ÚVOD   O CO JDE?   DISCIPLÍNY   VÝSLEDKY   FOTO   SPONZOŘI   DISKUSE 
VÝSLEDKY
2013
1. Obří slalom 2. Běh na lyžích 3. Bowling 4. Short track
5. Kuželky 6. Cross 7. Atlet. trojboj 8. Rychlobruslení
9. Cykl. časovka 10. Plavání 11. Olymp. triatlon 12. Cykl. etapa
13. Duatlon 14. Koule 15. Plavání - sprint 16. Vzduchovka

CROSSOVÝ BĚH - Žďár n. S. - Račín (cca 9,6 km)

28. 4. 2013

P Příjmení Jméno Čas Body celkem Body s bonusem Odstup
1 Klement Jan 00:33:46 100,00 120,00 0:00:00
2 Chlubna Jan 00:35:03 96,34 116,34 0:01:17
3 Hladík Jiří 00:35:31 95,07 115,07 0:01:45
4 Petroš Karel 00:35:38 94,76 114,76 0:01:52
5 Srnský Radim 00:35:54 94,06 114,06 0:02:08
6 Bořil Vojtěch 00:36:10 93,36 113,36 0:02:24
7 Papoušek Marek 00:36:35 92,30 112,30 0:02:49
8 Řezníček Roman 00:36:51 91,63 111,63 0:03:05
9 Daniel Bronislav 00:37:33 89,92 109,92 0:03:47
10 Beneš Viktor III. 00:38:12 88,39 108,39 0:04:26
11 Havelka František 00:38:28 87,78 107,78 0:04:42
12 Černý Lukáš 00:38:28 87,78 107,78 0:04:42
13 Klement Vojtěch 00:38:50 86,95 106,95 0:05:04
14 Ondráček Jakub 00:39:30 85,49 105,49 0:05:44
15 Keclík Martin 00:39:40 85,13 105,13 0:05:54
16 Jána Lubomír 00:39:47 84,88 104,88 0:06:01
17 Škarvada Radoslav 00:40:10 84,07 104,07 0:06:24
18 Blažíček Robin 00:40:14 83,93 103,93 0:06:28
19 Pavlík Ladislav 00:40:23 83,62 103,62 0:06:37
20 Sládek Jan 00:40:23 83,62 103,62 0:06:37
21 Miko Michal 00:41:15 81,86 101,86 0:07:29
22 Koutský Tomáš 00:41:41 81,01 101,01 0:07:55
23 Jána Tomáš 00:41:42 80,98 100,98 0:07:56
24 Páral Marek 00:41:47 80,81 100,81 0:08:01
25 Pospíchal Marek 00:41:49 80,75 100,75 0:08:03
26 Pohanka Jiří 00:42:09 80,11 100,11 0:08:23
27 Kubický Jakub 00:42:27 79,54 99,54 0:08:41
28 Brabenec Miroslav 00:42:30 79,45 99,45 0:08:44
29 Brabenec Aleš 00:42:38 79,20 99,20 0:08:52
30 Bradáč Jiří 00:42:47 78,92 98,92 0:09:01
31 Vašík Jaroslav 00:43:01 78,50 98,50 0:09:15
32 Šimeček Tomáš st. 00:43:16 78,04 98,04 0:09:30
33 Soukal Josef 00:43:16 78,04 98,04 0:09:30
34 Ptáček Jindřich 00:43:22 77,86 97,86 0:09:36
35 Ondráček Tomáš 00:43:26 77,74 97,74 0:09:40
36 Ondráček Petr 00:43:31 77,59 97,59 0:09:45
37 Šubrt Petr 00:44:11 76,42 96,42 0:10:25
38 Ondráček Michal 00:44:26 75,99 95,99 0:10:40
39 Havelka Tomáš 00:44:33 75,79 95,79 0:10:47
40 Hladík Martin 00:44:33 75,79 95,79 0:10:47
41 Bezchleba Petr 00:44:50 75,32 95,32 0:11:04
42 Sláma Miloslav 00:44:54 75,20 95,20 0:11:08
43 Vábek Jiří 00:44:55 75,18 95,18 0:11:09
44 Benda Petr 00:44:58 75,09 95,09 0:11:12
45 Valenta Jiří 00:45:02 74,98 94,98 0:11:16
46 Kafka Radek 00:45:14 74,65 94,65 0:11:28
47 Kamenský Radim 00:45:17 74,57 94,57 0:11:31
48 Kunstmuller Tomáš 00:45:18 74,54 94,54 0:11:32
49 Vábek Jaroslav st. 00:45:31 74,19 94,19 0:11:45
50 Mička Michal 00:45:38 74,00 94,00 0:11:52
51 Svatoň Josef 00:45:39 73,97 93,97 0:11:53
