ÚVOD   O CO JDE?   DISCIPLÍNY   VÝSLEDKY   FOTO   SPONZOŘI   DISKUSE 
VÝSLEDKY
2018
1. Bowling 2. Obří slalom 3. Běh na lyžích 4. Short track
5. Kuželky 6. Cross 7. Atlet. trojboj 8. Cykl. časovka
9. Rychlobruslení 10. Plavání 11. Olymp. triatlon 12. Cykl. etapa
13. Duatlon 14. Koule 15. Plavání - sprint 16. Vzduchovka

PLAVÁNÍ SPRINT - Žďár n. S. (100 m volným způsobem)

4.11.2018

P Příjmení a jméno Čas Body celkem Body s bonusem Odstup
1. Pátek Vojtěch 0:55,01 100,00 103,00 00:00,00
2. Dlouhý Filip 1:01,85 88,94 91,94 00:06,84
3. Bezchleba Petr 1:06,15 83,16 86,16 00:11,14
4. Kafka Šimon 1:06,48 82,75 85,75 00:11,47
5. Páral Marek 1:08,50 80,31 83,31 00:13,49
6. Šubrtová Eliška 1:08,65 80,13 83,13 00:13,64
7. Kokojanová Pavlína 1:11,97 76,43 79,43 00:16,96
8. Hájek Vladimír 1:15,36 73,00 76,00 00:20,35
9. Švanda Miroslav 1:16,20 72,19 75,19 00:21,19
10. Sobotka Martin 1:17,58 70,91 73,91 00:22,57
11. Šubrt Petr 1:17,64 70,85 73,85 00:22,63
12. Mička Robert 1:18,54 70,04 73,04 00:23,53
13. Jána Ondřej 1:19,70 69,02 72,02 00:24,69
14. Augustin Daniel 1:21,15 67,79 70,79 00:26,14
15. Forstová Veronika 1:21,22 67,73 70,73 00:26,21
16. Vrša Vít 1:22,32 66,82 69,82 00:27,31
17. Sedlák Tomáš 1:22,98 66,29 69,29 00:27,97
18. Jána Tomáš 1:23,95 65,53 68,53 00:28,94
19. Vecheta Lukáš 1:24,51 65,09 68,09 00:29,50
20. Šubrtová Šárka 1:25,08 64,66 67,66 00:30,07
21. Forst Vlastimil 1:26,94 63,27 66,27 00:31,93
22. Klimeš Michal 1:29,84 61,23 64,23 00:34,83
23. Papoušek Marek 1:30,09 61,06 64,06 00:35,08
24. Kamenský Pavel 1:30,68 60,66 63,66 00:35,67
25. Sedlák Tobiáš 1:34,54 58,19 61,19 00:39,53
26. Sobotka Petr (1976) 1:34,80 58,03 61,03 00:39,79
27. Málek Rostislav 1:36,23 57,17 60,17 00:41,22
28. Sláma Jiří 1:37,97 56,15 59,15 00:42,96
29. Havlíková Jana 1:38,53 55,83 58,83 00:43,52
30. Škarka René 1:38,80 55,68 58,68 00:43,79
31. Hansl Milan 1:38,99 55,57 58,57 00:43,98
32. Hansl Matěj 1:39,70 55,18 58,18 00:44,69
33. Kadlec Petr 1:41,40 54,25 57,25 00:46,39
34. Mašek Daniel 1:41,48 54,21 57,21 00:46,47
35. Marečková Pavla 1:41,95 53,96 56,96 00:46,94
36. Musilová Miroslava 1:42,51 53,66 56,66 00:47,50
37. Polívka Otto 1:44,03 52,88 55,88 00:49,02
38. Bednář Marek 1:44,82 52,48 55,48 00:49,81
39. Svatoň Josef 1:47,10 51,36 54,36 00:52,09
40. Havlík Lukáš 1:47,28 51,28 54,28 00:52,27
41. Topolovský Stanislav ml. 1:48,64 50,64 53,64 00:53,63
42. Škarková Markéta 1:48,98 50,48 53,48 00:53,97
43. Šubrtová Lucie 1:51,24 49,45 52,45 00:56,23
44. Jánová Petra 1:51,67 49,26 52,26 00:56,66
45. Anděl Jakub 1:52,22 49,02 52,02 00:57,21
46. Všianský Martin 1:53,85 48,32 51,32 00:58,84
47. Šimeček Tomáš st. 1:57,64 46,76 49,76 01:02,63
48. Křižovič Martin 1:59,26 46,13 49,13 01:04,25
49. Sobotková Šárka 2:03,86 44,41 47,41 01:08,85
50. Gondová Jana 2:04,19 44,30 47,30 01:09,18
51. Vechetová Markéta 2:04,91 44,04 47,04 01:09,90
52. Křižovičová Hana 2:07,40 43,18 46,18 01:12,39
53. Augustinová Dana 2:07,86 43,02 46,02 01:12,85
54. Keller Miroslav 2:10,31 42,21 45,21 01:15,30
55. Šustr Jiří II. 2:10,89 42,03 45,03 01:15,88
56. Bárta Lukáš 2:17,97 39,87 42,87 01:22,96
57. Ležalová Petra 2:18,02 39,86 42,86 01:23,01
58. Konečná Světlana 2:19,96 39,30 42,30 01:24,95
59. Papoušková Marta 2:22,68 38,55 41,55 01:27,67
60. Trávníček Vladimír 2:23,42 38,36 41,36 01:28,41
61. Klement Leoš 2:24,20 38,15 41,15 01:29,19
62. Nevěřilová Johana 2:25,73 37,75 40,75 01:30,72
63. Hanslová Lenka 2:28,54 37,03 40,03 01:33,53
64. Žáková Jitka 2:28,77 36,98 39,98 01:33,76
65. Nechutová Alena 2:30,81 36,48 39,48 01:35,80
66. Švanda Luboš st. 2:38,48 34,71 37,71 01:43,47
67. Nechuta Milan 2:46,50 33,04 36,04 01:51,49
68. Forst Matouš 3:28,74 26,35 29,35 02:33,73


krali@krali.cz Králi.cz webdesign 

Králi.cz webdesign - www.krali.cz - tvorba www stránek, webhosting, grafické práce, online obchody

Dovolená CZ - nabídka ubytování v České republice

Psí škola Karlík

K3 sport


Grafické práce Jan Šustr - návrhy, sazby, DTP, tisk

Truhlářské práce Truhlářské práce