ÚVOD   O CO JDE?   DISCIPLÍNY   VÝSLEDKY   FOTO   SPONZOŘI   DISKUSE 
VÝSLEDKY
2010
1. Obří slalom 2. Běh na lyžích 3. Kuželky 4. Short track
5. Plavání - sprint 6. Cross 7. Atlet. trojboj 8. Rychlobruslení
9. Cykl. časovka 10. Plavání 11. Olymp. triatlon 12. Cykl. etapa
13. Duatlon 14. Basket. hody 15. Bowling 16. Vzduchovka

CROSSOVÝ BĚH - Žďár n. S. - Račín (cca 9,6 km)

Dvanáctibojařský kros vyhráli Klement a Šulcová

Šestou disciplínu mají za sebou dvanáctibojaři Žďárské ligy mistrů. Na start desetikilometrového krosového běhu ze Žďáru na Račín se jich v první květnovou neděli postavilo celkem 91. Za ideálního počasí vyrazil pestrobarevný vláček vytrvalců z parkoviště "pod okresem" směrem k soše Mamlasa a dál do hlubin Pilského a Českého lesa. Tam, na rozblácených lesních pěšinkách, střídající se s asfaltovými silničkami, probíhal v závěrečných kilometrech boj o prvenství mezi lyžařským maratoncem Jiřím Ročárkem, triatlonistou Janem Klementem a orientačním běžcem Matějem Rajnoškem. Jako první se z lesa před Račínem vyřítil Jan Klement, který si první místo v závěrečné rovince uhájil. Cílovou pásku na hrázi rybníku Jordán protnul v čase 33:46,75. Se ztrátou 23 sekund si pro druhé místo doběhl Rajnošek, třetí Ročárek zaostal za vítězem 53 sekund.

V ženách zvítězila stylem start - cíl žďárská běžkyně Martina Šulcová v čase 41:21,63, která závod pojala v rámci tréninku na nadcházející víkendový Pražský maraton. Druhé místo obsadila Pavla Marečková, třetí Lea Šimečková.

