ÚVOD   O CO JDE?   DISCIPLÍNY   VÝSLEDKY   FOTO   SPONZOŘI   DISKUSE 
VÝSLEDKY
2003
1. Lyžování 2. Kuželky 3. Cross 4. Rychlobruslení
5. Atlet. trojboj 6. Cykl. časovka 7. Plavání 8. Olymp. triatlon
9. Cykl. etapa 10. Koulař. sedmiboj 11. Plavání - sprint 12. Vzduchovka
RYCHLOBRUSLENÍ INLINE - Žďár nad Sázavou (cca 1,6 km)

Ve dnech 27. 4. a 4. 5. 2003 (kvůli počasí byl vypsán i druhý termín) proběhla čtvrtá disciplína dvanáctiboje a to "Rychlobruslení inline". Soutěž proběhla na rychlobruslařském ovále ve Žďáře nad Sázavou. Každý závodník absoloval 5 okruhů, což je zhruba 1650 m. Zúčastnilo se celkem 132 sportovců. Průměrný věk byl 29,4 roku.

Vítězem této disciplíny se stala Martina Sáblíková, která zajela čas 2:48,00. Na druhém místě s odstupem 10 sekund skončila Zuzana Svítilová a na třetím místě Lucie Svítilová.

V mužích nejlépe zajel Peter Lochman časem 2:59,21. Druhý nejlepší z mužů byl Zdeněk Haselberger a za ním skončil Ivo Michálek. 

Každý, kdo se zúčastnil, získal jako bonus 5 bodů do celkového pořadí.

