ÚVOD   O CO JDE?   DISCIPLÍNY   VÝSLEDKY   FOTO   SPONZOŘI   DISKUSE 
VÝSLEDKY
2002
1. Lyžování 2. Kuželky 3. Cross 4. Rychlobruslení
5. Atlet. trojboj 6. Cykl. časovka 7. Plavání 8. Olymp. triatlon
9. Cykl. etapa 10. Koulař. sedmiboj 11. Plavání - sprint 12. Vzduchovka
KONEČNÉ POŘADÍ JEDNOTLIVCŮ - ŽENY 2002

Legenda: U - počet účastí, T - počet umístění v TOP 12

Celkové pořadí jednotlivců: 1. - 100. | 101. - 200. | 201. - 300. | 301. - 388. | Týmy

P Příjmení Jméno Ročník Tým 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 Celkem U T
1 Stará Kateřina BEKR POST 315 109 313 316 196 246 420 710 311 430 200 260 3826 12 6
2 Bezchlebová Eva 1977 BEKR POST 189 55 309 152 192 177 730 810 268 110 370 71 3433 12 3
3 Srubjanová Květa 1980 Atleti 320 121 345 83 215 236 360 590 228 116 140 75 2829 12 5
4 Uchytilová Monika 1977 Atleti 210 335 515 92 176 167 250 486 231 118 60 48 2688 12 3
5 Kubická Ivana 1967 K3 SPORT 290 161 273 100 166 155 294 570 241 90 56 58 2454 12 2
6 Vorlíčková Lucie 1987 KENYA TEAM 176 22 246 79 174 135 540 496 0 56 340 160 2424 12 2
7 Straková Iva 1973 CYKLO Radňovice 260 40 271 104 164 156 274 474 237 70   56 2106 11 1
8 Kutějová Hana 1973 K3 SPORT 172   231   155 144 325 458 212 74 180 78 2029 10 2
9 Bílková Zuzana 1959   185 136 233 66 137 109 234 452 206 55 45 125 1983 12 1
10 Bílková Dagmar 1985   590 55 325   186     476   92     1724 6 1
11 Jonášová Martina 1978               630 484     350   1464 3 2
12 Šimečková Radka 1989 TJ Velká Losenice 149 85 241 60 149 116 400     49 125 70 1444 10 1
13 Janošcová Markéta 1982 CYKLO Radňovice 265 71 236   157 141     220 112   180 1382 8 1
14 Vokounová Běla 1964 CS MARATON TEAM 0 240 226 44   122 375   217 61 88   1373 9 1
15 Konečná Světlana 1966     375   58 152         69 52 490 1196 6 1
16 Šubrtová Gabriela 1983     117 211                 820 1148 3 1
17 Sáblíková Martina 1987       315 756                 1071 2 1
18 Ťupová Eva 1969 TRI P TEAM   179 222     111 235     300     1047 5 1
19 Chytrá Veronika 1984   142 147 203   134 107 233         52 1018 7  
20 Pohlreichová Jaroslava 1961               237 451 201       889 3  
21 Šimečková Lea 1992   145 44 214 56 138 104       44 64 40 849 9  
22 Musilová Miroslava 1960       238       305   216   73   832 4 1
23 Soukopová Ivana 1970 BEDRO TEAM   161 209 52 150 103       68 47 38 828 8  
24 Malcová Jitka 1959 Švanda TEAM 169 177     162 114           195 817 5  
25 Bezchlebová Martina 1988 KENYA TEAM 150 85   75     490           800 4 1
26 Dvořáková Radka 1975 BEDRO TEAM 144 44   43 142 102       66 43 215 799 8  
27 Jonáková Miluše 1982 TJ Velká Losenice 146 120 228 64     236           794 5  
28 Haselbergerová Lucie 1985       247 526                 773 2 1
29 Straková Eva 1981       232       243   208 77     760 4  
30 Kramárová Marcela 1983       249 506                 755 2 1
31 Skalníková Jana 1982                 750         750 1 1
32 Šimečková Renata 1966     106 206 48 141 106       54   63 724 7  
33 Blažková Lada 1976       435                 280 715 2 2
34 Sobotková Zuzana 1970 BEDRO TEAM   26   45 145         76 50 310 652 6 1
35 Letenská Petra 1974                   641       641 1 1
36 Volavá Zdena 1971 DDM TEAM 188 215                 230   633 3 1
37 Živná Monika 1989     98         500           598 2 1
38 Musilová Jana 1982               550           550 1 1
39 Cafourková Jaroslava                           510 510 1 1
40 Švandová Lenka 1983       215               290   505 2 1
