ÚVOD   O CO JDE?   DISCIPLÍNY   VÝSLEDKY   FOTO   SPONZOŘI   DISKUSE 
VÝSLEDKY
2002
1. Lyžování 2. Kuželky 3. Cross 4. Rychlobruslení
5. Atlet. trojboj 6. Cykl. časovka 7. Plavání 8. Olymp. triatlon
9. Cykl. etapa 10. Koulař. sedmiboj 11. Plavání - sprint 12. Vzduchovka
CELKOVÉ POŘADÍ JEDNOTLIVCŮ 2002 - umístění 101. - 200.

Legenda: U - počet účastí, T - počet umístění v TOP 12

1. - 100. | 201. - 300. | 301. - 388. | jen ženy | Týmy

P Příjmení Jméno Ročník Tým 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 Celkem U T
101 Forst Vlastimil 1956   430 90       133 440       260   1353 5  
102 Smolík Michal 1990       295 71   153 530       250 36 1335 6  
103 Schwarz Josef 1955               480 790         1270 2  
104 Jána Lubomír 1964                 690 232   310   1232 3  
105 Pospíchal Josef 1975   173         441     601       1215 3  
106 Černý Martin 1965               231 451 211 130 44 145 1212 6  
107 Vedra Pavel 1962 BEDRO TEAM 183 270 223 76   118       340     1210 6  
108 Kubíček Marcel 1992   143 38 259 93 139 105 232     43 116 42 1210 10  
109 Konečná Světlana 1966     375   58 152         69 52 490 1196 6 1
110 Černý Martin 1978       276   900               1176 2 1
111 Rouš Radek 1985   171           690   297       1158 3 1
112 Šubrtová Gabriela 1983     117 211                 820 1148 3 1
113 Špinar Jaroslav 1958   163 515 251 102   113             1144 5 1
114 Bača Josef 1965     177 263 67 225 132 262           1126 6  
115 Ondrák Jiří 1973             191   545 295 58     1089 4  
116 Paclík Čestmír 1986   147 40   74             820   1081 4 1
117 Sáblíková Martina 1987       315 756                 1071 2 1
118 Šolc Petr 1971     225   106           720     1051 3 1
119 Zach Martin 1985                 1050         1050 1 1
120 Ťupová Eva 1969 TRI P TEAM   179 222     111 235     300     1047 5 1
121 Musil Petr 1985   0     98         267   670   1035 4 1
122 Chytrá Veronika 1984   142 147 203   134 107 233         52 1018 7  
123 Tichý Radek 1975                   1011       1011 1 1
124 Chlubna Jan 1984       303 77 143 161     234 47 41   1006 7  
125 Vábek Jaroslav 1957                 468 250 64 48 170 1000 5  
126 Miko Michal 1954     785 213                   998 2 1
127 Švanda Petr 1984 Švanda TEAM 200 49 219 103 140 127       46 53 49 986 9  
128 Straka Tomáš 1978   250 200 277 101   147             975 5  
129 Švanda Jan 1977 TRI P TEAM 218 110 350 150           120     948 5  
130 Macek Jan 1958     183 225   184 112           240 944 5  
131 Špinar Petr 1988     355 253 69 146 120             943 5  
132 Nejedlý Michal 1965             266     356 104 165 51 942 5  
133 Pochtiol Tomáš 1972 KASTAR 153 260 217 86   199             915 5  
134 Budňák Vítězslav 1979               900           900 1 1
135 Pohlreichová Jaroslava 1961               237 451 201       889 3  
136 Nedvěd František 1969 KASTAR 240 118   236 144 150             888 5  
137 Topinka Zdeněk 1961     885                     885 1 1
138 Zítka Ondřej 1982       875                   875 1 1
139 Ročárek Josef 1979                   861       861 1 1
140 Pospíchal Petr 1979             171   464 221       856 3  
141 Havlíček Tomáš 1983               850           850 1 1
142 Šimečková Lea 1992   145 44 214 56 138 104       44 64 40 849 9  
143 Schaffer Marek 1988   350     112         238 59 84   843 5  
144 Musilová Miroslava 1960       238       305   216   73   832 4 1
145 Soukopová Ivana 1970 BEDRO TEAM   161 209 52 150 103       68 47 38 828 8  
146 Malcová Jitka 1959 Švanda TEAM 169 177     162 114           195 817 5  
147 Hubáček Petr 1949     260 282             270     812 3  
