ÚVOD   O CO JDE?   DISCIPLÍNY   VÝSLEDKY   FOTO   SPONZOŘI   DISKUSE 
VÝSLEDKY
2002
1. Lyžování 2. Kuželky 3. Cross 4. Rychlobruslení
5. Atlet. trojboj 6. Cykl. časovka 7. Plavání 8. Olymp. triatlon
9. Cykl. etapa 10. Koulař. sedmiboj 11. Plavání - sprint 12. Vzduchovka
CELKOVÉ POŘADÍ JEDNOTLIVCŮ 2002 - umístění 201. - 300.

Legenda: U - počet účastí, T - počet umístění v TOP 12

1. - 100. | 101. - 200. | 301. - 388. | jen ženy | Týmy

P Příjmení Jméno Ročník Tým 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 Celkem U T
201 Švanda Luboš                         550   550 1 1
202 Musilová Jana 1982               550           550 1 1
203 Kyncl Jiří 1962         546                 546 1 1
204 Chlubna Radek 1968                   541       541 1  
205 Ženatý Roman 1973   202 33 299                   534 3  
206 Meduňa Miroslav 1973       291           242       533 2  
207 Einarson Paul 1967           530               530 1 1
208 Hugo Michael                         104 410 514 2  
209 Plíhal Petr 1974                 510         510 1  
210 Cafourková Jaroslava                           510 510 1 1
211 Švandová Lenka 1983       215               290   505 2 1
212 Macek Jiří 1951       323     181             504 2  
213 Novák Petr 1948       237 266                 503 2  
214 Staněk Jan 1962     133 274 95                 502 3  
215 Horký Vladimír 1974                   285 215     500 2  
216 Bártová Jana 1972 KASAL TEAM   48       123 252         77 500 4  
217 Škarka Daniel 1978                 494         494 1  
218 Lamka Roman                         490   490 1 1
219 Staněk David 1980   490                       490 1  
220 Šír Luděk 1976         486                 486 1 1
221 Ondrouch Miroslav 1965                 478         478 1  
222 Bříza Michal 1972                   461       461 1  
223 Černý Rostislav 1986         96 360               456 2  
224 Škarka Libor 1983                 453         453 1  
225 Kříž Miroslav 1952 Sokolíci 160 90 201                   451 3  
226 Ptáček Filip                           450 450 1 1
227 Ženatá Jana 1974   161 52 235                   448 3  
228 Tulis Martin 1982       445                   445 1  
229 Šmída Jan 1977                   441       441 1  
230 Papoušek Marek 1977   440                       440 1  
231 Sláma Jiří 1965                   431       431 1  
232 Bezchlebová Eva 1983     96         335           431 2 1
233 Kunc Ondřej 1983       425                   425 1  
234 Tecl Vladimír 1953     425                     425 1  
235 Harvánek Zdeněk 1950   420                       420 1  
236 Straková Renata 1981 DDM TEAM 220 200                     420 2 1
237 Vokoun Marek 1988         99           51 270   420 3  
238 Krejčí Vladimír st. 1963     117   88 210               415 3  
239 Gregar Zdeněk 1977   195 103   116                 414 3  
240 Kachlík Rostislav 1959             163     248       411 2  
241 Kuželová Milada 1977                     410     410 1 1
242 Denk Petr 1967                   406       406 1  
243 Holemářová Markéta 1977   191     91   124             406 3  
244 Vokounová Lucie 1991 Sokolíci   25 205 73           45 55   403 5  
245 Brhel Jaroslav 1969                   401       401 1  
246 Slovák František 1969   330 67                     397 2  
247 Hermon Antonín 1972                   396       396 1  
248 Psota Jan 1983   198                   195   393 2  
249 Fousek Vít 1972         386                 386 1  
250 Straník Petr 1987       380                   380 1  
251 Dobrovolný Martin 1974       311 68                 379 2  
252 Bezchlebová Dana 1981     48         330           378 2 1
253 Pavelka Bohumil 1979               290         88 378 2  
254 Průdek Vitězslav 1961                   376       376 1  
255 Ptáček Jakub 1986             129         155 92 376 3  
256 Černík Zdeněk 1960   275 98                     373 2  
257 Stehno Milan 1967                   371       371 1  
258 Novák Ivo 1963                     370     370 1  
259 Pospíšil Jiří 1943       370                   370 1  
260 Černý Pavel ml. 1984   370                       370 1  
261 Krásný Martin 1968             143     227       370 2  
262 Soukop Jan 1991 Sokolíci   52 210 55               45 362 4  
263 Vytlačil Vladimír 1957     48             204 108     360 3  
264 Hájek Miroslav 1958     355                     355 1  
265 Zobač Martin 1970                   351       351 1  
266 Dvořák Petr st. 1977   234                   59 57 350 3  
267 Kosková Anna 1953 KOŠTĚ TEAM   136 202                   338 2  
268 Šimon Igor 1979                   336       336 1  
269 Chlubna Lubomír 1946                   326       326 1  
270 Schmied Jan               321             321 1  
271 Stárková Radka 1960 KASTAR   32 227 61                 320 3  
272 Mikoczi Tibor 1975       317                   317 1  
273 Hamerský Jaroslav 1951                   316       316 1  
274 Havlík Radim                         215 86 301 2  
275 Cafourek Jaroslav                         300   300 1  
276 Dobrovolný Jan 1978               300           300 1  
277 Vytlačilová Drahomíra 1959 SOKOL ŽĎÁR   133               165     298 2  
278 Černý Přemysl 1985         144 153               297 2  
279 Zimmermann Pavel 1969                   293       293 1  
280 Drahoš Petr 1959                   291       291 1  
281 Vedrová Jitka 1968     106   46 136               288 3  
282 Stoupenec Lukáš 1988       287                   287 1  
283 Bednář Mirek 1977   285                       285 1  
284 Steklý Zbyněk 1966                   281       281 1  
285 Krejčí Michal 1991     42   90 147               279 3  
286 Trojánek Miloš 1967                   275       275 1  
287 Krakovičová Iva 1988               272           272 1  
288 Zvěřina Martin 1984                   271       271 1  
289 Tonarová Veronika 1983     48 220                   268 2  
290 Ptáček Jaroslav 1960             134         65 62 261 3  
291 Hrdina Milan 1976                   260       260 1  
292 Křížová Veronika 1981 KUBA TEAM   260                     260 1  
293 Skřivánková Věra 1965     260                     260 1  
294 Horká Martina 1990       204 49                 253 2  
295 Pilný Miroslav 1972                   251       251 1  
296 Jelínek Petr 1972                   247       247 1  
297 Synek Jan 1952               246   0       246 2  
298 Stárková Lenka 1982 KASTAR 222 23                     245 2 1
299 Němec Miroslav 1944                   244       244 1  
300 Augustinová Martina 1975       239                   239 1  

krali@krali.cz Králi.cz webdesign 

Králi.cz webdesign - www.krali.cz - tvorba www stránek, webhosting, grafické práce, online obchody

Psí škola Karlík

K3 sport


Grafické práce Jan Šustr - návrhy, sazby, DTP, tisk

Truhlářské práce Truhlářské práce