ÚVOD   O CO JDE?   DISCIPLÍNY   VÝSLEDKY   FOTO   SPONZOŘI   DISKUSE 
VÝSLEDKY
2010
1. Obří slalom 2. Běh na lyžích 3. Kuželky 4. Short track
5. Plavání - sprint 6. Cross 7. Atlet. trojboj 8. Rychlobruslení
9. Cykl. časovka 10. Plavání 11. Olymp. triatlon 12. Cykl. etapa
13. Duatlon 14. Basket. hody 15. Bowling 16. Vzduchovka

SHORT TRACK - Zimní stadion Žďár n. Sáz.

Souboj Kotrchová versus Kamenský na ostří nožů

Takřka stovka vyznavačů short tracku - rychlobruslení na krátké dráze se v první jarní den dostavila na zimní stadion ve Žďáře nad Sázavou, kde se uskutečnila letošní již čtvrtá disciplína v rámci Žďárské ligy Mistrů.

Stejně jako v loňském roce se na nejrychlejší časy nečekalo dlouho. Hned v první rozjížďce se na startovní čáru vedle sebe postavili loňští vítězové, Lucie Kotrchová a Radim Kamenský, společně s dvěma kvalitními závodnicemi žďárského short trackového oddílu, Nikolou Melicharovou a Ivanou Doležalovou. Skvělý start s nejrychlejšími záseky do kvalitně upraveného ledu se podařily Radimu Kamenskému a již vypadalo, že tento všestranný sportsmen oplatí Lucii loňskou porážku stylem start - cíl. Nestalo se. Za divácké podpory malé dcerky a manžela využila Lucie drobného zaváhání vedoucího závodníka v posledním kole a cílovou "pásku" protnula v čase 35,17 sekundy, což znamená nový rekord této atraktivní ligařské disciplíny. Za druhým Radimem Kamenským (35,75 s) dojela s necelou pětisekundovou ztrátou mladičká Nikola Melicharová.

Hlavní organizátor Ligy, Jirka Šustr, děkuje členům rychlobruslařského oddílu v čele s trenérem Zbyňkem Svítilem za velmi kvalitní servis při pořádání této disciplíny.

