ÚVOD   O CO JDE?   DISCIPLÍNY   VÝSLEDKY   FOTO   SPONZOŘI   DISKUSE 
VÝSLEDKY
2017
1. Obří slalom 2. Bowling 3. Běh na lyžích 4. Short track
5. Kuželky 6. Cross 7. Atlet. trojboj 8. Rychlobruslení
9. Cykl. časovka 10. Plavání 11. Olymp. triatlon 12. Cykl. etapa
13. Duatlon 14. Koule 15. Plavání - sprint 16. Vzduchovka

CROSSOVÝ BĚH - Žďár n. S. - Račín (cca 9,6 km)

Neděle - 30. 4. 2017

P Příjmení a jméno Čas Body celkem Body s bonusem Odstup
1. Černý Zdeněk 00:34:26 100,00 120,00 0:00:00
2. Bořil Martin 00:35:23 97,32 117,32 0:00:57
3. Bořil Vojtěch 00:35:31 96,95 116,95 0:01:05
4. Papoušek Marek 00:36:57 93,19 113,19 0:02:31
5. Chlubna Jan 00:37:05 92,85 112,85 0:02:39
6. Dlouhý Petr 00:37:32 91,74 111,74 0:03:06
7. Trojan Martin 00:37:43 91,29 111,29 0:03:17
8. Páral Marek 00:37:47 91,13 111,13 0:03:21
9. Klement Vojtěch 00:38:00 90,61 110,61 0:03:34
10. Adlt Filip 00:38:39 89,09 109,09 0:04:13
11. Srnský Radim 00:39:22 87,47 107,47 0:04:56
12. Bradáč Jiří 00:39:29 87,21 107,21 0:05:03
13. Sochor Miloš 00:39:40 86,81 106,81 0:05:14
14. Sládek Jakub 00:40:01 86,05 106,05 0:05:35
15. Havlíček Roman 00:40:06 85,87 105,87 0:05:40
16. Dubský Roman 00:40:10 85,73 105,73 0:05:44
17. Bořil Lukáš 00:40:21 85,34 105,34 0:05:55
18. Pibil Jaroslav 00:41:06 83,78 103,78 0:06:40
19. Brabenec Aleš 00:41:12 83,58 103,58 0:06:46
20. Vinopal Jiří 00:41:26 83,11 103,11 0:07:00
21. Pospíchal Petr 00:41:30 82,97 102,97 0:07:04
22. Mička Michal 00:41:32 82,91 102,91 0:07:06
23. Svoboda Ladislav 00:41:37 82,74 102,74 0:07:11
24. Ondráček Ladislav 00:41:42 82,57 102,57 0:07:16
25. Dlouhý Filip 00:41:43 82,54 102,54 0:07:17
26. Brabenec Miroslav 00:41:48 82,38 102,38 0:07:22
27. Pohanka Jiří 00:41:52 82,25 102,25 0:07:26
28. Vábek Jiří 00:41:52 82,25 102,25 0:07:26
29. Řezníček Roman 00:41:53 82,21 102,21 0:07:27
30. Bojanovská Alena 00:41:54 82,18 102,18 0:07:28
31. Jána Ondřej 00:42:12 81,60 101,60 0:07:46
32. Klíma Petr 00:42:16 81,47 101,47 0:07:50
33. Daniel Bronislav 00:42:20 81,34 101,34 0:07:54
34. Pokorná Monika 00:42:24 81,21 101,21 0:07:58
35. Vacková Marcela 00:42:35 80,86 100,86 0:08:09
36. Mašek Daniel 00:42:52 80,33 100,33 0:08:26
37. Mlejnková Petra 00:42:56 80,20 100,20 0:08:30
38. Nečas Ladislav 00:43:07 79,86 99,86 0:08:41
39. Dvořák Lukáš 00:43:11 79,74 99,74 0:08:45
40. Ptáček Jindřich 00:43:12 79,71 99,71 0:08:46
41. Bezchleba Petr 00:43:27 79,25 99,25 0:09:01
42. Konečný Matouš 00:43:32 79,10 99,10 0:09:06
43. Škarka Daniel 00:43:35 79,01 99,01 0:09:09
44. Trojan Jakub 00:43:51 78,53 98,53 0:09:25
45. Máša Václav 00:43:54 78,44 98,44 0:09:28
46. Janíková Barbara 00:43:55 78,41 98,41 0:09:29