52 Kamenský Pavel 00:45:40 73,94 93,94 0:11:54
53 Pokorná Monika 00:45:43 73,86 93,86 0:11:57
54 Sádovská Michaela 00:45:48 73,73 93,73 0:12:02
55 Stoupenec Richard 00:46:02 73,35 93,35 0:12:16
56 Drápa Radek 00:46:13 73,06 93,06 0:12:27
57 Loužecký Petr 00:46:34 72,51 92,51 0:12:48
58 Hudečková Jiřina 00:47:05 71,72 91,72 0:13:19
59 Marečková Pavla 00:47:08 71,64 91,64 0:13:22
60 Pelánová Martina 00:47:17 71,41 91,41 0:13:31
61 Martincová Andrea 00:48:10 70,10 90,10 0:14:24
62 Jána Ondřej 00:48:15 69,98 89,98 0:14:29
63 Šimon Petr 00:48:48 69,19 89,19 0:15:02
64 Malušek Daniel 00:48:49 69,17 89,17 0:15:03
65 Malušek Petr 00:48:50 69,15 89,15 0:15:04
66 Jindra Petr 00:48:58 68,96 88,96 0:15:12
67 Harvánek Pavel 00:49:05 68,79 88,79 0:15:19
68 Marek Michal 00:49:05 68,79 88,79 0:15:19
69 Jánoška Ivan 00:50:02 67,49 87,49 0:16:16
70 Perez Kamil 00:50:03 67,47 87,47 0:16:17
71 Klimešová Tereza 00:50:06 67,40 87,40 0:16:20
72 Hájek Vladimír 00:50:09 67,33 87,33 0:16:23
73 Škarka René 00:50:24 67,00 87,00 0:16:38
74 Kunc Josef 00:50:30 66,86 86,86 0:16:44
75 Beneš Jan 00:51:26 65,65 85,65 0:17:40
76 Broum Tomáš 00:51:26 65,65 85,65 0:17:40
77 Spěváček Jan 00:52:43 64,05 84,05 0:18:57
78 Klíma Josef 00:52:57 63,77 83,77 0:19:11
79 Havlíková Jana 00:53:06 63,59 83,59 0:19:20
80 Ptáčková Klára 00:53:39 62,94 82,94 0:19:53
81 Kubická Ivana 00:54:12 62,30 82,30 0:20:26
82 Klement Leoš 00:55:14 61,13 81,13 0:21:28
83 Leskourová Aneta 00:55:25 60,93 80,93 0:21:39
84 Blažíček Jiří 00:55:44 60,59 80,59 0:21:58
85 Musilová Miroslava 00:56:14 60,05 80,05 0:22:28
86 Bárta Lukáš 00:57:21 58,88 78,88 0:23:35
87 Jánošková Naďa 01:00:07 56,17 76,17 0:26:21
88 Svoboda Rostislav 01:00:09 56,14 76,14 0:26:23
89 Konečná Světlana 01:00:58 55,39 75,39 0:27:12
90 Škarka Libor 01:01:01 55,34 75,34 0:27:15
91 Bradáč Alois 01:02:12 54,29 74,29 0:28:26
92 Šubrtová Eliška 01:06:08 51,06 71,06 0:32:22
93 Šubrtová Lucie 01:06:08 51,06 71,06 0:32:22
94 Svatoňová Irena 01:07:26 50,07 70,07 0:33:40
95 Blažíček Karel 01:09:28 48,61 68,61 0:35:42
96 Svobodová Veronika 01:13:25 45,99 65,99 0:39:39
97 Láznička Roman 01:14:05 45,58 65,58 0:40:19
98 Šustr Jiří II. 01:14:43 45,19 65,19 0:40:57
99 Solnička Radek 01:18:53 42,81 62,81 0:45:07
100 Klímová Marie 01:56:05 29,09 49,09 1:22:19
101 Novohradská Alena 01:56:05 29,09 49,09 1:22:19
102 Dospělová Jana 01:56:05 29,09 49,09 1:22:19
103 Dospěl Petr 01:56:05 29,09 49,09 1:22:19
104 Novohradský Jiří 01:56:05 29,09 49,09 1:22:19
105 Klíma Milan 01:56:05 29,09 49,09 1:22:19
  Havlíček Rostislav 43:43 mimo soutěž    


krali@krali.cz Králi.cz webdesign 

Králi.cz webdesign - www.krali.cz - tvorba www stránek, webhosting, grafické práce, online obchody

Psí škola Karlík

K3 sport


Grafické práce Jan Šustr - návrhy, sazby, DTP, tisk

Truhlářské práce Truhlářské práce