P Příjmení Jméno Čas Body celkem Body s bonusem Odstup
1 Klement Jan 33:46,75 100,00 120,00  
2 Rajnošek Matěj 34:09,28 98,90 118,90 0:00:23
3 Ročárek Jiří 34:39,78 97,45 117,45 0:00:53
4 Hladík Jiří 35:14,50 95,85 115,85 0:01:28
5 Chlubna Jan 35:30,01 95,15 115,15 0:01:43
6 Ožana Václav 35:53,65 94,11 114,11 0:02:07
7 Dostál Lukáš 36:01,70 93,76 113,76 0:02:15
8 Skořepa Jakub 36:08,40 93,47 113,47 0:02:22
9 Veselský Martin 36:28,50 92,61 112,61 0:02:42
10 Papoušek Marek 37:16,75 90,61 110,61 0:03:30
11 Srnský Radim 37:23,97 90,32 110,32 0:03:37
12 Bořil Vojtěch 39:00,37 86,60 106,60 0:05:14
13 Keclík Martin 39:11,30 86,20 106,20 0:05:25
14 Škarvada Radoslav 39:16,43 86,01 106,01 0:05:30
15 Janošec Michal 39:39,50 85,18 105,18 0:05:53
16 Polnický Libor 39:39,83 85,16 105,16 0:05:53
17 Rajnošek Zdeněk 39:42,37 85,07 105,07 0:05:56
18 Hulák Petr 39:42,80 85,06 105,06 0:05:56
19 Ožana Jakub 40:00,56 84,43 104,43 0:06:14
20 Jána Lubomír 40:00,56 84,43 104,43 0:06:14
21 Ročárek Tomáš 40:12,97 83,99 103,99 0:06:26
22 Šubrt Petr 40:43,68 82,94 102,94 0:06:57
23 Pavlík Ladislav 40:52,87 82,63 102,63 0:07:06
24 Chlubna Miroslav 41:11,85 81,99 101,99 0:07:25
25 Sáblík Milan 41:16,93 81,83 101,83 0:07:30
26 Šulcová Martina 41:21,63 81,67 101,67 0:07:35
27 Pohanka Jiří 41:24,20 81,59 101,59 0:07:37
28 Klement Vojtěch 41:53,21 80,64 100,64 0:08:06
29 Bezchleba Petr 42:08,56 80,15 100,15 0:08:22
30 Hudeček Libor 42:36,40 79,28 99,28 0:08:50
31 Vábek Jaroslav ml. 42:42,38 79,10 99,10 0:08:56
32 Soukal Josef 42:46,34 78,97 98,97 0:09:00
33 Šimeček Tomáš st. 43:05,15 78,40 98,40 0:09:18
34 Hodrment Vít 43:08,25 78,31 98,31 0:09:22
35 Svatoň Josef 43:11,72 78,20 98,20 0:09:25
36 Sláma Jiří 43:20,47 77,94 97,94 0:09:34
37 Vábek Jiří 43:22,49 77,88 97,88 0:09:36
38 Pavelka Marek 43:37,96 77,42 97,42 0:09:51
39 Vašík Jaroslav 43:38,40 77,40 97,40 0:09:52
40 Kamenský Pavel 43:38,47 77,40 97,40 0:09:52
41 Thomayer Jan 43:43,97 77,24 97,24 0:09:57
42 Jána Tomáš 43:44,55 77,22 97,22 0:09:58
43 Vábek Jaroslav st. 43:56,08 76,88 96,88 0:10:09
44 Šimeček Tomáš ml. 44:24,22 76,07 96,07 0:10:37
45 Hájek Vladimír 44:27,37 75,98 95,98 0:10:41
46 Konečný Matouš 44:30,65 75,89 95,89 0:10:44
47 Bradáč Jiří 44:37,30 75,70 95,70 0:10:51
48 Jánoška Ivan 44:38,56 75,67 95,67 0:10:52
49 Stoupenec Richard 44:41,49 75,58 95,58 0:10:55
50 Kamenský Radim 44:52,75 75,27 95,27 0:11:06
51 Kubický Pavel 45:02,47 75,00 95,00 0:11:16
52 Pibil Jaroslav 45:12,97 74,71 94,71 0:11:26
53 Marečková Pavla 46:15,41 73,03 93,03 0:12:29
54 Švanda Miroslav 46:18,91 72,93 92,93 0:12:32
55 Jindra Petr 46:57,26 71,94 91,94 0:13:11
56 Klusáček Jiří 47:40,07 70,86 90,86 0:13:53
57 Marek Michal 48:24,55 69,78 89,78 0:14:38
58 Jána Ondřej 48:26,90 69,72 89,72 0:14:40
59 Šimečková Lea 48:59,97 68,94 88,94 0:15:13
60 Hájek Jiří 49:11,86 68,66 88,66 0:15:25
61 Švanda Luboš ml. 49:39,68 68,02 88,02 0:15:53
62 Sáblík Pavel 49:49,42 67,80 87,80 0:16:03
63 Blažíček Jiří 49:51,82 67,74 87,74 0:16:05
64 Klíma Josef 49:54,40 67,68 87,68 0:16:08
65 Kubická Ivana 50:03,11 67,49 87,49 0:16:16
66 Harvánek Pavel 50:48,79 66,48 86,48 0:17:02
67 Bradáč Alois 51:09,02 66,04 86,04 0:17:22
68 Hudečková Jiřina 52:04,47 64,87 84,87 0:18:18
69 Žurek Ivo 52:05,89 64,84 84,84 0:18:19
70 Šimon Petr 52:08,90 64,78 84,78 0:18:22
71 Bárta Jiří 53:27,22 63,19 83,19 0:19:40
72 Bárta Lukáš 53:53,06 62,69 82,69 0:20:06
73 Jánová Petra 53:57,87 62,60 82,60 0:20:11
74 Řehoř Milan 53:58,31 62,59 82,59 0:20:12
75 Nechuta Milan 54:19,01 62,19 82,19 0:20:32
76 Švanda Luboš st. 54:48,28 61,64 81,64 0:21:02
77 Tatíček Jan 54:57,68 61,46 81,46 0:21:11
78 Marek Miloš 56:29,23 59,80 79,80 0:22:42
79 Trávníček Vladimír 56:37,15 59,66 79,66 0:22:50
80 Musilová Miroslava 56:45,99 59,51 79,51 0:22:59
81 Jánošková Naďa 57:28,27 58,78 78,78 0:23:42
82 Svatoňová Irena 58:11,26 58,05 78,05 0:24:25
83 Dítětová Andrea 58:31,43 57,72 77,72 0:24:45
84 Bárta Ladislav 59:29,75 56,78 76,78 0:25:43
85 Nechutová Alena 1:00:03,87 56,24 76,24 0:26:17
86 Šubrtová Lucie 1:00:46,29 55,58 75,58 0:27:00
87 Konečná Světlana 1:05:53,35 51,27 71,27 0:32:07
88 Vítková Renata 1:06:47,40 50,58 70,58 0:33:01
89 Šulc Pavel 1:06:47,40 50,58 70,58 0:33:01
90 Šustr Jiří II. 1:21:56,25 41,23 61,23 0:48:10
91 Plachta Marek nedokončil      


krali@krali.cz Králi.cz webdesign 

Králi.cz webdesign - www.krali.cz - tvorba www stránek, webhosting, grafické práce, online obchody

Psí škola Karlík

K3 sport


Grafické práce Jan Šustr - návrhy, sazby, DTP, tisk

Truhlářské práce Truhlářské práce