ÚVOD   O CO JDE?   DISCIPLÍNY   VÝSLEDKY   FOTO   SPONZOŘI   DISKUSE 
VÝSLEDKY
2017
1. Obří slalom 2. Bowling 3. Běh na lyžích 4. Short track
5. Kuželky 6. Cross 7. Atlet. trojboj 8. Rychlobruslení
9. Cykl. časovka 10. Plavání 11. Olymp. triatlon 12. Cykl. etapa
13. Duatlon 14. Koule 15. Plavání - sprint 16. Vzduchovka

BĚH NA LYŽÍCH VOLNOU TECHNIKOU - Vysočina Arena - 6 km volně

5.2.2017

P Příjmení a jméno Čas Body celkem Body s bonusem Odstup
1. Beneš Viktor III. *** 00:26:05 100,00 115,00 0:00:00,0
2. Topolovský Stanislav ml. 00:27:39 94,33 115,00 0:01:34,0
3. Ondráček Michal 00:27:58 93,27 113,87 0:01:53,0
4. Bořil Martin 00:28:00 93,15 113,75 0:01:55,0
5. Šubrt Petr *** 00:29:25 88,67 103,67 0:03:20,0
6. Šimeček Tomáš st. *** 00:29:51 87,38 102,38 0:03:46,0
7. Daniel Bronislav 00:30:05 86,70 106,91 0:04:00,0
8. Koubek Luboš *** 00:30:22 85,89 100,89 0:04:17,0
9. Ročárek Tomáš 00:30:23 85,85 106,00 0:04:18,0
10. Slovák František st. 00:30:25 85,75 105,90 0:04:20,0
11. Holec Jaroslav 00:31:10 83,69 103,72 0:05:05,0
12. Stuna Tomáš 00:32:29 80,30 100,12 0:06:24,0
13. Papoušek Marek 00:33:01 79,00 98,75 0:06:56,0
14. Klement Vojtěch 00:33:29 77,90 97,58 0:07:24,0
15. Navrátil Bohumír 00:33:44 77,32 96,97 0:07:39,0
16. Benešová Anita 00:34:26 75,75 95,30 0:08:21,0
17. Svatoň Josef 00:34:43 75,13 94,64 0:08:38,0
18. Chlubnová Jana 00:34:50 74,88 94,38 0:08:45,0
19. Jána Lubomír 00:35:03 74,42 93,89 0:08:58,0
20. Marečková Pavla 00:35:37 73,23 92,63 0:09:32,0
21. Kunstmüller Tomáš 00:36:06 72,25 91,59 0:10:01,0
22. Kamenský Pavel 00:36:19 71,82 91,14 0:10:14,0
23. Nečas Ladislav 00:36:36 71,27 90,55 0:10:31,0
24. Ptáček Jindřich 00:36:43 71,04 90,31 0:10:38,0
25. Jána Tomáš 00:37:02 70,43 89,66 0:10:57,0
26. Svoboda Ladislav 00:37:30 69,56 88,73 0:11:25,0
27. Šubrtová Eliška *** 00:37:34 69,43 84,43 0:11:29,0
28. Jánoška Ivan 00:38:00 68,64 87,76 0:11:55,0
29. Mašek Daniel 00:38:02 68,58 87,70 0:11:57,0
30. Kubická Ivana 00:38:04 68,52 87,64 0:11:59,0
31. Pařízek Jan 00:38:37 67,54 86,60 0:12:32,0
32. Pařízková Kateřina 00:39:06 66,71 85,72 0:13:01,0
33. Janík Martin *** 00:39:33 65,95 80,95 0:13:28,0
34. Vábek Jaroslav st. 00:40:10 64,94 83,84 0:14:05,0
35. Havlíček Roman 00:40:20 64,67 83,55 0:14:15,0
36. Závorka Vladimír 00:40:44 64,03 82,88 0:14:39,0
37. Fuchs Karel 00:40:59 63,64 82,47 0:14:54,0
38. Boleloucký Václav *** 00:41:33 62,78 77,78 0:15:28,0
39. Ptáček David 00:41:56 62,20 80,94 0:15:51,0
40. Dvořák Michal 00:42:08 61,91 80,63 0:16:03,0
41. Gondová Jana 00:42:14 61,76 80,47 0:16:09,0
42. Škarka René 00:42:30 61,37 80,06 0:16:25,0
43. Žáková Jitka 00:42:32 61,32 80,01 0:16:27,0
