ÚVOD   O CO JDE?   DISCIPLÍNY   VÝSLEDKY   FOTO   SPONZOŘI   DISKUSE 
VÝSLEDKY
2015
1. Obří slalom 2. Běh na lyžích 3. Bowling 4. Short track
5. Kuželky 6. Cross 7. Atlet. trojboj 8. Rychlobruslení
9. Cykl. časovka 10. Plavání 11. Olymp. triatlon 12. Cykl. etapa
13. Duatlon 14. Koule 15. Plavání - sprint 16. Vzduchovka

CYKLISTICKÁ ČASOVKA - Žďár - Sklené (cca 7,8 km)

21. 6. 2015

P Příjmení a jméno Čas Body celkem Body s bonusem Odstupy
1. Franc Pavel 15:31,11 100,00 110,00 00:00,00
2. Daniel Petr 15:49,48 98,07 108,07 00:18,37
3. Benc Aleš 16:37,22 93,37 103,37 01:06,11
4. Podsedník Luboš 16:40,54 93,06 103,06 01:09,43
5. Jána Tomáš 17:09,53 90,44 100,44 01:38,42
6. Rakšány Václav 17:42,21 87,66 97,66 02:11,10
7. Petroš Karel 17:44,98 87,43 97,43 02:13,87
8. Bořil Martin 17:52,49 86,82 96,82 02:21,38
9. Slovák František st. 17:53,66 86,72 96,72 02:22,55
10. Daniel Bronislav 18:05,08 85,81 95,81 02:33,97
11. Páral Marek 18:20,47 84,61 94,61 02:49,36
12. Nečas Ladislav 18:33,91 83,59 93,59 03:02,80
13. Bořil Lukáš 18:36,58 83,39 93,39 03:05,47
14. Marek Michal 18:38,50 83,25 93,25 03:07,39
15. Škarvada Radoslav 18:50,57 82,36 92,36 03:19,46
16. Šubrt Petr 18:58,81 81,76 91,76 03:27,70
17. Stunová Alžběta 18:59,08 81,74 91,74 03:27,97
18. Šenkýř Michal 19:04,87 81,33 91,33 03:33,76
19. Papoušek Marek 19:06,74 81,20 91,20 03:35,63
20. Vašík Jaroslav 19:07,77 81,12 91,12 03:36,66
21. Tomek Jaromír 19:09,21 81,02 91,02 03:38,10
22. Jána Lubomír 19:23,47 80,03 90,03 03:52,36
23. Sláma Miloslav 19:32,41 79,42 89,42 04:01,30
24. Plachta Marek 19:38,36 79,02 89,02 04:07,25
25. Ondráček Michal 19:41,22 78,83 88,83 04:10,11
26. Bezchleba Petr 19:43,58 78,67 88,67 04:12,47
27. Vábek Jiří 19:44,09 78,64 88,64 04:12,98
28. Pelánová Martina 19:51,35 78,16 88,16 04:20,24
29. Sobotka Petr (1976) 19:52,43 78,09 88,09 04:21,32
30. Bradáč Jiří 19:54,18 77,97 87,97 04:23,07
31. Ročárek Tomáš 20:00,86 77,54 87,54 04:29,75
32. Jána Ondřej 20:14,50 76,67 86,67 04:43,39
33. Pohanka Jiří 20:17,22 76,49 86,49 04:46,11
34. Kafka Radek 20:18,06 76,44 86,44 04:46,95
35. Konečný Matouš 20:23,50 76,10 86,10 04:52,39
36. Smutný Michal 20:36,70 75,29 85,29 05:05,59
37. Vábek Jaroslav st. 20:42,59 74,93 84,93 05:11,48
38. Pokorná Monika 20:46,08 74,72 84,72 05:14,97
39. Klimeš Michal 20:56,71 74,09 84,09 05:25,60
40. Šimeček Tomáš st. 21:01,53 73,81 83,81 05:30,42
41. Svatoň Josef 21:06,20 73,54 83,54 05:35,09
42. Závorka Vladimír 21:07,91 73,44 83,44 05:36,80
43. Marečková Pavla 21:22,43 72,61 82,61 05:51,32
44. Dlouhý Filip 21:23,43 72,55 82,55 05:52,32
45. Kubická Ivana 21:23,83 72,53 82,53 05:52,72
46. Vecheta Lukáš 21:38,08 71,73 81,73 06:06,97
