ÚVOD   O CO JDE?   DISCIPLÍNY   VÝSLEDKY   FOTO   SPONZOŘI   DISKUSE 
VÝSLEDKY
2004
1. Běh na lyžích 2. Sprint na lyžích 3. Kuželky  4. Cross 5. Rychlobruslení
6. Atlet. trojboj 7. Cykl. časovka 8. Plavání 9. Olymp. triatlon
10. Cykl. etapa 11. Koulař. sedmiboj 12. Plavání - sprint 13. Vzduchovka
PLAVÁNÍ SPRINT - Žďár n. S. (100 m volným způsobem)

V neděli 14. 11. 2004 jsme sešli v žďárském bazénu, kde jsme absolvovali další disciplínu. Soutěžili jsme v plavání na 100 metrů volným způsobem. Stejně jako v minulých ročnících vládla na bazéně skvělá atmosféra.

V mužích s přehledem obhájil své loňské vítězství Čestmír Paclík časem 00:57,82, na druhém místě doplaval Petr Bezchleba (01:01,18) a 3. místo obsadil Kroupa Tomáš (01:01,46).

Mezi ženami zvítězila Martina Jonášová v čase 01:12,06. Na stříbrné příčce dokončila závod Petra Kapiasová (01:17,47) a třetí místo obsadila Andrea Bednářová (01:18,50).

Každý, kdo se zúčastnil, získal jako bonus 3 body do celkového pořadí.

P Jméno Rozplavby Body celkem Body s bonusem
1 Paclík Čenda 00:57,82 100,00 103,00
2 Bezchleba Petr 01:01,18 94,51 97,51
3 Kroupa Tomáš 01:01,46 94,08 97,08
4 Rouš Radek 01:04,27 89,96 92,96
5 Eichler Leoš 01:04,61 89,49 92,49
6 Lamka Roman* 01:05,11 88,80 91,80
7 Klement Jan 01:05,75 87,94 90,94
8 Augustin Michal 01:05,81 87,86 90,86
9 Kroupa Miloš 01:07,44 85,74 88,74
10 Marek Michal 01:08,83 84,00 87,00
11 Králíček Pavel 01:09,33 83,40 86,40
12 Švanda Miroslav 01:10,02 82,58 85,58
13 Kamenský Radim 01:11,97 80,34 83,34
14 Jonášová Martina 01:12,06 80,24 83,24
15 Marek Miloš 01:12,79 79,43 82,43
16 Jána Luboš 01:15,22 76,87 79,87
17 Mužátko Tomáš 01:15,25 76,84 79,84
18 Kapiasová Petra 01:17,47 74,64 77,64
19 Bednářová Andrea 01:18,50 73,66 76,66
20 Havlíček Piškot 01:19,50 72,73 75,73
21 Janošec Miroslav 01:19,87 72,39 75,39
22 Šimečková Lea 01:21,38 71,05 74,05
23 Kamenský Pavel 01:22,94 69,71 72,71
24 Kubický Pavel 01:25,40 67,70 70,70
25 Novák Ivo 01:26,35 66,96 69,96
26 Chalupa Leoš 01:26,60 66,77 69,77
27 Kafka Radek 01:28,17 65,58 68,58
28 Šimečková Radka 01:29,08 64,91 67,91
29 Kutějová Hana 01:30,22 64,09 67,09
30 Dvořák Rosi 01:30,70 63,75 66,75
31 Schaffer Marek 01:31,11 63,46 66,46
32 Klusáček Jiří 01:31,83 62,96 65,96
33 Klímová Pavla 01:32,36 62,60 65,60
34 Vašík Jaroslav 01:33,58 61,79 64,79
35 Hudeček Libor 01:33,58 61,79 64,79
36 Šmída Jan 01:35,05 60,83 63,83
37 Jiříček Jan 01:35,12 60,79 63,79
38 Slovák František 01:35,43 60,59 63,59
39 Dvořák Zdeněk 01:37,36 59,39 62,39
40 Závorka Vladimír 01:37,64 59,22 62,22
41 Havlík Jan 01:39,64 58,03 61,03
42 Trojan Josef 01:40,16 57,73 60,73
43 Šustr Jiří 01:41,77 56,81 59,81
44 Valenta Jiří 01:42,02 56,68 59,68
45 Drápa Radek 01:42,16 56,60 59,60
46 Kubíček Marcel 01:42,18 56,59 59,59
47 Harvánek Pavel 01:43,15 56,05 59,05
48 Jána Ondřej 01:43,84 55,68 58,68
49 Martinčič Rudolf 01:45,14 54,99 57,99
50 Benešová Anita 01:45,64 54,73 57,73
51 Orság Petr 01:46,14 54,48 57,48
52 Letenská Petra 01:46,55 54,27 57,27
53 Chlubnová Jana 01:46,81 54,13 57,13
54 Myšková Vendula 01:48,88 53,10 56,10
55 Ondrák Jiří 01:50,10 52,52 55,52
56 Kubická Bára 01:50,30 52,42 55,42
57 Kubická Ivanka 01:53,06 51,14 54,14
58 Polák Přemysl 01:53,41 50,98 53,98
59 Šimeček Tomáš st. 01:54,91 50,32 53,32
60 Bárta Ladislav 01:57,32 49,28 52,28
61 Chytrá Veronika 01:59,28 48,47 51,47
62 Blažíček Jiří 01:59,89 48,23 51,23
63 Ročárek Tomáš 02:00,26 48,08 51,08
64 Pohanka Jiří 02:00,85 47,84 50,84
65 Klement Leoš 02:02,47 47,21 50,21
66 Kříž Ondřej 02:02,96 47,02 50,02
67 Beneš Viktor st. 02:03,19 46,94 49,94
68 Švanda Luboš st. 02:04,92 46,29 49,29
69 Jánoška Ivan 02:06,30 45,78 48,78
70 Klíma Josef 02:06,68 45,64 48,64
71 Šubrt Václav st. 02:07,89 45,21 48,21
72 Uchytilová Monika 02:09,30 44,72 47,72
73 Švanda Petr 02:09,68 44,59 47,59
74 Vábek Jaroslav ml. 02:10,09 44,45 47,45
75 Chlubna Miroslav 02:11,27 44,05 47,05
76 Macek Jiří 02:16,41 42,39 45,39
77 Šimeček Tomáš ml. 02:19,81 41,36 44,36
78 Jánová Petra 02:21,39 40,89 43,89
79 Vábek Jaroslav st. 02:24,26 40,08 43,08
80 Sobotková Zuzana 02:24,64 39,98 42,98
81 Sobotková Klára 02:30,64 38,38 41,38
82 Uchytil Jiří 02:31,73 38,11 41,11
83 Chlubna Jan 03:23,34 28,44 31,44


krali@krali.cz Králi.cz webdesign 

Králi.cz webdesign - www.krali.cz - tvorba www stránek, webhosting, grafické práce, online obchody

Psí škola Karlík

K3 sport


Grafické práce Jan Šustr - návrhy, sazby, DTP, tisk

Truhlářské práce Truhlářské práce