ÚVOD   O CO JDE?   DISCIPLÍNY   VÝSLEDKY   FOTO   SPONZOŘI   DISKUSE 
VÝSLEDKY
2015
1. Obří slalom 2. Běh na lyžích 3. Bowling 4. Short track
5. Kuželky 6. Cross 7. Atlet. trojboj 8. Rychlobruslení
9. Cykl. časovka 10. Plavání 11. Olymp. triatlon 12. Cykl. etapa
13. Duatlon 14. Koule 15. Plavání - sprint 16. Vzduchovka

OLYMPIJSKÝ TRIATLON - Velké Dářko (1,5 km - 40 km - 10 km)

9. 8. 2015

P Příjmení a jméno Čas Body celkem Body s bonusem Odstupy
1. Lištinský Ján 02:04:04 100,00 133,00 00:00:00
2. Klement Jan 02:04:49 99,40 132,40 00:00:45
3. Kašpárek Pavel 02:05:59 98,48 131,48 00:01:55
4. Pavelka Marek 02:07:24 97,38 130,38 00:03:20
5. Štafeta G 02:07:37 97,22 130,22 00:03:33
6. Kilian Ondřej 02:08:41 96,41 129,41 00:04:37
7. Papoušek Marek 02:11:59 94,00 127,00 00:07:55
8. Páral Marek 02:12:54 93,35 126,35 00:08:50
9. Franc Pavel 02:14:07 92,51 125,51 00:10:03
10. Koubková Jana 02:16:13 91,08 124,08 00:12:09
11. Šubrt Petr 02:18:18 89,71 122,71 00:14:14
12. Koubek Luboš 02:18:42 89,45 122,45 00:14:38
13. Sedláček Roman 02:18:52 89,34 122,34 00:14:48
14. Štafeta F 02:19:16 89,09 122,09 00:15:12
15. Štafeta I 02:20:06 88,56 121,56 00:16:02
16. Vinopal Jiří 02:22:47 86,89 119,89 00:18:43
17. Metzenauer Martin 02:23:27 86,49 119,49 00:19:23
18. Jána Lubomír 02:24:13 86,03 119,03 00:20:09
19. Jáchym Jan 02:24:44 85,72 118,72 00:20:40
20. Jána Tomáš 02:24:56 85,60 118,60 00:20:52
21. Štafeta B 02:24:58 85,58 118,58 00:20:54
22. Matyáš Jan 02:26:39 84,60 117,60 00:22:35
23. Jančík David 02:26:40 84,59 117,59 00:22:36
24. Pibil Jaroslav 02:28:00 83,83 116,83 00:23:56
25. Marek Michal 02:28:04 83,79 116,79 00:24:00
26. Hudeček Libor 02:28:05 83,78 116,78 00:24:01
27. Marečková Pavla 02:28:47 83,39 116,39 00:24:43
28. Rakšány Václav 02:29:30 82,99 115,99 00:25:26
29. Daniel Bronislav 02:32:25 81,40 114,40 00:28:21
30. Štafeta A 02:36:45 79,15 112,15 00:32:41
31. Pospíšil Martin 02:37:40 78,69 111,69 00:33:36
32. Švanda Miroslav 02:38:12 78,42 111,42 00:34:08
33. Vábek Jiří 02:38:52 78,09 111,09 00:34:48
34. Klimeš Michal 02:38:57 78,05 111,05 00:34:53
35. Kamenský Pavel 02:39:37 77,73 110,73 00:35:33
36. Štafeta D 02:39:47 77,65 110,65 00:35:43
37. Pohanka Jiří 02:40:37 77,24 110,24 00:36:33
38. Boleloucký Václav 02:41:30 76,82 109,82 00:37:26
39. Závorka Vladimír 02:41:41 76,73 109,73 00:37:37
40. Kubická Ivana 02:41:45 76,70 109,70 00:37:41
41. Škarka René 02:41:47 76,69 109,69 00:37:43
42. Nečas Ladislav 02:41:50 76,66 109,66 00:37:46
43. Sobotka Petr (1976) 02:43:22 75,94 108,94 00:39:18
44. Pelánová Martina 02:46:08 74,68 107,68 00:42:04
45. Horáčková Markéta 02:47:56 73,88 106,88 00:43:52
46. Mašek Daniel 02:48:07 73,80 106,80 00:44:03
47. Štafeta J 02:50:51 72,62 105,62 00:46:47
48. Klimešová Tereza 02:52:45 71,82 104,82 00:48:41
49. Lebánek Marcel 02:53:14 71,62 104,62 00:49:10
50. Havlíková Jana 02:55:07 70,85 103,85 00:51:03
51. Jánová Petra 02:56:45 70,19 103,19 00:52:41
52. Vábek Jaroslav st. 02:58:50 69,38 102,38 00:54:46
53. Štafeta E 03:00:00 68,93 101,93 00:55:56
54. Šimeček Tomáš st. 03:01:32 68,34 101,34 00:57:28
55. Lamprechtová Lucie 03:01:58 68,18 101,18 00:57:54
56. Svoboda Ladislav 03:02:21 68,04 101,04 00:58:17
57. Svatoň Josef 03:02:41 67,91 100,91 00:58:37
58. Štafeta K 03:03:32 67,60 100,60 00:59:28
59. Spěváček Jan 03:04:01 67,42 100,42 00:59:57
60. Štafeta C 03:05:47 66,78 99,78 01:01:43
61. Janík Martin 03:09:06 65,61 98,61 01:05:02
62. Šubrtová Eliška 03:12:27 64,47 97,47 01:08:23
63. Škarka Daniel 03:15:48 63,36 96,36 01:11:44
64. Štafeta H 03:17:04 62,96 95,96 01:13:00
65. Vecheta Lukáš 03:17:45 62,74 95,74 01:13:41
66. Trávníček Vladimír 03:19:17 62,26 95,26 01:15:13
67. Žáková Jitka 03:20:45 61,80 94,80 01:16:41
68. Ott Tomáš 03:22:54 61,15 94,15 01:18:50
69. Konečná Světlana 03:23:58 60,83 93,83 01:19:54
70. Bednářová Hana 03:29:17 59,28 92,28 01:25:13
71. Menčík Lukáš 03:38:55 56,67 89,67 01:34:51
72. Škarka Libor 03:55:05 52,78 85,78 01:51:01
           
