ÚVOD   O CO JDE?   DISCIPLÍNY   VÝSLEDKY   FOTO   SPONZOŘI   DISKUSE 
VÝSLEDKY
2004
1. Běh na lyžích 2. Sprint na lyžích 3. Kuželky  4. Cross 5. Rychlobruslení
6. Atlet. trojboj 7. Cykl. časovka 8. Plavání 9. Olymp. triatlon
10. Cykl. etapa 11. Koulař. sedmiboj 12. Plavání - sprint 13. Vzduchovka
SPRINT NA LYŽÍCH VOLNOU TECHNIKOU - Ski areál Martina Koukala

V sobotu 14. 2. 2004 proběhla druhá disciplína 4. ročníku Žďárské ligy mistrů. I přes vcelku nepříznivé sněhové podmínky byla trať o délce 1500 metrů ve Ski areálu Martina Koukala na Pilské nádrži perfektně připravena. A tak si celkem 107 závodníků mohlo mezi sebou poměřit svoji výkonnost.

Trať měřila 750 metrů, jely se dva okruhy a poněvadž to nebyla zrovna moc rovinka, tak mnohým závodníkům dala pořádně zabrat. Startovalo se po jednom v intervalu půl minuty.

Mezi muži byl nejrychlejší Tomáš Ročárek, který zvádl trať v čase 3:24. O pouhých 5 sekund za ním skončil Martin Veselský a na třetím místě se umístil Miroslav Janošec (3:38).
V ženách s přehledem zvítězila Petra Letenská v čase 4:00. Na druhém místě dosprintovala Anita Benešová (4:42) a třetí dokončila závod Gabriela Chlubnová (4:43).

Každý kdo se zúčastnil získal jako bonus 5 bodů do celkového pořadí.

