ÚVOD   O CO JDE?   DISCIPLÍNY   VÝSLEDKY   FOTO   SPONZOŘI   DISKUSE 
VÝSLEDKY
2002
1. Lyžování 2. Kuželky 3. Cross 4. Rychlobruslení
5. Atlet. trojboj 6. Cykl. časovka 7. Plavání 8. Olymp. triatlon
9. Cykl. etapa 10. Koulař. sedmiboj 11. Plavání - sprint 12. Vzduchovka
CELKOVÉ POŘADÍ JEDNOTLIVCŮ 2002 - umístění 1. - 100.

Legenda: U - počet účastí, T - počet umístění v TOP 12

101. - 200. | 201. - 300. | 301. - 388. | jen ženy | Týmy

P Příjmení Jméno Ročník Tým 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 Celkem U T
1 Polívka Martin 1973 BEKR POST 570 315 400 706 700 431 570 850 421 570 410 82 6025 12 5
2 Polívka Zbyněk 1976 BEKR POST 450 82 267 656 290 361 410 740 411 550 280 570 5067 12 3
3 Bezchleba Petr 1978 BEKR POST 255 77 455 97 510 471 710 950 279 240 720 190 4954 12 4
4 Veselský Martin 1969 Atleti 790 295 505 376 800 491 248 700 270 320 80 54 4929 12 2
5 Kunc Vladimír 1959 CS MARATON TEAM 610 113 925 346 310 591 310 910 481 82 69 74 4821 12 4
6 Straka Luboš 1957 DDM TEAM 300 365 264 446 570 271 284 490 341 670 102 530 4633 12 3
7 Schmier Petr 1964   340 163 319 186 275 451 390 870 501 310 240 470 4515 12 2
8 Marek Michal 1960 CYKLO Radňovice 212 315 250 138 750 152 460 585 269 360 470 550 4511 12 3
9 Trojan Josef 1961   400 425 390 406 550 381 340 680 366 200 106 66 4310 12 1
10 Dvořák Jan 1959 CS MARATON TEAM 650 27 525 216   571 510 910 491 57 220 108 4285 11 3
11 Švanda Miroslav 1973 Švanda TEAM 214 200 405 296 440 211 590 770 264 155 450 165 4160 12 1
12 Smolík Petr 1964   197 125 293 122 270 311 610 930 346 290 330 200 4024 12 2
13 Košík Jan 1972   630 169 495 132 450 391 257 600 263 72 61 370 3890 12 1
14 Stará Kateřina 1975 BEKR POST 315 109 313 316 196 246 420 710 311 430 200 260 3826 12 6
15 Klement Jan 1986 KENYA TEAM 175 495 410 110 182 148 670 610 243 50 510 110 3713 12 3
16 Pantůček Lukáš 1984   168 80 485 119     750 1000 262 160 570 67 3661 10 3
17 Holemář Josef 1978 K3 SPORT 940 66 1025 466 285 801           53 3636 7 4
18 Šimeček Tomáš 1966 TJ Velká Losenice 236 143 565 113 420 421 288 670 203 210 77 230 3576 12  
19 Nedvěd Jan 1969 KASTAR 360 28 289 226   401 450 630 303   210 670 3567 10 1
20 Klusáček Jiří 1955 KASAL TEAM 232 125 355 326 490 231 270 515 289 450 160 102 3545 12 2
21 Bezchlebová Eva 1977 BEKR POST 189 55 309 152 192 177 730 810 268 110 370 71 3433 12 3
22 Dvořák Rostislav 1981 TURBO ŠNEK TEAM   143 615 336   551 264 575 561 135 130 72 3382 10 1
23 Hudeček Jan 1978   204 215 321 154 650 173 298 505 254 390   205 3369 11 1
24 Harvánek Pavel 1948 CYKLO Radňovice 390 136 278 396 178 341 276 550 265 86 86 350 3332 12  
25 Čejka Jaromír 1976 TRI P TEAM 380 117 595 108   611 345 730 386       3272 8 1
26 Klement Leoš 1964 KENYA TEAM 192 128 272 89 400 193 258 498 261 530 75 360 3256 12 1
27 Hudeček Libor 1974     385 279 166 590 261 247 482 299 205   300 3214 10 1