47. Dvořák Michal 21:50,50 71,05 81,05 06:19,39
48. Zelený Radek 21:56,58 70,72 80,72 06:25,47
49. Trojan Jakub 22:23,22 69,32 79,32 06:52,11
50. Horáčková Markéta 22:23,70 69,29 79,29 06:52,59
51. Klement Leoš 22:24,02 69,28 79,28 06:52,91
52. Škarka René 22:25,88 69,18 79,18 06:54,77
53. Sáblík Pavel 22:31,12 68,91 78,91 07:00,01
54. Hájek Vladimír 22:45,00 68,21 78,21 07:13,89
55. Bílek Petr 22:56,72 67,63 77,63 07:25,61
56. Pajer Ladislav 23:02,81 67,33 77,33 07:31,70
57. Benešová Anita 23:04,07 67,27 77,27 07:32,96
58. Janík Martin 23:04,07 67,27 77,27 07:32,96
59. Jánová Petra 23:07,58 67,10 77,10 07:36,47
60. Svoboda Ladislav 23:10,41 66,97 76,97 07:39,30
61. Krbůšková Ilona 23:35,43 65,78 75,78 08:04,32
62. Zástěra Michal 23:43,77 65,40 75,40 08:12,66
63. Musilová Miroslava 23:51,00 65,07 75,07 08:19,89
64. Vábek Jaroslav ml. 23:55,12 64,88 74,88 08:24,01
65. Prouza Rudolf 24:11,46 64,15 74,15 08:40,35
66. Götz Patrik 24:14,85 64,00 74,00 08:43,74
67. Blažíček Jiří 24:17,24 63,90 73,90 08:46,13
68. Klíma Josef 24:19,19 63,81 73,81 08:48,08
69. Žáková Jitka 24:35,19 63,12 73,12 09:04,08
70. Šubrtová Eliška 25:18,32 61,33 71,33 09:47,21
71. Mašek Daniel 25:23,75 61,11 71,11 09:52,64
72. Škarka Daniel 25:49,46 60,09 70,09 10:18,35
73. Götzová Eva 26:05,93 59,46 69,46 10:34,82
74. Kafka Šimon 26:08,61 59,36 69,36 10:37,50
75. Šulc Pavel 26:19,65 58,94 68,94 10:48,54
76. Svoboda Tomáš 26:20,94 58,90 68,90 10:49,83
77. Svobodová Petra 26:33,90 58,42 68,42 11:02,79
78. Havlíková Jana 26:35,93 58,34 68,34 11:04,82
79. Keller Miroslav 26:38,96 58,23 68,23 11:07,85
80. Konečná Světlana 26:40,40 58,18 68,18 11:09,29
81. Petržílková Lenka 27:06,58 57,24 67,24 11:35,47
82. Zábranská Petra 27:21,33 56,73 66,73 11:50,22
83. Gondová Jana 27:36,00 56,23 66,23 12:04,89
84. Malcová Jitka 27:55,68 55,57 65,57 12:24,57
85. Škarka Libor 28:10,04 55,09 65,09 12:38,93
86. Kellerová Dana 28:57,96 53,57 63,57 13:26,85
87. Nechuta Milan 29:13,38 53,10 63,10 13:42,27
88. Menšík Lukáš 29:22,29 52,84 62,84 13:51,18
89. Švanda Luboš st. 29:29,00 52,63 62,63 13:57,89
90. Křesťan Ladislav 30:02,38 51,66 61,66 14:31,27
91. Bednářová Hana 30:35,00 50,74 60,74 15:03,89
92. Augustinová Dana 30:36,23 50,71 60,71 15:05,12
93. Mokrý Miroslav 31:34,08 49,16 59,16 16:02,97
94. Šustr Jiří II. 33:38,00 46,14 56,14 18:06,89
95. Škarková Markéta 33:46,30 45,95 55,95 18:15,19
96. Nechutová Alena 33:59,65 45,65 55,65 18:28,54


krali@krali.cz Králi.cz webdesign 

Králi.cz webdesign - www.krali.cz - tvorba www stránek, webhosting, grafické práce, online obchody

Psí škola Karlík

K3 sport


Grafické práce Jan Šustr - návrhy, sazby, DTP, tisk

Truhlářské práce Truhlářské práce