ÚVOD   O CO JDE?   DISCIPLÍNY   VÝSLEDKY   FOTO   SPONZOŘI   DISKUSE 
VÝSLEDKY
2002
1. Lyžování 2. Kuželky 3. Cross 4. Rychlobruslení
5. Atlet. trojboj 6. Cykl. časovka 7. Plavání 8. Olymp. triatlon
9. Cykl. etapa 10. Koulař. sedmiboj 11. Plavání - sprint 12. Vzduchovka
CELKOVÉ POŘADÍ JEDNOTLIVCŮ 2002 - umístění 301. - 388.

Legenda: U - počet účastí, T - počet umístění v TOP 12

1. - 100. | 101. - 200. | 201. - 300. | jen ženy | Týmy

P Příjmení Jméno Ročník Tým 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 Celkem U T
300 Augustinová Martina 1975       239                   239 1  
301 Sobotková Klára 1992 Sokolíci   101   51             46 41 239 4  
302 Vojáčková Kateřina 1988                     53 185   238 2 1
303 Šimurda Jan 1955                   235       235 1  
304 Sáblík Milan 1991         231                 231 1  
305 Mokrý Miroslav 1963                   229       229 1  
306 Hošek Josef 1967   226                       226 1  
307 Čírka Josef               226             226 1  
308 Liška Zdeněk 1967     225                     225 1  
309 Košík Josef 1945                   224       224 1  
310 Hubáček Petr ml. 1978     106                   118 224 2  
311 Blažíček Jiří 1950                   223       223 1  
312 Štíbal Vladimír               221             221 1  
313 Leitgebová Slávka 1974     71                   150 221 2  
314 Janáčková Klára 1974     125               94     219 2  
315 Špinar Jaromír 1986         81   137             218 2  
316 Kinc Vladimír 1960                   214       214 1  
317 Zástěra Petr 1970                   205       205 1  
318 Skalníková Eva 1985           205               205 1  
319 Štěpánková Blanka 1961       201                   201 1  
320 Růžička Stanislav 1953   157 36                     193 2  
321 Karas Karel 1976   187                       187 1  
322 Zimmermann Josef                           185 185 1  
323 Hošek Petr 1978   182                       182 1  
324 Vaňkát Michal 1987   178                       178 1  
325 Topinka Martin 1984   177                       177 1  
326 Štěpánek Miroslav               175             175 1  
327 Halámek Jan 1981     169                     169 1  
328 Vítek Robert 1977             169             169 1  
329 Krahula Roman 1969   164                       164 1  
330 Šturcová Tereza 1991     66     0           98   164 3  
331 Pavlíková Soňa 1967                     98   64 162 2  
332 Straka Miloslav 1949           156               156 1  
333 Marshallová Monika 1970 TRI P TEAM 156                       156 1  
334 Černý Radek 1978 TJ Velká Losenice 155                       155 1  
335 Kubíčková Simona 1970     153                     153 1  
336 Straková Anna 1953     153                     153 1  
337 Černý Miloslav 1956   151                       151 1  
338 Halmová Nikola                         150   150 1 1
339 Nejedlý Michal 1987                     52   94 146 2  
340 Kokoulová Marika                         145   145 1 1
341 Marshall David 1965     143                     143 1  
342 Šturc Jan 1990     63   78 0               141 3  
343 Bárta Jiří 1980   0 139                     139 2  
344 Kořístka Dámir               138             138 1  
345 Krejzlová Markéta 1975     133                     133 1  
346 Purč Adolf               131             131 1  
347 Ludvík Zdeněk               126             126 1  
348 Havlík Martin 1974     125                     125 1  
349 Dvořáková Jana 1995         42           41 42   125 3  
350 Drdla Josef 1951     120                     120 1  
351 Skřivánková Martina 1989     113                     113 1  
352 Černá Markéta                         74 39 113 2  
353 Kadlecová Ivana 1983                         106 106 1 1
354 Rosecká Alena 1956 KUBA TEAM   103                     103 1  
355 Bezchleba Jaroslav 1956     101                     101 1  
356 Bizoň Milan                         92   92 1  
357 Nosek Miloš 1960     92                     92 1  
358 Holemář Josef 1952         84                 84 1  
359 Bača Josef 1992                     42 40   82 2  
360 Růžička Pavel 1986     80                     80 1  
361 Toman Miroslav 1967     80                     80 1  
362 Poláková Marcela 1977     30   47                 77 2  
363 Černíková Zdeňka 1959     77                     77 1  
364 Hobzová Markéta 1978     77                     77 1  
365 Kadlec Petr                           76 76 1  
366 Skořepová Lucie 1983     73                     73 1  
367 Machová Ivana 1965     71                     71 1  
368 Černý Lubomír                           70 70 1  
369 Uchytilová Dagmar 1961                     62     62 1  
370 König Filip 1991     62                     62 1  
371 Nosková Helena 1966     62                     62 1  
372 Sobotka Jiří 1947     62                     62 1  
373 Králíček Jan 1990                         61 61 1  
374 Šťastník Tomáš 1988         59                 59 1  
375 Havlík Marek 1976     57                     57 1  
376 Marková Lucie 1986   0     54                 54 2  
377 Viška Martin 1991         53                 53 1  
378 Krejčí Vladimír ml. 1987     53                     53 1  
379 Šuhaj Miroslav 1965     50                     50 1  
380 Králíčková Ilona                           46 46 1  
381 Pokorná Lada 1980     42                     42 1  
382 Bláha Jindřich 1981     35                     35 1  
383 Hubáčková Blanka 1953     35                     35 1  
384 Pavlíková Barbora                           35 35 1  
385 Peňáz Vít                           34 34 1  
386 Černá Anna 1981     31                     31 1  
387 Černík Pavel 1987     30                     30 1  
388 Tománková Libuše 1972           0               0 1  

krali@krali.cz Králi.cz webdesign 

Králi.cz webdesign - www.krali.cz - tvorba www stránek, webhosting, grafické práce, online obchody

Psí škola Karlík

K3 sport


Grafické práce Jan Šustr - návrhy, sazby, DTP, tisk

Truhlářské práce Truhlářské práce