44. Vábek Jiří 00:42:35 61,25 79,93 0:16:30,0
45. Hájek Vladimír 00:42:40 61,13 79,80 0:16:35,0
46. Götzová Eva 00:43:07 60,49 79,13 0:17:02,0
47. Musilová Miroslava 00:43:37 59,80 78,39 0:17:32,0
48. Konečný Matouš 00:43:54 59,42 77,98 0:17:49,0
49. Trávníček Vladimír *** 00:43:56 59,37 74,37 0:17:51,0
50. Klimeš Michal 00:44:19 58,86 77,39 0:18:14,0
51. Škarka Daniel 00:44:44 58,31 76,81 0:18:39,0
52. Prouza Rudolf 00:44:56 58,05 76,54 0:18:51,0
53. Všianský Martin *** 00:45:16 57,62 72,62 0:19:11,0
54. Sáblík Pavel 00:45:33 57,26 75,70 0:19:28,0
55. Forstová Veronika 00:45:37 57,18 75,61 0:19:32,0
56. Plachta Marek 00:46:01 56,68 75,09 0:19:56,0
57. Sobotka Petr (1976) 00:46:13 56,44 74,83 0:20:08,0
58. Benda Petr 00:46:19 56,32 74,70 0:20:14,0
59. Bárta Jiří 00:46:24 56,21 74,59 0:20:19,0
60. Jánošková Naďa 00:46:43 55,83 74,19 0:20:38,0
61. Jánová Petra 00:46:50 55,69 74,04 0:20:45,0
62. Keller Miroslav *** 00:46:54 55,61 70,61 0:20:49,0
63. Blažíček Jiří 00:47:29 54,93 73,23 0:21:24,0
64. Bílek Petr 00:47:35 54,82 73,11 0:21:30,0
65. Škarka Libor 00:47:53 54,47 72,74 0:21:48,0
66. Konečná Světlana 00:48:46 53,49 71,70 0:22:41,0
67. Křížová Michaela 00:49:07 53,10 71,29 0:23:02,0
68. Janíková Barbara 00:49:21 52,85 71,03 0:23:16,0
69. Mašek Jiří 00:49:32 52,66 70,82 0:23:27,0
70. Marek Jiří 00:49:36 52,59 70,75 0:23:31,0
71. Nechuta Milan 00:49:53 52,29 70,43 0:23:48,0
72. Kříž Martin 00:50:11 51,98 70,10 0:24:06,0
73. Šubrtová Lucie *** 00:50:23 51,77 66,77 0:24:18,0
74. Augustinová Dana 00:50:39 51,50 69,59 0:24:34,0
75. Kříž Lukáš 00:51:47 50,37 68,40 0:25:42,0
76. Klíma Josef 00:52:11 49,98 67,99 0:26:06,0
77. Šubrtová Šárka *** 00:52:38 49,56 64,56 0:26:33,0
78. Křížová Ludmila 00:54:42 47,68 65,55 0:28:37,0
79. Horáčková Markéta 00:54:50 47,57 65,43 0:28:45,0
80. Marek Milan 00:55:08 47,31 65,15 0:29:03,0
81. Nečasová Marcela 00:57:17 45,53 63,27 0:31:12,0
82. Bradáč Jiří 00:57:19 45,51 63,24 0:31:14,0
83. Nevěřilová Johana 00:57:38 45,26 62,98 0:31:33,0
84. Vecheta Lukáš 00:58:04 44,92 62,62 0:31:59,0
85. Humlíčková Jitka 00:58:12 44,82 62,51 0:32:07,0
86. Kellerová Dana 01:00:42 42,97 60,55 0:34:37,0
87. Kulhánek Vít 01:02:23 41,81 59,32 0:36:18,0
88. Marek David 01:02:26 41,78 59,29 0:36:21,0
89. Škarková Markéta 01:02:29 41,74 59,25 0:36:24,0
90. Martínková Vendula 01:10:33 36,97 54,19 0:44:28,0
91. Halouska Vladimír nedokončil      
92. Odvárková Dana nedokončila      


krali@krali.cz Králi.cz webdesign 

Králi.cz webdesign - www.krali.cz - tvorba www stránek, webhosting, grafické práce, online obchody

Psí škola Karlík

K3 sport


Grafické práce Jan Šustr - návrhy, sazby, DTP, tisk

Truhlářské práce Truhlářské práce