ÚVOD   O CO JDE?   DISCIPLÍNY   VÝSLEDKY   FOTO   SPONZOŘI   DISKUSE 
VÝSLEDKY
2013
1. Obří slalom 2. Běh na lyžích 3. Bowling 4. Short track
5. Kuželky 6. Cross 7. Atlet. trojboj 8. Rychlobruslení
9. Cykl. časovka 10. Plavání 11. Olymp. triatlon 12. Cykl. etapa
13. Duatlon 14. Koule 15. Plavání - sprint 16. Vzduchovka

RYCHLOBRUSLENÍ INLINE

9. 6. 2013

P Příjmení Jméno Čas Body celkem Body s bonusem Odstupy
1. Kamenský Radim 1:37,07 100,00 105,00 00:00,00
2. Papoušek Marek 1:40,00 97,07 102,07 00:02,93
3. Špačková Simona 1:43,18 94,08 99,08 00:06,11
4. Veselský Martin 1:43,28 93,99 98,99 00:06,21
5. Pelánová Martina 1:45,17 92,30 97,30 00:08,10
6. Hudeček Libor 1:45,49 92,02 97,02 00:08,42
7. Hájek Vladimír 1:48,85 89,18 94,18 00:11,78
8. Kubický Pavel 1:49,21 88,88 93,88 00:12,14
9. Jána Lubomír 1:51,20 87,29 92,29 00:14,13
10. Klement Vojtěch 1:52,43 86,34 91,34 00:15,36
11. Spěváček Jan 1:53,00 85,90 90,90 00:15,93
12. Kubický Jakub 1:54,10 85,07 90,07 00:17,03
13. Harvánek Pavel 1:55,28 84,20 89,20 00:18,21
14. Beneš Viktor III. 1:56,33 83,44 88,44 00:19,26
15. Vábek Jaroslav st. 1:57,07 82,92 87,92 00:20,00
16. Šimeček Tomáš st. 1:57,88 82,35 87,35 00:20,81
17. Kamenský Pavel 2:00,11 80,82 85,82 00:23,04
18. Drápa Radek 2:00,21 80,75 85,75 00:23,14
19. Šulc Pavel 2:00,26 80,72 85,72 00:23,19
20. Keclík Martin 2:00,29 80,70 85,70 00:23,22
21. Šimeček Tomáš ml. 2:00,73 80,40 85,40 00:23,66
22. Bárta Jiří 2:01,16 80,12 85,12 00:24,09
23. Kunc Josef 2:01,20 80,09 85,09 00:24,13
24. Kafka Radek 2:01,87 79,65 84,65 00:24,80
25. Pospíchal Marek 2:03,29 78,73 83,73 00:26,22
26. Švanda Miroslav 2:04,23 78,14 83,14 00:27,16
27. Marečková Pavla 2:06,57 76,69 81,69 00:29,50
28. Závodný Martin 2:06,82 76,54 81,54 00:29,75
29. Marek Michal 2:07,02 76,42 81,42 00:29,95
30. Šubrt Petr 2:07,25 76,28 81,28 00:30,18
31. Jána Tomáš 2:09,72 74,83 79,83 00:32,65
32. Bednář Marek 2:10,90 74,16 79,16 00:33,83
33. Ptáček Jindřich 2:11,31 73,92 78,92 00:34,24
34. Klimeš Michal 2:13,02 72,97 77,97 00:35,95
35. Krbůšková Ilona 2:14,18 72,34 77,34 00:37,11
36. Vecheta Lukáš 2:15,02 71,89 76,89 00:37,95
37. Svatoň Josef 2:18,28 70,20 75,20 00:41,21
38. Benešová Anita 2:19,16 69,75 74,75 00:42,09
39. Ondráček Michal 2:19,66 69,50 74,50 00:42,59
40. Daniel Bronislav 2:20,04 69,32 74,32 00:42,97
41. Všianský Martin 2:21,02 68,83 73,83 00:43,95
42. Hudečková Jiřina 2:22,80 67,98 72,98 00:45,73
43. Klement Leoš 2:25,35 66,78 71,78 00:48,28
44. Kubická Ivana 2:26,40 66,30 71,30 00:49,33
45. Blažíček Jiří 2:27,11 65,98 70,98 00:50,04
46. Konečná Světlana 2:28,00 65,59 70,59 00:50,93
47. Solnička Radek 2:32,32 63,73 68,73 00:55,25
48. Fiala Petr 2:39,00 61,05 66,05 01:01,93
49. Švanda Luboš st. 2:40,12 60,62 65,62 01:03,05
50. Musilová Miroslava 2:40,92 60,32 65,32 01:03,85
51. Malačka Ondřej 2:42,41 59,77 64,77 01:05,34
52. Fuchs Jiří 2:46,80 58,20 63,20 01:09,73
53. Šubrtová Eliška 2:56,60 54,97 59,97 01:19,53
54. Svatoňová Irena 2:56,73 54,93 59,93 01:19,66
55. Jánová Petra 2:57,00 54,84 59,84 01:19,93
56. Malačková Anna 3:00,66 53,73 58,73 01:23,59
57. Benda Petr 3:02,68 53,14 58,14 01:25,61
58. Forstová Veronika 3:03,51 52,90 57,90 01:26,44
59. Forst Vlastimil 3:06,00 52,19 57,19 01:28,93
60. Řehka Šimon 3:08,54 51,49 56,49 01:31,47
61. Trávníček Vladimír 3:14,51 49,90 54,90 01:37,44
62. Odehnalová Lucie 3:20,74 48,36 53,36 01:43,67
63. Šustr Jiří II. 3:35,67 45,01 50,01 01:58,60
64. Beneš Jan 3:51,36 41,96 46,96 02:14,29
65. Švanda Matěj 4:03,65 39,84 44,84 02:26,58
66. Švanda Štěpán 4:53,33 33,09 38,09 03:16,26
67. Švandová Eliška 5:40,79 28,48 33,48 04:03,72
68. Švandová Kateřina 5:41,00 28,47 33,47 04:03,93
69. Šubrtová Šárka 5:41,58 28,42 33,42 04:04,51
70. Šubrtová Lucie 5:41,58 28,42 33,42 04:04,51


krali@krali.cz Králi.cz webdesign 

Králi.cz webdesign - www.krali.cz - tvorba www stránek, webhosting, grafické práce, online obchody

Psí škola Karlík

K3 sport


Grafické práce Jan Šustr - návrhy, sazby, DTP, tisk

Truhlářské práce Truhlářské práce