ÚVOD   O CO JDE?   DISCIPLÍNY   VÝSLEDKY   FOTO   SPONZOŘI   DISKUSE 
VÝSLEDKY
2004
1. Běh na lyžích 2. Sprint na lyžích 3. Kuželky  4. Cross 5. Rychlobruslení
6. Atlet. trojboj 7. Cykl. časovka 8. Plavání 9. Olymp. triatlon
10. Cykl. etapa 11. Koulař. sedmiboj 12. Plavání - sprint 13. Vzduchovka
CYKLISTICKÁ ETAPA (cca 70 km)

V neděli 5. 9. 2004 proběhla jedna z nejtěžších disciplín dvanáctiboje - Cyklistická etapa. Slavnostní start proběhl na pěší zóně ve Žďář nad Sázavou, kde se celkem sešlo 115 cyklistů. Ostrý start závodu byl uskutečněn u Tokozu.

Trasa závodu byla Žďár n. Sáz. - Vojnův Městec - Košinov - Hlinsko - Svratka - Sněžné - Rokytno - Nové Město n.M. náměstí - Vlachovice (cca 70 km). Počasí bylo ideální, pod mrakem, lehký vítr, teplota příjemná.

V mužích zvítězil Petr Drahoš v čase 1:47:14, na druhém místě skončil Josef Kučera ml. (1:47:57) a třetí pozici obsadil Josef Holemář (1:48:06).

Mezi ženami kralovala, jako každý rok, Petra Letenská, která zvítězila v čase 1:56:02. Na stříbrné příčce dokončila závod Ivanka Kubická (2:17:48) a třetí místo obsadila Andrea Bednářová (2:20:28)

Každý, kdo se zúčastnil, získal jako bonus 25 bodů do celkového pořadí.