P Příjmení Jméno Čas Body celkem Body s bonusem Odstup
1 Ročárek Tomáš 0:03:24 100 105,00  
2 Veselský Martin 0:03:29 97,61 102,61 0:00:05
3 Janošec Miroslav 0:03:38 93,58 98,58 0:00:14
4 Hradil Jiří 0:03:43 91,48 96,48 0:00:19
5 Mareček Petr 0:03:43 91,48 96,48 0:00:19
6 Holemář Josef ml. 0:03:49 89,08 94,08 0:00:25
7 Doležal Jan 0:03:54 87,18 92,18 0:00:30
8 Hobza Michal 0:04:00 85,00 90,00 0:00:36
9 Mareček Josef 0:04:00 85,00 90,00 0:00:36
10 Letenská Petra 0:04:00 85,00 90,00 0:00:36
11 Kubický Jakub 0:04:10 81,60 86,60 0:00:46
12 Hubáček Petr ml. 0:04:11 81,27 86,27 0:00:47
13 Trojan Josef 0:04:12 80,95 85,95 0:00:48
14 Havlíček Piškot 0:04:16 79,69 84,69 0:00:52
15 Košík Jan 0:04:16 79,69 84,69 0:00:52
16 Polívka Martin 0:04:16 79,69 84,69 0:00:52
17 Chlubna Miroslav 0:04:19 78,76 83,76 0:00:55
18 Šimeček Tomáš st. 0:04:24 77,27 82,27 0:01:00
19 Srnský Radim 0:04:24 77,27 82,27 0:01:00
20 Lukeš Miroslav 0:04:25 76,98 81,98 0:01:01
21 Drápa Radek 0:04:26 76,69 81,69 0:01:02
22 Ondrák Jiří 0:04:27 76,40 81,40 0:01:03
23 Dvořák Jan 0:04:27 76,40 81,40 0:01:03
24 Kubický Pavel 0:04:29 75,84 80,84 0:01:05
25 Mužátko Tomáš 0:04:33 74,73 79,73 0:01:09
26 Polívka Zbyněk 0:04:33 74,73 79,73 0:01:09
27 Kunc Vladimír ml. 0:04:33 74,73 79,73 0:01:09
28 Harvánek Pavel 0:04:34 74,45 79,45 0:01:10
29 Kunc Vladimír st. 0:04:34 74,45 79,45 0:01:10
30 Straník Jan 0:04:35 74,18 79,18 0:01:11
31 Vašík Jaroslav 0:04:36 73,91 78,91 0:01:12
32 Slovák František 0:04:36 73,91 78,91 0:01:12
33 Kříž Ondřej 0:04:39 73,12 78,12 0:01:15
34 Korejtko Zdeněk 0:04:40 72,86 77,86 0:01:16
35 Benešová Anita 0:04:42 72,34 77,34 0:01:18
36 Chlubnová Gabriela 0:04:43 72,08 77,08 0:01:19
37 Pohanka Jiří 0:04:44 71,83 76,83 0:01:20
38 Králík Milan 0:04:44 71,83 76,83 0:01:20
39 Stará Kateřina 0:04:44 71,83 76,83 0:01:20
40 Rosecká Alena 0:04:49 70,59 75,59 0:01:25
41 Beneš Viktor 0:04:52 69,86 74,86 0:01:28
42 Chlubna Lubomír 0:04:53 69,62 74,62 0:01:29
43 Straka Luboš 0:04:55 69,15 74,15 0:01:31
44 Kafka Radek 0:04:55 69,15 74,15 0:01:31
45 Novohradský Jan 0:04:57 68,69 73,69 0:01:33
46 Kadlec Petr 0:04:58 68,46 73,46 0:01:34
47 Stoupenec Lukáš 0:05:04 67,11 72,11 0:01:40
48 Vábek Jaroslav st. 0:05:05 66,89 71,89 0:01:41
49 Pospíšil Jiří 0:05:09 66,02 71,02 0:01:45
50 Kubická Ivanka 0:05:10 65,81 70,81 0:01:46
51 Schaffer Marek 0:05:12 65,38 70,38 0:01:48
52 Harvánek Zdeněk 0:05:15 64,76 69,76 0:01:51
53 Chalupa Leoš 0:05:16 64,56 69,56 0:01:52
54 Marek Michal 0:05:19 63,95 68,95 0:01:55
55 Vedra Marek 0:05:20 63,75 68,75 0:01:56
56 Havlík Jan 0:05:24 62,96 67,96 0:02:00
57 Čirka Josef 0:05:28 62,20 67,20 0:02:04
58 Vokoun Jaroslav 0:05:29 62,01 67,01 0:02:05
59 Straka Tomáš 0:05:29 62,01 67,01 0:02:05
60 Holeczy Zdeněk 0:05:31 61,63 66,63 0:02:07
61 Chlubna Jan 0:05:31 61,63 66,63 0:02:07
62 Havlíček Petr 0:05:38 60,36 65,36 0:02:14
63 Holemářová Markéta 0:05:38 60,36 65,36 0:02:14
64 Klusáček Jiří 0:05:42 59,65 64,65 0:02:18
65 Bílková Zuzana 0:05:43 59,48 64,48 0:02:19
66 Blažíček Jiří 0:05:54 57,63 62,63 0:02:30
67 Holemář Josef st. 0:05:59 56,82 61,82 0:02:35
68 Rouš Radek 0:06:00 56,67 61,67 0:02:36
69 Chytrý Ivo 0:06:03 56,20 61,20 0:02:39
70 Ptáček Aleš 0:06:10 55,14 60,14 0:02:46
71 Bezchleba Petr 0:06:12 54,84 59,84 0:02:48
72 Bárta Ladislav 0:06:14 54,55 59,55 0:02:50
73 Novohradský Jiří 0:06:15 54,40 59,40 0:02:51
74 Chlubnová Lenka 0:06:17 54,11 59,11 0:02:53
75 Jána Lubomír 0:06:33 51,91 56,91 0:03:09
76 Švanda Luboš st. 0:06:35 51,65 56,65 0:03:11
77 Jaroš Martin 0:06:37 51,39 56,39 0:03:13
78 Klíma Josef 0:06:42 50,75 55,75 0:03:18
79 Jaroš Pavel 0:06:46 50,25 55,25 0:03:22
80 Šubrt Václav ml. 0:06:49 49,88 54,88 0:03:25
81 Hubáček Petr st. 0:06:53 49,39 54,39 0:03:29
82 Láchová Jitka 0:06:53 49,39 54,39 0:03:29
83 Dvořák Zdeněk 0:06:59 48,69 53,69 0:03:35
84 Lokaj Jaroslav 0:07:00 48,57 53,57 0:03:36
85 Chlubnová Jana 0:07:00 48,57 53,57 0:03:36
86 Štěpánek Jiří 0:07:00 48,57 53,57 0:03:36
87 Vábek Jaroslav ml. 0:07:03 48,23 53,23 0:03:39
88 Jána Tomáš 0:07:03 48,23 53,23 0:03:39
89 Klement Leoš 0:07:04 48,11 53,11 0:03:40
90 Martinčič Rudolf 0:07:15 46,90 51,90 0:03:51
91 Králíček Pavel 0:07:23 46,05 51,05 0:03:59
92 Kulhánek Ladislav 0:07:26 45,74 50,74 0:04:02
93 Šimečková Radka 0:08:08 41,80 46,80 0:04:44
94 Kříž Martin 0:08:08 41,80 46,80 0:04:44
95 Uchytilová Monika 0:08:08 41,80 46,80 0:04:44
96 Klement Vojta 0:08:47 38,71 43,71 0:05:23
97 Čirka Jan 0:08:50 38,49 43,49 0:05:26
98 Rous Pavel 0:08:52 38,35 43,35 0:05:28
99 Šimečková Lea 0:09:15 36,76 41,76 0:05:51
100 Šustr Jiří 0:09:15 36,76 41,76 0:05:51
101 Lokajová Veronika 0:09:31 35,73 40,73 0:06:07
102 Jánová Petra 0:09:40 35,17 40,17 0:06:16
103 Klíma Milan 0:10:06 33,66 38,66 0:06:42
104 Jána Ondřej 0:11:42 29,06 34,06 0:08:18
105 Lokajová Jana 0:11:46 28,90 33,90 0:08:22
106 Šimeček Tomáš ml. 0:14:24 23,61 28,61 0:11:00
107 Kulhánek Vít 0:14:58 22,72 27,72 0:11:34

krali@krali.cz Králi.cz webdesign 

Králi.cz webdesign - www.krali.cz - tvorba www stránek, webhosting, grafické práce, online obchody

Psí škola Karlík

K3 sport


Grafické práce Jan Šustr - návrhy, sazby, DTP, tisk

Truhlářské práce Truhlářské práce