41 Bártová Jana 1972 KASAL TEAM   48       123 252         77 500 4  
42 Ženatá Jana 1974   161 52 235                   448 3  
43 Bezchlebová Eva 1983     96         335           431 2 1
44 Straková Renata 1981 DDM TEAM 220 200                     420 2 1
45 Kuželová Milada 1977                     410     410 1 1
46 Holemářová Markéta 1977   191     91   124             406 3  
47 Vokounová Lucie 1991 Sokolíci   25 205 73           45 55   403 5  
48 Bezchlebová Dana 1981     48         330           378 2 1
49 Kosková Anna 1953 KOŠTĚ TEAM   136 202                   338 2  
50 Stárková Radka 1960 KASTAR   32 227 61                 320 3  
51 Vytlačilová Drahomíra 1959 SOKOL ŽĎÁR   133               165     298 2  
52 Vedrová Jitka 1968     106   46 136               288 3  
53 Krakovičová Iva 1988               272           272 1  
54 Tonarová Veronika 1983     48 220                   268 2  
55 Křížová Veronika 1981 KUBA TEAM   260                     260 1  
56 Skřivánková Věra 1965     260                     260 1  
57 Horká Martina 1990       204 49                 253 2  
58 Stárková Lenka 1982 KASTAR 222 23                     245 2 1
59 Augustinová Martina 1975       239                   239 1  
60 Sobotková Klára 1992 Sokolíci   101   51             46 41 239 4  
61 Vojáčková Kateřina 1988                     53 185   238 2 1
62 Leitgebová Slávka 1974     71                   150 221 2  
63 Janáčková Klára 1974     125               94     219 2  
64 Skalníková Eva 1985           205               205 1  
65 Štěpánková Blanka 1961       201                   201 1  
66 Šturcová Tereza 1991     66     0           98   164 3  
67 Pavlíková Soňa 1967                     98   64 162 2  
68 Marshallová Monika 1970 TRI P TEAM 156                       156 1  
69 Kubíčková Simona 1970     153                     153 1  
70 Straková Anna 1953     153                     153 1  
71 Halmová Nikola                         150   150 1 1
72 Kokoulová Marika                         145   145 1 1
73 Krejzlová Markéta 1975     133                     133 1  
74 Dvořáková Jana 1995         42           41 42   125 3  
75 Skřivánková Martina 1989     113                     113 1  
76 Černá Markéta                         74 39 113 2  
77 Kadlecová Ivana 1983                         106 106 1 1
78 Rosecká Alena 1956 KUBA TEAM   103                     103 1  
79 Poláková Marcela 1977     30   47                 77 2  
80 Černíková Zdeňka 1959     77                     77 1  
81 Hobzová Markéta 1978     77                     77 1  
82 Skořepová Lucie 1983     73                     73 1  
83 Machová Ivana 1965     71                     71 1  
84 Uchytilová Dagmar 1961                     62     62 1  
85 Nosková Helena 1966     62                     62 1  
86 Marková Lucie 1986   0     54                 54 2  
87 Králíčková Ilona                           46 46 1  
88 Pokorná Lada 1980     42                     42 1  
89 Hubáčková Blanka 1953     35                     35 1  
90 Pavlíková Barbora                           35 35 1  
91 Černá Anna 1981     31                     31 1  
92 Tománková Libuše 1972           0               0 1  

krali@krali.cz Králi.cz webdesign 

Králi.cz webdesign - www.krali.cz - tvorba www stránek, webhosting, grafické práce, online obchody

Psí škola Karlík

K3 sport


Grafické práce Jan Šustr - návrhy, sazby, DTP, tisk

Truhlářské práce Truhlářské práce