ÚVOD   O CO JDE?   DISCIPLÍNY   VÝSLEDKY   FOTO   SPONZOŘI   DISKUSE 
VÝSLEDKY
2010
1. Obří slalom 2. Běh na lyžích 3. Kuželky 4. Short track
5. Plavání - sprint 6. Cross 7. Atlet. trojboj 8. Rychlobruslení
9. Cykl. časovka 10. Plavání 11. Olymp. triatlon 12. Cykl. etapa
13. Duatlon 14. Basket. hody 15. Bowling 16. Vzduchovka

BĚH NA LYŽÍCH VOLNOU TECHNIKOU - Ski areál Martina Koukala Žďár n. Sáz. (10 km)

P Příjmení Jméno Čas Body celkem Body s bonusem Odstup
1 Balabán Jaroslav ml. 26:46,5 100,00 115,00 0:00:00
2 Ročárek Tomáš 27:58,5 95,71 110,71 0:01:12
3 Veselský Martin 27:59,4 95,66 110,66 0:01:13
4 Koutný Lukáš 28:09,9 95,06 110,06 0:01:23
5 Bradáč Lukáš 28:33,3 93,77 108,77 0:01:47
6 Kachlíř Marcel 29:13,1 91,64 106,64 0:02:27
7 Slovák František 29:15,0 91,54 106,54 0:02:28
8 Mareček Josef 29:20,1 91,28 106,28 0:02:34
9 Drápa Radek 29:42,6 90,12 105,12 0:02:56
10 Kamenský Radim 29:46,4 89,93 104,93 0:03:00
11 Sládek Jan 30:08,8 88,82 103,82 0:03:22
12 Papoušek Marek 30:15,0 88,51 103,51 0:03:28
13 Sláma Jiří 30:18,7 88,33 103,33 0:03:32
14 Bořil Petr 30:31,2 87,73 102,73 0:03:45
15 Jaroš Radek 30:32,8 87,65 102,65 0:03:46
16 Stuna Tomáš 30:39,0 87,36 102,36 0:03:52
17 Polívka Martin 31:15,9 85,64 100,64 0:04:29
18 Bořil Vojtěch 31:29,8 85,01 100,01 0:04:43
19 Šubrt Petr 31:31,1 84,95 99,95 0:04:45
20 Chlubna Miroslav 31:35,0 84,78 99,78 0:04:49
21 Bradáč David 32:37,6 82,06 97,06 0:05:51
22 Chlubna Jan 32:42,2 81,87 96,87 0:05:56
23 Doležel Zdeněk 33:01,6 81,07 96,07 0:06:15
24 Šimeček Tomáš st. 33:08,4 80,80 95,80 0:06:22
25 Rosecká Alena 33:56,9 78,87 93,87 0:07:10
26 Beneš Viktor III. 34:06,9 78,49 93,49 0:07:20
27 Kubický Pavel 34:13,8 78,22 93,22 0:07:27
28 Ožana Jakub 34:22,3 77,90 92,90 0:07:36
29 Pospíchal Marek 34:33,8 77,47 92,47 0:07:47
30 Dvořáček Jiří 34:36,1 77,38 92,38 0:07:50
31 Kafka Radek 34:40,2 77,23 92,23 0:07:54
32 Ožana Václav 34:42,7 77,14 92,14 0:07:56
33 Harvánek Pavel 35:17,8 75,86 90,86 0:08:31
34 Benešová Anita 35:22,0 75,71 90,71 0:08:36
35 Malušek Petr 35:31,6 75,37 90,37 0:08:45
36 Vašík Jaroslav 35:52,8 74,62 89,62 0:09:06
37 Svatoň Josef 35:57,7 74,46 89,46 0:09:11
38 Marečková Pavla 36:00,8 74,35 89,35 0:09:14
39 Bezchleba Petr 36:14,5 73,88 88,88 0:09:28
40 Vábek Jaroslav st. 36:24,7 73,54 88,54 0:09:38
41 Hudeček Libor 37:22,3 71,65 86,65 0:10:36
42 Jána Tomáš 37:31,7 71,35 86,35 0:10:45
43 Polnický Libor 37:33,7 71,28 86,28 0:10:47
44 Dvořák Michal 37:42,4 71,01 86,01 0:10:56
45 Novohradský Jan 37:54,2 70,64 85,64 0:11:08
46 Klusáček Jiří 38:29,5 69,56 84,56 0:11:43
47 Kocourek Stanislav 38:30,1 69,54 84,54 0:11:44
48 Hájek Vladimír 38:54,2 68,83 83,83 0:12:08
49 Pivoňka Miroslav 39:03,6 68,55 83,55 0:12:17