47. Lamprechtová Lucie 00:43:56 78,38 98,38 0:09:30
48. Vechetová-Horáčková Markéta 00:43:57 78,35 98,35 0:09:31
49. Beneš Jan 00:44:00 78,26 98,26 0:09:34
50. Šubrt Petr 00:44:10 77,96 97,96 0:09:44
51. Fic Pavel 00:44:10 77,96 97,96 0:09:44
52. Sedlák Tomáš 00:44:20 77,67 97,67 0:09:54
53. Šimeček Tomáš st. 00:44:25 77,52 97,52 0:09:59
54. Jánoška Ivan 00:44:38 77,15 97,15 0:10:12
55. Vrša Martin 00:44:43 77,00 97,00 0:10:17
56. Štyl Pavel 00:44:46 76,92 96,92 0:10:20
57. Ondráček Michal 00:44:54 76,69 96,69 0:10:28
58. Marečková Pavla 00:45:00 76,52 96,52 0:10:34
59. Janík Martin 00:45:01 76,49 96,49 0:10:35
60. Vábek Jaroslav st. 00:45:08 76,29 96,29 0:10:42
61. Nechutová Aneta 00:45:14 76,12 96,12 0:10:48
62. Jána Lubomír 00:45:22 75,90 95,90 0:10:56
63. Všianský Martin 00:45:29 75,71 95,71 0:11:03
64. Havlena Jan 00:46:07 74,67 94,67 0:11:41
65. Vábek Jaroslav ml. 00:46:11 74,56 94,56 0:11:45
66. Černý František 00:46:15 74,45 94,45 0:11:49
67. Málek Rostislav 00:46:26 74,16 94,16 0:12:00
68. Marek Jiří 00:46:49 73,55 93,55 0:12:23
69. Topolovský Stanislav ml. 00:46:50 73,52 93,52 0:12:24
70. Kubíček Pavel 00:46:52 73,47 93,47 0:12:26
71. Sláma Adolf 00:47:28 72,54 92,54 0:13:02
72. Škarka René 00:47:29 72,52 92,52 0:13:03
73. Eichlerová Dagmar 00:48:11 71,46 91,46 0:13:45
74. Götz Patrik 00:48:25 71,12 91,12 0:13:59
75. Žáková Jitka 00:48:25 71,12 91,12 0:13:59
76. Augustin Michal 00:48:34 70,90 90,90 0:14:08
77. Šimon Petr 00:48:52 70,46 90,46 0:14:26
78. Málková Pavlína 00:48:57 70,34 90,34 0:14:31
79. Foltýnová Eva 00:48:58 70,32 90,32 0:14:32
80. Sláma Kamil 00:49:07 70,11 90,11 0:14:41
81. Doležal Michal 00:49:23 69,73 89,73 0:14:57
82. Sobotka Petr (1976) 00:49:29 69,59 89,59 0:15:03
83. Kinc Vladimír 00:49:33 69,49 89,49 0:15:07
84. Danihel Jan 00:49:34 69,47 89,47 0:15:08
85. Gondová Jana 00:49:48 69,14 89,14 0:15:22
86. Marek Michal 00:49:56 68,96 88,96 0:15:30
87. Škarka Libor 00:49:57 68,94 88,94 0:15:31
88. Rogers Jitka 00:50:21 68,39 88,39 0:15:55
89. Jírek Jan 00:50:32 68,14 88,14 0:16:06
90. Martinčič Rudolf 00:50:44 67,87 87,87 0:16:18
91. Srnská Eliška 00:50:44 67,87 87,87 0:16:18
92. Pařízková Kateřina 00:51:28 66,90 86,90 0:17:02
93. Kunstmüller Tomáš 00:52:17 65,86 85,86 0:17:51
94. Bílek Petr 00:52:30 65,59 85,59 0:18:04
95. Polák Přemysl 00:52:53 65,11 85,11 0:18:27
96. Rajmic Pavel 00:53:03 64,91 84,91 0:18:37
97. Šubrtová Šárka 00:53:12 64,72 84,72 0:18:46
98. Kudláčková Kristýna 00:53:14 64,68 84,68 0:18:48
99. Svobodová Petra 00:53:23 64,50 84,50 0:18:57
100. Šubrtová Eliška 00:53:28 64,40 84,40 0:19:02
101. Kubická Ivana 00:53:30 64,36 84,36 0:19:04