P Příjmení Jméno Čas Body celkem Body s bonusem Odstup
1 Kotrchová Lucie 00:35,17 100,00 105,00 00:00,00
2 Kamenský Radim 00:35,75 98,38 103,38 00:00,58
3 Melicharová Nikola 00:40,10 87,71 92,71 00:04,93
4 Doležalová Ivana 00:41,02 85,74 90,74 00:05,85
5 Hudeček Libor 00:41,25 85,26 90,26 00:06,08
6 Šulc Pavel 00:43,51 80,83 85,83 00:08,34
7 Keclík Martin 00:44,65 78,77 83,77 00:09,48
8 Hájek Vladimír 00:44,72 78,64 83,64 00:09,55
9 Kučera Petr 00:44,84 78,43 83,43 00:09,67
10 Bárta Ladislav 00:44,85 78,42 83,42 00:09,68
11 Vidergot Milan 00:45,61 77,11 82,11 00:10,44
12 Vašík Jaroslav 00:45,71 76,94 81,94 00:10,54
13 Papoušek Marek 00:46,19 76,14 81,14 00:11,02
14 Polnický Libor 00:46,41 75,78 80,78 00:11,24
15 Bárta Pavel 00:46,51 75,62 80,62 00:11,34
16 Lempera David 00:46,52 75,60 80,60 00:11,35
17 Koutný Lukáš 00:46,66 75,38 80,38 00:11,49
18 Švanda Miroslav 00:46,74 75,25 80,25 00:11,57
19 Spěváček Jan 00:46,84 75,09 80,09 00:11,67
20 Sobotka Martin 00:47,47 74,09 79,09 00:12,30
21 Svatoň Josef 00:47,91 73,41 78,41 00:12,74
22 Hodrment Vít 00:48,35 72,74 77,74 00:13,18
23 Harvánek Pavel 00:48,74 72,16 77,16 00:13,57
24 Brych Michal 00:48,83 72,03 77,03 00:13,66
25 Merhaut Lukáš 00:48,93 71,88 76,88 00:13,76
26 Šimeček Tomáš st. 00:49,34 71,28 76,28 00:14,17
27 Ožana Jakub 00:49,62 70,88 75,88 00:14,45
28 Thomayer Jan 00:49,89 70,50 75,50 00:14,72
29 Vidergot Vojtěch 00:49,90 70,48 75,48 00:14,73
30 Vábek Jaroslav st. 00:49,91 70,47 75,47 00:14,74
31 Forst Vlastimil 00:49,98 70,37 75,37 00:14,81
32 Klimeš Michal 00:50,07 70,24 75,24 00:14,90
33 Pelánová Martina 00:50,12 70,17 75,17 00:14,95
34 Králíček Pavel 00:50,12 70,17 75,17 00:14,95
35 Bárta Jiří 00:50,61 69,49 74,49 00:15,44
36 Krbůšková Ilona 00:50,66 69,42 74,42 00:15,49
37 Bárta Lukáš 00:50,96 69,01 74,01 00:15,79
38 Šubrt Petr 00:51,14 68,77 73,77 00:15,97
39 Vecheta Lukáš 00:51,33 68,52 73,52 00:16,16
40 Kafka Radek 00:51,52 68,26 73,26 00:16,35
41 Bradáč David 00:51,59 68,17 73,17 00:16,42
42 Veselský Martin 00:51,97 67,67 72,67 00:16,80
43 Jána Lubomír 00:52,61 66,85 71,85 00:17,44
44 Marek Michal 00:52,86 66,53 71,53 00:17,69
45 Jána Tomáš 00:53,00 66,36 71,36 00:17,83
46 Pospíchal Marek 00:53,15 66,17 71,17 00:17,98
47 Drápa Radek 00:53,33 65,95 70,95 00:18,16
48 Jána Ondřej 00:53,54 65,69 70,69 00:18,37
49 Vábek Jiří 00:53,54 65,69 70,69 00:18,37
50 Šimeček Tomáš ml. 00:53,88 65,27 70,27 00:18,71
51 Kamenský Pavel 00:54,25 64,83 69,83 00:19,08
52 Novohradský Jiří 00:54,28 64,79 69,79 00:19,11
53 Sláma Jiří 00:54,52 64,51 69,51 00:19,35
54 Šimečková Lea 00:54,61 64,40 69,40 00:19,44
55 Klement Vojtěch 00:54,88 64,09 69,09 00:19,71
56 Sáblík Pavel 00:54,91 64,05 69,05 00:19,74
57 Malušek Petr 00:56,29 62,48 67,48 00:21,12
58 Blažíček Jiří 00:56,31 62,46 67,46 00:21,14
59 Benešová Anita 00:56,78 61,94 66,94 00:21,61
60 Hájek Jiří 00:57,25 61,43 66,43 00:22,08
61 Tatíček Jan 00:58,15 60,48 65,48 00:22,98
62 Švanda Luboš st. 00:58,22 60,41 65,41 00:23,05
63 Soukal Josef 00:59,10 59,51 64,51 00:23,93
64 Vítek Štěpán 00:59,75 58,86 63,86 00:24,58
65 Klíma Milan 00:59,78 58,83 63,83 00:24,61
66 Marečková Pavla 01:00,00 58,62 63,62 00:24,83
67 Závodný Martin 01:00,94 57,71 62,71 00:25,77
68 Sáblík Tomáš 01:01,68 57,02 62,02 00:26,51
69 Máčel Martin ml. 01:02,27 56,48 61,48 00:27,10
70 Beneš Viktor III. 01:02,75 56,05 61,05 00:27,58
71 Šimečková Radka 01:03,20 55,65 60,65 00:28,03
72 Plachta Marek 01:03,25 55,60 60,60 00:28,08
73 Ožana Václav 01:04,10 54,87 59,87 00:28,93
74 Mlejnková Petra 01:04,36 54,65 59,65 00:29,19
75 Kudelová Bára 01:05,19 53,95 58,95 00:30,02
76 Musilová Miroslava 01:06,33 53,02 58,02 00:31,16
77 Klement Leoš 01:06,33 53,02 58,02 00:31,16
78 Jánová Petra 01:07,43 52,16 57,16 00:32,26
79 Thomayerová Lenka 01:11,48 49,20 54,20 00:36,31
80 Klímová Petra 01:11,49 49,20 54,20 00:36,32
81 Máčel Martin st. 01:11,86 48,94 53,94 00:36,69
82 Fuchs Jiří 01:11,99 48,85 53,85 00:36,82
83 Nechuta David 01:14,11 47,46 52,46 00:38,94
84 Chlubna Jan 01:16,51 45,97 50,97 00:41,34
85 Nechuta Milan 01:16,71 45,85 50,85 00:41,54
86 Konečná Světlana 01:17,00 45,68 50,68 00:41,83
87 Hudečková Simona 01:18,43 44,84 49,84 00:43,26
88 Nechutová Aneta 01:20,55 43,66 48,66 00:45,38
89 Šustr Jiří II. 01:21,09 43,37 48,37 00:45,92
90 Nechutová Alena 01:23,92 41,91 46,91 00:48,75
91 Svatoňová Irena 01:25,10 41,33 46,33 00:49,93
92 Malušek Daniel 01:26,53 40,64 45,64 00:51,36
93 Dítětová Andrea 01:27,50 40,19 45,19 00:52,33
94 Pelzerová Renata 01:28,11 39,92 44,92 00:52,94
95 Šulcová Martina 01:28,30 39,83 44,83 00:53,13
96 Vítková Renata 01:28,91 39,56 44,56 00:53,74
97 Klímová Marie 02:09,31 27,20 32,20 01:34,14
98 Novohradská Alena 02:09,31 27,20 32,20 01:34,14


krali@krali.cz Králi.cz webdesign 

Králi.cz webdesign - www.krali.cz - tvorba www stránek, webhosting, grafické práce, online obchody

Psí škola Karlík

K3 sport


Grafické práce Jan Šustr - návrhy, sazby, DTP, tisk

Truhlářské práce Truhlářské práce