ÚVOD   O CO JDE?   DISCIPLÍNY   VÝSLEDKY   FOTO   SPONZOŘI   DISKUSE 
VÝSLEDKY
2013
1. Obří slalom 2. Běh na lyžích 3. Bowling 4. Short track
5. Kuželky 6. Cross 7. Atlet. trojboj 8. Rychlobruslení
9. Cykl. časovka 10. Plavání 11. Olymp. triatlon 12. Cykl. etapa
13. Duatlon 14. Koule 15. Plavání - sprint 16. Vzduchovka

OLYMPIJSKÝ TRIATLON - Velké Dářko (1,5 km - 40 km - 10 km)

11. 8. 2013

P Příjmení Jméno Čas Body celkem Body s bonusem Odstupy
1. Klement Jan 2:00:22 100,00 133,00 0:00:00
2. Papoušek Marek 2:15:16 88,98 121,98 0:14:54
3. Bezchleba Petr 2:18:01 87,21 120,21 0:17:39
4. Páral Marek 2:18:29 86,92 119,92 0:18:07
5. Jána Lubomír 2:19:04 86,55 119,55 0:18:42
6. Šubrt Petr 2:22:15 84,62 117,62 0:21:53
7. Klement Vojtěch 2:23:00 84,17 117,17 0:22:38
8. Šťáva Petr 2:23:35 83,83 116,83 0:23:13
9. Schramm Daniel 2:25:56 82,48 115,48 0:25:34
10. Hudeček Libor 2:27:33 81,58 114,58 0:27:11
11. Havlíček Rostislav 2:27:36 81,55 114,55 0:27:14
12. Kafka Radek 2:29:09 80,70 113,70 0:28:47
13. Polívková Kateřina 2:29:32 80,49 113,49 0:29:10
14. Marečková Pavla 2:29:41 80,41 113,41 0:29:19
15. Polívka Martin 2:30:16 80,10 113,10 0:29:54
16. Sedláček Roman 2:31:03 79,69 112,69 0:30:41
17. Pelánová Martina 2:32:01 79,18 112,18 0:31:39
18. Pibil Jaroslav 2:32:21 79,01 112,01 0:31:59
19. Daniel Bronislav 2:32:46 78,79 111,79 0:32:24
20. Lebánek Marcel 2:33:06 78,62 111,62 0:32:44
21. Keclík Martin 2:33:54 78,21 111,21 0:33:32
22. Kučera Petr 2:35:20 77,49 110,49 0:34:58
23. Jána Tomáš 2:36:29 76,92 109,92 0:36:07
24. Pospíchal Marek 2:36:58 76,68 109,68 0:36:36
25. Ondráček Michal 2:37:34 76,39 109,39 0:37:12
26. Švanda Miroslav 2:38:15 76,06 109,06 0:37:53
27. Marek Michal 2:38:40 75,86 108,86 0:38:18
28. Kubická Ivana 2:41:19 74,62 107,62 0:40:57
29. Pohanka Jiří 2:42:04 74,27 107,27 0:41:42
30. Schwarz Josef 2:44:10 73,32 106,32 0:43:48
31. Sláma Jiří 2:44:21 73,24 106,24 0:43:59
32. Havlíková Jana 2:46:40 72,22 105,22 0:46:18
33. Štursová Martina 2:48:18 71,52 104,52 0:47:56
34. Kamenský Radim 2:48:54 71,27 104,27 0:48:32
35. Kamenský Pavel 2:49:13 71,13 104,13 0:48:51
36. Šimeček Tomáš 2:50:11 70,73 103,73 0:49:49
37. Konečný Matouš 2:54:02 69,16 102,16 0:53:40
38. Spěváček Jan 2:54:32 68,96 101,96 0:54:10
39. Svatoň Josef 2:54:34 68,95 101,95 0:54:12
40. Kubický Jakub 2:55:00 68,78 101,78 0:54:38
41. Basila Martin 2:55:50 68,45 101,45 0:55:28
42. Harvánek Pavel 2:57:15 67,91 100,91 0:56:53
43. Vábek Jaroslav ml. 2:58:05 67,59 100,59 0:57:43
44. Ptáček Jindřich 2:58:53 67,29 100,29 0:58:31
45. Jána Ondřej 2:59:10 67,18 100,18 0:58:48
46. Škarka Dan 3:02:40 65,89 98,89 1:02:18
47. Vábek Jaroslav st. 3:04:07 65,38 98,38 1:03:45
48. Nečas Ladislav 3:06:46 64,45 97,45 1:06:24
49. Škarka René 3:09:36 63,48 96,48 1:09:14
50. Šulc Pavel 3:19:35 60,31 93,31 1:19:13
51. Hudečková Jiřina 3:19:35 60,31 93,31 1:19:13
52. Konečná Světlana 3:25:28 58,58 91,58 1:25:06
53. Malcová Jitka 3:42:09 54,18 87,18 1:41:47
54. Škarka Libor 4:02:05 49,72 82,72 2:01:43
55. Šustr Jiří II. 4:13:17 47,52 80,52 2:12:55
56. Klimešová Tereza defekt 0,00 0,00 0:00:00
57. Řezníček Roman nedokončil  0,00 0,00 0:00:00
58. Vidergot Vojtěch nedokončil 0,00 0,00 0:00:00
59. štafeta mimo pořadí Čech Adam
Dospěl Leoš
Špička Jakub
2:19:29     0:19:07
60. štafeta mimo pořadí Benešová Anita
Benešová Anita
Beneš Viktor III.
2:32:16     0:31:54


krali@krali.cz Králi.cz webdesign 

Králi.cz webdesign - www.krali.cz - tvorba www stránek, webhosting, grafické práce, online obchody

Psí škola Karlík

K3 sport


Grafické práce Jan Šustr - návrhy, sazby, DTP, tisk

Truhlářské práce Truhlářské práce