ÚVOD   O CO JDE?   DISCIPLÍNY   VÝSLEDKY   FOTO   SPONZOŘI   DISKUSE 
VÝSLEDKY
2017
1. Obří slalom 2. Bowling 3. Běh na lyžích 4. Short track
5. Kuželky 6. Cross 7. Atlet. trojboj 8. Rychlobruslení
9. Cykl. časovka 10. Plavání 11. Olymp. triatlon 12. Cykl. etapa
13. Duatlon 14. Koule 15. Plavání - sprint 16. Vzduchovka

OLYMPIJSKÝ TRIATLON - Velké Dářko (1,5 km - 38 km - 10 km)

13. 8. 2017

P Příjmení a jméno Čas Body celkem Body s bonusem Odstupy
1. Kučera Jan 02:06:05 100,00 133,00 00:00:00
2. Havlíček Tomáš 02:08:14 98,32 131,32 00:02:09
3. štafeta M 02:09:01 97,73 130,73 00:02:56
4. Pavelka Marek 02:09:10 97,61 130,61 00:03:05
5. štafeta J 02:09:23 97,45 130,45 00:03:18
6. Lištinský Ján 02:11:58 95,54 128,54 00:05:53
7. Vintrlík Martin 02:14:49 93,52 126,52 00:08:44
8. Páral Marek 02:15:26 93,10 126,10 00:09:21
9. Dlouhý Filip 02:17:29 91,71 124,71 00:11:24
10. Papoušek Marek 02:19:34 90,34 123,34 00:13:29
11. Šubrt Petr 02:21:33 89,07 122,07 00:15:28
12. Metzenauer Martin 02:22:29 88,49 121,49 00:16:24
13. Molva František 02:23:02 88,15 121,15 00:16:57
14. Bezchleba Petr 02:23:36 87,80 120,80 00:17:31
15. Šenkýř Michal 02:24:14 87,42 120,42 00:18:09
16. Lopour Pavel 02:25:32 86,64 119,64 00:19:27
17. štafeta F 02:25:43 86,53 119,53 00:19:38
18. Sedláček Roman 02:25:45 86,51 119,51 00:19:40
19. Marečková Pavla 02:27:04 85,73 118,73 00:20:59
20. Škarka Daniel 02:28:38 84,83 117,83 00:22:33
21. Jána Lubomír 02:29:48 84,17 117,17 00:23:43
22. štafeta B 02:30:25 83,82 116,82 00:24:20
23. Sedlák Tomáš 02:30:57 83,53 116,53 00:24:52
24. štafeta E 02:30:57 83,53 116,53 00:24:52
25. Ondráček Michal 02:31:54 83,00 116,00 00:25:49
26. Jansa Martin 02:32:12 82,84 115,84 00:26:07
27. štafeta G 02:32:32 82,66 115,66 00:26:27
28. Škarka René 02:33:03 82,38 115,38 00:26:58
29. Polívka Luděk 02:33:23 82,20 115,20 00:27:18
30. Pibil Jaroslav 02:33:36 82,09 115,09 00:27:31
31. Sobotka Petr (1976) 02:34:08 81,80 114,80 00:28:03
32. Jána Tomáš 02:35:12 81,24 114,24 00:29:07
33. Švanda Miroslav 02:37:30 80,05 113,05 00:31:25
34. Daniel Bronislav 02:37:46 79,92 112,92 00:31:41
35. Jiříček Jan st. 02:37:47 79,91 112,91 00:31:42
36. Mašek Daniel 02:40:08 78,74 111,74 00:34:03
37. Nečas Ladislav 02:40:43 78,45 111,45 00:34:38
38. Koubková Jana 02:41:25 78,11 111,11 00:35:20
39. štafeta A 02:42:04 77,80 110,80 00:35:59
40. štafeta L 02:42:04 77,80 110,80 00:35:59
41. Šimeček Tomáš st. 02:43:10 77,27 110,27 00:37:05
42. Hrdina Milan 02:43:14 77,24 110,24 00:37:09
43. štafeta K 02:43:39 77,04 110,04 00:37:34
44. Svoboda Ladislav 02:43:43 77,01 110,01 00:37:38
45. Matyáš Jan 02:44:04 76,85 109,85 00:37:59
46. Fišar Dalimil 02:44:34 76,62 109,62 00:38:29
47. Vábek Jiří 02:44:56 76,45 109,45 00:38:51
48. Vecheta Lukáš 02:48:07 75,00 108,00 00:42:02
49. Šubrtová Eliška 02:49:24 74,43 107,43 00:43:19
50. štafeta I 02:49:29 74,39 107,39 00:43:24
51. Závorka Vladimír 02:49:35 74,35 107,35 00:43:30
52. Kamenský Pavel 02:52:07 73,25 106,25 00:46:02
53. Jánová Petra 02:52:47 72,97 105,97 00:46:42
54. štafeta C 02:53:45 72,57 105,57 00:47:40
55. Svatoň Josef 02:55:32 71,83 104,83 00:49:27
56. štafeta H 02:56:37 71,39 104,39 00:50:32
57. Janík Martin 02:57:32 71,02 104,02 00:51:27
58. Pohanka Jiří 02:58:09 70,77 103,77 00:52:04
59. Janíková Barbara 02:58:39 70,58 103,58 00:52:34
60. Ptáček Jindřich 03:00:38 69,80 102,80 00:54:33
61. Havlíková Jana 03:02:57 68,92 101,92 00:56:52
62. štafeta D 03:03:24 68,75 101,75 00:57:19
63. Všianský Martin 03:11:24 65,87 98,87 01:05:19
64. Gondová Jana 03:13:14 65,25 98,25 01:07:09
65. Škarka Libor 03:20:44 62,81 95,81 01:14:39
66. Bílek Petr 03:23:09 62,06 95,06 01:17:04
67. Žáková Jitka 03:25:54 61,24 94,24 01:19:49
68. Trávníček Vladimír 03:32:40 59,29 92,29 01:26:35
69. Vábek Jaroslav st. 03:33:33 59,04 92,04 01:27:28
70. Keller Miroslav 03:38:44 57,64 90,64 01:32:39
71. Humlíčková Jitka 03:39:22 57,48 90,48 01:33:17
72. Bednářová Hana 03:44:11 56,24 89,24 01:38:06
73. Kellerová Dana 03:54:37 53,74 86,74 01:48:32
74. Marek Michal nedokončil      
           
