 Vedra Marek 02:38,29 36,34 39,34
96 Soukopová Ivana 02:45,35 34,79 37,79
97 Šimeček Tomáš ml. * 03:18,70 28,95 31,95

krali@krali.cz Králi.cz webdesign 

Králi.cz webdesign - www.krali.cz - tvorba www stránek, webhosting, grafické práce, online obchody

Psí škola Karlík

K3 sport


Grafické práce Jan Šustr - návrhy, sazby, DTP, tisk

Truhlářské práce Truhlářské práce