28 Chlubna Miroslav 1958   550   545 120 330 296 241 525 283 102 51 112 3155 11 1
29 Bárta Ladislav 1970 KASAL TEAM 181 425 245 276 245 145 253 470 230 510 66 96 3142 12 1
30 Štíbal Martin 1986   270 169 340 111 350 351 238 462 266 175 68 270 3070 12  
31 Králíček Pavel 1978 BEKR POST 166 37 262 191 240 146 470 555 277 260 390 60 3054 12  
32 Králík Milan 1952   335 325   256 190 301 385 595 253 73 170 155 3038 11  
33 Jánoška Lubomír 1954 K3 SPORT 228 71 385 306 220 195 380 580 239 180 190   2974 11  
34 Chalupa Leoš 1970     133 275 246 340 185 350 492 259 350 205 114 2949 11  
35 Havlík Jan 1959       395 286 410 241 278 660 309 140 110 116 2945 10  
36 Vokoun Jaroslav 1972       365 171 250 286 370 650 321 84 190 220 2907 10  
37 Srubjanová Květa 1980 Atleti 320 121 345 83 215 236 360 590 228 116 140 75 2829 12 5
38 Fiala Pavel 1959   510 143 307 50 380 165 355 500 240   78 80 2808 11  
39 Mička Jan 1976               1000 1200 511       2711 3 2
40 Lukeš Miroslav 1980 Atleti 690 183 695 181 320 631             2700 6 3
41 Uchytilová Monika 1977 Atleti 210 335 515 92 176 167 250 486 231 118 60 48 2688 12 3
42 Šustr Jiří 1954 BEDRO TEAM 148 270 216 114 158 128 395 455 213 185 112 250 2644 12  
43 Chytrý Ivo 1954 KUBA TEAM 194 395 254 156 168 140 365 560 225   96 90 2643 11  
44 Mareček Josef 1961       825     901     911       2637 3 3
45 Hradil Jiří 1973   470 161   130   371 266 620 305 190 108   2621 9  
46 Straník Jan 1960       535 251 295 189 244 472 287 195 58 55 2581 10  
47 Klíma Josef 1959   179 109 281 128 230 291 240 466 245 220 49 98 2536 12  
48 Kafka Radek 1964     455 269 148 255 187 320   249 88 175 330 2476 10  
49 Jiříček Jan 1964 BEDRO TEAM 174 575 283 87   179 251 530   170 114 100 2463 10 1
50 Pohanka Jiří 1962   280 93 270 134   256 282 565 258 75 70 175 2458 11  
51 Kubická Ivana 1967 K3 SPORT 290 161 273 100 166 155 294 570 241 90 56 58 2454 12 2
52 Vorlíčková Lucie 1987 KENYA TEAM 176 22 246 79 174 135 540 496 0 56 340 160 2424 12 2
53 Šubrt Václav ml. 1986   165 126 260 124 160 511     381 65   620 2412 9 2
54 Knoflíček Dušan 1975 Atleti             800 1100 471       2371 3 2
55 Kubíček Pavel 1953 KUBA TEAM 158 495 256 221     260 460 222 80 67 130 2349 10 1
56 Švanda Luboš 1944 Švanda TEAM 170 295 244 142 188 139 245 457 236   54 140 2310 11  
57 Procházka Vít 1980   740   675 366         521       2302 4 2
58 Polák Přemysl 1954   190 92 415 70   201 286 540 252 63 72 84 2265 11  
59 Pleva Martin 1976 TURBO ŠNEK TEAM 216 62 420     651     721 67 71 44 2252 8 2
60 Ptáček Jindřich 1976     113 301 105 390 159 249 520 226 114     2177 9  
61 Jánoška Marian 1983 K3 SPORT     655       520 720   250     2145 4 1
62 Straková Iva 1973 CYKLO Radňovice 260 40 271 104 164 156 274 474 237 70   56 2106 11 1
63 Synek Tomáš 1975   480   475 606         531       2092 4 1
64 Kutějová Hana 1973 K3 SPORT 172   231   155 144 325 458 212 74 180 78 2029 10 2
