ÚVOD   O CO JDE?   DISCIPLÍNY   VÝSLEDKY   FOTO   SPONZOŘI   DISKUSE 
VÝSLEDKY
2004
1. Běh na lyžích 2. Sprint na lyžích 3. Kuželky  4. Cross 5. Rychlobruslení
6. Atlet. trojboj 7. Cykl. časovka 8. Plavání 9. Olymp. triatlon
10. Cykl. etapa 11. Koulař. sedmiboj 12. Plavání - sprint 13. Vzduchovka
OLYMPIJSKÝ TRIATLON - Velké Dářko (1,5-40-10)

V neděli 15. 8. 2004 jsme na Velkém Dářku absolvovali královskou disciplínu dvanáctiboje. Olympijský triatlon se skládal z cca 1500 m plavání, cca 38 km na kole a cca 10 km běhu. Teplota vody a vzduchu byla optimální, jediné co závodníky trochu potrápilo byl nepříjemný vítr. Na startu se prezentovalo celkem 68 závodníků, z nichž pouze jeden nedokončil. Jako obvykle se sešlo velké množství diváků.

Mezi muži s přehledem zvítězil Karel Zadák v čase 1:55:07, na druhém místě dokončil závod Tomáš Havlíček (2:07:02) a třetí pozici obsadil Miroslav Janošec (2:07:49).

Mezi ženami bylo velkým překvapením vítězství Martiny Jonášové v čase 2:21:02, která porazila favorizovanou Petru Letenskou (2:23:20). Třetí místo obsadila Ivana Kubická (2:28:40).

Každý, kdo se zúčastnil, získal jako bonus 33 bodů do celkového pořadí.