102. Mičková Gabriela 00:53:44 64,08 84,08 0:19:18
103. Keller Miroslav 00:53:51 63,94 83,94 0:19:25
104. Jánová Petra 00:53:58 63,80 83,80 0:19:32
105. Zástěra Michal 00:54:42 62,95 82,95 0:20:16
106. Vecheta Lukáš 00:55:33 61,99 81,99 0:21:07
107. Šisler Pavel 00:56:02 61,45 81,45 0:21:36
108. Plachta Marek 00:56:04 61,41 81,41 0:21:38
109. Mašek Jiří 00:56:06 61,38 81,38 0:21:40
110. Škarková Markéta 00:56:11 61,29 81,29 0:21:45
111. Hakl Zdeněk 00:56:34 60,87 80,87 0:22:08
112. Vrbíková Marta 00:56:34 60,87 80,87 0:22:08
113. Musilová Miroslava 00:57:17 60,11 80,11 0:22:51
114. Blažíček Jiří 00:57:21 60,04 80,04 0:22:55
115. Pařízek Jan 00:58:27 58,91 78,91 0:24:01
116. Trávníček Vladimír 00:58:35 58,78 78,78 0:24:09
117. Klíma Josef 00:59:00 58,36 78,36 0:24:34
118. Strnadová Klára 00:59:01 58,35 78,35 0:24:35
119. Martínková Vendula 00:59:27 57,92 77,92 0:25:01
120. Křesťan Ladislav 00:59:44 57,65 77,65 0:25:18
121. Jánošková Naďa 00:59:59 57,40 77,40 0:25:33
122. Prouza Rudolf 01:01:14 56,23 76,23 0:26:48
123. Nevěřilová Johana 01:01:14 56,23 76,23 0:26:48
124. Bárta Jiří 01:01:14 56,23 76,23 0:26:48
125. Šímová Pavla 01:01:18 56,17 76,17 0:26:52
126. Bílková Šárka 01:01:22 56,11 76,11 0:26:56
127. Augustinová Dana 01:01:30 55,99 75,99 0:27:04
128. Koloušek Rostislav 01:01:58 55,57 75,57 0:27:32
129. Götzová Eva 01:02:02 55,51 75,51 0:27:36
130. Leskourová Aneta 01:02:38 54,98 74,98 0:28:12
131. Nechutová Alena 01:02:56 54,71 74,71 0:28:30
132. Spurná Sabina 01:03:31 54,21 74,21 0:29:05
133. Augustinová Michala 01:03:44 54,03 74,03 0:29:18
134. Sládková Aneta 01:04:12 53,63 73,63 0:29:46
135. Kellerová Dana 01:04:29 53,40 73,40 0:30:03
136. Bílková Karolína 01:04:38 53,27 73,27 0:30:12
137. Spurný Samuel 01:05:01 52,96 72,96 0:30:35
138. Konečná Světlana 01:05:55 52,24 72,24 0:31:29
139. Humlíčková Jitka 01:06:44 51,60 71,60 0:32:18
140. Švanda Luboš st. 01:09:09 49,80 69,80 0:34:43
141. Spěváček Jan 01:11:46 47,98 67,98 0:37:20
142. Zdražilová Natálie 01:11:46 47,98 67,98 0:37:20
143. Šustr Jiří II. 01:17:15 44,57 64,57 0:42:49
144. Nečasová Marcela 01:18:40 43,77 63,77 0:44:14
145. Blažíček Karel 01:20:51 42,59 62,59 0:46:25
146. Bártová Eva 01:29:00 38,69 58,69 0:54:34
147. Kmentová Martina 01:29:00 38,69 58,69 0:54:34
148. Píbilová Jana 01:29:00 38,69 58,69 0:54:34
149. Sládek Jan nedokončil      


krali@krali.cz Králi.cz webdesign 

Králi.cz webdesign - www.krali.cz - tvorba www stránek, webhosting, grafické práce, online obchody

Psí škola Karlík

K3 sport


Grafické práce Jan Šustr - návrhy, sazby, DTP, tisk

Truhlářské práce Truhlářské práce