50 Jána Lubomír 39:10,7 68,34 83,34 0:12:24
51 Sáblík Pavel 39:11,6 68,31 83,31 0:12:25
52 Klement Vojtěch 39:27,6 67,85 82,85 0:12:41
53 Keclík Martin 39:43,3 67,41 82,41 0:12:57
54 Švanda Miroslav 39:46,8 67,31 82,31 0:13:00
55 Přikryl Josef 39:59,5 66,95 81,95 0:13:13
56 Pelán Milan 40:18,1 66,44 81,44 0:13:32
57 Blažíček Jiří 40:32,6 66,04 81,04 0:13:46
58 Kubická Ivana 40:42,6 65,77 80,77 0:13:56
59 Šimeček Tomáš ml. 40:43,0 65,76 80,76 0:13:56
60 Vábek Milan st. 41:46,7 64,09 79,09 0:15:00
61 Drdla Jiří 41:52,4 63,94 78,94 0:15:06
62 Jánoška Ivan 42:06,0 63,60 78,60 0:15:19
63 Švanda Luboš st. 42:06,0 63,60 78,60 0:15:19
64 Neplech Marek 43:04,2 62,17 77,17 0:16:18
65 Chlubnová Jana 43:26,9 61,63 76,63 0:16:40
66 Jána Ondřej 43:50,4 61,08 76,08 0:17:04
67 Hájek Jiří 44:14,3 60,53 75,53 0:17:28
68 Bárta Ladislav 44:27,2 60,23 75,23 0:17:41
69 Marek Michal 44:27,6 60,22 75,22 0:17:41
70 Klímová Petra 44:35,4 60,05 75,05 0:17:49
71 Bárta Jiří 44:42,0 59,90 74,90 0:17:56
72 Šimečková Lea 44:58,7 59,53 74,53 0:18:12
73 Hudečková Jiřina 45:08,6 59,31 74,31 0:18:22
74 Fuchs Karel 45:21,2 59,04 74,04 0:18:35
75 Vábek Jaroslav ml. 45:55,1 58,31 73,31 0:19:09
76 Bárta Lukáš 45:57,0 58,27 73,27 0:19:10
77 Vábek Jiří 46:13,6 57,92 72,92 0:19:27
78 Šulc Pavel 46:18,9 57,81 72,81 0:19:32
79 Pelánová Martina 46:29,9 57,58 72,58 0:19:43
80 Pelzerová Renata 46:42,1 57,33 72,33 0:19:56
81 Musilová Miroslava 46:56,1 57,05 72,05 0:20:10
82 Soukal Josef 47:00,7 56,95 71,95 0:20:14
83 Jánová Petra 47:16,3 56,64 71,64 0:20:30
84 Konečný Matouš 47:45,5 56,06 71,06 0:20:59
85 Klíma Josef 48:36,2 55,09 70,09 0:21:50
86 Tatíček Jan 51:08,5 52,36 67,36 0:24:22
87 Jánošková Naďa 51:57,8 51,53 66,53 0:25:11
88 Plachta Marek 51:58,1 51,52 66,52 0:25:12
89 Šimečková Radka 53:38,0 49,92 64,92 0:26:52
90 Havlasová Alžběta 53:50,2 49,73 64,73 0:27:04
91 Bradáč Jiří 53:56,3 49,64 64,64 0:27:10
92 Martinčič Rudolf 54:15,1 49,35 64,35 0:27:29
93 Vábek Milan ml. 55:32,1 48,21 63,21 0:28:46
94 Šubrtová Lucie 55:47,1 48,00 63,00 0:29:01
95 Konečná Světlana 56:36,0 47,31 62,31 0:29:50
96 Máčel Martin st. 58:15,0 45,97 60,97 0:31:29
97 Vítková Renata 59:35,0 44,94 59,94 0:32:49
98 Krbůšková Ilona 01:00:17 44,42 59,42 0:33:30
99 Máčel Martin ml. 01:02:13 43,04 58,04 0:35:26
100 Havlasová Petra 01:05:28 40,90 55,90 0:38:41
101 Šustr Jiří II. 01:08:36 39,03 54,03 0:41:49
102 Vidergot Vojtěch 01:13:02 36,66 51,66 0:46:15


krali@krali.cz Králi.cz webdesign 

Králi.cz webdesign - www.krali.cz - tvorba www stránek, webhosting, grafické práce, online obchody

Psí škola Karlík

K3 sport


Grafické práce Jan Šustr - návrhy, sazby, DTP, tisk

Truhlářské práce Truhlářské práce