ÚVOD   O CO JDE?   DISCIPLÍNY   VÝSLEDKY   FOTO   SPONZOŘI   DISKUSE 
VÝSLEDKY
2017
1. Obří slalom 2. Bowling 3. Běh na lyžích 4. Short track
5. Kuželky 6. Cross 7. Atlet. trojboj 8. Rychlobruslení
9. Cykl. časovka 10. Plavání 11. Olymp. triatlon 12. Cykl. etapa
13. Duatlon 14. Koule 15. Plavání - sprint 16. Vzduchovka

DÁLKOVÉ PLAVÁNÍ - Medlovský rybník (cca 1,6 km)

9. 7. 2017

P Příjmení a jméno Čas Body Body s bonusem Odstup
1. Mičková Kateřina 00:23:33 100,00 120,00 00:00,00
2. Koubková Jana 00:23:45 99,16 119,16 00:12,00
3. Dlouhý Filip 00:23:53 98,60 118,60 00:20,00
4. Páral Marek 00:24:04 97,85 117,85 00:31,00
5. Švanda Miroslav 00:24:11 97,38 117,38 00:38,00
6. Bezchleba Petr 00:24:35 95,80 115,80 01:02,00
7. Polívková Zina 00:24:53 94,64 114,64 01:20,00
8. Polívka Martin 00:25:46 91,40 111,40 02:13,00
9. Šubrtová Eliška 00:27:14 86,47 106,47 03:41,00
10. Šubrt Petr 00:27:21 86,11 106,11 03:48,00
11. Koubek Luboš 00:28:35 82,39 102,39 05:02,00
12. Jána Lubomír 00:29:06 80,93 100,93 05:33,00
13. Papoušek Marek 00:29:09 80,79 100,79 05:36,00
14. Richter Tomáš 00:29:16 80,47 100,47 05:43,00
15. Polívková Kateřina 00:29:33 79,70 99,70 06:00,00
16. Marečková Pavla 00:29:58 78,59 98,59 06:25,00
17. Ondráček Michal 00:31:10 75,56 95,56 07:37,00
18. Jiříček Jan st. 00:31:15 75,36 95,36 07:42,00
19. Škarka Daniel 00:31:18 75,24 95,24 07:45,00
20. Augustin Daniel 00:32:33 72,35 92,35 09:00,00
21. Vecheta Lukáš 00:32:36 72,24 92,24 09:03,00
22. Škarka René 00:33:28 70,37 90,37 09:55,00
23. Mašek Daniel 00:34:20 68,59 88,59 10:47,00
24. Musilová Miroslava 00:34:38 68,00 88,00 11:05,00
25. Martínková Vendula 00:34:48 67,67 87,67 11:15,00
26. Lamprechtová Lucie 00:35:11 66,94 86,94 11:38,00
27. Schwarz Josef 00:35:33 66,24 86,24 12:00,00
28. Konečný Matouš 00:35:43 65,94 85,94 12:10,00
29. Závorka Vladimír 00:35:57 65,51 85,51 12:24,00
30. Sobotka Petr (1976) 00:35:59 65,45 85,45 12:26,00
31. Šubrtová Lucie 00:36:21 64,79 84,79 12:48,00
32. Křižovičová Hana 00:36:24 64,70 84,70 12:51,00
33. Vechetová-Horáčková Markéta 00:37:06 63,48 83,48 13:33,00
34. Volavá Zdena 00:37:10 63,36 83,36 13:37,00
35. Škarková Markéta 00:37:16 63,19 83,19 13:43,00
36. Jánová Petra 00:37:33 62,72 82,72 14:00,00
37. Šubrtová Šárka 00:37:42 62,47 82,47 14:09,00
38. Vábek Jaroslav ml. 00:38:05 61,84 81,84 14:32,00
39. Prouza Rudolf 00:38:10 61,70 81,70 14:37,00
40. Konečná Světlana 00:38:17 61,52 81,52 14:44,00
41. Křižovič Martin 00:38:21 61,41 81,41 14:48,00
42. Gondová Jana 00:38:23 61,35 81,35 14:50,00
43. Janík Martin 00:38:42 60,85 80,85 15:09,00
44. Dvořák Lukáš 00:38:56 60,49 80,49 15:23,00
45. Sobotková Šárka 00:39:01 60,36 80,36 15:28,00
46. Vábek Jiří 00:39:06 60,23 80,23 15:33,00
47. Humlíčková Jitka 00:39:55 59,00 79,00 16:22,00
48. Götzová Eva 00:41:03 57,37 77,37 17:30,00
49. Všianský Martin 00:41:24 56,88 76,88 17:51,00
50. Keller Miroslav 00:42:44 55,11 75,11 19:11,00
51. Šimeček Tomáš st. 00:44:10 53,32 73,32 20:37,00
52. Šustr Jiří II. 00:44:44 52,65 72,65 21:11,00
53. Janíková Barbara 00:44:48 52,57 72,57 21:15,00
54. Trávníček Vladimír 00:45:12 52,10 72,10 21:39,00
55. Augustinová Dana 00:47:29 49,60 69,60 23:56,00
56. Bučková Gabriela 00:51:12 46,00 66,00 27:39,00
57. Kellerová Dana 00:51:25 45,80 65,80 27:52,00
58. Žáková Jitka 00:52:12 45,11 65,11 28:39,00
59. Vábek Jaroslav st. 00:54:52 42,92 62,92 31:19,00
60. Škarka Libor 01:02:56 37,42 57,42 39:23,00


krali@krali.cz Králi.cz webdesign 

Králi.cz webdesign - www.krali.cz - tvorba www stránek, webhosting, grafické práce, online obchody

Psí škola Karlík

K3 sport


Grafické práce Jan Šustr - návrhy, sazby, DTP, tisk

Truhlářské práce Truhlářské práce