P Příjmení Jméno Ročník Věk Čas Body celkem Body s bonusem Odstupy
1 Sáblíková Martina 1987 16 02:48,00 100 105,00  
2 Svítilová Zuzana 1982 21 02:58,41 94,17 99,17 0:00:10
3 Svítilová Lucie 1983 20 02:58,67 94,03 99,03 0:00:11
4 Jirků Andrea 1989 14 02:58,89 93,91 98,91 0:00:11
5 Lochman Peter 1973 30 02:59,21 93,74 98,74 0:00:11
6 Haselberger Zdeněk 1989 14 03:00,87 92,88 97,88 0:00:13
7 Michálek Ivo 1988 15 03:00,98 92,83 97,83 0:00:13
8 Polívka Martin 1973 30 03:04,01 91,30 96,30 0:00:16
9 Polívka Zbyněk 1976 27 03:04,59 91,01 96,01 0:00:17
10 Kutal Jiří 1986 17 03:08,72 89,02 94,02 0:00:21
11 Havlíček Piškot 1979 24 03:13,11 87,00 92,00 0:00:25
12 Králíček Pavel 1978 25 03:14,08 86,56 91,56 0:00:26
13 Harvánek Pavel 1948 55 03:17,15 85,21 90,21 0:00:29
14 Hudeček Libor 1974 29 03:18,43 84,66 89,66 0:00:30
15 Stará Kateřina 1975 28 03:19,25 84,32 89,32 0:00:31
16 Ročárek Tomáš 1979 24 03:19,48 84,22 89,22 0:00:31
17 Trojan Josef 1961 42 03:20,00 84,00 89,00 0:00:32
18 Bárta Ladislav 1970 33 03:24,51 82,15 87,15 0:00:37
19 Králík Milan 1952 51 03:26,70 81,28 86,28 0:00:39
20 Haselbergerová Lucie 1985 18 03:27,00 81,16 86,16 0:00:39
21 Letenská Petra 1974 29 03:30,22 79,92 84,92 0:00:42
22 Štěpánek Jiří 1958 45 03:30,51 79,81 84,81 0:00:43
23 Vašík Jaroslav 1970 33 03:31,66 79,37 84,37 0:00:44
24 Havlík Jan 1959 44 03:31,75 79,34 84,34 0:00:44
25 Křesťan Jiří 1965 38 03:31,83 79,31 84,31 0:00:44
26 Klusáček Jiří 1955 48 03:32,93 78,90 83,90 0:00:45
27 Kubický Pavel 1965 38 03:34,05 78,49 83,49 0:00:46
28 Dvořák Rostislav 1981 22 03:34,69 78,25 83,25 0:00:47
29 Sýkora Radek 1974 29 03:36,00 77,78 82,78 0:00:48
30 Chalupa Leoš 1970 33 03:36,47 77,61 82,61 0:00:48
31 Vokoun Jaroslav 1972 31 03:39,03 76,70 81,70 0:00:51
32 Kubíček Pavel 1953 50 03:39,07 76,69 81,69 0:00:51
33 Čížek Lubor 1998 5 03:39,22 76,64 81,64 0:00:51
34 Stráník Jan 1961 42 03:39,98 76,37 81,37 0:00:52
35 Kunc Vladimír 1959 44 03:40,58 76,16 81,16 0:00:53
36 Kafka Radek 1964 39 03:40,66 76,14 81,14 0:00:53
37 Sáblík Milan 1991 12 03:42,41 75,54 80,54 0:00:54
38 Slovák František 1969 34 03:45,30 74,57 79,57 0:00:57
39 Šimeček Tomáš 1966 37 03:46,41 74,20 79,20 0:00:58
40 Hudeček Jan 1978 25 03:47,24 73,93 78,93 0:00:59
41 Krakovič Jan 1963 40 03:48,48 73,53 78,53 0:01:00
42 Košík Jan 1972 31 03:48,50 73,52 78,52 0:01:01
43 Chytal Zdeněk 1962 41 03:49,10 73,33 78,33 0:01:01
44 Marek Michal 1960 43 03:49,57 73,18 78,18 0:01:02
45 Mazlová Markéta 1988 15 03:49,67 73,15 78,15 0:01:02
46 Švanda Miroslav 1973 30 03:52,06 72,40 77,40 0:01:04
47 Drápa Radek 1971 32 03:52,45 72,27 77,27 0:01:04
48 Partl Pavel 1969 34 03:53,89 71,83 76,83 0:01:06
49 Jiříček Jan ml. 1987 16 03:54,01 71,79 76,79 0:01:06
50 Schaffer Marek 1988 15 03:54,50 71,64 76,64 0:01:07
51 Jána Lubomír 1964 39 03:54,52 71,64 76,64 0:01:07
52 Jiříček Jan 1964 39 03:54,54 71,63 76,63 0:01:07
53 Dvořák Petr 1983 20 03:54,55 71,63 76,63 0:01:07
54 Chlubna Miroslav 1958 45 03:55,00 71,49 76,49 0:01:07
55 Kubický Jakub 1989 14 03:55,10 71,46 76,46 0:01:07
56 Chytrý Ivo 1954 49 03:55,13 71,45 76,45 0:01:07
57 Kubická Ivana 1967 36 03:57,10 70,86 75,86 0:01:09
58 Smolík Petr 1964 39 03:57,78 70,65 75,65 0:01:10
59 Ondrák Jiří 1973 30 03:58,00 70,59 75,59 0:01:10
60 Pantůček Lukáš 1984 19 03:59,00 70,29 75,29 0:01:11
61 Švanda Luboš 1944 59 04:00,00 70,00 75,00 0:01:12
62 Klíma Josef 1959 44 04:00,26 69,92 74,92 0:01:12
63 Vábek Jaroslav 1957 46 04:01,00 69,71 74,71 0:01:13
64 Harvánek Zdeněk 1950 53 04:01,42 69,59 74,59 0:01:13
65 Paclík Čestmír 1986 17 04:01,49 69,57 74,57 0:01:13
66 Nedvěd Jan 1969 34 04:02,00 69,42 74,42 0:01:14
67 Vedra Pavel 1962 41 04:02,07 69,40 74,40 0:01:14
68 Neplech Marek 1969 34 04:03,32 69,04 74,04 0:01:15