148 Bezchlebová Martina 1988 KENYA TEAM 150 85   75     490           800 4 1
149 Dvořáková Radka 1975 BEDRO TEAM 144 44   43 142 102       66 43 215 799 8  
150 Jonáková Miluše 1982 TJ Velká Losenice 146 120 228 64     236           794 5  
151 Ulrych Jiří 1970         161 630               791 2 1
152 Haselbergerová Lucie 1985       247 526                 773 2 1
153 Korejtko Zdeněk 1965                   761       761 1 1
154 Straková Eva 1981       232       243   208 77     760 4  
155 Kramárová Marcela 1983       249 506                 755 2 1
156 Kosek Jaromír 1948 KOŠTĚ TEAM 186 137 234 57   136             750 5  
157 Skalníková Jana 1982                 750         750 1 1
158 Janošec Miroslav 1987                   741       741 1 1
159 Skořepa Jakub 1987       735                   735 1 1
160 Doležal Eda 1960     735                     735 1 1
161 Šebek Josef 1964     735                     735 1 1
162 Holoubek Ivan 1952     133   140             62 390 725 4  
163 Šimečková Renata 1966     106 206 48 141 106       54   63 724 7  
164 Blažková Lada 1976       435                 280 715 2 2
165 Pěček Lubor 1978     153 555                   708 2  
166 Sobotka Kamil 1976     66 242   280 115             703 4  
167 Jaša Vladimír 1983                   701       701 1 1
168 Schmidt Jan 1988       248           451       699 2  
169 Partl Pavel 1969                     280 94 320 694 3  
170 Veselý Miroslav 1972 TJ Velká Losenice   82       121 268   202       673 4  
171 Živný Petr 1962     295 258 118                 671 3  
172 Králík David 1976   245 128 297                   670 3  
173 Šmíd Martin 1980   670                       670 1 1
174 Kujal Petr 1981             276     391       667 2  
175 Holý Tomáš 1969     96   65 154 110 239           664 5  
176 Semerád Ondřej 1974                   661       661 1 1
177 Kubický Jakub 1989         206 194       218     43 661 4  
178 Sláma Jiří 1963   325   335                   660 2  
179 Sobotková Zuzana 1970 BEDRO TEAM   26   45 145         76 50 310 652 6 1
180 Kulma Pavel 1989       218 426                 644 2  
181 Letenská Petra 1974                   641       641 1 1
182 Harvánek Filip 1977                 640         640 1  
183 Holeček Miloš 1966     635                     635 1 1
184 Volavá Zdena 1971 DDM TEAM 188 215                 230   633 3 1
185 Bárta Lukáš 1982             216     257 150     623 3  
186 Havlíček Rostislav 1979                   621       621 1 1
187 Šimeček Tomáš ml. 1996     21 207 41 135 101       40 39 37 621 8  
188 Eichler Leoš                         620   620 1 1
189 Růžička Jan 1985 KENYA TEAM 180 77 360                   617 3  
190 Bezchleba Tomáš 1983   305               301       606 2  
191 Živná Monika 1989     98         500           598 2 1
192 Kramár David 1979         586                 586 1 1
193 Haselberger Zdeněk 1989       229 356                 585 2  
194 Šimurda Ivo 1983       575                   575 1  
195 Jonák Josef 1934     575                     575 1 1
196 Jánoška Ivan 1988       243     125     207       575 3  
197 Dočekal Jaroslav 1954   152 58 212   148               570 4  
198 Černý Lubor 1968               296     78 135 59 568 4  
199 Vedra Marek 1990   159 57 268 72                 556 4  
200 Volavý Vladimír 1972 DDM TEAM 193 101 257                   551 3  

krali@krali.cz Králi.cz webdesign 

Králi.cz webdesign - www.krali.cz - tvorba www stránek, webhosting, grafické práce, online obchody

Psí škola Karlík

K3 sport


Grafické práce Jan Šustr - návrhy, sazby, DTP, tisk

Truhlářské práce Truhlářské práce