65 Živný Vít 1987   167 177 285 136 370 142 430       320   2027 8  
66 Bílková Zuzana 1959   185 136 233 66 137 109 234 452 206 55 45 125 1983 12 1
67 Marek Miloš 1962 CYKLO Radňovice 295 275 266 82 265           360 430 1973 7 1
68 Sýkora Radek 1974     114 375 241 470 197     209 125 100 104 1935 9  
69 Dvořák Petr ml. 1988   184 87 240 62 170 149 256 456 219 48     1871 10  
70 Chroustovský Jaromír 1971       465         830 551       1846 3 1
71 Buchálek Darek 1984   840   635 196 172               1843 4 2
72 Chytal Zdeněk 1962   230 161 280 176   183 254   273   120 135 1812 9  
73 Augustin Michal 1974               650 535     530 73 1788 4 2
74 Krakovič Jan 1963 TRI P TEAM 238 230 255     154 280     620     1777 6  
75 Štěpánek Petr 1980 KOŠTĚ TEAM 206 107       701     681     50 1745 5 2
76 Neplech Marek 1969   162 615 265 85 260 117       145 90   1739 8 1
77 Drápa Radek 1971         126 151 206   480 256 330 118 68 1735 8  
78 Gončar Josef 1960   224 615 261     151 242   233       1726 6 1
79 Bílková Dagmar 1985   590 55 325   186     476   92     1724 6 1
80 Hobza Michal 1978   530 139 330 107 430 157             1693 6  
81 Škoda Pavel 1960   196 535   94   158 315   255 100     1653 7 1
82 Uchytil Jiří 1979 Atleti   177     300         820 57 290 1644 5 1
83 Mikula MIloslav 1954             411 292   581 106   210 1600 5  
84 Vašík Jaroslav 1970             251 488   331 96 76 340 1582 6  
85 Šubrt Václav st. 1956   141 147 208   180 108       71   720 1575 7 1
86 Vtípil Miroslav 1983       715 856                 1571 2 2
87 Škarka Oldřich 1954 SOKOL ŽĎÁR 154 85 230 63   119 255 454 210       1570 8  
88 Koumar Petr 1964             751     811       1562 2 2
89 Stárek Karel 1958 KASTAR 460 215   566         307       1548 4 1
90 Jonášová Martina 1978               630 484     350   1464 3 2
91 Kunc Vladimír ml. 1987 CS MARATON TEAM 310 25 252 146 200 281     246       1460 7  
92 Šimečková Radka 1989 TJ Velká Losenice 149 85 241 60 149 116 400     49 125 69 1443 10 1
93 Bárta Pavel 1972     240 224 80 198 130       490   47 1409 7 1
94 Dlouhý Petr 1976 KUBA TEAM   200 755               430   1385 3 1
95 Janošcová Markéta 1982 CYKLO Radňovice 265 71 236   157 141     220 112   180 1382 8 1
96 Štefek Jaroslav 1962 CS MARATON TEAM   73 775     531             1379 3 1
97 Štěpánek Jiří 1958 KOŠTĚ TEAM 208 87   201   331     361 60 63 65 1376 8  
98 Vokounová Běla 1964 CS MARATON TEAM 0 240 226 44   122 375   217 61 88   1373 9 1
99 Kubický Pavel 1965 K3 SPORT 410 94   211         215 230 82 120 1362 7  
100 Rouš Jaroslav 1966     435 221   235         470     1361 4 1

krali@krali.cz Králi.cz webdesign 

Králi.cz webdesign - www.krali.cz - tvorba www stránek, webhosting, grafické práce, online obchody

Psí škola Karlík

K3 sport


Grafické práce Jan Šustr - návrhy, sazby, DTP, tisk

Truhlářské práce Truhlářské práce