P Příjmení Jméno Čas Body celkem Body s bonusem Odstupy
1 Zadák Karel 1:55:07,00 100,00 133,00  
2 Havlíček Tomáš 2:07:02,00 90,62 123,62 0:11:55,00
3 Janošec Miroslav 2:07:49,00 90,06 123,06 0:12:42,00
4 Havlíček Jan 2:07:55,00 89,99 122,99 0:12:48,00
5 Havlíček Piškot 2:09:51,00 88,65 121,65 0:14:44,00
6 Čejka Jaromír 2:10:58,00 87,90 120,90 0:15:51,00
7 Dvořák Rosi 2:11:33,00 87,51 120,51 0:16:26,00
8 Mužátko Tomáš 2:12:56,00 86,60 119,60 0:17:49,00
9 Bezchleba Petr 2:13:07,00 86,48 119,48 0:18:00,00
10 Kubický Pavel 2:14:33,00 85,56 118,56 0:19:26,00
11 Hradil Jiří 2:16:15,00 84,49 117,49 0:21:08,00
12 Ročárek Tomáš 2:16:39,00 84,24 117,24 0:21:32,00
13 Vašík Jaroslav 2:18:29,00 83,13 116,13 0:23:22,00
14 Dvořák Zdeněk 2:19:48,00 82,34 115,34 0:24:41,00
15 Jána Lubomír 2:20:15,00 82,08 115,08 0:25:08,00
16 Havlík Jan 2:20:22,00 82,01 115,01 0:25:15,00
17 Ondrák Jiří 2:20:27,00 81,96 114,96 0:25:20,00
18 Šimeček Tomáš st. 2:20:58,00 81,66 114,66 0:25:51,00
19 Jonášová Martina 2:21:02,00 81,62 114,62 0:25:55,00
20 Trojan Josef 2:21:30,00 81,35 114,35 0:26:23,00
21 Letenská Petra 2:23:20,00 80,31 113,31 0:28:13,00
22 Augustin Michal 2:24:19,00 79,77 112,77 0:29:12,00
23 Košík Jan 2:25:51,00 78,93 111,93 0:30:44,00
24 Marek Miloš 2:26:54,00 78,36 111,36 0:31:47,00
25 Kafka Radek 2:27:24,00 78,10 111,10 0:32:17,00
26 Vokoun Jaroslav 2:27:30,00 78,05 111,05 0:32:23,00
27 Harvánek Pavel 2:28:26,00 77,55 110,55 0:33:19,00
28 Kubická Ivana 2:28:40,00 77,43 110,43 0:33:33,00
29 Orság Petr 2:30:02,00 76,73 109,73 0:34:55,00
30 Valenta Jiří 2:30:07,00 76,68 109,68 0:35:00,00
31 Rojka Zdeněk 2:31:23,00 76,04 109,04 0:36:16,00
32 Stoupenec Lukáš 2:31:25,00 76,03 109,03 0:36:18,00
33 Bednářová Andrea 2:31:48,00 75,83 108,83 0:36:41,00
34 Klusáček Jiří 2:31:49,00 75,83 108,83 0:36:42,00
35 Stoupenec Richard 2:32:06,00 75,68 108,68 0:36:59,00
36 Rejl Jiří 2:32:08,00 75,67 108,67 0:37:01,00
37 Hudeček Jan 2:33:12,00 75,14 108,14 0:38:05,00
38 Chalupa Leoš 2:33:58,00 74,77 107,77 0:38:51,00
39 Švihálek Petr 2:34:28,00 74,53 107,53 0:39:21,00
40 Schaffer Marek 2:34:35,00 74,47 107,47 0:39:28,00
41 Jána Tomáš 2:34:47,00 74,37 107,37 0:39:40,00
42 Klement Leoš 2:35:05,00 74,23 107,23 0:39:58,00
43 Straník Jan 2:35:21,00 74,10 107,10 0:40:14,00
44 Marek Michal 2:35:57,00 73,82 106,82 0:40:50,00
45 Jiříček Jan 2:36:00,00 73,79 106,79 0:40:53,00
46 Slovák Frantiek 2:36:53,00 73,38 106,38 0:41:46,00
47 Drápa Radek 2:37:41,00 73,00 106,00 0:42:34,00
48 Vábek Jaroslav st. 2:38:54,00 72,45 105,45 0:43:47,00
49 Chytrý Ivo 2:39:57,00 71,97 104,97 0:44:50,00
50 Martinčič Rudolf 2:40:05,00 71,91 104,91 0:44:58,00
51 Kříž Ondřej 2:43:57,00 70,21 103,21 0:48:50,00
52 Blažíček Jiří 2:44:09,00 70,13 103,13 0:49:02,00
53 Klíma Josef 2:44:31,00 69,97 102,97 0:49:24,00
54 Bárta Ladislav 2:44:49,00 69,85 102,85 0:49:42,00
55 Chlubna Miroslav 2:44:57,00 69,79 102,79 0:49:50,00
56 Petr Josef 2:45:29,00 69,56 102,56 0:50:22,00
57 Havlíčková Miloslava 2:49:06,00 68,08 101,08 0:53:59,00
58 Lokaj Jaroslav 2:49:31,00 67,91 100,91 0:54:24,00
59 Forst Vlastimil 2:51:02,00 67,31 100,31 0:55:55,00
60 Švanda Luboš st. 2:51:02,00 67,31 100,31 0:55:55,00
61 Šimečková Radka 2:54:09,00 66,10 99,10 0:59:02,00
62 Havlíček Petr 2:54:45,00 65,88 98,88 0:59:38,00
63 Anderková Agáta 2:55:08,00 65,73 98,73 1:00:01,00
64 Chlubnová Jana 2:56:13,00 65,33 98,33 1:01:06,00
65 Králíček Pavel 2:57:12,00 64,96 97,96 1:02:05,00
66 Jánová Petra 2:57:40,00 64,79 97,79 1:02:33,00
67 Šustr Jiří 3:34:27,00 53,68 86,68 1:39:20,00
68 Chlubna Jan nedokončil      


krali@krali.cz Králi.cz webdesign 

Králi.cz webdesign - www.krali.cz - tvorba www stránek, webhosting, grafické práce, online obchody

Psí škola Karlík

K3 sport


Grafické práce Jan Šustr - návrhy, sazby, DTP, tisk

Truhlářské práce Truhlářské práce