  Vokřínek Tomáš štafeta A plavání 37,38  
  Štola Miroslav štafeta A kolo 37,38  
  Augustinová Dana štafeta A běh 37,38  
  Havlová Lucie štafeta B plavání 39,53  
  Sláma Miloslav štafeta B kolo 39,53  
  Martinčič Rudolf štafeta B běh 39,53  
  Svatoňová Irena štafeta C plavání 33,26  
  Keller Miroslav štafeta C kolo 33,26  
  Kellerová Dana štafeta C běh 33,26  
  Urban Jiří štafeta D plavání 36,88  
  Bárta Ladislav štafeta D kolo 36,88  
  Soukal Josef štafeta D běh 36,88  
  Nechutová Alena štafeta E plavání 33,98  
  Lavický Lukáš štafeta E kolo 33,98  
  Nechutová Alena štafeta E běh 33,98  
  Musilová Miroslava štafeta F plavání 40,70  
  Špaček Jiří štafeta F kolo 40,70  
  Gondová Jana štafeta F běh 40,70  
  Bezchleba Petr štafeta G plavání 43,41  
  Vašík Jaroslav štafeta G kolo 43,41  
  Chlubna Jan štafeta G běh 43,41  
  Nečasová Marcela štafeta H plavání 31,99  
  Svobodová Petra štafeta H kolo 31,99  
  Svobodová Petra štafeta H běh 31,99  
  Kubický Pavel štafeta I plavání 40,52  
  Šrámek Jan štafeta I kolo 40,52  
  Valenta Jiří štafeta I běh 40,52  
  Vábek Jaroslav ml. štafeta J plavání 35,21  
  Petržílková Lenka štafeta J kolo 35,21  
  Vábek Jaroslav ml. štafeta J běh 35,21  
  Odehnalová Lucie štafeta K plavání 33,53  
  Všianský Martin štafeta K kolo 33,53  
  Všianský Martin štafeta K běh 33,53  


krali@krali.cz Králi.cz webdesign 

Králi.cz webdesign - www.krali.cz - tvorba www stránek, webhosting, grafické práce, online obchody

Psí škola Karlík

K3 sport


Grafické práce Jan Šustr - návrhy, sazby, DTP, tisk

Truhlářské práce Truhlářské práce