P Příjmení Jméno Čas Body celkem Body s bonusem Odstupy
1 Drahoš Petr 1:47:14 100 125  
2 Kučera Josef ml. 1:47:15 99,98 124,98 00:00:43
3 Holemář Josef 1:48:06 99,20 124,20 00:00:52
4 Korejtko Zdenek 1:48:12 99,11 124,11 00:00:58
5 Mareček Josef 1:48:13 99,09 124,09 00:00:59
6 Dvořák Rostislav 1:48:18 99,02 124,02 00:01:04
7 Man Rostislav 1:48:21 98,97 123,97 00:01:07
8 Procházka Vít 1:48:35 98,76 123,76 00:01:21
9 Ročárek Tomáš 1:48:38 98,71 123,71 00:01:24
10 Slezák Jaroslav 1:48:39 98,70 123,70 00:01:25
11 Rychetský Ladislav 1:50:29 97,06 122,06 00:03:15
12 Psota Jan 1:50:40 96,90 121,90 00:03:26
13 Šmída Jan 1:52:03 95,70 120,70 00:04:49
14 Pospíchal Josef 1:52:12 95,57 120,57 00:04:58
15 Trojánek Miloš 1:52:18 95,49 120,49 00:05:04
16 Plíhal Luboš 1:52:19 95,47 120,47 00:05:05
17 Mužátko Tomáš 1:52:37 95,22 120,22 00:05:23
18 Havlíček Jan 1:53:06 94,81 119,81 00:05:52
19 Pomahač Karel 1:53:07 94,80 119,80 00:05:53
20 Chlubna Radek 1:53:18 94,65 119,65 00:06:04
21 Štěpánek Petr 1:53:42 94,31 119,31 00:06:28
22 Majerník Karol 1:53:58 94,09 119,09 00:06:44
23 Schaffer Marek 1:54:29 93,67 118,67 00:07:15
24 Šubrt Václav ml. 1:54:35 93,59 118,59 00:07:21
25 Králíček Petr 1:54:37 93,56 118,56 00:07:23
26 Hamerský Jaroslav 1:54:40 93,52 118,52 00:07:26
27 Ročárek Jiří 1:54:44 93,46 118,46 00:07:30
28 Orság Petr 1:54:47 93,42 118,42 00:07:33
29 Ondrák Jiří 1:54:53 93,34 118,34 00:07:39
30 Kučera Josef st. 1:55:03 93,21 118,21 00:07:49
31 Havlíček Piškot 1:55:07 93,15 118,15 00:07:53
32 Klement Jan 1:55:08 93,14 118,14 00:07:54
33 Denk Petr 1:55:15 93,04 118,04 00:08:01
34 Karásek Zdenek 1:55:17 93,02 118,02 00:08:03
35 Dvořák Zdeněk 1:55:43 92,67 117,67 00:08:29
36 Vašík Jaroslav 1:55:49 92,59 117,59 00:08:35
37 Ptáček Aleš 1:55:59 92,46 117,46 00:08:45
38 Letenská Petra 1:56:02 92,42 117,42 00:08:48
39 Michal Jiří 1:56:03 92,40 117,40 00:08:49
40 Závorka Vladimír 1:56:03 92,40 117,40 00:08:49
41 Stehno Milan 1:56:03 92,40 117,40 00:08:49
42 Štěpánek Jiří 1:56:06 92,36 117,36 00:08:52
43 Havlík Jan 1:56:28 92,07 117,07 00:09:14
44 Klusáček Jiří 1:56:28 92,07 117,07 00:09:14
45 Hradil Jiří 1:57:35 91,20 116,20 00:10:21
46 Trojan Josef 1:57:37 91,17 116,17 00:10:23
47 Pelán Milan 1:57:38 91,16 116,16 00:10:24
48 Polívka Zbyněk 1:58:17 90,66 115,66 00:11:03
49 Jánoška Marián 1:59:00 90,11 115,11 00:11:46
50 Brhel Jaroslav 1:59:12 89,96 114,96 00:11:58
51 Zajíček Kamil 1:59:17 89,90 114,90 00:12:03
52 Kubický Pavel 1:59:29 89,75 114,75 00:12:15
53 Straník Jan 2:00:02 89,34 114,34 00:12:48
54 Bezchleba Petr 2:01:46 88,06 113,06 00:14:32
55 Chlubna Miroslav 2:02:05 87,84 112,84 00:14:51
56 Harvánek Pavel 2:03:06 87,11 112,11 00:15:52
57 Chroustovský Jaromír 2:03:18 86,97 111,97 00:16:04
58 Kafka Radek 2:03:28 86,85 111,85 00:16:14
59 Jiříček Jan ml. 2:03:36 86,76 111,76 00:16:22
60 Harvánek Zdeněk 2:03:52 86,57 111,57 00:16:38
61 Macek Jiří 2:03:57 86,51 111,51 00:16:43
62 Valenta Jiří 2:04:00 86,48 111,48 00:16:46
63 Jiříček Jan st. 2:04:12 86,34 111,34 00:16:58
64 Vábek Jaroslav st. 2:05:19 85,57 110,57 00:18:05
65 Jána Lubomír 2:06:28 84,79 109,79 00:19:14
66 Drápa Radek 2:08:01 83,77 108,77 00:20:47
67 Krška Josef 2:08:53 83,20 108,20 00:21:39
68 Bárta Ladislav 2:09:22 82,89 107,89 00:22:08
69 Pohanka Jiří 2:11:43 81,41 106,41 00:24:29
70 Hudeček Jan 2:13:08 80,55 105,55 00:25:54
71 Slovák František 2:13:09 80,54 105,54 00:25:55
72 Zimmermann Pavel 2:13:52 80,10 105,10 00:26:38
73 Brož Pavel 2:14:28 79,75 104,75 00:27:14
74 Košík Jan 2:14:33 79,70 104,70 00:27:19
75 Hrdina Milan 2:16:14 78,71 103,71 00:29:00
76 Klíma Josef 2:16:23 78,63 103,63 00:29:09
77 Kubická Ivanka 2:17:48 77,82 102,82 00:30:34
78 Plachta Marek 2:18:53 77,21 102,21 00:31:39
79 Švanda Miroslav 2:18:56 77,18 102,18 00:31:42
80 Stoupenec Lukáš 2:19:39 76,79 101,79 00:32:25
81 Jána Tomáš 2:19:41 76,77 101,77 00:32:27
82 Králíček Pavel 2:20:28 76,34 101,34 00:33:14
83 Bednářová Andrea 2:20:28 76,34 101,34 00:33:14
84 Vábek Jaroslav ml. 2:20:42 76,21 101,21 00:33:28
85 Martinčič Rudolf 2:21:05 76,01 101,01 00:33:51
86 Kříž Ondřej 2:23:06 74,94 99,94 00:35:52
87 Jonášová Martina 2:23:46 74,59 99,59 00:36:32
88 Drdla Josef 2:24:25 74,25 99,25 00:37:11
89 Marek Michal 2:25:07 73,89 98,89 00:37:53
90 Švanda Luboš st. 2:25:15 73,83 98,83 00:38:01
91 Uzel Miroslav 2:25:16 73,82 98,82 00:38:02
92 Korbář Miroslav 2:27:08 72,88 97,88 00:39:54
93 Havlíček Petr 2:27:12 72,85 97,85 00:39:58
94 Havlíčková Miloslava 2:29:33 71,70 96,70 00:42:19
95 Ondrouch Miroslav 2:29:33 71,70 96,70 00:42:19
96 Rous Pavel 2:30:36 71,20 96,20 00:43:22
97 Chlubna Jan 2:32:06 70,50 95,50 00:44:52
98 Chalupa Leoš 2:32:53 70,14 95,14 00:45:39
99 Pelzerová Renata 2:34:36 69,36 94,36 00:47:22
100 Kinc Vladimír 2:35:32 68,95 93,95 00:48:18
101 Chlubnová Jana 2:35:38 68,90 93,90 00:48:24
102 Vedra Marek 2:36:51 68,37 93,37 00:49:37
103 Chlubnová Lenka 2:38:53 67,49 92,49 00:51:39
104 Zloch Tomáš 2:39:08 67,39 92,39 00:51:54
105 Jánoška Ivan 2:41:31 66,39 91,39 00:54:17
106 Jánová Petra 2:44:15 65,29 90,29 00:57:01
107 Kutějová Hana 2:44:15 65,29 90,29 00:57:01
108 Ludvík Zdeněk 2:50:44 62,81 87,81 01:03:30
109 Anderková Agáta 2:52:30 62,16 87,16 01:05:16
110 Šustr Jiří 2:54:23 61,49 86,49 01:07:09
111 Jaroš Pavel 2:59:02 59,90 84,90 01:11:48
112 Martinčič Jakub 3:01:09 59,20 84,20 01:13:55
113 Chytrá Veronika 4:17:30 41,64 66,64 02:30:16
114 Klement Leoš   nedokončil    
115 Vokoun Jaroslav   nedokončil    


krali@krali.cz Králi.cz webdesign 

Králi.cz webdesign - www.krali.cz - tvorba www stránek, webhosting, grafické práce, online obchody

Psí škola Karlík

K3 sport


Grafické práce Jan Šustr - návrhy, sazby, DTP, tisk

Truhlářské práce Truhlářské práce