  Augustin Michal štafeta A plavání 36,93  
  Jambor Milan štafeta A kolo 36,93  
  Augustinová Dana štafeta A běh 36,93  
  Augustin Daniel štafeta B plavání 38,94  
  Havlíček Roman štafeta B kolo 38,94  
  Havlíček Roman štafeta B běh 38,94  
  Polívková Zina štafeta C plavání 35,19  
  Sobotková Šárka štafeta C kolo 35,19  
  Škarková Markéta štafeta C běh 35,19  
  Konečná Světlana štafeta D plavání 33,91  
  Konečná Světlana štafeta D kolo 33,91  
  Beneš Jan štafeta D běh 33,91  
  Sedlák Tomáš štafeta E plavání 38,84  
  Černý František štafeta E kolo 38,84  
  Málková Pavla štafeta E běh 38,84  
  Kafka Šimon štafeta F plavání 39,84  
  Kubický Pavel štafeta F kolo 39,84  
  Kafka Radek štafeta F běh 39,84  
  Dlouhý Daniel štafeta G plavání 38,55  
  Jančička Vladimír štafeta G kolo 38,55  
  Uchytilová Monika štafeta G běh 38,55  
  Kudelová Barbora štafeta H plavání 34,79  
  Lamprechtová Lucie štafeta H kolo 34,79  
  Kudelová Barbora štafeta H běh 34,79  
  Klimeš Michal štafeta I plavání 35,79  
  Klimeš Michal štafeta I kolo 35,79  
  Pagáčová Lenka štafeta I běh 35,79  
  Hrášek Filip štafeta J plavání 43,48  
  Stříteský Jan štafeta J kolo 43,48  
  Přibyl Petr štafeta J běh 43,48  
  Havlová Lucie štafeta K plavání 36,68  
  Novák Matěj štafeta K kolo 36,68  
  Havlíková Michaela štafeta K běh 18,36  
  Janáček Pavel štafeta K běh 18,36  
  Nečasová Marcela štafeta L plavání 36,93  
  Pelikán Aleš štafeta L kolo 36,93  
  Svobodová Petra štafeta L běh 36,93  
  Polívková Romana štafeta M plavání 43,57  
  Benc Aleš štafeta M kolo 43,57  
  Beneš Viktor III štafeta M běh 43,57  


krali@krali.cz Králi.cz webdesign 

Králi.cz webdesign - www.krali.cz - tvorba www stránek, webhosting, grafické práce, online obchody

Psí škola Karlík

K3 sport


Grafické práce Jan Šustr - návrhy, sazby, DTP, tisk

Truhlářské práce Truhlářské práce