69 Hradil Jiří 1973 30 04:03,92 68,88 73,88 0:01:16
70 Janošec Miroslav 1987 16 04:05,03 68,56 73,56 0:01:17
71 Jaroš Radek 1964 39 04:06,46 68,17 73,17 0:01:18
72 Horký Vladimír 1974 29 04:07,55 67,87 72,87 0:01:20
73 Štíbal Martin 1986 17 04:10,47 67,07 72,07 0:01:22
74 Košík Josef 1945 58 04:10,73 67,00 72,00 0:01:23
75 Marek Miloš 1962 41 04:12,27 66,60 71,60 0:01:24
76 Jaroš Pavel 1972 31 04:12,79 66,46 71,46 0:01:25
77 Ország Petr 1979 24 04:17,00 65,37 70,37 0:01:29
78 Musil Petr 1985 18 04:17,19 65,32 70,32 0:01:29
79 Bezchlebová Eva 1977 26 04:17,77 65,17 70,17 0:01:30
80 Štohanzl František 1974 29 04:18,61 64,96 69,96 0:01:31
81 Šustr Jiří 1954 49 04:19,73 64,68 69,68 0:01:32
82 Sýs Ladislav 1977 26 04:20,33 64,53 69,53 0:01:32
83 Šíma Karel 1986 17 04:20,78 64,42 69,42 0:01:33
84 Pohanka Jiří 1962 41 04:21,88 64,15 69,15 0:01:34
85 Drápa Jiří 1952 51 04:22,13 64,09 69,09 0:01:34
86 Dvořák Petr 1988 15 04:23,30 63,81 68,81 0:01:35
87 Polák Přemysl 1954 49 04:23,88 63,67 68,67 0:01:36
88 Bača Josef 1965 38 04:24,20 63,59 68,59 0:01:36
89 Blažíček Jiří 1950 53 04:24,51 63,51 68,51 0:01:37
90 Bárta Jiří 1980 23 04:24,70 63,47 68,47 0:01:37
91 Gončar Josef 1960 43 04:25,41 63,30 68,30 0:01:37
92 Šimečková Radka 1989 14 04:26,63 63,01 68,01 0:01:39
93 Šubrt Vaclav ml. 1986 17 04:27,17 62,88 67,88 0:01:39
94 Stoupenec Lukáš 1988 15 04:32,00 61,76 66,76 0:01:44
95 Landsmann Tomáš 1983 20 04:32,60 61,63 66,63 0:01:45
96 Jonášová Martina 1978 25 04:32,61 61,63 66,63 0:01:45
97 Vedra Marek 1990 13 04:33,14 61,51 66,51 0:01:45
98 Klement Leoš 1964 39 04:34,05 61,30 66,30 0:01:46
99 Kubíček Marcel 1992 11 04:37,32 60,58 65,58 0:01:49
100 Rouš Radek 1985 18 04:38,29 60,37 65,37 0:01:50
101 Jiříčková Hana 1990 13 04:39,01 60,21 65,21 0:01:51
102 Bezchleba Petr 1978 25 04:44,02 59,15 64,15 0:01:56
103 Holemářová Markéta 1977 26 04:51,00 57,73 62,73 0:02:03
104 Dudková Hana 1978 25 04:52,05 57,52 62,52 0:02:04
105 Chlubna Jan 1984 19 04:54,01 57,14 62,14 0:02:06
106 Janošcová Markéta 1982 21 04:55,41 56,87 61,87 0:02:07
107 Švanda Petr 1984 19 04:57,70 56,43 61,43 0:02:10
108 Novák David 1992 11 05:01,00 55,81 60,81 0:02:13
109 Kulhánek Ladislav 1961 42 05:01,98 55,63 60,63 0:02:14
110 Krejčí Michal 1991 12 05:02,41 55,55 60,55 0:02:14
111 Hradilová Michaela 1972 31 05:02,69 55,50 60,50 0:02:15
112 Straka Tomáš 1978 25 05:06,42 54,83 59,83 0:02:18
113 Klement Jan 1986 17 05:08,58 54,44 59,44 0:02:21
114 Kutějová Hana 1973 30 05:09,21 54,33 59,33 0:02:21
115 Sobotková Klára 1992 11 05:10,57 54,09 59,09 0:02:23
116 Chlubnová Jana 1988 15 05:11,28 53,97 58,97 0:02:23
117 Kuncová Věra 1977 26 05:18,93 52,68 57,68 0:02:31
118 Jána Tomáš 1990 13 05:22,84 52,04 57,04 0:02:35
119 Novák Zdeněk 1946 57 05:27,63 51,28 56,28 0:02:40
120 Soukopová Ivana 1970 33 05:28,22 51,19 56,19 0:02:40
121 Šimečková Lea 1992 11 05:29,70 50,96 55,96 0:02:42
122 Macek Jan 1958 45 05:32,00 50,60 55,60 0:02:44
123 Sobotková Zuzana 1970 33 05:44,01 48,84 53,84 0:02:56
124 Leitgebová Bohuslava 1974 29 05:45,50 48,63 53,63 0:02:58
125 Jánová Petra 1968 35 05:56,00 47,19 52,19 0:03:08
126 Klement Vojtěch 1991 12 05:59,63 46,71 51,71 0:03:12
127 Novák Ivo 1963 40 06:05,89 45,92 50,92 0:03:18
128 Chlubnová Lenka 1962 41 06:32,31 42,82 47,82 0:03:44
129 Jána Ondřej 1993 10 06:39,00 42,11 47,11 0:03:51
130 Soukop Jan 1991 12 06:42,58 41,73 46,73 0:03:55
131 Šimeček Tomáš ml. 1996 7 07:10,00 39,07 44,07 0:04:22
132 Dvořáková Radka 1975 28 08:13,90 34,01 39,01 0:05:26

krali@krali.cz Králi.cz webdesign 

Králi.cz webdesign - www.krali.cz - tvorba www stránek, webhosting, grafické práce, online obchody

Psí škola Karlík

K3 sport


Grafické práce Jan Šustr - návrhy, sazby, DTP, tisk

Truhlářské práce Truhlářské práce